Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Tapczan,wersalka

, praktyczne do uzytku codzinnego...POMOCY
> , praktyczne do uzytku codzinnego...POMOCY
ewela
pon, 15 lip 2013 - 21:06
Hejka

Poszukuję do pokoju stołowego (bo tu spi moj m) -wersalki, sofy, tapczanu- czegos:
ładnego i funkcjonalnego

odpadają wszelkie twarde oparcia z poduchami itp
Niestety naroznik mi się nie zmiesci-ale to byłoby najlepsze rozwiazanie.Albo lozko sypialne 06.gif ...no ale w pokoju stolowym chyba jednak nie wypada 29.gif

Szukam, szukam.....
Przejezdziłam juz wszelkie sklepy- od najtanszych, do tych....upsssss (alez sie cenią).

Ja jestem chyba starej daty- potrzebuję czegos ładnego, funkcjonalnego, bez "boków" i na dlugosc przynajmniej 220cm

Moze macie jakies pomysły?Proszę się podzielić ze mnąicon_smile.gif

ps bez skóry, skaju i alcanry
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
Skąd: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post pon, 15 lip 2013 - 21:06
Post #1

Hejka

Poszukuję do pokoju stołowego (bo tu spi moj m) -wersalki, sofy, tapczanu- czegos:
ładnego i funkcjonalnego

odpadają wszelkie twarde oparcia z poduchami itp
Niestety naroznik mi się nie zmiesci-ale to byłoby najlepsze rozwiazanie.Albo lozko sypialne 06.gif ...no ale w pokoju stolowym chyba jednak nie wypada 29.gif

Szukam, szukam.....
Przejezdziłam juz wszelkie sklepy- od najtanszych, do tych....upsssss (alez sie cenią).

Ja jestem chyba starej daty- potrzebuję czegos ładnego, funkcjonalnego, bez "boków" i na dlugosc przynajmniej 220cm

Moze macie jakies pomysły?Proszę się podzielić ze mnąicon_smile.gif

ps bez skóry, skaju i alcanry
netty5
pon, 15 lip 2013 - 22:22
EWELA czy chodzi ci o cos w tym stylu?
https://jarekstankiewicz.prosite.com/62197/...sofa-rozkadana-
https://tablica.pl/oferta/kanapa-sofa-rozkl...ka-ID36EAB.html

Ten post edytował netty5 pon, 15 lip 2013 - 22:31
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
Skąd: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post pon, 15 lip 2013 - 22:22
Post #2

EWELA czy chodzi ci o cos w tym stylu?
https://jarekstankiewicz.prosite.com/62197/...sofa-rozkadana-
https://tablica.pl/oferta/kanapa-sofa-rozkl...ka-ID36EAB.html

--------------------
ewela
pon, 15 lip 2013 - 22:46
Bardziej nr 2
Bo wszelkie poduchy nie dla nas...
To musi byc do codziennego uzytku i spania.

Mam piękny komplet wypoczynkowy....i co z tego jak nie jest praktyczny
wersalka- ma boki- pomimo dlugosci do spania 2m plus boki- maz sie nie miesci-bo ma dlugie nogi
fotele fajne- ale zupelnie nie sa uzywane- zagracają tylko pokoj.
i tak kilka tysiecy wywalone w błoto.....

juz myslalam o takie "fince" z ikea- ale muszę na nią usiąść =obawiam się,ze dla mnie wysokosc ok- ale nie dla mojego wyyyyysokiego meza.
Moze mało ładne-ale wkoncu szukam cos :i" do spania!!!!

kiedys robilismy wersaleczki na zamowienie- nie były super, modne- jak z katalogu- ale za to jakie wygodne
tylko nasi "producenci" juz przeszli na emerytury,a ich dzieci wyjechały do Anglii......
ehhhh

Ten post edytował ewela pon, 15 lip 2013 - 22:47
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
Skąd: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post pon, 15 lip 2013 - 22:46
Post #3

Bardziej nr 2
Bo wszelkie poduchy nie dla nas...
To musi byc do codziennego uzytku i spania.

Mam piękny komplet wypoczynkowy....i co z tego jak nie jest praktyczny
wersalka- ma boki- pomimo dlugosci do spania 2m plus boki- maz sie nie miesci-bo ma dlugie nogi
fotele fajne- ale zupelnie nie sa uzywane- zagracają tylko pokoj.
i tak kilka tysiecy wywalone w błoto.....

juz myslalam o takie "fince" z ikea- ale muszę na nią usiąść =obawiam się,ze dla mnie wysokosc ok- ale nie dla mojego wyyyyysokiego meza.
Moze mało ładne-ale wkoncu szukam cos :i" do spania!!!!

kiedys robilismy wersaleczki na zamowienie- nie były super, modne- jak z katalogu- ale za to jakie wygodne
tylko nasi "producenci" juz przeszli na emerytury,a ich dzieci wyjechały do Anglii......
ehhhh
joa133
pon, 15 lip 2013 - 23:31
Ewela u nas w Krk, jest nadal sklep Baobab,robią takie wersalki za max 500zł +dowóz.
joa133


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,675
Dołączył: wto, 15 wrz 09 - 15:28
Nr użytkownika: 29,117




post pon, 15 lip 2013 - 23:31
Post #4

Ewela u nas w Krk, jest nadal sklep Baobab,robią takie wersalki za max 500zł +dowóz.

--------------------
Julka (25.04.2006) & Sebastian (20.05.2008) & Łucja (05.02.2012) & Joa
~Luna~
wto, 16 lip 2013 - 11:41
Zajrzyj na stronę sklepów "Bodzio", oni mają w ofercie tradycyjne wersalki i chyba nawet jest teraz jakaś promocja lub wyprzedaż.
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post wto, 16 lip 2013 - 11:41
Post #5

Zajrzyj na stronę sklepów "Bodzio", oni mają w ofercie tradycyjne wersalki i chyba nawet jest teraz jakaś promocja lub wyprzedaż.

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
ewela
wto, 16 lip 2013 - 11:58
W Bodzio byłam...ale nie maja taaakich długich.

Dzwoniła Pani z jednej firmy,ze sa w stanie zrobic dla nas 220cm "łódki"
Chyba się na nia zdecydujemy

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!!!!!
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
Skąd: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post wto, 16 lip 2013 - 11:58
Post #6

W Bodzio byłam...ale nie maja taaakich długich.

Dzwoniła Pani z jednej firmy,ze sa w stanie zrobic dla nas 220cm "łódki"
Chyba się na nia zdecydujemy

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc!!!!!
~Luna~
wto, 16 lip 2013 - 12:36
ewela, a czy spałaś już kiedyś na "łódce" ?
Bo rozumiem, że przez pojęcie "łódka", mamy ja myśli WERSALKĘ z uniesionymi końcami .

Ja spałam, przez dwa lata, dłużej nie dałam rady, a raczej mój kręgosłup.
Łódka, owszem, ale do siedzenia, nie do spania.
Na "łódce", masz nienaturalnie wygięte ciało w czasie spoczynku, po czasie jest to odczuwalne zwłaszcza dla tych, którzy śpią na boku.
Osobiście "łódki" do spania nie polecam.

A dlaczego jesteś tak bardzo stanowczo przeciw poduchom ?
Bo powiem Ci, że sofa z pierwszego linka podanego przez netty, jest bardzo wygodna, funkconalna i dobrze wygląda, tylko wybrałabym bez guzików.
Właśnie na taką sofę zamieniłam moją wcześniejszą łódkę, długość ma 220cm., do tego mam dwie pufy z oparciem, zajmują mało miejsca, są wygodne do siedzenia - coś TAKIEGO tylko z innym obiciem.

Ten post edytował ~Luna~ wto, 16 lip 2013 - 12:37
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post wto, 16 lip 2013 - 12:36
Post #7

ewela, a czy spałaś już kiedyś na "łódce" ?
Bo rozumiem, że przez pojęcie "łódka", mamy ja myśli WERSALKĘ z uniesionymi końcami .

Ja spałam, przez dwa lata, dłużej nie dałam rady, a raczej mój kręgosłup.
Łódka, owszem, ale do siedzenia, nie do spania.
Na "łódce", masz nienaturalnie wygięte ciało w czasie spoczynku, po czasie jest to odczuwalne zwłaszcza dla tych, którzy śpią na boku.
Osobiście "łódki" do spania nie polecam.

A dlaczego jesteś tak bardzo stanowczo przeciw poduchom ?
Bo powiem Ci, że sofa z pierwszego linka podanego przez netty, jest bardzo wygodna, funkconalna i dobrze wygląda, tylko wybrałabym bez guzików.
Właśnie na taką sofę zamieniłam moją wcześniejszą łódkę, długość ma 220cm., do tego mam dwie pufy z oparciem, zajmują mało miejsca, są wygodne do siedzenia - coś TAKIEGO tylko z innym obiciem.

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
mariola233
wto, 16 lip 2013 - 13:05
mam taka sama wersalke i pufa tylko inny kolor:)
mariola233


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 569
Dołączył: śro, 02 lut 05 - 14:58
Skąd: chełm/Żyrardów
Nr użytkownika: 2,619

GG:


post wto, 16 lip 2013 - 13:05
Post #8

mam taka sama wersalke i pufa tylko inny kolor:)
ewela
wto, 16 lip 2013 - 14:49
ehhh
Przeciwko poduchom jestem bo:
moj m do "delikatnych" w uzytkowaniu nie nalezy...wiec zostaną wymiętolone itp
U tesciów (za kawalera)miał sofkę z poduchami- masakra.....po eksploatacji....
Do tego te twarde oparcia (plus poduchy)- z doswiadczenia 04.gif wiem,ze "siadając" mało miłe jest trzaśnięcie głową w tą twardą czesc oparcia

Luna- wlasnie myslałam by wymienic mu na taką łodkę...ale faktycznie spanie na "połamancu" to bedzie miało taki sam efekt- jak teraz spanie na za krótkim łózku.

No i jestem w kropce......dostanie materac do pokoju stolowego i niech na nim spi 04.gif 04.gif


mąz ma uszkodzony kręgosłup...wiec dlatego tak marudzę przy wyborze czegos funkcjonalnego
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
Skąd: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post wto, 16 lip 2013 - 14:49
Post #9

ehhh
Przeciwko poduchom jestem bo:
moj m do "delikatnych" w uzytkowaniu nie nalezy...wiec zostaną wymiętolone itp
U tesciów (za kawalera)miał sofkę z poduchami- masakra.....po eksploatacji....
Do tego te twarde oparcia (plus poduchy)- z doswiadczenia 04.gif wiem,ze "siadając" mało miłe jest trzaśnięcie głową w tą twardą czesc oparcia

Luna- wlasnie myslałam by wymienic mu na taką łodkę...ale faktycznie spanie na "połamancu" to bedzie miało taki sam efekt- jak teraz spanie na za krótkim łózku.

No i jestem w kropce......dostanie materac do pokoju stolowego i niech na nim spi 04.gif 04.gif


mąz ma uszkodzony kręgosłup...wiec dlatego tak marudzę przy wyborze czegos funkcjonalnego
ewela
wto, 16 lip 2013 - 15:02
kiedys miałam cos takiego-ale nie ze sklepu Ikea- super się spało...no i miało długosc 220cm, zmienianą tapierkę (w tym modelu tez tak jest).
Obawiam się,ze moze byc za niska dla meza do siedzenia...i jak nie urok...
Moj m ma 2m wzrostu...ja jest w rozmiarze krasnala...wiec i wysokosc musi byc "dla obojga"
ehhhhhhh
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19874266/
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
Skąd: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post wto, 16 lip 2013 - 15:02
Post #10

kiedys miałam cos takiego-ale nie ze sklepu Ikea- super się spało...no i miało długosc 220cm, zmienianą tapierkę (w tym modelu tez tak jest).
Obawiam się,ze moze byc za niska dla meza do siedzenia...i jak nie urok...
Moj m ma 2m wzrostu...ja jest w rozmiarze krasnala...wiec i wysokosc musi byc "dla obojga"
ehhhhhhh
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19874266/
ewela
wto, 16 lip 2013 - 15:09
a moze któras z Was ma cos takiego
(tylko ja wole bez boków)
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products...765/#/S39931765
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
Skąd: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post wto, 16 lip 2013 - 15:09
Post #11

a moze któras z Was ma cos takiego
(tylko ja wole bez boków)
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products...765/#/S39931765
annad
wto, 16 lip 2013 - 17:07
Polecam zdecydowanie tą https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19874266/ , miałam taką tylko z inną narzutą. Łóko wygodne, mięciutkie i można kupić fajny pojemnik na pościel, który wsuwa sie pod tapczan.
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post wto, 16 lip 2013 - 17:07
Post #12

Polecam zdecydowanie tą https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19874266/ , miałam taką tylko z inną narzutą. Łóko wygodne, mięciutkie i można kupić fajny pojemnik na pościel, który wsuwa sie pod tapczan.

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
Jogurciak
wto, 16 lip 2013 - 17:23
CYTAT(annad @ Tue, 16 Jul 2013 - 18:07) *
Polecam zdecydowanie tą https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19874266/ , miałam taką tylko z inną narzutą. Łóko wygodne, mięciutkie i można kupić fajny pojemnik na pościel, który wsuwa sie pod tapczan.

Ja tez polecam, jest niedroga a bardzo bardzo wygodna! mozna pojechac do ikei i przetestowac icon_smile.gif
Jogurciak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 270
Dołączył: wto, 10 lis 09 - 19:34
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 30,067




post wto, 16 lip 2013 - 17:23
Post #13

CYTAT(annad @ Tue, 16 Jul 2013 - 18:07) *
Polecam zdecydowanie tą https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S19874266/ , miałam taką tylko z inną narzutą. Łóko wygodne, mięciutkie i można kupić fajny pojemnik na pościel, który wsuwa sie pod tapczan.

Ja tez polecam, jest niedroga a bardzo bardzo wygodna! mozna pojechac do ikei i przetestowac icon_smile.gif

--------------------

Mój Blog o diecie eliminacyjnej i jedzeniu w alergii
~Luna~
wto, 16 lip 2013 - 18:43
CYTAT(ewela @ Tue, 16 Jul 2013 - 14:49) *
ehhh
Przeciwko poduchom jestem bo:
moj m do "delikatnych" w uzytkowaniu nie nalezy...wiec zostaną wymiętolone itp
U tesciów (za kawalera)miał sofkę z poduchami- masakra.....po eksploatacji....
Do tego te twarde oparcia (plus poduchy)- z doswiadczenia 04.gif wiem,ze "siadając" mało miłe jest trzaśnięcie głową w tą twardą czesc oparcia

Luna- wlasnie myslałam by wymienic mu na taką łodkę...ale faktycznie spanie na "połamancu" to bedzie miało taki sam efekt- jak teraz spanie na za krótkim łózku.

No i jestem w kropce......dostanie materac do pokoju stolowego i niech na nim spi 04.gif 04.gif
mąz ma uszkodzony kręgosłup...wiec dlatego tak marudzę przy wyborze czegos funkcjonalnego


Ja mam w domu ośmiolatka,jak kupiliśmy sofę był pięciolatkiem, przez te trzy lata nie obchodził się subtelnie z poduchami, służą one nie tylko jako część wyposażenia sofy, ale rówież jako bunkier, forteca i co tylko dziecko potrafi wymyśleć, mimo to, po przetrzemaniu i lekkim uformowaniu, wygladają jak fabryczne nowe, przyznam, że nie wiem z czego mają wkład.
Pokrowce poduch piorę regularnie w pralce, nic im się nie dzieje.

Uderzenie głową w oparcie jest niemożliwe, ponieważ poduchy mojej sofy wystają ponad oparcie, nigdy nie odczułam twardego oparcia w żaden sposób.
Za to, nie ma dla mnie nic przyjemniejszego niż "wtopienie" się w te poduchy z kubkiem kawy lub książką.

Oczywiście nie wciskam Ci na siłę takiej sofy, choć tak to może wygladać 06.gif
Piszę po prostu o swoim doświadczeniu, spałam już na wielu łóżkach, wersalkach, sofach, ale dopiero teraz wiem, co to znaczy wygodnie spać.
Moja sofa jest na sprężynach, wiem że mieli też na materacach, gąbkach, czy cokolwiek to jest.
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post wto, 16 lip 2013 - 18:43
Post #14

CYTAT(ewela @ Tue, 16 Jul 2013 - 14:49) *
ehhh
Przeciwko poduchom jestem bo:
moj m do "delikatnych" w uzytkowaniu nie nalezy...wiec zostaną wymiętolone itp
U tesciów (za kawalera)miał sofkę z poduchami- masakra.....po eksploatacji....
Do tego te twarde oparcia (plus poduchy)- z doswiadczenia 04.gif wiem,ze "siadając" mało miłe jest trzaśnięcie głową w tą twardą czesc oparcia

Luna- wlasnie myslałam by wymienic mu na taką łodkę...ale faktycznie spanie na "połamancu" to bedzie miało taki sam efekt- jak teraz spanie na za krótkim łózku.

No i jestem w kropce......dostanie materac do pokoju stolowego i niech na nim spi 04.gif 04.gif
mąz ma uszkodzony kręgosłup...wiec dlatego tak marudzę przy wyborze czegos funkcjonalnego


Ja mam w domu ośmiolatka,jak kupiliśmy sofę był pięciolatkiem, przez te trzy lata nie obchodził się subtelnie z poduchami, służą one nie tylko jako część wyposażenia sofy, ale rówież jako bunkier, forteca i co tylko dziecko potrafi wymyśleć, mimo to, po przetrzemaniu i lekkim uformowaniu, wygladają jak fabryczne nowe, przyznam, że nie wiem z czego mają wkład.
Pokrowce poduch piorę regularnie w pralce, nic im się nie dzieje.

Uderzenie głową w oparcie jest niemożliwe, ponieważ poduchy mojej sofy wystają ponad oparcie, nigdy nie odczułam twardego oparcia w żaden sposób.
Za to, nie ma dla mnie nic przyjemniejszego niż "wtopienie" się w te poduchy z kubkiem kawy lub książką.

Oczywiście nie wciskam Ci na siłę takiej sofy, choć tak to może wygladać 06.gif
Piszę po prostu o swoim doświadczeniu, spałam już na wielu łóżkach, wersalkach, sofach, ale dopiero teraz wiem, co to znaczy wygodnie spać.
Moja sofa jest na sprężynach, wiem że mieli też na materacach, gąbkach, czy cokolwiek to jest.

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
ewela
wto, 16 lip 2013 - 19:59
Luna- to zadne:-) wciskanie- masz sprawdzony produkt i jak najbardziej Twoja opinia mnie cieszy.

Wlasnie u nas nie ma mowy o zadnym zatapianiu się w poduchy- bo znowu będę musiała pogotowie wzywac do polamańca.

Annad i jogurciak- dziękujęicon_smile.gif
Jak mi się nieco mąz poskłada- to podjedziemy do Ikei-oglądnąc i usiąć icon_smile.gif i podejmiemy moze wkoncu konretną decyzję decyzję.
No coż elegancją one nie swiecą-ale oby były naprawdę wygodne do spania icon_smile.gif

Pozdrawiam





ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
Skąd: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post wto, 16 lip 2013 - 19:59
Post #15

Luna- to zadne:-) wciskanie- masz sprawdzony produkt i jak najbardziej Twoja opinia mnie cieszy.

Wlasnie u nas nie ma mowy o zadnym zatapianiu się w poduchy- bo znowu będę musiała pogotowie wzywac do polamańca.

Annad i jogurciak- dziękujęicon_smile.gif
Jak mi się nieco mąz poskłada- to podjedziemy do Ikei-oglądnąc i usiąć icon_smile.gif i podejmiemy moze wkoncu konretną decyzję decyzję.
No coż elegancją one nie swiecą-ale oby były naprawdę wygodne do spania icon_smile.gif

Pozdrawiam





Joanna 81
wto, 16 lip 2013 - 23:03
CYTAT(ewela @ Tue, 16 Jul 2013 - 18:59) *
No coż elegancją one nie swiecą-ale oby były naprawdę wygodne do spania icon_smile.gif


ewela jak uda Ci się wybrać kolor pokrycia pasujący do pokoju, to może wyglądać całkiem dobrze icon_wink.gif
Najważniejsze, by spełniła Wasze wymagania - by była dłuuuga, by była wygodna - taka podobno jest 06.gif
Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
Skąd: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post wto, 16 lip 2013 - 23:03
Post #16

CYTAT(ewela @ Tue, 16 Jul 2013 - 18:59) *
No coż elegancją one nie swiecą-ale oby były naprawdę wygodne do spania icon_smile.gif


ewela jak uda Ci się wybrać kolor pokrycia pasujący do pokoju, to może wyglądać całkiem dobrze icon_wink.gif
Najważniejsze, by spełniła Wasze wymagania - by była dłuuuga, by była wygodna - taka podobno jest 06.gif

--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
Tuni
pon, 22 lip 2013 - 15:13
Ewela, Beddinge z Ikea jest super.
Pokrowce można prać , materac możesz wybrać spośrod kilku rodzajów, długa, wielka... i wytrzymuje nasze rodzinne skakanie icon_biggrin.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 248




post pon, 22 lip 2013 - 15:13
Post #17

Ewela, Beddinge z Ikea jest super.
Pokrowce można prać , materac możesz wybrać spośrod kilku rodzajów, długa, wielka... i wytrzymuje nasze rodzinne skakanie icon_biggrin.gif
ewela
pon, 22 lip 2013 - 20:34
Tuni dziękuję!!!!!!!
Jestem ciągle przez wyprawą do Ikei.....bo chłop ma przetrącony kręgosłup........

Pozdrawiam
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
Skąd: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post pon, 22 lip 2013 - 20:34
Post #18

Tuni dziękuję!!!!!!!
Jestem ciągle przez wyprawą do Ikei.....bo chłop ma przetrącony kręgosłup........

Pozdrawiam
Tuni
pon, 22 lip 2013 - 21:21
W takim razie życzę mężowi szybkiego powrotu do zdrowia.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 248




post pon, 22 lip 2013 - 21:21
Post #19

W takim razie życzę mężowi szybkiego powrotu do zdrowia.
> Tapczan,wersalka, praktyczne do uzytku codzinnego...POMOCY
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 03:42
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama