Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4  

Jak wybrać sprzęt do kuchni?

, Czym się kierować?
> , Czym siÄ™ kierować?
Agnes84
nie, 18 maj 2014 - 18:47
Beko DIN5835
Agnes84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,127
Dołączył: śro, 08 wrz 10 - 20:28
SkÄ…d: Bydgoszcz City
Nr użytkownika: 34,233

GG:


post nie, 18 maj 2014 - 18:47
Post #61

Beko DIN5835

--------------------
Amelia 2010r.
moko.
piÄ…, 19 wrz 2014 - 13:24
W związku z urządzaniem nowego M, od podstaw wyposażam całe mieszkanie w sprzęt.
Ostatnio sprzęt kupowałam X lat temu, a od tej pory sporo się zmieniło.

Czy możecie mi napisać co nie sprawdziło się u Was a co było strzałem w 10tkę.

Ja planujÄ™:
- zabudowana mikrofalówka na poziomie +1 metr od ziemi
- piekarnik, jak wyżej - zastanawiam się nad opcją wysuwanego piekarnika (tzn wysuwane drzwi lib opcja nr 2, tradycyjnie otwierane drzwiczki a jedynie wysuwane "półki")
- zmywarka 60 cm
- płyta indukcyjna, ceramiczna, z 5ma polami.
- zabudowany ekspres do kawy lub opcja wolnostojÄ…ca - tego jeszcze nie wiem.
- czajnik elektryczny, gazowy...
- lodówka (nie biorę pod uwagi tej side by side - ale potrzebuje sporo miejsca w zamrażalce - wysokości do 180 cm.
- zlew - ceramiczny, stalowy, inny kompozyt ??

Mam milion pomysłów, ale chciałabym poznać opinię użytkowniczek, na co zwrócić uwagę? co jest bezużyteczne.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post piÄ…, 19 wrz 2014 - 13:24
Post #62

W związku z urządzaniem nowego M, od podstaw wyposażam całe mieszkanie w sprzęt.
Ostatnio sprzęt kupowałam X lat temu, a od tej pory sporo się zmieniło.

Czy możecie mi napisać co nie sprawdziło się u Was a co było strzałem w 10tkę.

Ja planujÄ™:
- zabudowana mikrofalówka na poziomie +1 metr od ziemi
- piekarnik, jak wyżej - zastanawiam się nad opcją wysuwanego piekarnika (tzn wysuwane drzwi lib opcja nr 2, tradycyjnie otwierane drzwiczki a jedynie wysuwane "półki")
- zmywarka 60 cm
- płyta indukcyjna, ceramiczna, z 5ma polami.
- zabudowany ekspres do kawy lub opcja wolnostojÄ…ca - tego jeszcze nie wiem.
- czajnik elektryczny, gazowy...
- lodówka (nie biorę pod uwagi tej side by side - ale potrzebuje sporo miejsca w zamrażalce - wysokości do 180 cm.
- zlew - ceramiczny, stalowy, inny kompozyt ??

Mam milion pomysłów, ale chciałabym poznać opinię użytkowniczek, na co zwrócić uwagę? co jest bezużyteczne.


--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
rysa154
piÄ…, 19 wrz 2014 - 14:46
niedawno kupowałam cały sprzęt,

zlew stalowy,satynowy franke,myślałam,ze nie bedzie sie rysował,a niestety tak nie jest,ale młynek w zlewie polecam,mam insink erator...

zmywarka boscha 60cm,polecam,

lodówka jesli do zabudowy to większosc jest dosc niska i ma małe zamrażarki,mam beko i żałuje, ale miałam ograniczony wybor,bo lodowka stoi przy scianie, i wiekszosc szuflady zamrazarki nie wysuwały sie...

plyte tez poczatkowo chciałam z 5polami,ale wziełam z 4, szersza niz standardowo,ma duże pole,chyba 28cm i miejsce na brytfanke

piekarnik AEG mam nisko,bo kuchnia ma duzo okien,

ekspres jak sie doczekam kupie napewno nie w sklepie ze sprzętem;)


rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post piÄ…, 19 wrz 2014 - 14:46
Post #63

niedawno kupowałam cały sprzęt,

zlew stalowy,satynowy franke,myślałam,ze nie bedzie sie rysował,a niestety tak nie jest,ale młynek w zlewie polecam,mam insink erator...

zmywarka boscha 60cm,polecam,

lodówka jesli do zabudowy to większosc jest dosc niska i ma małe zamrażarki,mam beko i żałuje, ale miałam ograniczony wybor,bo lodowka stoi przy scianie, i wiekszosc szuflady zamrazarki nie wysuwały sie...

plyte tez poczatkowo chciałam z 5polami,ale wziełam z 4, szersza niz standardowo,ma duże pole,chyba 28cm i miejsce na brytfanke

piekarnik AEG mam nisko,bo kuchnia ma duzo okien,

ekspres jak sie doczekam kupie napewno nie w sklepie ze sprzętem;)




--------------------


śrubka
śro, 04 sty 2017 - 12:06
Kupowanie sprzętu do kuchni jest trudne i żmudne. Trzeba naprawdę się nachodzić i naszukać, żeby znaleźć to, co będzie najbardziej odpowiadało. Ja staram się przede wszystkim patrzeć na parametry, a także na to, by wszystko było jak najlepiej dopasowane
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post śro, 04 sty 2017 - 12:06
Post #64

Kupowanie sprzętu do kuchni jest trudne i żmudne. Trzeba naprawdę się nachodzić i naszukać, żeby znaleźć to, co będzie najbardziej odpowiadało. Ja staram się przede wszystkim patrzeć na parametry, a także na to, by wszystko było jak najlepiej dopasowane
FajnaMama
pon, 22 maj 2017 - 14:52
Ja teraz będę remontować kuchnię i będę kupować nową lodówkę. Chciałam ją zamówić przez internet, nawet tutaj sobie wybrałam parę potencjalnych modeli: https://www.homebook.pl/produkty/lodowki. Myślę o Beko, Amice i Candy. Którą markę byście polecili najbardziej?
FajnaMama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 172
Dołączył: pon, 10 sty 11 - 17:10
Nr użytkownika: 35,399




post pon, 22 maj 2017 - 14:52
Post #65

Ja teraz będę remontować kuchnię i będę kupować nową lodówkę. Chciałam ją zamówić przez internet, nawet tutaj sobie wybrałam parę potencjalnych modeli: https://www.homebook.pl/produkty/lodowki. Myślę o Beko, Amice i Candy. Którą markę byście polecili najbardziej?

--------------------
muppet
pon, 31 lip 2017 - 08:45
A macie zmywarkę? Odkąd ją kupiłam, to stwierdziłam, że jest to podstawowy sprzęt AGD w kuchni. Możecie którą wybrać zmywarkę przeczytać na eu-eu.eu/zmywarki-zuzywaja-coraz-mniej-pradu-i-wody-co-jeszcze-musisz-wiedziec/, to Wam z pewnością pomoże w podjęciu decyzji.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post pon, 31 lip 2017 - 08:45
Post #66

A macie zmywarkę? Odkąd ją kupiłam, to stwierdziłam, że jest to podstawowy sprzęt AGD w kuchni. Możecie którą wybrać zmywarkę przeczytać na eu-eu.eu/zmywarki-zuzywaja-coraz-mniej-pradu-i-wody-co-jeszcze-musisz-wiedziec/, to Wam z pewnością pomoże w podjęciu decyzji.
cooker93
wto, 10 paź 2017 - 15:34
Ja też jestem w trakcie urządzania kuchni. Na razie oglądamy kuchenki gazowo-elektryczne (bo miałam kiedyś w mieszkaniu, które wynajmowałam płytę elektryczną i nie byłam zadowolona icon_sad.gif ), mam już zmywarkę podobną do Agnes i meble. Zastanawiam się jeszcze nad oświetleniem, ale mam nadzieję, że niedługo wszystko będzie gotowe. icon_smile.gif

Ten post edytował cooker93 wto, 10 paź 2017 - 15:42
cooker93


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: wto, 10 paź 17 - 14:35
Nr użytkownika: 50,642




post wto, 10 paź 2017 - 15:34
Post #67

Ja też jestem w trakcie urządzania kuchni. Na razie oglądamy kuchenki gazowo-elektryczne (bo miałam kiedyś w mieszkaniu, które wynajmowałam płytę elektryczną i nie byłam zadowolona icon_sad.gif ), mam już zmywarkę podobną do Agnes i meble. Zastanawiam się jeszcze nad oświetleniem, ale mam nadzieję, że niedługo wszystko będzie gotowe. icon_smile.gif
vikav
nie, 04 mar 2018 - 23:32
Ja przy wyborze sprzętu AGD kieruje się opiniami innych i przeważnie tak się zdarza, ze jestem kolejną osobą w rodzinie czy wśród znajomych, ktora kupuje dany sprzęt. Zmywarkę Candy zaobaczyłam u mojej znajomenj, spodabało się mi to, że moze w niej myć nawet bardzo garnki i efektem był zakup takiej samej.
vikav


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: pon, 05 cze 17 - 07:09
Nr użytkownika: 49,717




post nie, 04 mar 2018 - 23:32
Post #68

Ja przy wyborze sprzętu AGD kieruje się opiniami innych i przeważnie tak się zdarza, ze jestem kolejną osobą w rodzinie czy wśród znajomych, ktora kupuje dany sprzęt. Zmywarkę Candy zaobaczyłam u mojej znajomenj, spodabało się mi to, że moze w niej myć nawet bardzo garnki i efektem był zakup takiej samej.
swiatelko.iskier...
pią, 12 paź 2018 - 11:38
Hej wszystkim icon_smile.gif Ja całkiem niedawno, bo w lutym remontowałam swoje mieszkanie i robiłam kuchnię. Sprzęty pochodziły z jednego sklepu stacjonarnego, który akurat miał super wyprzedaże icon_biggrin.gif czarny piątek rządzi icon_biggrin.gif oszczędziliśmy sporo pieniędzy, koło 1000 zł łącznie na lodowce, płycie indukcyjnej, piekarniku, okapie i pralce icon_wink.gif natomiast to oświetlenie było dla mnie większym problemem i cieszę się, że siostra poleciła mi kupić lampy przez internet. Na www.mlamp.pl mają chat i kompetentą obsługę icon_biggrin.gif panie wiedziały lepiej czego potrzebuję icon_biggrin.gif rozejrzałam się oczywiście po cenach i wiem, ze nie przepłaciłam icon_biggrin.gif
swiatelko.iskier...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pią, 12 paź 18 - 11:31
Nr użytkownika: 52,153




post pią, 12 paź 2018 - 11:38
Post #69

Hej wszystkim icon_smile.gif Ja całkiem niedawno, bo w lutym remontowałam swoje mieszkanie i robiłam kuchnię. Sprzęty pochodziły z jednego sklepu stacjonarnego, który akurat miał super wyprzedaże icon_biggrin.gif czarny piątek rządzi icon_biggrin.gif oszczędziliśmy sporo pieniędzy, koło 1000 zł łącznie na lodowce, płycie indukcyjnej, piekarniku, okapie i pralce icon_wink.gif natomiast to oświetlenie było dla mnie większym problemem i cieszę się, że siostra poleciła mi kupić lampy przez internet. Na www.mlamp.pl mają chat i kompetentą obsługę icon_biggrin.gif panie wiedziały lepiej czego potrzebuję icon_biggrin.gif rozejrzałam się oczywiście po cenach i wiem, ze nie przepłaciłam icon_biggrin.gif
> Jak wybrać sprzÄ™t do kuchni?, Czym siÄ™ kierować?
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 13:06
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama