Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Ë™·٠•●♥ WrzeÅ›niaczki V ♥●•٠·Ë™

> 
Gacuszka
czw, 17 wrz 2009 - 12:58




Zapraszam do kolejnej odsłony naszych Wrześniowych rozrabiaków icon_wink.gif





































































Ten post edytował Gacuszka czw, 17 wrz 2009 - 16:35
Gacuszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,681
Dołączył: czw, 03 sty 08 - 15:25
Skąd: KRAKÓW
Nr użytkownika: 17,437

GG:


post czw, 17 wrz 2009 - 12:58
Post #1





Zapraszam do kolejnej odsłony naszych Wrześniowych rozrabiaków icon_wink.gif





































































--------------------



Mrówa
czw, 17 wrz 2009 - 13:47
Wiktorku ... wszystkiego najlepszego

Mrówa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,212
Dołączył: nie, 09 gru 07 - 07:52
Skąd: północ
Nr użytkownika: 17,157




post czw, 17 wrz 2009 - 13:47
Post #2

Wiktorku ... wszystkiego najlepszego



--------------------
"Prawa ręka to jest ta ... jak się śpi na brzuchu to od ściany" KMN
chaton_ania
czw, 17 wrz 2009 - 17:10
Sto lat dla kolejnych roczniakow Stefki i Wiktorka

U nas Ola spi ze swoimi maskotkami i smoczkiem. Tylko ona jak go wypluje to sama sobie nie wlozy i musimy sie z Piotrem podnosic i jej go wsadzac. I spi dalej. Co do zasypiania to raczej ona po mleku padala i bylo fajnie, teraz siedzi "w ciemnosciach" czyli przy jakims swiatelku i sobie wstaje z lozeczka i tyle. Po 15 minutach takiej zabawy Olcia jest kladziona i zasypia.

Co do odstawiania od piersi tez jestem za jednorazowym. Zadne drobne kroczki. Ja taka jestem i tyle.

Mam pytanie - czy Wasze dzieci bija?? Ola ostatnio bije i nie wiem jak ja tego oduczyc. Ma mowione, ze to boli i nie wolno. Potem juz nie reagujemy, a ona dalej bije.

No i mamy kolejne zeby. Razem 13.
chaton_ania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,173
Dołączył: sob, 29 wrz 07 - 13:58
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 16,363

GG:


post czw, 17 wrz 2009 - 17:10
Post #3

Sto lat dla kolejnych roczniakow Stefki i Wiktorka

U nas Ola spi ze swoimi maskotkami i smoczkiem. Tylko ona jak go wypluje to sama sobie nie wlozy i musimy sie z Piotrem podnosic i jej go wsadzac. I spi dalej. Co do zasypiania to raczej ona po mleku padala i bylo fajnie, teraz siedzi "w ciemnosciach" czyli przy jakims swiatelku i sobie wstaje z lozeczka i tyle. Po 15 minutach takiej zabawy Olcia jest kladziona i zasypia.

Co do odstawiania od piersi tez jestem za jednorazowym. Zadne drobne kroczki. Ja taka jestem i tyle.

Mam pytanie - czy Wasze dzieci bija?? Ola ostatnio bije i nie wiem jak ja tego oduczyc. Ma mowione, ze to boli i nie wolno. Potem juz nie reagujemy, a ona dalej bije.

No i mamy kolejne zeby. Razem 13.

--------------------


(*) 10tc.

Pewcia
czw, 17 wrz 2009 - 18:03
Oooooo, nowa odsłona wątku brawo_bis.gif

Wiktorku, sto lat dla Ciebie. Uśmiechu na ślicznej buźce i samych pięknych chwil!!!
balety.gif balety.gif balety.gif balety.gif
Pewcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 249
Dołączył: nie, 24 lut 08 - 18:39
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 18,381

GG:


post czw, 17 wrz 2009 - 18:03
Post #4

Oooooo, nowa odsłona wątku brawo_bis.gif

Wiktorku, sto lat dla Ciebie. Uśmiechu na ślicznej buźce i samych pięknych chwil!!!
balety.gif balety.gif balety.gif balety.gif

--------------------
annana
czw, 17 wrz 2009 - 19:15
CYTAT(chaton_ania @ Thu, 17 Sep 2009 - 17:10) *
Mam pytanie - czy Wasze dzieci bija?? Ola ostatnio bije i nie wiem jak ja tego oduczyc. Ma mowione, ze to boli i nie wolno. Potem juz nie reagujemy, a ona dalej bije.

Mój starszak dzisiaj ugryzł kolegę w nos 37.gif
Ale to nie o to chodziło 08.gif

metody żadnej nie znam prócz tłumaczenia. Zwłaszcza u takiego malucha. Bo starszaka to można ukarać, jak rozumie i celowo robi coś złego.
annana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,041
Dołączył: nie, 26 lis 06 - 17:44
Nr użytkownika: 8,698




post czw, 17 wrz 2009 - 19:15
Post #5

CYTAT(chaton_ania @ Thu, 17 Sep 2009 - 17:10) *
Mam pytanie - czy Wasze dzieci bija?? Ola ostatnio bije i nie wiem jak ja tego oduczyc. Ma mowione, ze to boli i nie wolno. Potem juz nie reagujemy, a ona dalej bije.

Mój starszak dzisiaj ugryzł kolegę w nos 37.gif
Ale to nie o to chodziło 08.gif

metody żadnej nie znam prócz tłumaczenia. Zwłaszcza u takiego malucha. Bo starszaka to można ukarać, jak rozumie i celowo robi coś złego.


--------------------

Martalka
czw, 17 wrz 2009 - 20:39
Zależy dlaczego bije. Raczej nie dlatego by zadać ból, czy odreagować złość, bo taki maluch "bije" chyba tylko by zwrócić na siebie uwagę.
No to, albo uwagi nie zwracać, nic nie mówić nie reagować- odejść, albo (opcja numer dwa) zatrzymać rączkę w locie, nie dać się uderzyć, i szybko odwrócić uwagę- pokazać coś za oknem, dać zabawkę.
Za kilka dni powinno minąć. Ale pewnie jeszcze wróci za jakiś czas diabel.gif

Bartek gryzł 37.gif ojjj jak on żarł. I póki mówiłam: "ałaa, boli, nie wolno!!" to on mocniej i mocniej.
I ze trzy razy potem dałam się ugryźć w palec i wytrzymałam NIC nie mówiąc, nie reagując, tak jakbym nic nie czuła- przeszło... i za kilka mcy wróciło 37.gif annana, poszkodowana była koleżanka i jej palec icon_wink.gif



Ania ja jednak jestem za "kroczkami". Toż nie o to chodzi żeby dziecko totalnie się nam teraz, już, natychmiast podporządkowało, ale żeby coś zmienić, a jednak dzieciakowi traumy nie fundować.
I tak wprowadzenie pewnych zmian na początek może potem odstawienie ułatwić icon_biggrin.gif
Tak myślę...


Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post czw, 17 wrz 2009 - 20:39
Post #6

Zależy dlaczego bije. Raczej nie dlatego by zadać ból, czy odreagować złość, bo taki maluch "bije" chyba tylko by zwrócić na siebie uwagę.
No to, albo uwagi nie zwracać, nic nie mówić nie reagować- odejść, albo (opcja numer dwa) zatrzymać rączkę w locie, nie dać się uderzyć, i szybko odwrócić uwagę- pokazać coś za oknem, dać zabawkę.
Za kilka dni powinno minąć. Ale pewnie jeszcze wróci za jakiś czas diabel.gif

Bartek gryzł 37.gif ojjj jak on żarł. I póki mówiłam: "ałaa, boli, nie wolno!!" to on mocniej i mocniej.
I ze trzy razy potem dałam się ugryźć w palec i wytrzymałam NIC nie mówiąc, nie reagując, tak jakbym nic nie czuła- przeszło... i za kilka mcy wróciło 37.gif annana, poszkodowana była koleżanka i jej palec icon_wink.gif



Ania ja jednak jestem za "kroczkami". Toż nie o to chodzi żeby dziecko totalnie się nam teraz, już, natychmiast podporządkowało, ale żeby coś zmienić, a jednak dzieciakowi traumy nie fundować.
I tak wprowadzenie pewnych zmian na początek może potem odstawienie ułatwić icon_biggrin.gif
Tak myślę...




--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
Martalka
czw, 17 wrz 2009 - 20:44
Gacuszka, fajnie chronologicznie wstawiłaś paseczki icon_biggrin.gif
ale wychodzi z nich, że kolejny solenizant dopiero 28go???

A ja miałam coś o usypianiu wstawić. Tylko, że mam to po angielsku usypianie, rytuały, itd
Coś zbliżonego do T.H. ale bez podnoszenia-odkładania jak dobrze pamiętam
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post czw, 17 wrz 2009 - 20:44
Post #7

Gacuszka, fajnie chronologicznie wstawiłaś paseczki icon_biggrin.gif
ale wychodzi z nich, że kolejny solenizant dopiero 28go???

A ja miałam coś o usypianiu wstawić. Tylko, że mam to po angielsku usypianie, rytuały, itd
Coś zbliżonego do T.H. ale bez podnoszenia-odkładania jak dobrze pamiętam

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
an.tośka
czw, 17 wrz 2009 - 21:21
Fajna pierwsza stronka brawo_bis.gif

Chaton_ ania ja bym ignorowała albo odwracała uwagę.

Annana M też w pierwszych dniach debiutu przedszkolnego ugryzł koleżankę w rękę - tłumaczyliśmy i więcej razy się nie zdarzyło.

Pewcia a gdzież ty się podziewałaś?? 08.gif

Ciekawe jak tam Uleńka?? nie mogę przestać o niej myśleć 13.gif
an.tośka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,547
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 13:07
Skąd: dolnośląskie
Nr użytkownika: 5,803

GG:


post czw, 17 wrz 2009 - 21:21
Post #8

Fajna pierwsza stronka brawo_bis.gif

Chaton_ ania ja bym ignorowała albo odwracała uwagę.

Annana M też w pierwszych dniach debiutu przedszkolnego ugryzł koleżankę w rękę - tłumaczyliśmy i więcej razy się nie zdarzyło.

Pewcia a gdzież ty się podziewałaś?? 08.gif

Ciekawe jak tam Uleńka?? nie mogę przestać o niej myśleć 13.gif

--------------------


Agnieszka Kamila
czw, 17 wrz 2009 - 21:22
jesli chodzi o usypianie to mój mąż zupełny antytalent muzyczny własnie spiewa mojemu dziecku kołysanki

nie dziwię się ze Tomek przestał płakac - na pewno ma nadzieję ze wtedy ojciec skonczy

a jesli chodzi o tresc kołysanki to napiszę wam to co słyszę

...myszki wperdzelają zółty serek
serek śmierdzielek
masdamerek i ementalerek
bo to nasz ulubiony serek

a ja nie dam się oszukac i nie pójdę spac
mama zostawiła kapcie
a tata śpiewa jak debil
tralalilala

tata tita tita jedziemy do pracy
trala lila la...
idziemy do sypialni
tralalilala

a teraz chodzi tak podskakujÄ…c delikatnie ( nie wiem jak to opisac i spiewa

murzyński taniec
murzyński taniec
murzyński taniec
(ten tekst skopiował ode mnie)

zaraz padnę ze śmiechu
Agnieszka Kamila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,290
Dołączył: pon, 27 sie 07 - 20:41
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 15,962

GG:


post czw, 17 wrz 2009 - 21:22
Post #9

jesli chodzi o usypianie to mój mąż zupełny antytalent muzyczny własnie spiewa mojemu dziecku kołysanki

nie dziwię się ze Tomek przestał płakac - na pewno ma nadzieję ze wtedy ojciec skonczy

a jesli chodzi o tresc kołysanki to napiszę wam to co słyszę

...myszki wperdzelają zółty serek
serek śmierdzielek
masdamerek i ementalerek
bo to nasz ulubiony serek

a ja nie dam się oszukac i nie pójdę spac
mama zostawiła kapcie
a tata śpiewa jak debil
tralalilala

tata tita tita jedziemy do pracy
trala lila la...
idziemy do sypialni
tralalilala

a teraz chodzi tak podskakujÄ…c delikatnie ( nie wiem jak to opisac i spiewa

murzyński taniec
murzyński taniec
murzyński taniec
(ten tekst skopiował ode mnie)

zaraz padnę ze śmiechu
an.tośka
czw, 17 wrz 2009 - 21:25
Agnieszka 04.gif 04.gif 04.gif
an.tośka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,547
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 13:07
Skąd: dolnośląskie
Nr użytkownika: 5,803

GG:


post czw, 17 wrz 2009 - 21:25
Post #10

Agnieszka 04.gif 04.gif 04.gif

--------------------


Mrówa
czw, 17 wrz 2009 - 23:25
04.gif Super kołysanka.

annana ... to ja jeszcze o usypianiu w łóżeczku. Ja właśnie nauczyłam (mam nadzieję, że mogę tak powiedziać) Miszę zasypiać w łóżeczku. Do niedawna usypiał go G bo mnie zaraz rozbierał i się przysysał. Gdy G. wyjechał w delegację musiałam sobie jakoś poradzić a nie chciałam usypiać przy cycu. No i nie było bata - musiałam wszadzić delikwenta do łóżeczka. Pierwszy wieczór mam wrażenie, trwał wieczność. Misza płakał, ba on wręcz wrzeszczał a ja twardo kładłam go na materac. On wstawał, ja go na płasko. I tak się bujaliśmy. Co jakiś czas nachylałam się i przytulałam policzek do jego główki i mówiłam, że mama jest przy nim, że idziemy spać itd. Gdy już widziałam, że jest wymęczony (ja byłam cała spocona i miałam gulę w gardle) po położeniu (naboczek albobrzuch bo on tak zasypia) klepałam go lekko w pupę albo brzuch tak rytmicznie i buczałam pod nosem. W końcu młody zaczął zasypiać i padł. Nie wiem ile ta nasza walka trwała ale wygrałąm. Na drugi wieczór opierał się, a i owszem ale trwało to conajmniej o połowę krócej. Teraz w zasadzie jak go wkładał do łóżeczka to on się podnosi ale już nie z płaczem tylko ze śmiechem. Traktuje to trochę jako zabawę. Kilka razy go tak odłoże a potem on sam już zaczyna się pokładać, turlać, mruczeć. Musi mieć tylko moją dłoń w zasięgu swoich.


Gacuszka ... dobra robota. DZIĘKOWAĆ 06.gif
Mrówa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,212
Dołączył: nie, 09 gru 07 - 07:52
Skąd: północ
Nr użytkownika: 17,157




post czw, 17 wrz 2009 - 23:25
Post #11

04.gif Super kołysanka.

annana ... to ja jeszcze o usypianiu w łóżeczku. Ja właśnie nauczyłam (mam nadzieję, że mogę tak powiedziać) Miszę zasypiać w łóżeczku. Do niedawna usypiał go G bo mnie zaraz rozbierał i się przysysał. Gdy G. wyjechał w delegację musiałam sobie jakoś poradzić a nie chciałam usypiać przy cycu. No i nie było bata - musiałam wszadzić delikwenta do łóżeczka. Pierwszy wieczór mam wrażenie, trwał wieczność. Misza płakał, ba on wręcz wrzeszczał a ja twardo kładłam go na materac. On wstawał, ja go na płasko. I tak się bujaliśmy. Co jakiś czas nachylałam się i przytulałam policzek do jego główki i mówiłam, że mama jest przy nim, że idziemy spać itd. Gdy już widziałam, że jest wymęczony (ja byłam cała spocona i miałam gulę w gardle) po położeniu (naboczek albobrzuch bo on tak zasypia) klepałam go lekko w pupę albo brzuch tak rytmicznie i buczałam pod nosem. W końcu młody zaczął zasypiać i padł. Nie wiem ile ta nasza walka trwała ale wygrałąm. Na drugi wieczór opierał się, a i owszem ale trwało to conajmniej o połowę krócej. Teraz w zasadzie jak go wkładał do łóżeczka to on się podnosi ale już nie z płaczem tylko ze śmiechem. Traktuje to trochę jako zabawę. Kilka razy go tak odłoże a potem on sam już zaczyna się pokładać, turlać, mruczeć. Musi mieć tylko moją dłoń w zasięgu swoich.


Gacuszka ... dobra robota. DZIĘKOWAĆ 06.gif

--------------------
"Prawa ręka to jest ta ... jak się śpi na brzuchu to od ściany" KMN
aniusia24
piÄ…, 18 wrz 2009 - 08:23
a to oliwcia z ostatniej sesji:)









umiem karate,uważać...











aniusia24


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 559
Dołączył: pon, 15 gru 08 - 12:32
Nr użytkownika: 24,162

GG:


post piÄ…, 18 wrz 2009 - 08:23
Post #12

a to oliwcia z ostatniej sesji:)









umiem karate,uważać...













--------------------


<a href="https://suwaczki.maluchy.pl" rel="nofollow" target="_blank">


</a>


[url=https://www.maluchy.pl]


Martalka
piÄ…, 18 wrz 2009 - 10:47
Agnieszka, padłam 04.gif

Mrówa, no to super,że się udało!!!

Mnie z kolei trochę wkurza, że D nie zasypia w wózku.
Mogłabym iść na spacer, porobić w ogródku, albo wyjść na miasto pooglądać ciuchy icon_wink.gif a tak...
najlepiej, bo ze 3 h śpi w łóżeczku. Ale usypiany jest "ręcznie" czyli na rękach, gdzie łapie trochę moich włosów i je sobie w palcach 'filcuje' icon_wink.gif
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post piÄ…, 18 wrz 2009 - 10:47
Post #13

Agnieszka, padłam 04.gif

Mrówa, no to super,że się udało!!!

Mnie z kolei trochę wkurza, że D nie zasypia w wózku.
Mogłabym iść na spacer, porobić w ogródku, albo wyjść na miasto pooglądać ciuchy icon_wink.gif a tak...
najlepiej, bo ze 3 h śpi w łóżeczku. Ale usypiany jest "ręcznie" czyli na rękach, gdzie łapie trochę moich włosów i je sobie w palcach 'filcuje' icon_wink.gif

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
annana
piÄ…, 18 wrz 2009 - 11:11
Agnieszka, już to wczoraj przeczytałam i normalnie leżałam w łóżku i kwiczałam ze śmiechu. Super!

aniusia, Malutka jak zwykle śliczniutka icon_smile.gif

Gacuszka, stronka mi się bardz, bardzo podoba. Jest przejrzysta a to lubię najbardziej. Ślicznie, schludnie - dzięki icon_smile.gif

Mrówa, jesteś wielka. Gratuluję!
I wiesz co, taki wyczyn a ty się naet nie chwaliłaś.
Ja tu biadolę a jeszcze nic nie zrobiłam, a ty... chylę czoła.


A wiecie, byłam dzisiaj z Ignasiem na zajęciach
To jest to samo miejsce w które chodziłam w zeszłym roku z Tymkiem, tylko tamte były dla dwulatków a te są dla młodszych dzieci.
Zajęcia super.
I jedna refleksja... dużo ludzi mi mówi jak narzekam że te moje dzieci to jakieś ciężkie, ile trzeba się za nimi nabiegać... to ludzie robią wielkie oczy że przecież one takie grzeczne i spokojne i co ja chcę.
Paulina, prowadząca, dziś na pierwszych zajęciach ochrzciła Ignaca mianem człowieka-demolki.
Oczywiście cieszyć się powinnam że jako jedyny z 5 dzieci w jego wieku chodzi (właściwie biega), niczego się nie boi, jest komunikatywny itp...
znaczy się lata, biega i robi wszystko tylko nie uczestniczy w zajęciach.
A jak na koniec zajęć Paulina wymyśliła że będziemy żegnać się na leżąco (na tkim urzadzeniu... w takie 4 pętle wkłada się kończyny i się buja w powietrzu na leżąco (mama) a dziecko siedzi na mamy plecach i się cieszy.
No to jak przy tym ignac grzecznie siedział i był zszokowany co się dzieje, prowadząca tylko stwierdziła że "Ignasia można spacyfikować tylko bardzo intensywnymi bodźcami"
Nie muszę mówić że jak wczoraj przeglądałam T Hogg to zrobiłam młodemu teścik i wyszedł ewidentnym żywczykiem.
No. To się chciałam wypisać że wreszcie ktoś zauważył oprócz mnie że moje dziecko nie jest aniolem (no... czasami. teraz bo spi) 04.gif

annana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,041
Dołączył: nie, 26 lis 06 - 17:44
Nr użytkownika: 8,698




post piÄ…, 18 wrz 2009 - 11:11
Post #14

Agnieszka, już to wczoraj przeczytałam i normalnie leżałam w łóżku i kwiczałam ze śmiechu. Super!

aniusia, Malutka jak zwykle śliczniutka icon_smile.gif

Gacuszka, stronka mi się bardz, bardzo podoba. Jest przejrzysta a to lubię najbardziej. Ślicznie, schludnie - dzięki icon_smile.gif

Mrówa, jesteś wielka. Gratuluję!
I wiesz co, taki wyczyn a ty się naet nie chwaliłaś.
Ja tu biadolę a jeszcze nic nie zrobiłam, a ty... chylę czoła.


A wiecie, byłam dzisiaj z Ignasiem na zajęciach
To jest to samo miejsce w które chodziłam w zeszłym roku z Tymkiem, tylko tamte były dla dwulatków a te są dla młodszych dzieci.
Zajęcia super.
I jedna refleksja... dużo ludzi mi mówi jak narzekam że te moje dzieci to jakieś ciężkie, ile trzeba się za nimi nabiegać... to ludzie robią wielkie oczy że przecież one takie grzeczne i spokojne i co ja chcę.
Paulina, prowadząca, dziś na pierwszych zajęciach ochrzciła Ignaca mianem człowieka-demolki.
Oczywiście cieszyć się powinnam że jako jedyny z 5 dzieci w jego wieku chodzi (właściwie biega), niczego się nie boi, jest komunikatywny itp...
znaczy się lata, biega i robi wszystko tylko nie uczestniczy w zajęciach.
A jak na koniec zajęć Paulina wymyśliła że będziemy żegnać się na leżąco (na tkim urzadzeniu... w takie 4 pętle wkłada się kończyny i się buja w powietrzu na leżąco (mama) a dziecko siedzi na mamy plecach i się cieszy.
No to jak przy tym ignac grzecznie siedział i był zszokowany co się dzieje, prowadząca tylko stwierdziła że "Ignasia można spacyfikować tylko bardzo intensywnymi bodźcami"
Nie muszę mówić że jak wczoraj przeglądałam T Hogg to zrobiłam młodemu teścik i wyszedł ewidentnym żywczykiem.
No. To się chciałam wypisać że wreszcie ktoś zauważył oprócz mnie że moje dziecko nie jest aniolem (no... czasami. teraz bo spi) 04.gif



--------------------

annana
piÄ…, 18 wrz 2009 - 11:12
Aaaa!!! Teraz zobaczyłam że zmienili stronkę i na tym linku co wstawiłam, tam gdzie migają zdjęcia - na kilku są moje Budryski icon_smile.gif
annana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,041
Dołączył: nie, 26 lis 06 - 17:44
Nr użytkownika: 8,698




post piÄ…, 18 wrz 2009 - 11:12
Post #15

Aaaa!!! Teraz zobaczyłam że zmienili stronkę i na tym linku co wstawiłam, tam gdzie migają zdjęcia - na kilku są moje Budryski icon_smile.gif

--------------------

an.tośka
piÄ…, 18 wrz 2009 - 11:15
Mrówa gratuluję sukcesu w usypianiu brawo_bis.gif

Aniusia miło popatrzeć na "naszą" małą modelkę 06.gif

Martalka
łączę się w bólu - Krzesimcio też nigdy nie śpi w wózku A o stanie mego ogródka wolę nie myśleć 37.gif

an.tośka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,547
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 13:07
Skąd: dolnośląskie
Nr użytkownika: 5,803

GG:


post piÄ…, 18 wrz 2009 - 11:15
Post #16

Mrówa gratuluję sukcesu w usypianiu brawo_bis.gif

Aniusia miło popatrzeć na "naszą" małą modelkę 06.gif

Martalka
łączę się w bólu - Krzesimcio też nigdy nie śpi w wózku A o stanie mego ogródka wolę nie myśleć 37.gif



--------------------


iskierkaSG
piÄ…, 18 wrz 2009 - 11:21
Gacuszka brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif za nową odsłonę ;D

Annana
gdyby nie Ty to zostałabym sama na starym wątku 37.gif 04.gif
Wiesz co sobie pomyślałam? Z tym stresowaniem... Jeśli zalicza sie do tych dzieci, ktore jako tako znoszą zabkowanie to moze nie ma co czekac?

Ania Agata wali prosto "w ryj" i tez zastanawiam się jak jej to wyperswadować 37.gif

Co do zmian, ja tak jak Martalka dalej jestem za opcją małych kroczków. Jeśli nie ze względu na dziecko to chociaż ze względu na nasze biusty... 29.gif 29.gif 29.gif 04.gif 04.gif 04.gif

A właśnie co się dzieje z Uleńka? Myślałam, ze nie pokazuje się bo nie ma czasu w zwiazku z urodzinami małego, a teraz Ty Mama robisz taką smutna mine jak o niej piszesz. Jakoś tak mnie to zmartwiło. Wy macie Wasze "obcasy", a ja w takim razie mam nadzieję ze u Uli wszystko jest ok

Agnieszka ja myślę, ze powinnaś nagrać Małża w czasie akcji i podesłać nam tutaj, żebyśmy mogły wykorzystać to jako film instruktażowy dla innych tatusiów 04.gif 04.gif 06.gif 06.gif 03.gif 03.gif

Aniusia sesja Oliwci jak zwykle fantastyczna icon_biggrin.gif
iskierkaSG


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 378
Dołączył: czw, 26 lut 09 - 20:35
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 25,763

GG:


post piÄ…, 18 wrz 2009 - 11:21
Post #17

Gacuszka brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif za nową odsłonę ;D

Annana
gdyby nie Ty to zostałabym sama na starym wątku 37.gif 04.gif
Wiesz co sobie pomyślałam? Z tym stresowaniem... Jeśli zalicza sie do tych dzieci, ktore jako tako znoszą zabkowanie to moze nie ma co czekac?

Ania Agata wali prosto "w ryj" i tez zastanawiam się jak jej to wyperswadować 37.gif

Co do zmian, ja tak jak Martalka dalej jestem za opcją małych kroczków. Jeśli nie ze względu na dziecko to chociaż ze względu na nasze biusty... 29.gif 29.gif 29.gif 04.gif 04.gif 04.gif

A właśnie co się dzieje z Uleńka? Myślałam, ze nie pokazuje się bo nie ma czasu w zwiazku z urodzinami małego, a teraz Ty Mama robisz taką smutna mine jak o niej piszesz. Jakoś tak mnie to zmartwiło. Wy macie Wasze "obcasy", a ja w takim razie mam nadzieję ze u Uli wszystko jest ok

Agnieszka ja myślę, ze powinnaś nagrać Małża w czasie akcji i podesłać nam tutaj, żebyśmy mogły wykorzystać to jako film instruktażowy dla innych tatusiów 04.gif 04.gif 06.gif 06.gif 03.gif 03.gif

Aniusia sesja Oliwci jak zwykle fantastyczna icon_biggrin.gif

--------------------

an.tośka
piÄ…, 18 wrz 2009 - 11:22
Annana gapię sie na te zdjęcia -a ale one za szybko migają (jak dla mnie) 37.gif
Trudno mi dostrzec twoich chłopaków icon_redface.gif Czy Tymek ma koszulke w paski???? a Ignasia to wogóle nie moge dojrzec. Prosze o podpowiedź blagam.gif

PS czy Igo ma niebieskÄ… koszulkÄ™????

Iskierko Ula chwilowo nie ma dostępu do netu a mnie po prostu jakoś smutno bez niej.... icon_wink.gif
Tyle dziewczyn juz stąd zniknęło...............

Ten post edytował mama.miła pią, 18 wrz 2009 - 11:34
an.tośka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,547
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 13:07
Skąd: dolnośląskie
Nr użytkownika: 5,803

GG:


post piÄ…, 18 wrz 2009 - 11:22
Post #18

Annana gapię sie na te zdjęcia -a ale one za szybko migają (jak dla mnie) 37.gif
Trudno mi dostrzec twoich chłopaków icon_redface.gif Czy Tymek ma koszulke w paski???? a Ignasia to wogóle nie moge dojrzec. Prosze o podpowiedź blagam.gif

PS czy Igo ma niebieskÄ… koszulkÄ™????

Iskierko Ula chwilowo nie ma dostępu do netu a mnie po prostu jakoś smutno bez niej.... icon_wink.gif
Tyle dziewczyn juz stąd zniknęło...............

--------------------


Martalka
piÄ…, 18 wrz 2009 - 11:35
Iskierka, Ula się przeprowadziła do innego mieszkania, więc nie ma netu. Tak po krótce..

Annana, ja też nie widzę chłopaków 37.gif
A zajęć zazdroszczę. U nas w mieście nie ma chyba czegoś takiego. Są jakieś kluby osiedlowe, ale to właśnie w samym koszalinie, i jakies prywatne żłobki czy jak to nazwać, gdzie dzieci się zostawia.
A ten wasz klub wygląda nie dość, że interesująco to profesjonalnie. Super
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post piÄ…, 18 wrz 2009 - 11:35
Post #19

Iskierka, Ula się przeprowadziła do innego mieszkania, więc nie ma netu. Tak po krótce..

Annana, ja też nie widzę chłopaków 37.gif
A zajęć zazdroszczę. U nas w mieście nie ma chyba czegoś takiego. Są jakieś kluby osiedlowe, ale to właśnie w samym koszalinie, i jakies prywatne żłobki czy jak to nazwać, gdzie dzieci się zostawia.
A ten wasz klub wygląda nie dość, że interesująco to profesjonalnie. Super

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
Martalka
piÄ…, 18 wrz 2009 - 11:41
O tak tak Tymek chyba jest z bluzeczce w paseczki.
Ale Igo nie widzÄ™...
Martalka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,479
Dołączył: wto, 31 sie 04 - 22:31
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 2,054




post piÄ…, 18 wrz 2009 - 11:41
Post #20

O tak tak Tymek chyba jest z bluzeczce w paseczki.
Ale Igo nie widzÄ™...

--------------------
2004, 2008, 2010, 2012 :)
> Ë™·٠•●♥ WrzeÅ›niaczki V ♥●•٠·Ë™
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 01:29
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama