Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

6-latki do szkoły? Której?

, Gdzie posłać 6-latkę w Opolu
> , Gdzie posÅ‚ać 6-latkÄ™ w Opolu
Miki79
wto, 21 lut 2012 - 14:27
Witam,

jestem mamą 6-latki urodzonej 24-11-2006, która na 98 % pójdzie teraz we wrześniu do szkoły, bo w przedszkolu już się nudzi i nie chciałabym, żeby powtarzala tam rok na tym samym materiale, tych samych książkach.

Ale mam dylemat, którą szkołę wybrać. Mieszkamy w opolu na ZWM-ie i tu do wyboru zostały mi 2 szkoły - PSP nr 5 na Hubala lub PSP nr 25 na ul. Wiejskiej.
Czy któraś z Was drogie mamy zne te szkoły, jej dzieci chodzą do tych szkół lub się tam wybierają? Proszę o informacje na PW - chętnie się spotkam, pogadam - może nasze dzieci mogłyby się poznać, jeżeli miałyby uczęszczać do tej samej szkoły.

Aa, w PSP nr 5 w ten weekend (tj. 25-02-2012) organizują dni otwarte dla rodziców przyszłych I klasistów. Idziemy!
Miki79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,364
Dołączył: nie, 26 mar 06 - 10:10
SkÄ…d: Opole
Nr użytkownika: 5,363




post wto, 21 lut 2012 - 14:27
Post #1

Witam,

jestem mamą 6-latki urodzonej 24-11-2006, która na 98 % pójdzie teraz we wrześniu do szkoły, bo w przedszkolu już się nudzi i nie chciałabym, żeby powtarzala tam rok na tym samym materiale, tych samych książkach.

Ale mam dylemat, którą szkołę wybrać. Mieszkamy w opolu na ZWM-ie i tu do wyboru zostały mi 2 szkoły - PSP nr 5 na Hubala lub PSP nr 25 na ul. Wiejskiej.
Czy któraś z Was drogie mamy zne te szkoły, jej dzieci chodzą do tych szkół lub się tam wybierają? Proszę o informacje na PW - chętnie się spotkam, pogadam - może nasze dzieci mogłyby się poznać, jeżeli miałyby uczęszczać do tej samej szkoły.

Aa, w PSP nr 5 w ten weekend (tj. 25-02-2012) organizują dni otwarte dla rodziców przyszłych I klasistów. Idziemy!

--------------------
Iwona - mama:


> 6-latki do szkoÅ‚y? Której?, Gdzie posÅ‚ać 6-latkÄ™ w Opolu
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 19:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama