Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
36 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

pokoje dzieci - pokażcie

> 
Jalla
czw, 10 mar 2005 - 09:52
W Ikei też są takie łóżka z bawialnią na dole



Jalla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,954
Dołączył: sob, 15 lis 03 - 22:14
Nr użytkownika: 1,189




post czw, 10 mar 2005 - 09:52
Post #41

W Ikei też są takie łóżka z bawialnią na dole





--------------------
Mika
czw, 10 mar 2005 - 10:02
Jalla-łóżka które pokazałaś sa beznadziejne
najgłupszym pomysłem jest to,że mają rusztowanie przypodłogowe -nic większego na kółkach nie schowasz,bo przecież nikomu nie chciałoby się szarpać np. z biurkiem icon_rolleyes.gif
dwa -sama "rama" nie wzbudziła mojego zaufania,jest za lekka i za delikatna jak dla dzieci które lubią skakać po łóżkach

w ogóle jeśli wysokie łóżka piętrowe z Ikei to zaufanie mam tylko do tych metalowych wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post czw, 10 mar 2005 - 10:02
Post #42

Jalla-łóżka które pokazałaś sa beznadziejne
najgłupszym pomysłem jest to,że mają rusztowanie przypodłogowe -nic większego na kółkach nie schowasz,bo przecież nikomu nie chciałoby się szarpać np. z biurkiem icon_rolleyes.gif
dwa -sama "rama" nie wzbudziła mojego zaufania,jest za lekka i za delikatna jak dla dzieci które lubią skakać po łóżkach

w ogóle jeśli wysokie łóżka piętrowe z Ikei to zaufanie mam tylko do tych metalowych wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
ewis_
czw, 10 mar 2005 - 10:13
Tak, to ikeowskie to cienizna... szkielecik nie wzbudzający zaufania. Plus dykta z boków.
Nawet to z linku Miki też nie jest takie super w porównaniu z oryginałami (Dor oraz Miki) ale chyba bardziej solidne i stabilne niż to ikeowskie.
Gdyby ktoś miał info o jakimś "oryginale" do sprzedanie, bardzo proszę o paczkę cynku.
ewis_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,211
Dołączył: śro, 09 mar 05 - 16:28
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,829

GG:


post czw, 10 mar 2005 - 10:13
Post #43

Tak, to ikeowskie to cienizna... szkielecik nie wzbudzający zaufania. Plus dykta z boków.
Nawet to z linku Miki też nie jest takie super w porównaniu z oryginałami (Dor oraz Miki) ale chyba bardziej solidne i stabilne niż to ikeowskie.
Gdyby ktoś miał info o jakimś "oryginale" do sprzedanie, bardzo proszę o paczkę cynku.

--------------------
mama Alusi, Ewci i Stasia
Jalla
czw, 10 mar 2005 - 11:00
Mój brat właśnie takie łóżko kupił swojej córce icon_rolleyes.gif , ale faktycznie łóżko dziecięce na zdjęciach Miki wygląda dużo solidniej i jest ładniejsze.
Jalla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,954
Dołączył: sob, 15 lis 03 - 22:14
Nr użytkownika: 1,189




post czw, 10 mar 2005 - 11:00
Post #44

Mój brat właśnie takie łóżko kupił swojej córce icon_rolleyes.gif , ale faktycznie łóżko dziecięce na zdjęciach Miki wygląda dużo solidniej i jest ładniejsze.

--------------------
marghe.
czw, 10 mar 2005 - 14:09


tu reszta..
https://arredamento-camerette.verdana.it/

tak z ciekawosci podaję, bo niektóre rozwiązania są ciekawe.. tylko nasze mieszkania na nie za niskie icon_sad.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 10 mar 2005 - 14:09
Post #45



tu reszta..
https://arredamento-camerette.verdana.it/

tak z ciekawosci podaję, bo niektóre rozwiązania są ciekawe.. tylko nasze mieszkania na nie za niskie icon_sad.gif
Lua
czw, 10 mar 2005 - 14:46
Wrzuciłam jeszcze raz na serwer, teraz powinno być widać zdjęcia pokoju moich dziewczynek
Lua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,198
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 14:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 211




post czw, 10 mar 2005 - 14:46
Post #46

Wrzuciłam jeszcze raz na serwer, teraz powinno być widać zdjęcia pokoju moich dziewczynek

--------------------
Mama Amelki (21.05.2002) i Alicji (26.04.2004)

Inca2
piÄ…, 11 mar 2005 - 09:27
A to jest pokoik Hubcia obecnie

lozko




okno


kacik naukowy;)
Inca2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,578
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 21:12
SkÄ…d: poludniowy zachod
Nr użytkownika: 764




post piÄ…, 11 mar 2005 - 09:27
Post #47

A to jest pokoik Hubcia obecnie

lozko




okno


kacik naukowy;)


--------------------
inca


user posted image
użytkownik usunięty

Go??







post piÄ…, 11 mar 2005 - 10:39
Post #48

Inca, z nieba mi spadłaś! Chcę kupić Zosi właśnie taki tapczanik (bo on się rozkłada, prawda?)
Czy na tym mebelku jest jakiÅ› namiar na producenta?
Inca2
piÄ…, 11 mar 2005 - 12:22
Ludzie, Paka, jak go chcesz to go ode mnie zabieraj icon_smile.gif)), bo moj Mis strasznie sie kerci i z niego spada,a ja chcialam mu kupiccos tak rozkladanego,zeby na podlodze lezalo:))
Inca2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,578
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 21:12
SkÄ…d: poludniowy zachod
Nr użytkownika: 764




post piÄ…, 11 mar 2005 - 12:22
Post #49

Ludzie, Paka, jak go chcesz to go ode mnie zabieraj icon_smile.gif)), bo moj Mis strasznie sie kerci i z niego spada,a ja chcialam mu kupiccos tak rozkladanego,zeby na podlodze lezalo:))

--------------------
inca


user posted image
moko.
wto, 29 mar 2005 - 13:45
Na życzenie Miki icon_biggrin.gif Osjkara powiedzmy ze kąt icon_biggrin.gif
Oskara kÄ…t icon_smile.gif

moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 29 mar 2005 - 13:45
Post #50

Na życzenie Miki icon_biggrin.gif Osjkara powiedzmy ze kąt icon_biggrin.gif
Oskara kÄ…t icon_smile.gif



--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Siunia
śro, 30 mar 2005 - 11:23
Fajny wÄ…tek.
Natomiast ja zdjęć naszych zamieścic nie moge, bo Picasso na ścianach mnie poprostu rozwala icon_confused.gif
Wasze dzieci nie zdobia ścian? icon_eek.gif
Moje jakby za cel swojej egzystencji postawiły sobie "ozdabianie ścian" pisadłami wszelkiego rodzaju icon_evil.gif

- Siunia
Siunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,152
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 01:11
Nr użytkownika: 132




post śro, 30 mar 2005 - 11:23
Post #51

Fajny wÄ…tek.
Natomiast ja zdjęć naszych zamieścic nie moge, bo Picasso na ścianach mnie poprostu rozwala icon_confused.gif
Wasze dzieci nie zdobia ścian? icon_eek.gif
Moje jakby za cel swojej egzystencji postawiły sobie "ozdabianie ścian" pisadłami wszelkiego rodzaju icon_evil.gif

- Siunia
anonimowy

Go??







post śro, 30 mar 2005 - 14:08
Post #52

CYTAT(Paka)
Inca, z nieba mi spadÅ‚aÅ›! ChcÄ™ kupić Zosi wÅ‚aÅ›nie taki tapczanik (bo on siÄ™ rozkÅ‚ada, prawda?)  
Czy na tym mebelku jest jakiÅ› namiar na producenta?



https://www.tombea.com/

Paka zobacz tutaj. W ofercie, w zakładce "kanapy i fotele" jest takie cudo, co sie nazywa MAXYMILIAN.
addera
śro, 30 mar 2005 - 14:10
CYTAT(Anonymous)
CYTAT(Paka)
Inca, z nieba mi spadÅ‚aÅ›! ChcÄ™ kupić Zosi wÅ‚aÅ›nie taki tapczanik (bo on siÄ™ rozkÅ‚ada, prawda?)  
Czy na tym mebelku jest jakiÅ› namiar na producenta?



https://www.tombea.com/

Paka zobacz tutaj. W ofercie, w zakładce "kanapy i fotele" jest takie cudo, co sie nazywa MAXYMILIAN.



To ja byłam icon_evil.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post śro, 30 mar 2005 - 14:10
Post #53

CYTAT(Anonymous)
CYTAT(Paka)
Inca, z nieba mi spadÅ‚aÅ›! ChcÄ™ kupić Zosi wÅ‚aÅ›nie taki tapczanik (bo on siÄ™ rozkÅ‚ada, prawda?)  
Czy na tym mebelku jest jakiÅ› namiar na producenta?



https://www.tombea.com/

Paka zobacz tutaj. W ofercie, w zakładce "kanapy i fotele" jest takie cudo, co sie nazywa MAXYMILIAN.



To ja byłam icon_evil.gif

--------------------



użytkownik usunięty

Go??







post śro, 30 mar 2005 - 22:40
Post #54

Addera, dzięki!


Inca, ja cały czas pamiętam o Twojej propozycji, ale mi jakoś głupio... icon_lol.gif Odezwę się za jakiś czas, jak się okaże, że rzeczywiście jesteś ostatnią deską ratunku wink.gif
skanna
śro, 30 mar 2005 - 22:42
Paka, myśmy mieli coś takiego i zasadniczo nie polecam.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post śro, 30 mar 2005 - 22:42
Post #55

Paka, myśmy mieli coś takiego i zasadniczo nie polecam.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
Inca2
czw, 31 mar 2005 - 08:59
oj Paka, daj spokoj icon_smile.gif icon_smile.gif
Inca2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,578
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 21:12
SkÄ…d: poludniowy zachod
Nr użytkownika: 764




post czw, 31 mar 2005 - 08:59
Post #56

oj Paka, daj spokoj icon_smile.gif icon_smile.gif

--------------------
inca


user posted image
użytkownik usunięty

Go??







post czw, 31 mar 2005 - 15:33
Post #57

Skanna, może rozwiniesz swoją wypowiedź. Np. w formie rozprawki wink.gif (pamiętacie jeszcze coś takiego? do szkoły pójdę znowu za jakieś 2-3 lata, potem za 4-5 znowu, to sobie przypomnę icon_lol.gif )
skanna
czw, 31 mar 2005 - 16:10
Rozprawki nie napisałam ani jednej w życiu, coś mi się kołacze, że jakąś tezę trza postawić.

No to stawiam.
Tapczanik taki do bani jest.

Tera rozwinięcie.

Do bani jest bo - na płask się ładnie nie rozłoży, nie dość, że szczelina, to jeszcze jakiś geniusz uznał, że pod głową musi być wyżej. Jak musi, to se poduszkę można podłożyć, a nie obligatoryjne podwyższenie, bo tak se pan projektant wymyślił. A może moje dziecko ma inny kąt skrzywienia kręgosłupa?
Jest też do bani, bo się kiepsko rozkłada, przynajmniej ten mój. Rolek nie było ani żadnego automatu, ciągnąć po dywanie ciężko i dywan się niszczył. Podłogę by pewnie tyż rysowało.
Do bani, bo leciutkie i mało wytrzymałe - tatuś kolankiem szybko dziurę wygniótł. Nie na wylot, ale jak się siadało, to się w dołek wpadało.

A tera wnioski będą.
Niedrogie toto i dopóki dziecko może spać na złozonym, bo mu nogi nie wystają, to można mieć. Moje dziecko drobne, więc dość długo spało na złożonym. Ale jak przyszło do rozkładania, to szybko kupowałam co innego. Nieduże toto, ale jakbym musiała cóś niedużego kupować, to raczej jakąś amerykankę rozkładaną do przodu. Albo taki brzydszy prototyp tego draństwa. Prostokątny, z poduchami upychanymi po rozsunięciu w charakterze materaca.
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post czw, 31 mar 2005 - 16:10
Post #58

Rozprawki nie napisałam ani jednej w życiu, coś mi się kołacze, że jakąś tezę trza postawić.

No to stawiam.
Tapczanik taki do bani jest.

Tera rozwinięcie.

Do bani jest bo - na płask się ładnie nie rozłoży, nie dość, że szczelina, to jeszcze jakiś geniusz uznał, że pod głową musi być wyżej. Jak musi, to se poduszkę można podłożyć, a nie obligatoryjne podwyższenie, bo tak se pan projektant wymyślił. A może moje dziecko ma inny kąt skrzywienia kręgosłupa?
Jest też do bani, bo się kiepsko rozkłada, przynajmniej ten mój. Rolek nie było ani żadnego automatu, ciągnąć po dywanie ciężko i dywan się niszczył. Podłogę by pewnie tyż rysowało.
Do bani, bo leciutkie i mało wytrzymałe - tatuś kolankiem szybko dziurę wygniótł. Nie na wylot, ale jak się siadało, to się w dołek wpadało.

A tera wnioski będą.
Niedrogie toto i dopóki dziecko może spać na złozonym, bo mu nogi nie wystają, to można mieć. Moje dziecko drobne, więc dość długo spało na złożonym. Ale jak przyszło do rozkładania, to szybko kupowałam co innego. Nieduże toto, ale jakbym musiała cóś niedużego kupować, to raczej jakąś amerykankę rozkładaną do przodu. Albo taki brzydszy prototyp tego draństwa. Prostokątny, z poduchami upychanymi po rozsunięciu w charakterze materaca.

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
iff
czw, 31 mar 2005 - 16:24
Inca a ja w kwestii tej tablicy z literkami, gdzie ja nabylas ?
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post czw, 31 mar 2005 - 16:24
Post #59

Inca a ja w kwestii tej tablicy z literkami, gdzie ja nabylas ?
Inca2
czw, 31 mar 2005 - 17:29
iff, kiedys w ksiegarni promocyjnie do ksiazek dawali icon_smile.gif , ale pewnie w ksiegarniach mozna kupic. To taki zwykly plakat w antyrame wlozony icon_lol.gif
Inca2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,578
Dołączył: pią, 23 maj 03 - 21:12
SkÄ…d: poludniowy zachod
Nr użytkownika: 764




post czw, 31 mar 2005 - 17:29
Post #60

iff, kiedys w ksiegarni promocyjnie do ksiazek dawali icon_smile.gif , ale pewnie w ksiegarniach mozna kupic. To taki zwykly plakat w antyrame wlozony icon_lol.gif

--------------------
inca


user posted image
> pokoje dzieci - pokażcie
Start new topic
Reply to this topic
36 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 08:26
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama