Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Jak szybko schudnąć

-
jagna09
post Sun, 08 Apr 2018 - 13:22
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 44,374

Lepiej nie szybko, a powoli, stopniowo i skutecznie icon_biggrin.gif Musi być aktywność fizyczna połączona z przemyślanym planowaniem posiłków. Aktywność taka, jaką lubisz i jaka sprawia Ci przyjemność. A dieta zbilansowana, posiłki o stałych porach bogate w błonnik lub błonnik w postaci suplementu typu colon, co pozwoli wyregulować metabolizm i prace jelit. Trzeba nie tylko postanowić, ale przede wszystkim zacząć działać icon_smile.gif
Go to the top of the page PM

Quote Post
muppet
post Mon, 16 Apr 2018 - 08:12
Post #22

Nr użytkownika: 44,096

Ja tam wolę się powoli ochudzać. Przynajmniej nie muszę się martwić o efekt jojo.

Quote Post
alice23
post Fri, 20 Apr 2018 - 13:40
Post #23

Nr użytkownika: 51,604

Przede wszystkim warto postawić na zdrową, zbilansowaną dietę i ruch. Mozesz zacząć od ćwiczeń w zaciszu domowym lub skonsultować się z trenerem personalnym, którego znajdziesz na https://sportbm.pl/. Trener ustali ci trening do twoich mozliwości oraz podpowie jak się odzywiać zeby nie stracić za duzo energii i nie zrobić sobie krzywdy.

Quote Post
muppet
post Wed, 06 Jun 2018 - 08:30
Post #24

Nr użytkownika: 44,096

Zastanawiałam się nad skorzystaniem z usług trenera personalnego. To na pewno sprawia, że trening jest bardziej efektywny.

Quote Post
anetamska
post Fri, 29 Jun 2018 - 15:49
Post #25

Nr użytkownika: 46,427

No właśnie szybko nie oznacza skutecznie i trwale icon_smile.gif

Ja polecam metodę małych kroczków oraz zmianę nawyków żywieniowych. Przykład? Zamiast kupować bogate w szkodliwy cukier sklepowe soki - zainwestować w wyciskarkę wolnoobrotową i robić własne napoje.

Polecam taki przepis na popularny ostatnimi czasy sok z buraka:

3x burak, 3x jabłko, 1/2 cytryny, 1/2 szklanki Piwniczanki, ok. 2-3 cm imbiru na taką porcję.

Dajcie znać, co myślicie icon_biggrin.gif

Ten post edytował anetamska Fri, 29 Jun 2018 - 15:56

Quote Post
Cieszynka
post Fri, 13 Jul 2018 - 14:45
Post #26

Nr użytkownika: 49,411

Z pośpiechu w przypadku odchudzania rzeczywiście raczej nic dobrego nie jest w stanie wyniknąć, więc lepiej zachować choć trochę rozsądku. Polecam catering dietetyczny. Można z nim schudnąć całkiem skutecznie i dość sprawnie. Sama korzystałam z WygodnejDiety (https://www.wygodnadieta.pl) i jestem bardzo zadowolona z osiągniętych rezultatów. icon_wink.gif

Quote Post
Stasia_Hela
post Thu, 09 Aug 2018 - 15:57
Post #27

Nr użytkownika: 51,941

Ja dużo rad czerpię z www.badzkims.com.pl dużo artykułów o motywacji naprawdę warto poczytać może ktoś tak jak ja znajdzie coś dla siebie. Z odchudzaniem najtrudniej jest utrzymać motywacje do ćwiczeń i diety. Jak ja kocham fast food a nie mogę tego jeść. Ale czytam i odzyskuje siłę i wiarę.

Quote Post
Ulka90
post Fri, 07 Sep 2018 - 20:00
Post #28

Nr użytkownika: 47,482

Ja zastanawiam się nad ćwiczeniami z Pole dance.
Nie wiem tylko jaka konkretnie grupę wybrać. Widziałam, że Fitmore prowadzi takie zajęcia, ale jeszcze nie zauważyłam w jakie dni odbywają się zajęcia. Może jakaś koleżanka wybrałaby się ze mną, raz na jakiś czas? Samemu to troszkę smutno icon_sad.gif

Quote Post
Elkaa
post Sat, 08 Sep 2018 - 11:23
Post #29

Nr użytkownika: 47,484

W sumie to z chęcią bym się z Tobą wybrała. Gdzie obecnie mieszkasz, może mamy do siebie blisko?
Ja widziałam, że są takie zajęcia na http://www.fitmore.pl/ , podobno ciekawi instruktorzy duża sala, a koszt takich zajęć nie jest jakoś mega drogi. Jesteś nadal chętna?

Quote Post
violka333
post Sat, 08 Sep 2018 - 22:12
Post #30

Nr użytkownika: 43,282

Catering dietetyczny to super sprawa! Warto pomyśleć o tym. Może nie jest najtańszy, ale naprawdę działa. Już po tygodniu widać efekty. Tutaj https://www.eatzone.pl warto sobie zerknąć i poczytać jak to wygląda. Są różne diety do wyboru. Można więc wybrać najlepszą propozycję dla siebie.

Quote Post
Ulka90
post Mon, 10 Sep 2018 - 13:04
Post #31

CYTAT(Elkaa @ Sat, 08 Sep 2018 - 12:23) *
W sumie to z chęcią bym się z Tobą wybrała. Gdzie obecnie mieszkasz, może mamy do siebie blisko?
Ja widziałam, że są takie zajęcia na http://www.fitmore.pl/ , podobno ciekawi instruktorzy duża sala, a koszt takich zajęć nie jest jakoś mega drogi. Jesteś nadal chętna?

O Elkaa, to świetny pomysł. nie powiem, trochę ruchy mi się bardzo przyda. Słyszałam, też że na siłownie fitmore wpadają fajny faceci, może przy okazji kogoś ciekawego poznamy. Kto wie. Jednak najpierw skupmy się na naszych sylwetkach, wieczorem dam znać kiedy mogę iść icon_smile.gif

Quote Post
Elkaa
post Sun, 16 Sep 2018 - 18:23
Post #32

i jak tam zdecydowałaś się? Ja sprawdziłam, że akurat w Środę o 18 jest poledance w fitmore icon_smile.gif Fajna sprawa, można poczuć się bardzo kobieco, a przy okazji można też stracić troszkę nadmiaru tłuszczu. Jakbyś jednak znalazła czas, to daj znać ja byłabym baaaardzo chętna, dawno nigdzie nie wychodziłam sama icon_razz.gif

Quote Post
iincognito
post Tue, 18 Sep 2018 - 12:25
Post #33

Nr użytkownika: 52,060

Szybko się nie da icon_wink.gif. Proces zrzucania wagi jest długtrwały i jeśli chcemy osiągnąc dobre efekty musimy uzbroić się w cierpliwość.

Quote Post
Elimaja
post Tue, 18 Sep 2018 - 15:29
Post #34

Nr użytkownika: 52,062

Jak chcesz szybko to dieta 1000kcal albi nawet 800kcal, czyli głodzenie sie i efekt jojo icon_wink.gif A jeśli chcesz zdrowo to najlepiej wybrać się do dietetyka. Jeśli chcesz sama układać dietę to wystarczy jeść dużo warzyw, kasze, od czasu do czasu jakieś dobre jakości mięso i ćwiczyć icon_smile.gif

Quote Post
Ulka90
post Mon, 24 Sep 2018 - 10:32
Post #35

Ta środa może mi nawet pasować. Czytałam troszkę o pole dance, na dodatek oglądałam kilka ciekawych filmów i muszę przyznać, że ciekawie się zapowiada. Może kiedyś mężowi będę w stanie zorganizować jakiś fajny wieczór pokazowy. Pole dance jest takie kobiece, prawda?

Quote Post
Elkaa
post Tue, 25 Sep 2018 - 15:54
Post #36

CYTAT(Ulka90 @ Mon, 24 Sep 2018 - 11:32) *
Ta środa może mi nawet pasować. Czytałam troszkę o pole dance, na dodatek oglądałam kilka ciekawych filmów i muszę przyznać, że ciekawie się zapowiada. Może kiedyś mężowi będę w stanie zorganizować jakiś fajny wieczór pokazowy. Pole dance jest takie kobiece, prawda?

Nie jedna moja koleżanka mówiła, że pole dance potrafi wydobyć taką właśnie kobiecość i seksapil, na dodatek możemy zredukować te nasza okropną pomarańczową skórkę. To co widzimy się w Fitmore jutro, czy chcesz za tydzień? Mnie to akurat jest obojętne, już nie mogę się doczekać!

Quote Post
> Jak szybko schudnąć

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sat, 20 Oct 2018 - 17:16
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe