Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

...:::::: NOWOROCZNE DZIECIACZKI część 7 ::::::...

, Konieeec.... plotkujemy pod 8mkÄ… :D
> , Konieeec.... plotkujemy pod 8mkÄ… :D
xxyy
pon, 18 maj 2009 - 14:06
Gosia pieklas Barbie 03.gif ???
Nie no zartuje. Tort naprawde bardzo ciekawy i taki dziewczynski. Robus mial tradycyjny, ale na nastepne urodziny ulepie mu jakies auto. Teraz to sie takie wysokie poprzeczki rodzcom stawia z tymi tortami icon_wink.gif

Chce podziekowac tesciom za prezenty i musze sie wysilic, bo musi byc po niemiecku.
Zaraz przychodz babka z agencji i porobi zdjecia domu by dac ogloszenie. Jutro przychodzi facet z firmy wycenic ile nas bedzie kosztowala przeprowadzka. Zaczynam sie juz powoli denerwowac.
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post pon, 18 maj 2009 - 14:06
Post #21

Gosia pieklas Barbie 03.gif ???
Nie no zartuje. Tort naprawde bardzo ciekawy i taki dziewczynski. Robus mial tradycyjny, ale na nastepne urodziny ulepie mu jakies auto. Teraz to sie takie wysokie poprzeczki rodzcom stawia z tymi tortami icon_wink.gif

Chce podziekowac tesciom za prezenty i musze sie wysilic, bo musi byc po niemiecku.
Zaraz przychodz babka z agencji i porobi zdjecia domu by dac ogloszenie. Jutro przychodzi facet z firmy wycenic ile nas bedzie kosztowala przeprowadzka. Zaczynam sie juz powoli denerwowac.
Gdańszczanka
pon, 18 maj 2009 - 14:34
Hejka
u nas:

[img=https://img42.imageshack.us/img42/3840/male.th.jpg]

zapomnialam juz jak sie wkleja zdjecia icon_sad.gif

Ten post edytował Gdańszczanka pon, 18 maj 2009 - 14:34
Gdańszczanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,245
Dołączył: nie, 27 maj 07 - 21:29
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 14,590




post pon, 18 maj 2009 - 14:34
Post #22

Hejka
u nas:

[img=https://img42.imageshack.us/img42/3840/male.th.jpg]

zapomnialam juz jak sie wkleja zdjecia icon_sad.gif

--------------------



wenua
pon, 18 maj 2009 - 14:36
Gosia no normalnie mi szczeka opadla jak zobaczylam tego torta! Chyle czola. Leni ma racje taka presja na rodzicow teraz przypada 06.gif

Dolorez dawaj tu szczegoly kochana 04.gif

Leni przeprowadzke przezyjesz bedzie interesujaco icon_wink.gif Dla mnie najgorsze w przeprowadzce jest rozpakowywanie.
Co do odchudzania to ja zaczynam od dzis bo juz mam dosc mojej szanownej grubej d.... 29.gif

Dobra bo jestem na telekonferecji i musze sie skupic.
wenua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,431
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 17:10
SkÄ…d: Szwecja
Nr użytkownika: 4,974




post pon, 18 maj 2009 - 14:36
Post #23

Gosia no normalnie mi szczeka opadla jak zobaczylam tego torta! Chyle czola. Leni ma racje taka presja na rodzicow teraz przypada 06.gif

Dolorez dawaj tu szczegoly kochana 04.gif

Leni przeprowadzke przezyjesz bedzie interesujaco icon_wink.gif Dla mnie najgorsze w przeprowadzce jest rozpakowywanie.
Co do odchudzania to ja zaczynam od dzis bo juz mam dosc mojej szanownej grubej d.... 29.gif

Dobra bo jestem na telekonferecji i musze sie skupic.

--------------------
28.01.2008 Oliveczko jestes juz z nami nasz cudzie




06.04.2011 Emilek kochany tez juz z nami



07.11.2008 11t
DOLOREZ
pon, 18 maj 2009 - 14:38
dziewczyny widzę, że wszystkie po kolei mają tu jakieś niespełnione pragnienia 04.gif 04.gif i tak nieśmiało się ujawniają 04.gif 04.gif ale ja już nic więcej nie powiem bo stwierdzicie że chyba mam za bardzo kudłate myśli 04.gif 04.gif

AiB a podziękowałaś ładnie wężowi za te perfumki??? 06.gif

Leni widzisz jaką masz kochaną teściową, więc nie masz wyjścia słownik do łapki i pisz te kulfony z podziękowaniami 04.gif
DOLOREZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 691
Dołączył: nie, 03 cze 07 - 22:24
Skąd: W-wa - przedmieścia;)
Nr użytkownika: 14,735




post pon, 18 maj 2009 - 14:38
Post #24

dziewczyny widzę, że wszystkie po kolei mają tu jakieś niespełnione pragnienia 04.gif 04.gif i tak nieśmiało się ujawniają 04.gif 04.gif ale ja już nic więcej nie powiem bo stwierdzicie że chyba mam za bardzo kudłate myśli 04.gif 04.gif

AiB a podziękowałaś ładnie wężowi za te perfumki??? 06.gif

Leni widzisz jaką masz kochaną teściową, więc nie masz wyjścia słownik do łapki i pisz te kulfony z podziękowaniami 04.gif

--------------------
Nasz skarbek Bartu?




i by? skarbek Kto?....
Gosia83
pon, 18 maj 2009 - 15:28
CYTAT(Aga i Bruno @ Mon, 18 May 2009 - 12:59) *
Gosia83 tu sa same zdolne mamuski to i sklonna bylam pomyslec, ze i glowe sama zrobilas 06.gif


No nie - głowy bym nie zrobiła za nic... 29.gif
A z tym tortem - to nasze maluchy mnie zainspirowały...i postanowiłam spróbować swoich sił...wcześniej nawet mi się nie śniło że sqamemu takie cuda można zrobić...
Bo piec zawsze lubiałam i umiałam - ale żeby coś ładnie wyglądało do tego już nie bardzo...zdolności manualnych brak...

Presji nie miałam - równie dobrze mógł ten tort wygladać normalnie (jak męża) -ważne że smakował...ale od czasu do czasu zaszaleć można i stwożyć coś innego - szczegónie że urodzinki są raz w roku...
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post pon, 18 maj 2009 - 15:28
Post #25

CYTAT(Aga i Bruno @ Mon, 18 May 2009 - 12:59) *
Gosia83 tu sa same zdolne mamuski to i sklonna bylam pomyslec, ze i glowe sama zrobilas 06.gif


No nie - głowy bym nie zrobiła za nic... 29.gif
A z tym tortem - to nasze maluchy mnie zainspirowały...i postanowiłam spróbować swoich sił...wcześniej nawet mi się nie śniło że sqamemu takie cuda można zrobić...
Bo piec zawsze lubiałam i umiałam - ale żeby coś ładnie wyglądało do tego już nie bardzo...zdolności manualnych brak...

Presji nie miałam - równie dobrze mógł ten tort wygladać normalnie (jak męża) -ważne że smakował...ale od czasu do czasu zaszaleć można i stwożyć coś innego - szczegónie że urodzinki są raz w roku...

--------------------

Gosia83
pon, 18 maj 2009 - 15:30
CYTAT(DOLOREZ @ Mon, 18 May 2009 - 13:38) *
dziewczyny widzę, że wszystkie po kolei mają tu jakieś niespełnione pragnienia 04.gif 04.gif i tak nieśmiało się ujawniają 04.gif 04.gif ale ja już nic więcej nie powiem bo stwierdzicie że chyba mam za bardzo kudłate myśli 04.gif 04.gif


Ja się nie odzywam - narazie mąż staje na wysokości zadania - co nie zmienia faktu że...kudłate myśli też miewam... 04.gif

Gdańszczanka
- cudownego masz kropka! 02.gif

Ten post edytował Gosia83 pon, 18 maj 2009 - 15:31
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post pon, 18 maj 2009 - 15:30
Post #26

CYTAT(DOLOREZ @ Mon, 18 May 2009 - 13:38) *
dziewczyny widzę, że wszystkie po kolei mają tu jakieś niespełnione pragnienia 04.gif 04.gif i tak nieśmiało się ujawniają 04.gif 04.gif ale ja już nic więcej nie powiem bo stwierdzicie że chyba mam za bardzo kudłate myśli 04.gif 04.gif


Ja się nie odzywam - narazie mąż staje na wysokości zadania - co nie zmienia faktu że...kudłate myśli też miewam... 04.gif

Gdańszczanka
- cudownego masz kropka! 02.gif

--------------------

xxyy
pon, 18 maj 2009 - 15:33
CYTAT(DOLOREZ @ Mon, 18 May 2009 - 16:38) *
ale ja już nic więcej nie powiem bo stwierdzicie że chyba mam za bardzo kudłate myśli 04.gif 04.gif


A ponizsze to o czym swiadczy jak nie o kudlatych myslach? icon_mrgreen.gif

CYTAT
AiB a podziękowałaś ładnie wężowi za te perfumki??? 06.gif

xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post pon, 18 maj 2009 - 15:33
Post #27

CYTAT(DOLOREZ @ Mon, 18 May 2009 - 16:38) *
ale ja już nic więcej nie powiem bo stwierdzicie że chyba mam za bardzo kudłate myśli 04.gif 04.gif


A ponizsze to o czym swiadczy jak nie o kudlatych myslach? icon_mrgreen.gif

CYTAT
AiB a podziękowałaś ładnie wężowi za te perfumki??? 06.gif

shira
pon, 18 maj 2009 - 16:13
siÄ™ meldujÄ™ icon_smile.gif


shira


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,430
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 19:46
Skąd: dolnośląskie
Nr użytkownika: 11,409

GG:


post pon, 18 maj 2009 - 16:13
Post #28

siÄ™ meldujÄ™ icon_smile.gif




--------------------


Kacper



------mój blog------ zaproszenia i podziękowania dla gości
Gdańszczanka
pon, 18 maj 2009 - 16:46
Gosia 83 - wypasiow tort !!! wow zdolniacha z Ciebie wielkie gratki no i wszystkiego najlepszego dla niuni!!!

Leni - spojrzałam dziś na Tówj paseczek odliczajacy wyjazd i się przeraziłam bo ten czas za szybko zapier...inaczej nie można tego powiedzieć. pamiętam jak pisałaś ze za 3 miesiące itd i pomyslałam -- eee to jeszcze sporo czasu, kurcze szybko ten czas się kurczy...w sumie już mamy połowe maja

wenua - a propo's wielkiego tyłka...w czwartek przed wyjazdem do Szczecina na imprezę przymierzałam moje "wyjściowe" w sam raz na takie firmoe ispotkania ciuchy i się przeraziłam bo w kiecki ledwie wchodziłam, a spodnei kanciaki kupione na podobną imprę w październiku ledwie mnei mieściły i myslałam o przesunięciu guzików 29.gif . Dobrze, ze tego dnia wcześniej zakupiłysmy z koleżankiami z pracy przyrządy do ćwiczeń, dzisiaj przyszedl i juz próbowałam...boli !!! zwlaszcza te tłuste boczki !!! 21.gif a co tam dobrze im...
https://www.allegro.pl/item629100567_kolo_h...m_weglowym.html

mam 2 tyg zwolnienia na Amelke, planuje wrocic jako osa 03.gif
w koncu mam czas o normalnej porze zjesc obiad

Musze sie zaprzec i tyle.
pisali, ze bede siniaki....oj beda beda...najgorzej za bardzo na biodrach nie mozna krecic bo bola te kosci miednicowe czy jak sie one nazywaja...

co do kudlatych mysli...ogladalam fajny film w czwartek... 04.gif

Melunak - tak jak na zmieszczonym wczesniej obrazku. tylko teraz juz nei smaruje jej plecków patyczkiem a wacikiem bo pelno tego cholerstwa. generalnei raczej dobrze sie czuje, wieczorem leciuto gorączkuje, ale mimo krostek w buzce zarata jest tak jak wczesniej.
przerail mnie nasz doktor, bo tak na prawde mozna wiecej razy przechodzic ospe, ewentualnei półpaśca i mam sie obserwowac 37.gif na sama mysl wszystko mnie swedzi

Oczywiscie w pracy nie byli zachwyceni (tydzien temu wrocilam po urlopie) no ale cholera nei wybieralam tej choroby !! i wcale jej nie chcialam


netty - jak Majka?? mam nadzieje, ze nie przejdzie na Kubusiabo sie biedulko wykonczysz

leni - spóźnione wszystkiego najlepszego !!!


przez najblizsze 2 tyg bede was czesto nawiedzac 04.gif
Gdańszczanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,245
Dołączył: nie, 27 maj 07 - 21:29
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 14,590




post pon, 18 maj 2009 - 16:46
Post #29

Gosia 83 - wypasiow tort !!! wow zdolniacha z Ciebie wielkie gratki no i wszystkiego najlepszego dla niuni!!!

Leni - spojrzałam dziś na Tówj paseczek odliczajacy wyjazd i się przeraziłam bo ten czas za szybko zapier...inaczej nie można tego powiedzieć. pamiętam jak pisałaś ze za 3 miesiące itd i pomyslałam -- eee to jeszcze sporo czasu, kurcze szybko ten czas się kurczy...w sumie już mamy połowe maja

wenua - a propo's wielkiego tyłka...w czwartek przed wyjazdem do Szczecina na imprezę przymierzałam moje "wyjściowe" w sam raz na takie firmoe ispotkania ciuchy i się przeraziłam bo w kiecki ledwie wchodziłam, a spodnei kanciaki kupione na podobną imprę w październiku ledwie mnei mieściły i myslałam o przesunięciu guzików 29.gif . Dobrze, ze tego dnia wcześniej zakupiłysmy z koleżankiami z pracy przyrządy do ćwiczeń, dzisiaj przyszedl i juz próbowałam...boli !!! zwlaszcza te tłuste boczki !!! 21.gif a co tam dobrze im...
https://www.allegro.pl/item629100567_kolo_h...m_weglowym.html

mam 2 tyg zwolnienia na Amelke, planuje wrocic jako osa 03.gif
w koncu mam czas o normalnej porze zjesc obiad

Musze sie zaprzec i tyle.
pisali, ze bede siniaki....oj beda beda...najgorzej za bardzo na biodrach nie mozna krecic bo bola te kosci miednicowe czy jak sie one nazywaja...

co do kudlatych mysli...ogladalam fajny film w czwartek... 04.gif

Melunak - tak jak na zmieszczonym wczesniej obrazku. tylko teraz juz nei smaruje jej plecków patyczkiem a wacikiem bo pelno tego cholerstwa. generalnei raczej dobrze sie czuje, wieczorem leciuto gorączkuje, ale mimo krostek w buzce zarata jest tak jak wczesniej.
przerail mnie nasz doktor, bo tak na prawde mozna wiecej razy przechodzic ospe, ewentualnei półpaśca i mam sie obserwowac 37.gif na sama mysl wszystko mnie swedzi

Oczywiscie w pracy nie byli zachwyceni (tydzien temu wrocilam po urlopie) no ale cholera nei wybieralam tej choroby !! i wcale jej nie chcialam


netty - jak Majka?? mam nadzieje, ze nie przejdzie na Kubusiabo sie biedulko wykonczysz

leni - spóźnione wszystkiego najlepszego !!!


przez najblizsze 2 tyg bede was czesto nawiedzac 04.gif


--------------------



kasiazielonka
pon, 18 maj 2009 - 16:56
hej i jasie melduje w siódmej częsci
po pierwsze zaległe zyczenia urodzinkowe leni no i kini-wszystkiego NAJ!
ostatnio bardzo jestem zawalona wiec wybaczcie że nie pisze
julka dalej choruje-co najprsze-nie potrafimy jej ustawic do pionu, zastanawiam sie nad porzadnymi badaniami-krew mocz i wymaz z gardla a moze i testy alergiczne bo to juz przesada...
wacam do pray

i czekam na wiesci od agniechy-tzymam za Ciebie mocno kciuki!!!
kasiazielonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,728
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:24
SkÄ…d: WrocLOVE
Nr użytkownika: 14,316




post pon, 18 maj 2009 - 16:56
Post #30

hej i jasie melduje w siódmej częsci
po pierwsze zaległe zyczenia urodzinkowe leni no i kini-wszystkiego NAJ!
ostatnio bardzo jestem zawalona wiec wybaczcie że nie pisze
julka dalej choruje-co najprsze-nie potrafimy jej ustawic do pionu, zastanawiam sie nad porzadnymi badaniami-krew mocz i wymaz z gardla a moze i testy alergiczne bo to juz przesada...
wacam do pray

i czekam na wiesci od agniechy-tzymam za Ciebie mocno kciuki!!!

--------------------



-mój kolorowankowy blog
*eFcIa*
pon, 18 maj 2009 - 18:45
Hejka

Wiedziałam, że nie miałabym czasu zajrzeć rano.. dlatego założyłam wczoraj wąteczek....

Gosiu zdjęcia z imprezki cudowne.... Śliczny torcik i widać, że imprezka się udała... icon_smile.gif
Miałam Ci napisać, żebyś nie wrzucała zdjęć na pierwszej stronce, bo może grafika mi w pierwszymn poście nie wejść icon_sad.gif Ale się spóźniłam....

No nic... uciekam.... tworzyć jakieś dzieło na pierwszą stronkę 06.gif

Gosia i Betii którego dokładnie Wasze Maluchy się urodziły??????
*eFcIa*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,098
Dołączył: czw, 25 wrz 08 - 22:06
Skąd: Już Nie Szczecin
Nr użytkownika: 21,990

GG:


post pon, 18 maj 2009 - 18:45
Post #31

Hejka

Wiedziałam, że nie miałabym czasu zajrzeć rano.. dlatego założyłam wczoraj wąteczek....

Gosiu zdjęcia z imprezki cudowne.... Śliczny torcik i widać, że imprezka się udała... icon_smile.gif
Miałam Ci napisać, żebyś nie wrzucała zdjęć na pierwszej stronce, bo może grafika mi w pierwszymn poście nie wejść icon_sad.gif Ale się spóźniłam....

No nic... uciekam.... tworzyć jakieś dzieło na pierwszą stronkę 06.gif

Gosia i Betii którego dokładnie Wasze Maluchy się urodziły??????

--------------------



08.03.2011r. - start :)

xxyy
pon, 18 maj 2009 - 19:03
Robus mi wpadl glowa w dol do klozetu. Nic mu sie nie stalo, bo mu jedna reka zostala na zewnatrz i sie jakos przytrzymal. 37.gif

Gdanszczanka , no to moze wstaw zdjecia z wyjazdu, skoro masz teraz tyle wolnego czasu icon_mrgreen.gif


Dziewczyny, bierzemy sie za odchudzanie.
Gdanszczanka, Wenua, ja , Netty i Ewcia a Wy? Kto jeszcze zrzucal wage?

Gdanszczanka , weszlam na tego linka co podalas, skopiowalam ten " adres" czy jak to sie zwie co jest po lewej stronie, jestt kilka , to dla "forum" , i wkleilam w posta. Oto wynik.
Takze juz umiesz wkleic zdjecia z wypadu. icon_smile.gif





Ten post edytował Leni pon, 18 maj 2009 - 19:47
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post pon, 18 maj 2009 - 19:03
Post #32

Robus mi wpadl glowa w dol do klozetu. Nic mu sie nie stalo, bo mu jedna reka zostala na zewnatrz i sie jakos przytrzymal. 37.gif

Gdanszczanka , no to moze wstaw zdjecia z wyjazdu, skoro masz teraz tyle wolnego czasu icon_mrgreen.gif


Dziewczyny, bierzemy sie za odchudzanie.
Gdanszczanka, Wenua, ja , Netty i Ewcia a Wy? Kto jeszcze zrzucal wage?

Gdanszczanka , weszlam na tego linka co podalas, skopiowalam ten " adres" czy jak to sie zwie co jest po lewej stronie, jestt kilka , to dla "forum" , i wkleilam w posta. Oto wynik.
Takze juz umiesz wkleic zdjecia z wypadu. icon_smile.gif



Filip_inka
pon, 18 maj 2009 - 19:56
CYTAT(Leni @ Mon, 18 May 2009 - 18:03) *
Robus mi wpadl glowa w dol do klozetu. Nic mu sie nie stalo, bo mu jedna reka zostala na zewnatrz i sie jakos przytrzymal. 37.gif



przepraszam ale sie usmialam bardzo az moje dziecko zaczelo na mnie dziwnie patrzec 06.gif 29.gif 06.gif
myslalam o tym jak pisalas kiedys, ze Robus bawi sie woda w kibelku. Sama obsesyjnie sprawdzam czy sa zamkniete drzwi do wc.
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post pon, 18 maj 2009 - 19:56
Post #33

CYTAT(Leni @ Mon, 18 May 2009 - 18:03) *
Robus mi wpadl glowa w dol do klozetu. Nic mu sie nie stalo, bo mu jedna reka zostala na zewnatrz i sie jakos przytrzymal. 37.gif



przepraszam ale sie usmialam bardzo az moje dziecko zaczelo na mnie dziwnie patrzec 06.gif 29.gif 06.gif
myslalam o tym jak pisalas kiedys, ze Robus bawi sie woda w kibelku. Sama obsesyjnie sprawdzam czy sa zamkniete drzwi do wc.

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
Filip_inka
pon, 18 maj 2009 - 20:00
CYTAT(Leni @ Mon, 18 May 2009 - 14:33) *
A ponizsze to o czym swiadczy jak nie o kudlatych myslach? icon_mrgreen.gif


AiB a podziękowałaś ładnie wężowi za te perfumki???



Dolorez i to niby nie za bardzo kudlate mysli? nienie.gif

Pewnie, ze podziekowalam 29.gif
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post pon, 18 maj 2009 - 20:00
Post #34

CYTAT(Leni @ Mon, 18 May 2009 - 14:33) *
A ponizsze to o czym swiadczy jak nie o kudlatych myslach? icon_mrgreen.gif


AiB a podziękowałaś ładnie wężowi za te perfumki???



Dolorez i to niby nie za bardzo kudlate mysli? nienie.gif

Pewnie, ze podziekowalam 29.gif

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
xxyy
pon, 18 maj 2009 - 20:45
CYTAT(Aga i Bruno @ Mon, 18 May 2009 - 22:00) *
Dolorez i to niby nie za bardzo kudlate mysli? nienie.gif

Pewnie, ze podziekowalam 29.gif


Ja tez .

Tylko swojemu oczywiscie 29.gif
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post pon, 18 maj 2009 - 20:45
Post #35

CYTAT(Aga i Bruno @ Mon, 18 May 2009 - 22:00) *
Dolorez i to niby nie za bardzo kudlate mysli? nienie.gif

Pewnie, ze podziekowalam 29.gif


Ja tez .

Tylko swojemu oczywiscie 29.gif
agaa.
pon, 18 maj 2009 - 21:37
I ja,i ja ,i ja się zgłaszam na odchudzanie . Tylko nie wiem co z tego wyjdzie 29.gif

W piątek jedziemy na weekend do pięknego miejsca- czyli Złotego Potoku- będziemy nocować w gospodarstwie agroturystycznym. Ciekawe jak mała to zniesie bo jeszcze nigdy nie spała gdzie indziej niż w domu i w swoim łóżeczku- aż się normalnie boję 37.gif

Jak by chciała któraś obejrzeć to tu są zdjęcia

Ten post edytował agaa22 pon, 18 maj 2009 - 21:40
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post pon, 18 maj 2009 - 21:37
Post #36

I ja,i ja ,i ja się zgłaszam na odchudzanie . Tylko nie wiem co z tego wyjdzie 29.gif

W piątek jedziemy na weekend do pięknego miejsca- czyli Złotego Potoku- będziemy nocować w gospodarstwie agroturystycznym. Ciekawe jak mała to zniesie bo jeszcze nigdy nie spała gdzie indziej niż w domu i w swoim łóżeczku- aż się normalnie boję 37.gif

Jak by chciała któraś obejrzeć to tu są zdjęcia

--------------------
Igusia

Kajeczka

Filip_inka
pon, 18 maj 2009 - 22:46
Mnie m zaprasza na dlugi czerwcowy weekend do Hamburga na jeden dzien z noclegiem i potem na Floryde (ale ta niemiecka niestety 29.gif ) i znowu bedzie trzeba dziekowac 29.gif 29.gif
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post pon, 18 maj 2009 - 22:46
Post #37

Mnie m zaprasza na dlugi czerwcowy weekend do Hamburga na jeden dzien z noclegiem i potem na Floryde (ale ta niemiecka niestety 29.gif ) i znowu bedzie trzeba dziekowac 29.gif 29.gif

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
xxyy
pon, 18 maj 2009 - 22:56
CYTAT(Aga i Bruno @ Tue, 19 May 2009 - 00:46) *
Mnie m zaprasza na dlugi czerwcowy weekend do Hamburga na jeden dzien z noclegiem i potem na Floryde (ale ta niemiecka niestety 29.gif ) i znowu bedzie trzeba dziekowac 29.gif 29.gif


Pomysl jak trzeba by bylo dziekowac za amerykanska 03.gif
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post pon, 18 maj 2009 - 22:56
Post #38

CYTAT(Aga i Bruno @ Tue, 19 May 2009 - 00:46) *
Mnie m zaprasza na dlugi czerwcowy weekend do Hamburga na jeden dzien z noclegiem i potem na Floryde (ale ta niemiecka niestety 29.gif ) i znowu bedzie trzeba dziekowac 29.gif 29.gif


Pomysl jak trzeba by bylo dziekowac za amerykanska 03.gif
Gosia83
pon, 18 maj 2009 - 22:59
CYTAT(*eFcIa* @ Mon, 18 May 2009 - 17:45) *
Hejka

Wiedziałam, że nie miałabym czasu zajrzeć rano.. dlatego założyłam wczoraj wąteczek....

Gosiu zdjęcia z imprezki cudowne.... Śliczny torcik i widać, że imprezka się udała... icon_smile.gif
Miałam Ci napisać, żebyś nie wrzucała zdjęć na pierwszej stronce, bo może grafika mi w pierwszymn poście nie wejść icon_sad.gif Ale się spóźniłam....

No nic... uciekam.... tworzyć jakieś dzieło na pierwszą stronkę 06.gif

Gosia i Betii którego dokładnie Wasze Maluchy się urodziły??????


Jak to któreko? Na paseczku widać...
Równy rok temu...godzina 9.45 - waga 2,940, wzrost 54 - taki chudzielec z Niej był...icon_smile.gif
A teraz waga nie wiem - siÄ™ dowiem niebawem... 29.gif
A jak będzie problem - to zdjęcia wykasuje...ale myślę że problemu nie będzie bo one rozmiar właśnie "forumowy" mają... 08.gif

Gdańszczanka - no właśnie - dobrze że wspomnialaś...te tłuste boczki są okropne! Ale walczę i walczę i dalej są...nawt zaczełam tylko gotowane jest mięsko i ćwiczę codziennie - ale coś myślę że imprezy typu roczek wszystko psują... 32.gif

Także dziewczyny - przyłączam się do zżucających wagę mamuś...z Wami mi raźniej będzie... 03.gif
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post pon, 18 maj 2009 - 22:59
Post #39

CYTAT(*eFcIa* @ Mon, 18 May 2009 - 17:45) *
Hejka

Wiedziałam, że nie miałabym czasu zajrzeć rano.. dlatego założyłam wczoraj wąteczek....

Gosiu zdjęcia z imprezki cudowne.... Śliczny torcik i widać, że imprezka się udała... icon_smile.gif
Miałam Ci napisać, żebyś nie wrzucała zdjęć na pierwszej stronce, bo może grafika mi w pierwszymn poście nie wejść icon_sad.gif Ale się spóźniłam....

No nic... uciekam.... tworzyć jakieś dzieło na pierwszą stronkę 06.gif

Gosia i Betii którego dokładnie Wasze Maluchy się urodziły??????


Jak to któreko? Na paseczku widać...
Równy rok temu...godzina 9.45 - waga 2,940, wzrost 54 - taki chudzielec z Niej był...icon_smile.gif
A teraz waga nie wiem - siÄ™ dowiem niebawem... 29.gif
A jak będzie problem - to zdjęcia wykasuje...ale myślę że problemu nie będzie bo one rozmiar właśnie "forumowy" mają... 08.gif

Gdańszczanka - no właśnie - dobrze że wspomnialaś...te tłuste boczki są okropne! Ale walczę i walczę i dalej są...nawt zaczełam tylko gotowane jest mięsko i ćwiczę codziennie - ale coś myślę że imprezy typu roczek wszystko psują... 32.gif

Także dziewczyny - przyłączam się do zżucających wagę mamuś...z Wami mi raźniej będzie... 03.gif


--------------------

Filip_inka
pon, 18 maj 2009 - 23:25
CYTAT(Leni @ Mon, 18 May 2009 - 21:56) *
Pomysl jak trzeba by bylo dziekowac za amerykanska 03.gif



Leni Twoje posty znacznie poprawily mi humor 04.gif
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post pon, 18 maj 2009 - 23:25
Post #40

CYTAT(Leni @ Mon, 18 May 2009 - 21:56) *
Pomysl jak trzeba by bylo dziekowac za amerykanska 03.gif



Leni Twoje posty znacznie poprawily mi humor 04.gif

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
> ...:::::: NOWOROCZNE DZIECIACZKI część 7 ::::::..., Konieeec.... plotkujemy pod 8mkÄ… :D
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 17:54
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama