Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

dziecko a antyperspiranty

> 
niewidzialna
wto, 13 mar 2007 - 23:36
witam, mam takie pytanko,może wydać się dziwne ale nie zawadzi zapytać.
Moja córka ma 8lat i zauważyłam że zaczyna sie intensywniej pocić, myje się codziennie ale mimo to koszulki zaczynają smierdzieć pod pachami. Jestem bardzo wyczulona na zapachy, więc i jej zwracam na to uwagę, ale boje się żeby dziecko w kompleksy nie wpadło, ale przecież to że sie poci to przecież normalne. Może przesadzam, ale zastanawia mnie, od jakiego wieku dziecko może używać antyperspirantu. Pamiętam, kiedy sama chodziłam do podstawówki, ale dopiero w późniejszych klasach "smierdzenie" stawało sie problemem.Powiedzcie co wy o tym sądzicie
niewidzialna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,144
Dołączył: pon, 26 lut 07 - 23:35
SkÄ…d: Norwegia
Nr użytkownika: 11,477




post wto, 13 mar 2007 - 23:36
Post #1

witam, mam takie pytanko,może wydać się dziwne ale nie zawadzi zapytać.
Moja córka ma 8lat i zauważyłam że zaczyna sie intensywniej pocić, myje się codziennie ale mimo to koszulki zaczynają smierdzieć pod pachami. Jestem bardzo wyczulona na zapachy, więc i jej zwracam na to uwagę, ale boje się żeby dziecko w kompleksy nie wpadło, ale przecież to że sie poci to przecież normalne. Może przesadzam, ale zastanawia mnie, od jakiego wieku dziecko może używać antyperspirantu. Pamiętam, kiedy sama chodziłam do podstawówki, ale dopiero w późniejszych klasach "smierdzenie" stawało sie problemem.Powiedzcie co wy o tym sądzicie
niewidzialna
śro, 21 mar 2007 - 23:46
no i kupiłam córeńce antyperspirant, taki zwykły, z Biedronki, mała była lekko zakłopotana bo nie bardzo wiedziala jak to używać ale była zadowolona już nastepnego dnia z rana gdy obwąchawszy się dokładnie stwierdziła, że nic nie czuć, w sumie uważam, że była to dobra decyzja, przynajmniej w tym przypadku,nawet jeśli wydaje sie to za wcześnie.
niewidzialna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,144
Dołączył: pon, 26 lut 07 - 23:35
SkÄ…d: Norwegia
Nr użytkownika: 11,477




post śro, 21 mar 2007 - 23:46
Post #2

no i kupiłam córeńce antyperspirant, taki zwykły, z Biedronki, mała była lekko zakłopotana bo nie bardzo wiedziala jak to używać ale była zadowolona już nastepnego dnia z rana gdy obwąchawszy się dokładnie stwierdziła, że nic nie czuć, w sumie uważam, że była to dobra decyzja, przynajmniej w tym przypadku,nawet jeśli wydaje sie to za wcześnie.
Sabina

Go??







post nie, 03 cze 2007 - 22:46
Post #3

Moja nie ma jeszcze tego kłopotu, ale myślę, że możesz przy jakiejś wizycie zapytać pediatrę, co o tym sądzi.
A i podziel siÄ™ wtedy.
Też ciekawa jestem.

Pozdrawiam icon_smile.gif
> dziecko a antyperspiranty
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 13:07
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama