Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna  

Meble do kuchni -mat czy połysk?

> 
Mart87
nie, 25 maj 2014 - 12:32
Ja mam matowe , połysk super wygląda , ale bałam się ślady paluchów icon_smile.gif
Mart87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 29
Dołączył: sob, 25 maj 13 - 16:21
Nr użytkownika: 42,211




post nie, 25 maj 2014 - 12:32
Post #21

Ja mam matowe , połysk super wygląda , ale bałam się ślady paluchów icon_smile.gif
lolka5
wto, 03 cze 2014 - 13:53
Ja ma takie jak na środkowym zdjęciu-te białe https://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-porad...uchnie,ik4.html nie są jakoś bardzo połyskliwe ale jednak nie są matowe. teraz jak je mam wiem, że ich minusem jest czyszczenie-w kuchni zbierają się opary i osadzaja tłuste właśnie na meblach co za tym idzie czyszczenie takiej powierzchni jest okropne, marze się wszystko:( dlatego jak mogę doradzić to myjcie płynem do szyb i ściągajcie ściagaczką nie bedzie tak się mazało. innych minusów nie ma a ogromnym plusem jest jednak ich wygląd, matowe mi się poprostu nie podobają mimo, ze chyba praktyczniejsze-wiem, ze to nie rozsadne ale wygrał wyglad:)
lolka5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pią, 30 maj 14 - 18:42
Nr użytkownika: 44,122

GG:


post wto, 03 cze 2014 - 13:53
Post #22

Ja ma takie jak na środkowym zdjęciu-te białe https://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-porad...uchnie,ik4.html nie są jakoś bardzo połyskliwe ale jednak nie są matowe. teraz jak je mam wiem, że ich minusem jest czyszczenie-w kuchni zbierają się opary i osadzaja tłuste właśnie na meblach co za tym idzie czyszczenie takiej powierzchni jest okropne, marze się wszystko:( dlatego jak mogę doradzić to myjcie płynem do szyb i ściągajcie ściagaczką nie bedzie tak się mazało. innych minusów nie ma a ogromnym plusem jest jednak ich wygląd, matowe mi się poprostu nie podobają mimo, ze chyba praktyczniejsze-wiem, ze to nie rozsadne ale wygrał wyglad:)
milakownacka
wto, 08 lip 2014 - 09:45
ja zdecydowałam się na bielone drewno, więc moje są matowe, ale żeby nie było zbyt matowo, to dodałam nieco połysku, wykładając jedną ze ścian kuchennych [edit: moderacja], czyli specjalną fototapetą, zabezpieczoną szkłem, bardzo łatwo się czyści, fajnie odbija światło, jest kolorowa i z charakterem. Fajne rozwiązanie
milakownacka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: wto, 08 lip 14 - 09:41
Nr użytkownika: 44,254




post wto, 08 lip 2014 - 09:45
Post #23

ja zdecydowałam się na bielone drewno, więc moje są matowe, ale żeby nie było zbyt matowo, to dodałam nieco połysku, wykładając jedną ze ścian kuchennych [edit: moderacja], czyli specjalną fototapetą, zabezpieczoną szkłem, bardzo łatwo się czyści, fajnie odbija światło, jest kolorowa i z charakterem. Fajne rozwiązanie
Saberity
pią, 26 sie 2016 - 10:35
Jeśli chodzi o cenę to ciężko powiedzieć, bo ja np. dostałem 10 procent zniżki od A3 Meble Kuchenne jak tylko wybrałem projekt (zamiast jednego od razu pokazali mi 4 i mogłem wybrać ten najbardziej pasujący do mnie). Chciałem kupić tylko meble kuchenne, ale naprawdę dobrze wykonali swoją pracę i poprosiłem jeszcze o szafę i garderobę icon_wink.gif
Saberity


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: wto, 10 cze 14 - 12:26
Nr użytkownika: 44,151




post pią, 26 sie 2016 - 10:35
Post #24

Jeśli chodzi o cenę to ciężko powiedzieć, bo ja np. dostałem 10 procent zniżki od A3 Meble Kuchenne jak tylko wybrałem projekt (zamiast jednego od razu pokazali mi 4 i mogłem wybrać ten najbardziej pasujący do mnie). Chciałem kupić tylko meble kuchenne, ale naprawdę dobrze wykonali swoją pracę i poprosiłem jeszcze o szafę i garderobę icon_wink.gif
wiesiołek
sob, 27 sie 2016 - 08:52
CYTAT(ana84 @ Tue, 01 Apr 2014 - 20:40) *
ja mam połysk, góra biała z perłowymi falami, dół czarny, ale te fale dają efekt grafitu.


Co to te perłowe fale? Szukam w internecie i nie znajduję.
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 151




post sob, 27 sie 2016 - 08:52
Post #25

CYTAT(ana84 @ Tue, 01 Apr 2014 - 20:40) *
ja mam połysk, góra biała z perłowymi falami, dół czarny, ale te fale dają efekt grafitu.


Co to te perłowe fale? Szukam w internecie i nie znajduję.
muppet
pią, 03 mar 2017 - 09:57
no co Ty! Przecież połysk o wiele łatwiej wyczyścić, na macie zostają plamy.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post pią, 03 mar 2017 - 09:57
Post #26

no co Ty! Przecież połysk o wiele łatwiej wyczyścić, na macie zostają plamy.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pią, 28 kwi 2017 - 11:11
Post #27

No jasne, że meble w połysku się lepiej czyści icon_smile.gif Szmatka i spray, jedno pociągnięcie i znów się błyszczą, a matowe czy ryflowane to jest istna masakra. Dobrze, że mam takie jak te czerwone o tutaj https://www.rad-pol.com.pl/oferta/kuchnie.html Błyszczą się ładnie, nawet po przetarciu samą szmatką. A jak użyję preparatu nabłyszczającego jeszcze do tego, to już się świecą jak nie powiem co icon_smile.gif
suskamagda
wto, 18 lip 2017 - 12:54
ostatnio z mężem urządzałam kuchnie i tam zakupiliśmy na zamówienie meble co mają certyfikat fsc i wiedzielismy ze dobre mebelki pochodzą z drewna ze zrównoważonych terenów. Dodatkowo komplety poduszek, kocy, narzut, lamp - tutaj już postawiliśmy na standardowe produkty z sieciówki ale efekt i tak końcowy wyszedł porządnie. Nie da rady wszystkiego na zamówienie mimo wszystko
suskamagda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 18 lip 17 - 12:52
Nr użytkownika: 50,022




post wto, 18 lip 2017 - 12:54
Post #28

ostatnio z mężem urządzałam kuchnie i tam zakupiliśmy na zamówienie meble co mają certyfikat fsc i wiedzielismy ze dobre mebelki pochodzą z drewna ze zrównoważonych terenów. Dodatkowo komplety poduszek, kocy, narzut, lamp - tutaj już postawiliśmy na standardowe produkty z sieciówki ale efekt i tak końcowy wyszedł porządnie. Nie da rady wszystkiego na zamówienie mimo wszystko


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 04 wrz 2017 - 08:10
Post #29

A jak Wam się podobają takie kuchnie? Moim zdaniem dużo lepiej zrobić sobie taką niż wybierać wśród tych marketowych.
muppet
pon, 18 wrz 2017 - 21:14
Zdecydowanie połysk. Łatwiej takie fronty doczyścić.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post pon, 18 wrz 2017 - 21:14
Post #30

Zdecydowanie połysk. Łatwiej takie fronty doczyścić.
juliana
śro, 20 wrz 2017 - 12:26
My w kuchni mamy matowe- wybraliśmy z mężem taki tradycyjny zestaw z Kuchnie Jana.pl icon_smile.gif jesli chodzi o połysk to też ładnie wygląda, ale mam wrażenie, że trudniej utrzymać je w czystości- chociazby ślady palców widać icon_smile.gif
juliana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 66
Dołączył: czw, 06 lis 14 - 19:48
Nr użytkownika: 44,794




post śro, 20 wrz 2017 - 12:26
Post #31

My w kuchni mamy matowe- wybraliśmy z mężem taki tradycyjny zestaw z Kuchnie Jana.pl icon_smile.gif jesli chodzi o połysk to też ładnie wygląda, ale mam wrażenie, że trudniej utrzymać je w czystości- chociazby ślady palców widać icon_smile.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pią, 13 paź 2017 - 12:54
Post #32

Ja mam w kuchni białe fronty meblowe na wysoki połysk początkowo miałam wątpliwości, czy nie będzie na nich widać odcisków Palców ale ku mojemu zaskoczeniu nie jest tak źle. Oczywiście jeżeli zamkniesz szafkę ręką brudną z masła to nawet na matowych frontach kuchennych zostanie ślad icon_smile.gif
muppet
wto, 17 paź 2017 - 11:46
Według mnie bardziej praktyczne są meble na wysoki połysk - o wiele łatwiej się je czyści i nie ulegają tak szybko zażółceniu, jak matowe. Tutaj https://www.homebook.pl/inspiracje/kuchnia jest sporo funkcjonalnych i stylowych aranżacji z lakierowanymi meblami kuchennymi. Mi się najbardziej podobają te w stylu skandynawskim, a Wam?
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post wto, 17 paź 2017 - 11:46
Post #33

Według mnie bardziej praktyczne są meble na wysoki połysk - o wiele łatwiej się je czyści i nie ulegają tak szybko zażółceniu, jak matowe. Tutaj https://www.homebook.pl/inspiracje/kuchnia jest sporo funkcjonalnych i stylowych aranżacji z lakierowanymi meblami kuchennymi. Mi się najbardziej podobają te w stylu skandynawskim, a Wam?
Brigit
śro, 28 mar 2018 - 11:47
Widziałam już kuchnię, w której były błyszczące fronty mebli i jej właściciele byli bardzo niezadowoleni z wyboru. Chyba nie zdecydowałabym się na coś takiego.
Brigit


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 241
Dołączył: pon, 25 wrz 17 - 15:26
Nr użytkownika: 50,527




post śro, 28 mar 2018 - 11:47
Post #34

Widziałam już kuchnię, w której były błyszczące fronty mebli i jej właściciele byli bardzo niezadowoleni z wyboru. Chyba nie zdecydowałabym się na coś takiego.
alka25
śro, 28 mar 2018 - 11:47
Ja wolę meble z połyskiem. Łatwiej utrzymać na nich czystość.
alka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 524
Dołączył: pon, 14 lip 14 - 19:32
Nr użytkownika: 44,277




post śro, 28 mar 2018 - 11:47
Post #35

Ja wolę meble z połyskiem. Łatwiej utrzymać na nich czystość.
jagna09
nie, 08 kwi 2018 - 13:16
Ja też wole mat. Mniej się brudzi, łatwiejszy w utrzymaniu. Mam w pokoju komodę w macie i jest super icon_smile.gif
jagna09


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 28
Dołączył: wto, 05 sie 14 - 13:51
Nr użytkownika: 44,374




post nie, 08 kwi 2018 - 13:16
Post #36

Ja też wole mat. Mniej się brudzi, łatwiejszy w utrzymaniu. Mam w pokoju komodę w macie i jest super icon_smile.gif
basinka
pon, 16 kwi 2018 - 11:05
Moim zdaniem zdecydoowanie mat. Chociaż mat matowi nie równy. Warto też zwrócić uwagę czy na danym materiale nie zostają ślady po jakimkolwiek dotknięciu. Bo jednak w kuchni te meble są dość często używane i nie warto spędzać kilku godzin dziennie na szorowaniu szafek. I kolejna rzecz - czy łatwo doczyścić taką powierzchnię, bo nie z każdej zabrudzenia schodzą równie łatwo.
basinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: czw, 05 kwi 18 - 15:34
Nr użytkownika: 51,741




post pon, 16 kwi 2018 - 11:05
Post #37

Moim zdaniem zdecydoowanie mat. Chociaż mat matowi nie równy. Warto też zwrócić uwagę czy na danym materiale nie zostają ślady po jakimkolwiek dotknięciu. Bo jednak w kuchni te meble są dość często używane i nie warto spędzać kilku godzin dziennie na szorowaniu szafek. I kolejna rzecz - czy łatwo doczyścić taką powierzchnię, bo nie z każdej zabrudzenia schodzą równie łatwo.
Patunia009
pią, 20 lip 2018 - 23:50
Jeden pies icon_smile.gif jedno i drugie trzeba utrzymywać w czystości, wiec polecam wybrać te które bardziej się podobają icon_smile.gif Ja osobiście jestem zwolenniczką połysków i to jasnych bo te optycznie zwiększają i rozjaśniają pomieszczenia.
Patunia009


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 69
Dołączył: pią, 20 kwi 18 - 17:01
Nr użytkownika: 51,786




post pią, 20 lip 2018 - 23:50
Post #38

Jeden pies icon_smile.gif jedno i drugie trzeba utrzymywać w czystości, wiec polecam wybrać te które bardziej się podobają icon_smile.gif Ja osobiście jestem zwolenniczką połysków i to jasnych bo te optycznie zwiększają i rozjaśniają pomieszczenia.
Kotelka
czw, 11 kwi 2019 - 12:07
Nie polecam kupowania mebli używanych do kuchni. Pewnie wiele się z Was nad tym zastanawiało bo na portalach z ogłoszeniami można znaleźć niedrogie komplety takich mebli ale meble takie
będą na pewno trochę uszkodzone z uwagi na to, ze kuchnia jest pomieszczeniem intensywnie użytkowanym
nie da sie ich dopasować do pomieszczenia
macie ograniczony wybór kolorów
poza tym kuchnia taka nie bedzie dopasowana pod Was i pod Wasze oczekiwania

W sklepach jest tyle fajnych nowych mebli, ze moim zdaniem o wiele lepiej jest się zainteresować takimi
https://meblearkadius.pl/meble-kuchenne-uzy...-warto-kupowac/

Ten post edytował Kotelka wto, 30 kwi 2019 - 11:17
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 414
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post czw, 11 kwi 2019 - 12:07
Post #39

Nie polecam kupowania mebli używanych do kuchni. Pewnie wiele się z Was nad tym zastanawiało bo na portalach z ogłoszeniami można znaleźć niedrogie komplety takich mebli ale meble takie
będą na pewno trochę uszkodzone z uwagi na to, ze kuchnia jest pomieszczeniem intensywnie użytkowanym
nie da sie ich dopasować do pomieszczenia
macie ograniczony wybór kolorów
poza tym kuchnia taka nie bedzie dopasowana pod Was i pod Wasze oczekiwania

W sklepach jest tyle fajnych nowych mebli, ze moim zdaniem o wiele lepiej jest się zainteresować takimi
https://meblearkadius.pl/meble-kuchenne-uzy...-warto-kupowac/
śrubka
śro, 24 kwi 2019 - 10:26
Zależy co komu się podoba, a zdecydowanie jestem za meblami matowymi
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post śro, 24 kwi 2019 - 10:26
Post #40

Zależy co komu się podoba, a zdecydowanie jestem za meblami matowymi
> Meble do kuchni -mat czy połysk?
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 08:36
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama