Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

WCZEÅšNIAK i co dalej?

, rady, porady, praktyka doświadczenie ;)
> , rady, porady, praktyka doÅ›wiadczenie ;)
dankin-82
pon, 17 sie 2009 - 09:48
Bardzo brakuje mi na forum właśnie takiego działu dla rodziców wcześniaków bo mimo wszystko opieka nad nimi troszkę się różni i jest wiele pytań i wątpliwości w tym temacie. Oczywiście są fora dla wcześniaków ale ja nie odnajduję się jakoś w nich, no wolę to icon_wink.gif

Na razie założyłam temat na zdrowiu dziecka ale wiadomo nie wszystkie mamy tam zaglądają a gdyby taki dział był na widoku może więcej skorzystac by można z doświadczeń rodziców takich Maleństw.

Osobiście uważam że taki dział jest potrzebny icon_wink.gif
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post pon, 17 sie 2009 - 09:48
Post #1

Bardzo brakuje mi na forum właśnie takiego działu dla rodziców wcześniaków bo mimo wszystko opieka nad nimi troszkę się różni i jest wiele pytań i wątpliwości w tym temacie. Oczywiście są fora dla wcześniaków ale ja nie odnajduję się jakoś w nich, no wolę to icon_wink.gif

Na razie założyłam temat na zdrowiu dziecka ale wiadomo nie wszystkie mamy tam zaglądają a gdyby taki dział był na widoku może więcej skorzystac by można z doświadczeń rodziców takich Maleństw.

Osobiście uważam że taki dział jest potrzebny icon_wink.gif

--------------------
dankin-82
śro, 26 sie 2009 - 10:02
właśnie odgrzebałam https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=937&st=0 i niestety uważam że się ludzi lekceważy 32.gif Jak widac inicjatywa była już dużo wcześniej podjęta ale bez odzewu, szkoda pewnie i teraz też tak będzie 43.gif
dankin-82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,724
Dołączył: czw, 03 mar 05 - 21:38
Skąd: Lubin /dolnośląskie/
Nr użytkownika: 2,798




post śro, 26 sie 2009 - 10:02
Post #2

właśnie odgrzebałam https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=937&st=0 i niestety uważam że się ludzi lekceważy 32.gif Jak widac inicjatywa była już dużo wcześniej podjęta ale bez odzewu, szkoda pewnie i teraz też tak będzie 43.gif

--------------------
naples
pon, 12 paź 2009 - 20:06
Kiedys w TV widzialam reportaz o wczesniakach, podajze byla to Kawa czy herbata.
Polecali tam stronke- https://www.wczesniaki.org.pl/
naples


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,203
Dołączył: wto, 03 cze 08 - 14:53
Nr użytkownika: 20,141




post pon, 12 paź 2009 - 20:06
Post #3

Kiedys w TV widzialam reportaz o wczesniakach, podajze byla to Kawa czy herbata.
Polecali tam stronke- https://www.wczesniaki.org.pl/

--------------------
-Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie...
Auguste Bekannte

-Ludzie, którzy nie mają własnego życia, zawsze muszą wściubiać nos w cudze...
-Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane...

Carlos Ruíz Zafón
Agga
pon, 27 wrz 2010 - 20:09
Podciągam bo ja też przeglądałam inne fora,ale nie umiem się tam jakoś odnaleźć. A pomimo że to jest moje trzecie dziecko,to w sprawie wcześniaków jestem zupełnie zielona. Latam po necie,ale nic nie mogę znaleźć. Nawet jest problem z laktacja,a w życiu bym się go nie spodziewała. Dziewczyny karmiłam bez problemu,a teraz szkoda gadać. Może dlatego że muszę odciągać,ale nie wiem tego tak do końca.

Jest jakaś szansa,że by powstało takie podforum?

Ten post edytował Agga pon, 27 wrz 2010 - 20:10
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post pon, 27 wrz 2010 - 20:09
Post #4

Podciągam bo ja też przeglądałam inne fora,ale nie umiem się tam jakoś odnaleźć. A pomimo że to jest moje trzecie dziecko,to w sprawie wcześniaków jestem zupełnie zielona. Latam po necie,ale nic nie mogę znaleźć. Nawet jest problem z laktacja,a w życiu bym się go nie spodziewała. Dziewczyny karmiłam bez problemu,a teraz szkoda gadać. Może dlatego że muszę odciągać,ale nie wiem tego tak do końca.

Jest jakaś szansa,że by powstało takie podforum?

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
MaPI
wto, 28 wrz 2010 - 20:05
CYTAT(Agga @ Mon, 27 Sep 2010 - 21:09) *
Podciągam bo ja też przeglądałam inne fora,ale nie umiem się tam jakoś odnaleźć. A pomimo że to jest moje trzecie dziecko,to w sprawie wcześniaków jestem zupełnie zielona. Latam po necie,ale nic nie mogę znaleźć. Nawet jest problem z laktacja,a w życiu bym się go nie spodziewała. Dziewczyny karmiłam bez problemu,a teraz szkoda gadać. Może dlatego że muszę odciągać,ale nie wiem tego tak do końca.

Jest jakaś szansa,że by powstało takie podforum?


jest w dziale zdrowie i pielęgnacja dziecka

ja jestem mamą wcześniaka z 32tc jak masz jakieś pytania to zapraszam na pw

Ten post edytował MaPI wto, 28 wrz 2010 - 20:07
MaPI


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,355
Dołączył: wto, 14 paź 08 - 21:27
SkÄ…d: ÅšnW
Nr użytkownika: 22,600




post wto, 28 wrz 2010 - 20:05
Post #5

CYTAT(Agga @ Mon, 27 Sep 2010 - 21:09) *
Podciągam bo ja też przeglądałam inne fora,ale nie umiem się tam jakoś odnaleźć. A pomimo że to jest moje trzecie dziecko,to w sprawie wcześniaków jestem zupełnie zielona. Latam po necie,ale nic nie mogę znaleźć. Nawet jest problem z laktacja,a w życiu bym się go nie spodziewała. Dziewczyny karmiłam bez problemu,a teraz szkoda gadać. Może dlatego że muszę odciągać,ale nie wiem tego tak do końca.

Jest jakaś szansa,że by powstało takie podforum?


jest w dziale zdrowie i pielęgnacja dziecka

ja jestem mamą wcześniaka z 32tc jak masz jakieś pytania to zapraszam na pw

--------------------



MagduÅ›
wto, 28 wrz 2010 - 20:16
Agga mój wcześniak (już ponad czteroletni) urodzony w 33 tygodniu. Początkowo było różnie, przeżyliśmy parę "upadków", trez o jego wcześniactwie nie przypomina nic.
Jeśli cokolwiek chcesz wiedzieć chętnie odpowiem w miarę swojej wiedzy oczywiście. Z tego co się zorientowałam na forum jest sporo mam wcześniaków.
MagduÅ›


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,160
Dołączył: pon, 23 kwi 07 - 11:41
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 13,244

GG:


post wto, 28 wrz 2010 - 20:16
Post #6

Agga mój wcześniak (już ponad czteroletni) urodzony w 33 tygodniu. Początkowo było różnie, przeżyliśmy parę "upadków", trez o jego wcześniactwie nie przypomina nic.
Jeśli cokolwiek chcesz wiedzieć chętnie odpowiem w miarę swojej wiedzy oczywiście. Z tego co się zorientowałam na forum jest sporo mam wcześniaków.

--------------------
Mama Norberta 14.01.1998r. i Wiktorka 19.02.2006r.



Litka
wto, 28 wrz 2010 - 20:36
Ja jestem mamą 10 letniego, 32 tygodniowego wcześniaka icon_smile.gif. Prosto nie jest, ale ciągniemy icon_smile.gif
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post wto, 28 wrz 2010 - 20:36
Post #7

Ja jestem mamą 10 letniego, 32 tygodniowego wcześniaka icon_smile.gif. Prosto nie jest, ale ciągniemy icon_smile.gif
grzałka
wto, 28 wrz 2010 - 21:15
forum wcześniaki na gazecie jest podobno niezłe
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post wto, 28 wrz 2010 - 21:15
Post #8

forum wcześniaki na gazecie jest podobno niezłe


--------------------
MaPI
śro, 29 wrz 2010 - 08:14
CYTAT(grzałka @ Tue, 28 Sep 2010 - 22:15) *
forum wcześniaki na gazecie jest podobno niezłe


to prawda
MaPI


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,355
Dołączył: wto, 14 paź 08 - 21:27
SkÄ…d: ÅšnW
Nr użytkownika: 22,600




post śro, 29 wrz 2010 - 08:14
Post #9

CYTAT(grzałka @ Tue, 28 Sep 2010 - 22:15) *
forum wcześniaki na gazecie jest podobno niezłe


to prawda

--------------------



lloollaa
czw, 25 lis 2010 - 09:02
Jestem mamą 5letnie Gabrysi wcześniak urodzony w 31 tyg. Dziś nikt by nie powiedział ze Gabik jest wczesniaczkiem. Jeśli macie jakies pytania służę pomocą.
lloollaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 178
Dołączył: wto, 17 maj 05 - 10:10
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 3,160

GG:


post czw, 25 lis 2010 - 09:02
Post #10

Jestem mamą 5letnie Gabrysi wcześniak urodzony w 31 tyg. Dziś nikt by nie powiedział ze Gabik jest wczesniaczkiem. Jeśli macie jakies pytania służę pomocą.

--------------------

]
ulla
pon, 27 gru 2010 - 17:27
CYTAT(lloollaa @ Thu, 25 Nov 2010 - 11:02) *
Jestem mamą 5letnie Gabrysi wcześniak urodzony w 31 tyg. Dziś nikt by nie powiedział ze Gabik jest wczesniaczkiem. Jeśli macie jakies pytania służę pomocą.


Na Zdrowiu i pielęgnacji dziecka jest przyklejony wątek dotyczący wcześniaków. Odsyłam tam icon_smile.gif
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post pon, 27 gru 2010 - 17:27
Post #11

CYTAT(lloollaa @ Thu, 25 Nov 2010 - 11:02) *
Jestem mamą 5letnie Gabrysi wcześniak urodzony w 31 tyg. Dziś nikt by nie powiedział ze Gabik jest wczesniaczkiem. Jeśli macie jakies pytania służę pomocą.


Na Zdrowiu i pielęgnacji dziecka jest przyklejony wątek dotyczący wcześniaków. Odsyłam tam icon_smile.gif

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
Agga
piÄ…, 18 lis 2011 - 23:19
CYTAT(ulla @ Mon, 27 Dec 2010 - 17:27) *
Na Zdrowiu i pielęgnacji dziecka jest przyklejony wątek dotyczący wcześniaków. Odsyłam tam icon_smile.gif



Podciagam bo tam nikt prawie nie zaglada i mysle, ze powinnno powstac osobne podforum.
A temat cos ucichl,choc kiedys mi sie obilo o uszy o planach powstania tego podforum icon_wink.gif .
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post piÄ…, 18 lis 2011 - 23:19
Post #12

CYTAT(ulla @ Mon, 27 Dec 2010 - 17:27) *
Na Zdrowiu i pielęgnacji dziecka jest przyklejony wątek dotyczący wcześniaków. Odsyłam tam icon_smile.gif



Podciagam bo tam nikt prawie nie zaglada i mysle, ze powinnno powstac osobne podforum.
A temat cos ucichl,choc kiedys mi sie obilo o uszy o planach powstania tego podforum icon_wink.gif .

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
captain.jmw
sob, 19 lis 2011 - 00:40
Ucichł, nie pierwszy raz.
A potrzeba jest...
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
SkÄ…d: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post sob, 19 lis 2011 - 00:40
Post #13

Ucichł, nie pierwszy raz.
A potrzeba jest...

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
ulla
sob, 19 lis 2011 - 14:06
CYTAT(Agga @ Sat, 19 Nov 2011 - 01:19) *
Podciagam bo tam nikt prawie nie zaglada i mysle, ze powinnno powstac osobne podforum.
A temat cos ucichl,choc kiedys mi sie obilo o uszy o planach powstania tego podforum icon_wink.gif .



Skoro tam nikt nie zagląda, choć wątek jest, to raczej świadczy o małym zainteresowaniu i podważa zasadność tworzenia podforum.
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post sob, 19 lis 2011 - 14:06
Post #14

CYTAT(Agga @ Sat, 19 Nov 2011 - 01:19) *
Podciagam bo tam nikt prawie nie zaglada i mysle, ze powinnno powstac osobne podforum.
A temat cos ucichl,choc kiedys mi sie obilo o uszy o planach powstania tego podforum icon_wink.gif .



Skoro tam nikt nie zagląda, choć wątek jest, to raczej świadczy o małym zainteresowaniu i podważa zasadność tworzenia podforum.

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
Agga
sob, 19 lis 2011 - 15:55
CYTAT(ulla @ Sat, 19 Nov 2011 - 14:06) *
Skoro tam nikt nie zagląda, choć wątek jest, to raczej świadczy o małym zainteresowaniu i podważa zasadność tworzenia podforum.



To samo mogla by powiedziec o podforum "aktywna rodzina",a jednak powstalo. A nie widzialam nawet zadnej propozycji na takie,ale to juz inna sprawa. Mysle ze gdyby powstalo o wczesniakach,to wiecej by osob pisalo i problemow poruszylo,ale widac jak nie ma sie wczesniaka,to i takiej potrzeby na stworzenie podforum.
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post sob, 19 lis 2011 - 15:55
Post #15

CYTAT(ulla @ Sat, 19 Nov 2011 - 14:06) *
Skoro tam nikt nie zagląda, choć wątek jest, to raczej świadczy o małym zainteresowaniu i podważa zasadność tworzenia podforum.



To samo mogla by powiedziec o podforum "aktywna rodzina",a jednak powstalo. A nie widzialam nawet zadnej propozycji na takie,ale to juz inna sprawa. Mysle ze gdyby powstalo o wczesniakach,to wiecej by osob pisalo i problemow poruszylo,ale widac jak nie ma sie wczesniaka,to i takiej potrzeby na stworzenie podforum.

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
Kaczuszka3Kaczor...
sob, 19 lis 2011 - 16:10
Jestem mama wczesniaka z 34 tygodnia.. mysle ze mama wczesniakow potrzebne jest takie miejsce icon_smile.gif Mi lekarze powtarzali zeby miec wyrozumialosc do synka i nie przejmowac sie normami.. trzeba dac malenstwu czas.. Sluze pomoca w razie potrzeby.. pozdrawiamy rollbaby.gif
Kaczuszka3Kaczor...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 423
Dołączył: sob, 22 maj 10 - 09:00
Skąd: Ponikiew Duża, gm. Goworowo
Nr użytkownika: 33,053




post sob, 19 lis 2011 - 16:10
Post #16

Jestem mama wczesniaka z 34 tygodnia.. mysle ze mama wczesniakow potrzebne jest takie miejsce icon_smile.gif Mi lekarze powtarzali zeby miec wyrozumialosc do synka i nie przejmowac sie normami.. trzeba dac malenstwu czas.. Sluze pomoca w razie potrzeby.. pozdrawiamy rollbaby.gif

--------------------




[*] 13.11.2010r. Marianek Marek 12tc. Bóg Cie potrzebowa? bardziej..
Stan przedrzucawkowy
Zawsze jest nadzieja
Ila
sob, 19 lis 2011 - 16:47
CYTAT(Agga @ Sat, 19 Nov 2011 - 15:55) *
To samo mogla by powiedziec o podforum "aktywna rodzina",a jednak powstalo. A nie widzialam nawet zadnej propozycji na takie,ale to juz inna sprawa. Mysle ze gdyby powstalo o wczesniakach,to wiecej by osob pisalo i problemow poruszylo,ale widac jak nie ma sie wczesniaka,to i takiej potrzeby na stworzenie podforum.


Agga, ale podciagasz watek sprzed roku i dlaczego od razu takim tonem?
To, ze na forum nikt nie prosil o "aktywna rodzina" , nie znaczy, ze takie podfora nie mogly powstac.
A jesli bedzie zainteresowanie podforum o wczesniakach, takie tez mozemy utworzyc, Tylko na razie,
jak ulla zauwazyla, male jest zainteresowanie tematem.
I nie wiem, co to ma wspolnego z forami "aktywna rodzina" icon_rolleyes.gif
Ila


Grupa: Administratorzy
Postów: 5,249
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 304

Mój blog:
GG:


post sob, 19 lis 2011 - 16:47
Post #17

CYTAT(Agga @ Sat, 19 Nov 2011 - 15:55) *
To samo mogla by powiedziec o podforum "aktywna rodzina",a jednak powstalo. A nie widzialam nawet zadnej propozycji na takie,ale to juz inna sprawa. Mysle ze gdyby powstalo o wczesniakach,to wiecej by osob pisalo i problemow poruszylo,ale widac jak nie ma sie wczesniaka,to i takiej potrzeby na stworzenie podforum.


Agga, ale podciagasz watek sprzed roku i dlaczego od razu takim tonem?
To, ze na forum nikt nie prosil o "aktywna rodzina" , nie znaczy, ze takie podfora nie mogly powstac.
A jesli bedzie zainteresowanie podforum o wczesniakach, takie tez mozemy utworzyc, Tylko na razie,
jak ulla zauwazyla, male jest zainteresowanie tematem.
I nie wiem, co to ma wspolnego z forami "aktywna rodzina" icon_rolleyes.gif

--------------------
Ila
mama Kamilka (11.04.2000) i Dawidka (10.09.2005)
Agga
sob, 19 lis 2011 - 23:22
Ila podciagnelam watek zalozony prawie 2,5 roku temu,a od ostatniego postu minol rok.
A wczesniejszy watek podlinkowany przez dankin,byl z 2003 roku i widac ze za bardzo nie bylo zainteresowania z Waszej strony.
Jest wiele tamatow ktore mamy wczesniakow by poruszyly,ale w takim pojedynczym i przyklejonym watku jest ciezko.
Skoro jest podforum o blizniakach,to i o wczesniakach powinien byc.
A potrzeba jest i to duza,wiec prosze o rozwarzenie tego.

Ten post edytował Agga sob, 19 lis 2011 - 23:23
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post sob, 19 lis 2011 - 23:22
Post #18

Ila podciagnelam watek zalozony prawie 2,5 roku temu,a od ostatniego postu minol rok.
A wczesniejszy watek podlinkowany przez dankin,byl z 2003 roku i widac ze za bardzo nie bylo zainteresowania z Waszej strony.
Jest wiele tamatow ktore mamy wczesniakow by poruszyly,ale w takim pojedynczym i przyklejonym watku jest ciezko.
Skoro jest podforum o blizniakach,to i o wczesniakach powinien byc.
A potrzeba jest i to duza,wiec prosze o rozwarzenie tego.

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)
Ila
nie, 20 lis 2011 - 10:58
Agga, ale w watku podlinkowanym przez dankin nie bylo mowy o podforum, tylko o watku na temat wczesniakow.
Sama autorka watku zapytala tylko, czy sa tu mamy wczesniakow i zaprosila do dyskusji w celu wymiany doswiadczen.
I w tym podciagnietym przez Ciebie watku, w ktorym aktualnie rozmawiamy, tez jedynie dankin wnioskuje o takie podforum.
A slowa, ze sie ludzi lekcewazy sa niesprawiedliwe w sytuacji, gdy mowa jest jedynie o watku, a nie o podforum.

Ok, podforum moze powstac, ale naprawde swoja wole i zyczenia mozna wyrazac w inny sposob. To taka dobra rada na przyszlosc.
Ila


Grupa: Administratorzy
Postów: 5,249
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 304

Mój blog:
GG:


post nie, 20 lis 2011 - 10:58
Post #19

Agga, ale w watku podlinkowanym przez dankin nie bylo mowy o podforum, tylko o watku na temat wczesniakow.
Sama autorka watku zapytala tylko, czy sa tu mamy wczesniakow i zaprosila do dyskusji w celu wymiany doswiadczen.
I w tym podciagnietym przez Ciebie watku, w ktorym aktualnie rozmawiamy, tez jedynie dankin wnioskuje o takie podforum.
A slowa, ze sie ludzi lekcewazy sa niesprawiedliwe w sytuacji, gdy mowa jest jedynie o watku, a nie o podforum.

Ok, podforum moze powstac, ale naprawde swoja wole i zyczenia mozna wyrazac w inny sposob. To taka dobra rada na przyszlosc.

--------------------
Ila
mama Kamilka (11.04.2000) i Dawidka (10.09.2005)
captain.jmw
nie, 20 lis 2011 - 11:10
CYTAT(Ila @ Sun, 20 Nov 2011 - 11:58) *
I w tym podciagnietym przez Ciebie watku, w ktorym aktualnie rozmawiamy, tez jedynie dankin wnioskuje o takie podforum.


Hmmm, a ja?
Zresztą, pisałam już dość dawno temu i do Rosy i do Iki, Rosa mnie poinstruowała, że nie ma takich uprawnień a Ika, że po sezonie urlopowym będzie rozważana taka możliwość.

Takie podforum pozwoliłoby na przykład opisywać swoje historie w swoim wątku, podnosiłoby na duchu inne mamy wcześniaków, moim zdaniem byłoby to jakoś lepiej zoragnizowane, bardziej przejrzyste...
Problemy wcześniacze są tak specyficzne, że to poforum na pewno nie będzie pomyłką.

edit: w jednym miejscu napisałam z małej literki nicka.

Ten post edytował agawhite nie, 20 lis 2011 - 11:11
captain.jmw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,284
Dołączył: nie, 14 lut 10 - 23:44
SkÄ…d: UK
Nr użytkownika: 31,674

GG:


post nie, 20 lis 2011 - 11:10
Post #20

CYTAT(Ila @ Sun, 20 Nov 2011 - 11:58) *
I w tym podciagnietym przez Ciebie watku, w ktorym aktualnie rozmawiamy, tez jedynie dankin wnioskuje o takie podforum.


Hmmm, a ja?
Zresztą, pisałam już dość dawno temu i do Rosy i do Iki, Rosa mnie poinstruowała, że nie ma takich uprawnień a Ika, że po sezonie urlopowym będzie rozważana taka możliwość.

Takie podforum pozwoliłoby na przykład opisywać swoje historie w swoim wątku, podnosiłoby na duchu inne mamy wcześniaków, moim zdaniem byłoby to jakoś lepiej zoragnizowane, bardziej przejrzyste...
Problemy wcześniacze są tak specyficzne, że to poforum na pewno nie będzie pomyłką.

edit: w jednym miejscu napisałam z małej literki nicka.

--------------------
Hope i fot.

-----------------------------------------------------------------------------------
"Poznasz głupiego po czynach jego" F.Gump
> WCZEÅšNIAK i co dalej?, rady, porady, praktyka doÅ›wiadczenie ;)
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 22:35
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama