Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
59 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

Piękne Trzydziestoletnie rocznik 76 - jesteście?

> 
N@dj@
wto, 28 mar 2006 - 20:55
to i ja sie przywitam tutaj icon_smile.gif
marcowa jestem trzydziecha icon_smile.gif
a w pazdzierniku pociecha icon_smile.gif
N@dj@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,858
Dołączył: wto, 28 mar 06 - 18:58
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 5,405

GG:


post wto, 28 mar 2006 - 20:55
Post #41

to i ja sie przywitam tutaj icon_smile.gif
marcowa jestem trzydziecha icon_smile.gif
a w pazdzierniku pociecha icon_smile.gif
madziÄ…tko
śro, 29 mar 2006 - 09:38
N@dj@ - brawo_bis.gif gratulacje ! Napisz jak sie czujesz w roli przyszłej mamusi icon_smile.gif a z jakiej częsci Wawki jesteś?
AJA - już się nie mogę doczekać tego niebezpiecznego trajkotania icon_biggrin.gif moze jakoś dam radę,a że jestem pedantką,to może odechce mi się sprzątać non stop w końcu,hihi icon_wink.gif
Nawet nie wiesz jak czekam,na to by przestać prowadzić w końcu monolog z córką... i kiedy padnie to oczekiwane słowo MAMA icon_confused.gif
Miłego Dzionka Wam życzę
madziÄ…tko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 22 mar 06 - 19:40
SkÄ…d: Wawka
Nr użytkownika: 5,325

GG:


post śro, 29 mar 2006 - 09:38
Post #42

N@dj@ - brawo_bis.gif gratulacje ! Napisz jak sie czujesz w roli przyszłej mamusi icon_smile.gif a z jakiej częsci Wawki jesteś?
AJA - już się nie mogę doczekać tego niebezpiecznego trajkotania icon_biggrin.gif moze jakoś dam radę,a że jestem pedantką,to może odechce mi się sprzątać non stop w końcu,hihi icon_wink.gif
Nawet nie wiesz jak czekam,na to by przestać prowadzić w końcu monolog z córką... i kiedy padnie to oczekiwane słowo MAMA icon_confused.gif
Miłego Dzionka Wam życzę

--------------------
Magawit
śro, 29 mar 2006 - 09:59
Madziątko we wrześniu kończysz? To Ty, z przeproszeniem, siksa jesteś wink.gif
Może zrobimy listę-kto kiedy kończy ten piękny wiek i będziemy sypać życzeniami trzydziestkowymi? Tylko dla tych,które już skończyły trzeba by coś wymyślić, żeby nie były pokrzywdzone icon_lol.gif

Całuski!
Magawit


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,714
Dołączył: śro, 09 lut 05 - 11:38
SkÄ…d: spod Poznania
Nr użytkownika: 2,661




post śro, 29 mar 2006 - 09:59
Post #43

Madziątko we wrześniu kończysz? To Ty, z przeproszeniem, siksa jesteś wink.gif
Może zrobimy listę-kto kiedy kończy ten piękny wiek i będziemy sypać życzeniami trzydziestkowymi? Tylko dla tych,które już skończyły trzeba by coś wymyślić, żeby nie były pokrzywdzone icon_lol.gif

Całuski!

--------------------

brak czyli fiolk...
śro, 29 mar 2006 - 11:10
Magawit, jestem jak najbardziej za.
Być moze w innym towarzystwie niechętnie, jako kobiety, ujawniamy nasz wiek i tych życzeń może być mało a czasami niezbyt trafione, a tu we własnym 30-letnim gronie na pewno jest to jak najbardziej na miejscu.
Kto się podejmuje ułożenia listy?
brak czyli fiolk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 496
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 11:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 98




post śro, 29 mar 2006 - 11:10
Post #44

Magawit, jestem jak najbardziej za.
Być moze w innym towarzystwie niechętnie, jako kobiety, ujawniamy nasz wiek i tych życzeń może być mało a czasami niezbyt trafione, a tu we własnym 30-letnim gronie na pewno jest to jak najbardziej na miejscu.
Kto się podejmuje ułożenia listy?
Monique
śro, 29 mar 2006 - 14:40
Dolaczam sie do wiecznie mlodych trzydziestek. Ja jeszcze nie, no ale stuknie w pazdzierniku icon_lol.gif Nastrajam sie psychicznie do tej trojki przez zerem, ale jak tak czytam co piszecie dziewczyny, to widze, ze po trzydziestce tez da sie zyc icon_biggrin.gif . Megawit mnie pewnie tez do tych siks zaliczysz jak ja pazdziernikowa??Fajnie by bylo moc byc jeszcze siksÄ…:D
Monique


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 223
Dołączył: pią, 03 mar 06 - 08:12
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 5,123




post śro, 29 mar 2006 - 14:40
Post #45

Dolaczam sie do wiecznie mlodych trzydziestek. Ja jeszcze nie, no ale stuknie w pazdzierniku icon_lol.gif Nastrajam sie psychicznie do tej trojki przez zerem, ale jak tak czytam co piszecie dziewczyny, to widze, ze po trzydziestce tez da sie zyc icon_biggrin.gif . Megawit mnie pewnie tez do tych siks zaliczysz jak ja pazdziernikowa??Fajnie by bylo moc byc jeszcze siksÄ…:D

--------------------

blaire
śro, 29 mar 2006 - 15:28
To ja również się melduję- wrzesień 1976. I wcale mi to nie ciąży. Nie sądzę, by moje podejście zmieniło się ale nigdy nic nie wiadomo icon_wink.gif
blaire


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,199
Dołączył: sob, 10 maj 03 - 22:59
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 703

GG:


post śro, 29 mar 2006 - 15:28
Post #46

To ja również się melduję- wrzesień 1976. I wcale mi to nie ciąży. Nie sądzę, by moje podejście zmieniło się ale nigdy nic nie wiadomo icon_wink.gif

--------------------
Jakub 09.2001
Korneliusz 10.2005
i




Ten świat jest komedią dla tych, którzy myślą, i tragedią dla tych, którzy czują

Horacy
madziÄ…tko
śro, 29 mar 2006 - 18:49
Witajcie Kochane doszłe i niedoszłe trzydziechy... icon_biggrin.gif
Wasza Siksa ( bardzo mi się to spodobało ) podejmie sie listy icon_smile.gif tylko z mężem pogadam jak najwygodniej będzie ją sporządzić i dam Wam znać.
Dziś moje dziecko baaardzo wyprowadziło mnie z równowagi i troszkę se popłakałam nie dawno ale już lepiej się czuje icon_smile.gif Czasem myślę czy mój mózg już nie zasługuje na konkretny remont icon_wink.gif Kurcze miałam być twarda i się nie żalić,ale ... są dni lepsze i gorsze icon_rolleyes.gif
Piszmy sobie tutaj czasem jak jest nam wesoło czy smutno,byśmy razem wszystko przezywały przez tą trójeczką na przedzie...hahaha icon_smile.gif

A Nasze podejście na pewno zostanie bez zmian...pffff,a co tam lata...liczy się samopoczucie i wesołe podejście do życia icon_biggrin.gif

Milego wieczoru...
madziÄ…tko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 22 mar 06 - 19:40
SkÄ…d: Wawka
Nr użytkownika: 5,325

GG:


post śro, 29 mar 2006 - 18:49
Post #47

Witajcie Kochane doszłe i niedoszłe trzydziechy... icon_biggrin.gif
Wasza Siksa ( bardzo mi się to spodobało ) podejmie sie listy icon_smile.gif tylko z mężem pogadam jak najwygodniej będzie ją sporządzić i dam Wam znać.
Dziś moje dziecko baaardzo wyprowadziło mnie z równowagi i troszkę se popłakałam nie dawno ale już lepiej się czuje icon_smile.gif Czasem myślę czy mój mózg już nie zasługuje na konkretny remont icon_wink.gif Kurcze miałam być twarda i się nie żalić,ale ... są dni lepsze i gorsze icon_rolleyes.gif
Piszmy sobie tutaj czasem jak jest nam wesoło czy smutno,byśmy razem wszystko przezywały przez tą trójeczką na przedzie...hahaha icon_smile.gif

A Nasze podejście na pewno zostanie bez zmian...pffff,a co tam lata...liczy się samopoczucie i wesołe podejście do życia icon_biggrin.gif

Milego wieczoru...

--------------------
AJA
śro, 29 mar 2006 - 21:35
Ja to się dzisiaj czuję sie jakbym miała 60 a nie trzydzieści icon_confused.gif
Potwornie mnie bolą łydki przy tych zmianach ciśnienia, mam ochote odrąbać sobie nogi, ledwo po mieszkaniu łażę.
Kaśka jak zwykle daje mi w kość więc mam dzień tylko się powiesić. icon_rolleyes.gif
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
SkÄ…d: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post śro, 29 mar 2006 - 21:35
Post #48

Ja to się dzisiaj czuję sie jakbym miała 60 a nie trzydzieści icon_confused.gif
Potwornie mnie bolą łydki przy tych zmianach ciśnienia, mam ochote odrąbać sobie nogi, ledwo po mieszkaniu łażę.
Kaśka jak zwykle daje mi w kość więc mam dzień tylko się powiesić. icon_rolleyes.gif

--------------------



madziÄ…tko
śro, 29 mar 2006 - 21:44
AJA - wspólczuje i witaj w klubie icon_rolleyes.gif Mimo to życzę Tobie Wam spokojnej Nocki i lżejszego weselszego dnia jutrzejszego icon_smile.gif
Niechaj słonko wyjdzie jutro dla Nas icon_biggrin.gif

DOBRANOC
madziÄ…tko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 22 mar 06 - 19:40
SkÄ…d: Wawka
Nr użytkownika: 5,325

GG:


post śro, 29 mar 2006 - 21:44
Post #49

AJA - wspólczuje i witaj w klubie icon_rolleyes.gif Mimo to życzę Tobie Wam spokojnej Nocki i lżejszego weselszego dnia jutrzejszego icon_smile.gif
Niechaj słonko wyjdzie jutro dla Nas icon_biggrin.gif

DOBRANOC

--------------------
madziÄ…tko
piÄ…, 31 mar 2006 - 20:11
Hej Hej...a gdzie Wy siÄ™ podziewacie ??? icon_biggrin.gif

No takie pustki przez tyle dni icon_eek.gif Trzydziesteczki Kochane nie chować się...bo czas ucieka i latka lecą icon_wink.gif icon_biggrin.gif

Przesyłajcie mi na maila dane dot.Waszych urodzin,mężulek listę Nam zrobi icon_biggrin.gif
Mój mail: skabza@wp.pl
madziÄ…tko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 22 mar 06 - 19:40
SkÄ…d: Wawka
Nr użytkownika: 5,325

GG:


post piÄ…, 31 mar 2006 - 20:11
Post #50

Hej Hej...a gdzie Wy siÄ™ podziewacie ??? icon_biggrin.gif

No takie pustki przez tyle dni icon_eek.gif Trzydziesteczki Kochane nie chować się...bo czas ucieka i latka lecą icon_wink.gif icon_biggrin.gif

Przesyłajcie mi na maila dane dot.Waszych urodzin,mężulek listę Nam zrobi icon_biggrin.gif
Mój mail: skabza@wp.pl

--------------------
madziÄ…tko
piÄ…, 31 mar 2006 - 21:49
Aja - Wszystkiego Najlepszego !!!!!!!!!!!!!!!
spóźnione,ale szczere icon_biggrin.gif
madziÄ…tko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 22 mar 06 - 19:40
SkÄ…d: Wawka
Nr użytkownika: 5,325

GG:


post piÄ…, 31 mar 2006 - 21:49
Post #51

Aja - Wszystkiego Najlepszego !!!!!!!!!!!!!!!
spóźnione,ale szczere icon_biggrin.gif


--------------------
AJA
piÄ…, 31 mar 2006 - 21:55
Dzięki icon_biggrin.gif

Jakoś tak zaczynam się dziwnie czuć wink.gif
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
SkÄ…d: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post piÄ…, 31 mar 2006 - 21:55
Post #52

Dzięki icon_biggrin.gif

Jakoś tak zaczynam się dziwnie czuć wink.gif

--------------------



madziÄ…tko
piÄ…, 31 mar 2006 - 22:05
Eeeee tam icon_biggrin.gif nie myśl o tym ... i tak samopoczucie się liczy a nie te cyfry ktore Nas ciągle gonią, hihi icon_rolleyes.gif

Dobrej Nocki
madziÄ…tko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 22 mar 06 - 19:40
SkÄ…d: Wawka
Nr użytkownika: 5,325

GG:


post piÄ…, 31 mar 2006 - 22:05
Post #53

Eeeee tam icon_biggrin.gif nie myśl o tym ... i tak samopoczucie się liczy a nie te cyfry ktore Nas ciągle gonią, hihi icon_rolleyes.gif

Dobrej Nocki

--------------------
AJA
sob, 01 kwi 2006 - 11:15
EEEEhhhhh...........

Ja to jednak się nigdy nie zestarzeję, przekonałam się o tym dzisiaj. Mnie śmieszą te same rzeczy co 20 lat temu, a niestety co poniektóre osoby na tym forum zachowują się jak babcie 60- letnie.
Albo preferują tylko humor angielski a nie nasz polski, bezpośredni.
AJA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,507
Dołączył: sob, 16 kwi 05 - 11:18
SkÄ…d: SKIERNIEWICE
Nr użytkownika: 3,009




post sob, 01 kwi 2006 - 11:15
Post #54

EEEEhhhhh...........

Ja to jednak się nigdy nie zestarzeję, przekonałam się o tym dzisiaj. Mnie śmieszą te same rzeczy co 20 lat temu, a niestety co poniektóre osoby na tym forum zachowują się jak babcie 60- letnie.
Albo preferują tylko humor angielski a nie nasz polski, bezpośredni.

--------------------



madziÄ…tko
sob, 01 kwi 2006 - 15:12
HALOOOOOO - czy ktoÅ› tu zaglÄ…da???

Dziewczyny czekam na maile...

buuuu,chyba nie chcecie żeby ten wątek zamarł icon_confused.gif icon_rolleyes.gif

Miłego weekendu
madziÄ…tko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 22 mar 06 - 19:40
SkÄ…d: Wawka
Nr użytkownika: 5,325

GG:


post sob, 01 kwi 2006 - 15:12
Post #55

HALOOOOOO - czy ktoÅ› tu zaglÄ…da???

Dziewczyny czekam na maile...

buuuu,chyba nie chcecie żeby ten wątek zamarł icon_confused.gif icon_rolleyes.gif

Miłego weekendu

--------------------
mamajul
pon, 03 kwi 2006 - 13:15
Szybko siÄ™ meldujÄ…, zanim mi znowu internet padnie.
23 września 76 icon_smile.gif. Bardzo to dawno było. icon_wink.gif icon_lol.gif
mamajul


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,341
Dołączył: czw, 15 maj 03 - 18:39
SkÄ…d: z Ochoty
Nr użytkownika: 722

GG:


post pon, 03 kwi 2006 - 13:15
Post #56

Szybko siÄ™ meldujÄ…, zanim mi znowu internet padnie.
23 września 76 icon_smile.gif. Bardzo to dawno było. icon_wink.gif icon_lol.gif

--------------------
Monika mama Julki (2002) i Ignacego (2005)
brak czyli fiolk...
pon, 03 kwi 2006 - 22:33
Witam moje Drogie,
mam nadzieję, że nasz wątek nie umrze tylko od czasu do czasu jakas "rycząca trzydziestka" 08.gif tu zajrzy 02.gif

Ja niestety rzadziej, bo w końcu po intensywnym półrocznym poszukiwaniu znalazłam pracę no i czasu na forum bedzie malutko, oj malutko...

Ale zaglądać będę i sprawdzać jak tam sie nasze trzydziestki czują.

Wiecie, ja się czuję naprawdę super, może dlatego że bardziej zadbałam również o moje samopoczucie fizyczne.
Schudłam 5 kilo (i teraz mam wagę prawie idealną), przyszła wiosna więc rower poszedł w ruch, intensywnie gram w badmintona (dla niedowiarków - daje niezly wycisk), czasami jezdze na basen.
No generalnie czuję, że jestem w super formie 06.gif
Tylko może za miesiąc trochę mi mina zrzednie... 41.gif

Co u Was?
brak czyli fiolk...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 496
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 11:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 98




post pon, 03 kwi 2006 - 22:33
Post #57

Witam moje Drogie,
mam nadzieję, że nasz wątek nie umrze tylko od czasu do czasu jakas "rycząca trzydziestka" 08.gif tu zajrzy 02.gif

Ja niestety rzadziej, bo w końcu po intensywnym półrocznym poszukiwaniu znalazłam pracę no i czasu na forum bedzie malutko, oj malutko...

Ale zaglądać będę i sprawdzać jak tam sie nasze trzydziestki czują.

Wiecie, ja się czuję naprawdę super, może dlatego że bardziej zadbałam również o moje samopoczucie fizyczne.
Schudłam 5 kilo (i teraz mam wagę prawie idealną), przyszła wiosna więc rower poszedł w ruch, intensywnie gram w badmintona (dla niedowiarków - daje niezly wycisk), czasami jezdze na basen.
No generalnie czuję, że jestem w super formie 06.gif
Tylko może za miesiąc trochę mi mina zrzednie... 41.gif

Co u Was?
PÅ‚acia
pon, 03 kwi 2006 - 23:20
I ja się melduję icon_smile.gif październik 76, ale czym bliżej tej 30-stki tym jakieś większe próchno ze mnie się robi icon_wink.gif
PÅ‚acia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 858
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:45
SkÄ…d: z mojego miejsca na ziemi, na chwilÄ™ obecnÄ… ;)
Nr użytkownika: 485

GG:


post pon, 03 kwi 2006 - 23:20
Post #58

I ja się melduję icon_smile.gif październik 76, ale czym bliżej tej 30-stki tym jakieś większe próchno ze mnie się robi icon_wink.gif
Monique
wto, 04 kwi 2006 - 05:52
I ja,i ja 26 październik, rok ten sam co wszystkie icon_biggrin.gif
Monique


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 223
Dołączył: pią, 03 mar 06 - 08:12
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 5,123




post wto, 04 kwi 2006 - 05:52
Post #59

I ja,i ja 26 październik, rok ten sam co wszystkie icon_biggrin.gif

--------------------

Magawit
wto, 04 kwi 2006 - 08:54
A ja scielam wlosy, o zgrozo!, na jeża 23.gif Totalna awangarda icon_razz.gif Bylam przerazona na poczatku,ale jak uslyszalam, ze odmlodnialam o jakies 10 lat, to sie ucieszylam. Sa zalety "powaznego" wieku-nie wyglada sie dziecinnie,gdy sie czlowiek odmlodzi icon_wink.gif
Magawit


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,714
Dołączył: śro, 09 lut 05 - 11:38
SkÄ…d: spod Poznania
Nr użytkownika: 2,661




post wto, 04 kwi 2006 - 08:54
Post #60

A ja scielam wlosy, o zgrozo!, na jeża 23.gif Totalna awangarda icon_razz.gif Bylam przerazona na poczatku,ale jak uslyszalam, ze odmlodnialam o jakies 10 lat, to sie ucieszylam. Sa zalety "powaznego" wieku-nie wyglada sie dziecinnie,gdy sie czlowiek odmlodzi icon_wink.gif

--------------------

> PiÄ™kne Trzydziestoletnie rocznik 76 - jesteÅ›cie?
Start new topic
Reply to this topic
59 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 11:47
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama