Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

...:::::: NOWOROCZNE DZIECIACZKI część 9 ::::::...

, Będzie Powtórka :) ---- Styczeń 2011 :)
> , BÄ™dzie Powtórka :) ---- StyczeÅ„ 2011 :)
wenua
piÄ…, 28 maj 2010 - 13:23
CYTAT(Leni @ Fri, 28 May 2010 - 10:30) *
Wenua a Ty jestes project manager, czy w Twoim zakresie obowiazkow jest rowniez PR? icon_wink.gif


a jak myslisz icon_wink.gif
wenua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,431
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 17:10
SkÄ…d: Szwecja
Nr użytkownika: 4,974




post piÄ…, 28 maj 2010 - 13:23
Post #41

CYTAT(Leni @ Fri, 28 May 2010 - 10:30) *
Wenua a Ty jestes project manager, czy w Twoim zakresie obowiazkow jest rowniez PR? icon_wink.gif


a jak myslisz icon_wink.gif


--------------------
28.01.2008 Oliveczko jestes juz z nami nasz cudzie




06.04.2011 Emilek kochany tez juz z nami



07.11.2008 11t
wenua
piÄ…, 28 maj 2010 - 13:26
CYTAT(DOLOREZ @ Fri, 28 May 2010 - 09:37) *
ale co tam kiedyÅ› nadrobimy 06.gif


no mysle. A co do ty tych wyjazdow to zdecydowanie masz racje. Przyrzekam sie poprawic choc szykuja mi sie nowe projekty wiec 48.gif 37.gif
wenua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,431
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 17:10
SkÄ…d: Szwecja
Nr użytkownika: 4,974




post piÄ…, 28 maj 2010 - 13:26
Post #42

CYTAT(DOLOREZ @ Fri, 28 May 2010 - 09:37) *
ale co tam kiedyÅ› nadrobimy 06.gif


no mysle. A co do ty tych wyjazdow to zdecydowanie masz racje. Przyrzekam sie poprawic choc szykuja mi sie nowe projekty wiec 48.gif 37.gif


--------------------
28.01.2008 Oliveczko jestes juz z nami nasz cudzie




06.04.2011 Emilek kochany tez juz z nami



07.11.2008 11t
wenua
piÄ…, 28 maj 2010 - 13:27
CYTAT(Leni @ Fri, 28 May 2010 - 10:30) *
Raczej bylo w sama owulacje , a wlasciwie w ostatniej chwili

skad wiesz? Robilas test?
wenua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,431
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 17:10
SkÄ…d: Szwecja
Nr użytkownika: 4,974




post piÄ…, 28 maj 2010 - 13:27
Post #43

CYTAT(Leni @ Fri, 28 May 2010 - 10:30) *
Raczej bylo w sama owulacje , a wlasciwie w ostatniej chwili

skad wiesz? Robilas test?


--------------------
28.01.2008 Oliveczko jestes juz z nami nasz cudzie




06.04.2011 Emilek kochany tez juz z nami



07.11.2008 11t
xxyy
piÄ…, 28 maj 2010 - 13:52
CYTAT(wenua @ Fri, 28 May 2010 - 14:27) *
skad wiesz? Robilas test?


Wyliczylam sobie w kalkulatorze na necie 29.gif oczywiscie to pi razy drzwi, ale biorac pod uwage ze moje cykle sa od roku bardzo regularne i bylo tylko jedno wspolzycie w tym okresie to wstrezlilam sie w owulacje dla cyklu 28-29 dniowego. Dla krotszego byloby juz za pozno . Jesli mi sie wyjatkowo wydluzyl, ale od roku nie mialam dluzszego niz 29 dni, to wtedy faktycznie szansa bardziej na dziolche.
Stawiam jednak na chlopca, a okaze sie za kilka miesiecy.

Matko, mam naprawde nadzieje, ze tym razem donosze.


edit
Starajac sie o Robcia korzystalam z testow, a w miesiacu, w ktorym sie poczal nie udalo mi sie wylapac owulacji a testowalam z 10 dni dzien po dniu.
Nie wiem jak to sie stalo icon_wink.gif Dlatego byl dla mnie ogromna niespodzianka bo juz myslalam, ze nie mialam jajeczkowania.

Ten post edytował Leni pią, 28 maj 2010 - 14:00
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post piÄ…, 28 maj 2010 - 13:52
Post #44

CYTAT(wenua @ Fri, 28 May 2010 - 14:27) *
skad wiesz? Robilas test?


Wyliczylam sobie w kalkulatorze na necie 29.gif oczywiscie to pi razy drzwi, ale biorac pod uwage ze moje cykle sa od roku bardzo regularne i bylo tylko jedno wspolzycie w tym okresie to wstrezlilam sie w owulacje dla cyklu 28-29 dniowego. Dla krotszego byloby juz za pozno . Jesli mi sie wyjatkowo wydluzyl, ale od roku nie mialam dluzszego niz 29 dni, to wtedy faktycznie szansa bardziej na dziolche.
Stawiam jednak na chlopca, a okaze sie za kilka miesiecy.

Matko, mam naprawde nadzieje, ze tym razem donosze.


edit
Starajac sie o Robcia korzystalam z testow, a w miesiacu, w ktorym sie poczal nie udalo mi sie wylapac owulacji a testowalam z 10 dni dzien po dniu.
Nie wiem jak to sie stalo icon_wink.gif Dlatego byl dla mnie ogromna niespodzianka bo juz myslalam, ze nie mialam jajeczkowania.
xxyy
piÄ…, 28 maj 2010 - 14:31
Efcia , poslalam zdjecie na Twoj e-mail, ten co kiedys.
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post piÄ…, 28 maj 2010 - 14:31
Post #45

Efcia , poslalam zdjecie na Twoj e-mail, ten co kiedys.
kasiazielonka
piÄ…, 28 maj 2010 - 14:47
Efica ja to zdjecie chce może nie najwyzszych lotów al ostatnio wcale nie robie icon_sad.gif no dobrze

watek sie rozkreca wróciły gaduły-duzo się dzieje co:)
kasiazielonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,728
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:24
SkÄ…d: WrocLOVE
Nr użytkownika: 14,316




post piÄ…, 28 maj 2010 - 14:47
Post #46

Efica ja to zdjecie chce może nie najwyzszych lotów al ostatnio wcale nie robie icon_sad.gif no dobrze

watek sie rozkreca wróciły gaduły-duzo się dzieje co:)

--------------------



-mój kolorowankowy blog
*eFcIa*
piÄ…, 28 maj 2010 - 15:03
Cześć Dziewczynki icon_smile.gif

Dzięki za foteczki i czekam na resztę icon_smile.gif

SHIRA kochana będę musiała Cię zatrudnić icon_smile.gif Zrobisz mi piękną ślubną kopertę i kartkę?????? Na 17 lipca... no i Ty się zapewne orientujesz... szukam czystej księgi, ładnie obitej, z max 100 stronami, szukałam na allegro, ale tam była jedna fajna, tyle, że było napisane kronika... Robię koleżance prezent ślubny, mam zamiar usmieścić w tej księdze 4 lata naszego wspólnego młodzieńczego życia. icon_smile.gif
*eFcIa*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,098
Dołączył: czw, 25 wrz 08 - 22:06
Skąd: Już Nie Szczecin
Nr użytkownika: 21,990

GG:


post piÄ…, 28 maj 2010 - 15:03
Post #47

Cześć Dziewczynki icon_smile.gif

Dzięki za foteczki i czekam na resztę icon_smile.gif

SHIRA kochana będę musiała Cię zatrudnić icon_smile.gif Zrobisz mi piękną ślubną kopertę i kartkę?????? Na 17 lipca... no i Ty się zapewne orientujesz... szukam czystej księgi, ładnie obitej, z max 100 stronami, szukałam na allegro, ale tam była jedna fajna, tyle, że było napisane kronika... Robię koleżance prezent ślubny, mam zamiar usmieścić w tej księdze 4 lata naszego wspólnego młodzieńczego życia. icon_smile.gif

--------------------



08.03.2011r. - start :)

Filip_inka
piÄ…, 28 maj 2010 - 16:55
hejka
no no miło się czyta, widać ciąże dobrze wpływają na nasz wątek:))

moje jajeczkowanie jest bardziej odczuwalne niż okres, dokładnie wiem kiedy mam...

Kurcze taka fajną masażystkę tu poznałam i tak dobrze masowała, że teraz będę musiała w Niemczech poszukać.
Jest ktoś chętny, żeby mnie spakować? 04.gif
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post piÄ…, 28 maj 2010 - 16:55
Post #48

hejka
no no miło się czyta, widać ciąże dobrze wpływają na nasz wątek:))

moje jajeczkowanie jest bardziej odczuwalne niż okres, dokładnie wiem kiedy mam...

Kurcze taka fajną masażystkę tu poznałam i tak dobrze masowała, że teraz będę musiała w Niemczech poszukać.
Jest ktoś chętny, żeby mnie spakować? 04.gif

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
wenua
nie, 30 maj 2010 - 07:54
No zwariowaly nikt sie nie odzywa!!!!


dziendoberek, kto sie do kawy przylacza?

My za godzinke wybywamy na basen, po poludniu grilek o ile nie bedzie padac. Pogoda niezbyt tylko a moze az 10C. Poki co nie pada.

Wczoraj zrobilam schabowe, mloda kapustke i mlode ziemniaczki 06.gif No ale odjutra koniec rozpusty!!!!
wenua


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,431
Dołączył: nie, 19 lut 06 - 17:10
SkÄ…d: Szwecja
Nr użytkownika: 4,974




post nie, 30 maj 2010 - 07:54
Post #49

No zwariowaly nikt sie nie odzywa!!!!


dziendoberek, kto sie do kawy przylacza?

My za godzinke wybywamy na basen, po poludniu grilek o ile nie bedzie padac. Pogoda niezbyt tylko a moze az 10C. Poki co nie pada.

Wczoraj zrobilam schabowe, mloda kapustke i mlode ziemniaczki 06.gif No ale odjutra koniec rozpusty!!!!

--------------------
28.01.2008 Oliveczko jestes juz z nami nasz cudzie




06.04.2011 Emilek kochany tez juz z nami



07.11.2008 11t
xxyy
nie, 30 maj 2010 - 08:30
No wlasnie pije kawe. Mam dal siebie godzinke i jestem w pidzamie. No wiec zastanawiajac sie na co ja wykorzystac, czy zrobic sie na bostwo, ugotowac obiad, poczytac ... spedzam ja na necie 37.gif

Chcialabvym miec tydzien tylko dla siebie, czytalabym , czytalabym i czytalabym. Jak mi tego brakuje.Jak tylko cos wezme do reki to zaraz wyrzut sumienia, ze dunski wazniejszy.

Wczoraj bylismy ja jarmarku, Robus dostal histerii jak powiedzielismy, ze 3 rundki na karuzeli wystarcza. A drugiej jak sie okazalo, ze dotarlismy do domu i wycieczka skonczona.

Ten post edytował Leni nie, 30 maj 2010 - 08:32
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post nie, 30 maj 2010 - 08:30
Post #50

No wlasnie pije kawe. Mam dal siebie godzinke i jestem w pidzamie. No wiec zastanawiajac sie na co ja wykorzystac, czy zrobic sie na bostwo, ugotowac obiad, poczytac ... spedzam ja na necie 37.gif

Chcialabvym miec tydzien tylko dla siebie, czytalabym , czytalabym i czytalabym. Jak mi tego brakuje.Jak tylko cos wezme do reki to zaraz wyrzut sumienia, ze dunski wazniejszy.

Wczoraj bylismy ja jarmarku, Robus dostal histerii jak powiedzielismy, ze 3 rundki na karuzeli wystarcza. A drugiej jak sie okazalo, ze dotarlismy do domu i wycieczka skonczona.
Filip_inka
nie, 30 maj 2010 - 10:08
hejka

Tak na wstępie, bo wczoraj nie miałam okazji
Magda spóźnione ale najlepsze życzenia imieninowe! Przede wszystkim bezproblemowej ciąży! Pociechy ze swoich mężczyzn i jak najwięcej wolnego czasu dla siebie! brawo_bis.gif

Netty w dniu Urodzin samych radości z dzieci, z pracy, spełnienia wszelkich marzeń! STO LAT!!! brawo_bis.gif

a ja wczoraj od rana pakowanko miałam, zakupy, fryzjer, potem "Upiór w operze", kolacja urodzinowa taty, znowu pakowanie do 2 w nocy. Wstaliśmy i od rana dalsze pakowanie, pewnie się jeszcze trochę zejdzie i wyjedziemy po obiedzie.
Filip w knajpce usilnie chciał się dostać do sali obok w której było przyjęcie weselne. Tańczył pod drzwiami:)) A jak tylko wsiadamy do samochodu to zawsze krzyczy, że do domu to on nie chce...
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post nie, 30 maj 2010 - 10:08
Post #51

hejka

Tak na wstępie, bo wczoraj nie miałam okazji
Magda spóźnione ale najlepsze życzenia imieninowe! Przede wszystkim bezproblemowej ciąży! Pociechy ze swoich mężczyzn i jak najwięcej wolnego czasu dla siebie! brawo_bis.gif

Netty w dniu Urodzin samych radości z dzieci, z pracy, spełnienia wszelkich marzeń! STO LAT!!! brawo_bis.gif

a ja wczoraj od rana pakowanko miałam, zakupy, fryzjer, potem "Upiór w operze", kolacja urodzinowa taty, znowu pakowanie do 2 w nocy. Wstaliśmy i od rana dalsze pakowanie, pewnie się jeszcze trochę zejdzie i wyjedziemy po obiedzie.
Filip w knajpce usilnie chciał się dostać do sali obok w której było przyjęcie weselne. Tańczył pod drzwiami:)) A jak tylko wsiadamy do samochodu to zawsze krzyczy, że do domu to on nie chce...


--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
xxyy
nie, 30 maj 2010 - 10:34
Dziekuje za zyczenia icon_smile.gif

Netty wszystkiego najlepszego i ode mnie!!! STO LAT !!!


Agnieszka dojedzcie calo i bezproblemowo, szczesliwej podrozy.
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post nie, 30 maj 2010 - 10:34
Post #52

Dziekuje za zyczenia icon_smile.gif

Netty wszystkiego najlepszego i ode mnie!!! STO LAT !!!


Agnieszka dojedzcie calo i bezproblemowo, szczesliwej podrozy.
*eFcIa*
nie, 30 maj 2010 - 15:56
NECIU kochana WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ
*eFcIa*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,098
Dołączył: czw, 25 wrz 08 - 22:06
Skąd: Już Nie Szczecin
Nr użytkownika: 21,990

GG:


post nie, 30 maj 2010 - 15:56
Post #53

NECIU kochana WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ

--------------------



08.03.2011r. - start :)

kasiazielonka
nie, 30 maj 2010 - 17:32
netty
sto lat:)


i wlasciwie nie mam czasu pisac wiecej
a ciażówki odpoczywaja
wenus mam ochote sie wprosic na grilla....
kasiazielonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,728
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:24
SkÄ…d: WrocLOVE
Nr użytkownika: 14,316




post nie, 30 maj 2010 - 17:32
Post #54

netty
sto lat:)


i wlasciwie nie mam czasu pisac wiecej
a ciażówki odpoczywaja
wenus mam ochote sie wprosic na grilla....

--------------------



-mój kolorowankowy blog
kasiazielonka
pon, 31 maj 2010 - 09:04
hej babeczki:)

zaczal sie nowy tydzien:)
AiB pakujesz sie jeszcze czy juz wybyłas?
bo w sumie mam ochote CI pomóc z tym pakowaniem:)

no dobrze biore sie do mojej pracki, bo czas mi po prostu tak pedzi ze za nim nie nadażam 04.gif 37.gif nienie.gif

miłego dnia
kasiazielonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,728
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:24
SkÄ…d: WrocLOVE
Nr użytkownika: 14,316




post pon, 31 maj 2010 - 09:04
Post #55

hej babeczki:)

zaczal sie nowy tydzien:)
AiB pakujesz sie jeszcze czy juz wybyłas?
bo w sumie mam ochote CI pomóc z tym pakowaniem:)

no dobrze biore sie do mojej pracki, bo czas mi po prostu tak pedzi ze za nim nie nadażam 04.gif 37.gif nienie.gif

miłego dnia

--------------------



-mój kolorowankowy blog
xxyy
pon, 31 maj 2010 - 14:22
AIB odsypiasz podroz?


Dziewczyny to przerazajace jaki ja mam apetyt. Jem wszystko. Jeszcze na dodatek mi sie odezwaly problemy reumatyczne ( po ok 8 latach wzglednej ciszy) i cholera nawet nie moge pojsc na porzadny spacer by to spalic.
xxyy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,788
Dołączył: pon, 30 kwi 07 - 20:21
Nr użytkownika: 13,535




post pon, 31 maj 2010 - 14:22
Post #56

AIB odsypiasz podroz?


Dziewczyny to przerazajace jaki ja mam apetyt. Jem wszystko. Jeszcze na dodatek mi sie odezwaly problemy reumatyczne ( po ok 8 latach wzglednej ciszy) i cholera nawet nie moge pojsc na porzadny spacer by to spalic.
Filip_inka
pon, 31 maj 2010 - 23:20
hejka
Podróż trwała 11,5 godziny w tym dwa postoje i duży korek więc jestem w szoku, ze 1000 km tak szybko z Filkiem udało się przejechać...
Filip spał większość podróży, a resztę jak nie spał to oglądał bajki. Udało mi się na forum niedrogo kupić DVD, malutkie ale póki co mały szczęśliwy. Nad ranem pochowałam jedzenie do lodówki i zamrażarki i poszliśmy spać. filek co prawda nie chciał ale poprosiłam, żeby sie przytulił i udało się... spaliśmy do jakiejś 10 ale niestety telefon nas obudził...
W dzień nie spał, wytrzymał do 21 ale już ledwo wdrapał się na górę.icon_smile.gif)
Ja też padam więc dziś idę już spaćicon_smile.gif
Oczywiście już trochę atrakcji było, bo po pierwsze bawił się moim ulubionym naszyjnikiem z bursztynów i walnął o łożko prawdopodobnie i niedawno sklejaliśmy z B. Mam nadzieję, że będę mogła nosić...
Potem wziął cukierka ala landrynek i zaczął się dusić. Szybko go przechyliłam i w poklepałam. Cukierek wyleciał na podłogę ale Filek się popłakał.
Na koniec dostał od taty trampolinę z okazji jutrzejszego święta, wyszalał się i padłicon_smile.gif)
Dobranoc kochane

kasia następnym razem zgłoś się wcześniej do pomocy 29.gif
Filip_inka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,384
Dołączył: śro, 06 cze 07 - 13:32
Nr użytkownika: 14,790

GG:


post pon, 31 maj 2010 - 23:20
Post #57

hejka
Podróż trwała 11,5 godziny w tym dwa postoje i duży korek więc jestem w szoku, ze 1000 km tak szybko z Filkiem udało się przejechać...
Filip spał większość podróży, a resztę jak nie spał to oglądał bajki. Udało mi się na forum niedrogo kupić DVD, malutkie ale póki co mały szczęśliwy. Nad ranem pochowałam jedzenie do lodówki i zamrażarki i poszliśmy spać. filek co prawda nie chciał ale poprosiłam, żeby sie przytulił i udało się... spaliśmy do jakiejś 10 ale niestety telefon nas obudził...
W dzień nie spał, wytrzymał do 21 ale już ledwo wdrapał się na górę.icon_smile.gif)
Ja też padam więc dziś idę już spaćicon_smile.gif
Oczywiście już trochę atrakcji było, bo po pierwsze bawił się moim ulubionym naszyjnikiem z bursztynów i walnął o łożko prawdopodobnie i niedawno sklejaliśmy z B. Mam nadzieję, że będę mogła nosić...
Potem wziął cukierka ala landrynek i zaczął się dusić. Szybko go przechyliłam i w poklepałam. Cukierek wyleciał na podłogę ale Filek się popłakał.
Na koniec dostał od taty trampolinę z okazji jutrzejszego święta, wyszalał się i padłicon_smile.gif)
Dobranoc kochane

kasia następnym razem zgłoś się wcześniej do pomocy 29.gif

--------------------


Nie kochać tylko dla zalet, kochać pomimo wad...
DOLOREZ
wto, 01 cze 2010 - 08:38
AiB to faktycznie mielicie wrażeń co nie miara - i chyba nie ma czego zazdrościć 37.gif ale to tak zwane szaleństwo pierwszego dnia teraz już będzie normalnie 06.gif

Leni jak masz taki apetyt to oszczędź chociaż węża i Robcia bo czuję że też są zagrożeni 04.gif ja jak na razie dziwnych objawów ciążowych brak - i mam nadzieję że tak zostanie, bo chyba mdłości nie przyjdą jeśli do tej pory nie ma? z barciem też nie miałam żadnych wyskoków 06.gif
DOLOREZ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 691
Dołączył: nie, 03 cze 07 - 22:24
Skąd: W-wa - przedmieścia;)
Nr użytkownika: 14,735




post wto, 01 cze 2010 - 08:38
Post #58

AiB to faktycznie mielicie wrażeń co nie miara - i chyba nie ma czego zazdrościć 37.gif ale to tak zwane szaleństwo pierwszego dnia teraz już będzie normalnie 06.gif

Leni jak masz taki apetyt to oszczędź chociaż węża i Robcia bo czuję że też są zagrożeni 04.gif ja jak na razie dziwnych objawów ciążowych brak - i mam nadzieję że tak zostanie, bo chyba mdłości nie przyjdą jeśli do tej pory nie ma? z barciem też nie miałam żadnych wyskoków 06.gif

--------------------
Nasz skarbek Bartu?




i by? skarbek Kto?....
kasiazielonka
wto, 01 cze 2010 - 09:08
CYTAT(AiB @ Mon, 31 May 2010 - 22:20) *
kasia następnym razem zgłoś się wcześniej do pomocy 29.gif



oj no to się zagapiłam icon_wink.gif masz rację na drugi raz wczesniej muszę sie zaoferować 43.gif
kasiazielonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,728
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:24
SkÄ…d: WrocLOVE
Nr użytkownika: 14,316




post wto, 01 cze 2010 - 09:08
Post #59

CYTAT(AiB @ Mon, 31 May 2010 - 22:20) *
kasia następnym razem zgłoś się wcześniej do pomocy 29.gif



oj no to się zagapiłam icon_wink.gif masz rację na drugi raz wczesniej muszę sie zaoferować 43.gif

--------------------



-mój kolorowankowy blog
Gdańszczanka
wto, 01 cze 2010 - 12:24
rany jak tu fajnie, gwarno 06.gif

wszystkiego najlepszego dla naszych kochanych "noworoczniaków" i ich rodzeństwa 06.gif
oraz spóżnione urodzinowe i imieninowe

My z m. strasznie zalatani jesteśmy. Plan kuchnia w pełni. Chcemy mieć wszystko dopracowane przed podpisaniem umowy z firmą. Jeździmy szukamy i sprawdzamy. Stolarze, których wybraliśmy to taka mała firma, nie robią dla sklepów tylko indywidualnie. My jeździmy po sklepach i szukamy tego co nam najbardziej odpowiada. W sklepach wycenili nam meble na 18-20 tys + 10-15% montażu. Stolarz - 7,5tys, robimy z bajerami - znaleźliśmy super oświetlenie w Black Red White, chceilibysmy kupić przez jakąś hurtownię - może ktoś zna namiary na sklep sprzedający oświetlenie z firmy HLT ?? Chcemy jeszcze takie super zawiasy do górnych szafek - drogie ale suuuuuuuuuuper i się podjarałam.
Trochę szkoda mi Zuzki bo wszędzie ją ze sobą muszę zabierać i męczy się w foteliku.

W ogóle wydaje mi się, że Zuzka robi wszystko szybciej nież Melka. W niedzielę obudziła nas słodziutkim gaworzeniem 41.gif cudownie. Ciągle się przy niej rozczulam bo jak patrzę na Melkę to widzę jak ten czas szybko leci.....chyba jednak zdecyduje się na trzecie by jeszcze raz to przeżyć 06.gif a i wtedy doradzicie mi co i jak żeby wyszedł chłopak, bo inaczej to m. bedzie chciał do skutku 04.gif

Buziaki trzymajcie siÄ™ kochane
Gdańszczanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,245
Dołączył: nie, 27 maj 07 - 21:29
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 14,590




post wto, 01 cze 2010 - 12:24
Post #60

rany jak tu fajnie, gwarno 06.gif

wszystkiego najlepszego dla naszych kochanych "noworoczniaków" i ich rodzeństwa 06.gif
oraz spóżnione urodzinowe i imieninowe

My z m. strasznie zalatani jesteśmy. Plan kuchnia w pełni. Chcemy mieć wszystko dopracowane przed podpisaniem umowy z firmą. Jeździmy szukamy i sprawdzamy. Stolarze, których wybraliśmy to taka mała firma, nie robią dla sklepów tylko indywidualnie. My jeździmy po sklepach i szukamy tego co nam najbardziej odpowiada. W sklepach wycenili nam meble na 18-20 tys + 10-15% montażu. Stolarz - 7,5tys, robimy z bajerami - znaleźliśmy super oświetlenie w Black Red White, chceilibysmy kupić przez jakąś hurtownię - może ktoś zna namiary na sklep sprzedający oświetlenie z firmy HLT ?? Chcemy jeszcze takie super zawiasy do górnych szafek - drogie ale suuuuuuuuuuper i się podjarałam.
Trochę szkoda mi Zuzki bo wszędzie ją ze sobą muszę zabierać i męczy się w foteliku.

W ogóle wydaje mi się, że Zuzka robi wszystko szybciej nież Melka. W niedzielę obudziła nas słodziutkim gaworzeniem 41.gif cudownie. Ciągle się przy niej rozczulam bo jak patrzę na Melkę to widzę jak ten czas szybko leci.....chyba jednak zdecyduje się na trzecie by jeszcze raz to przeżyć 06.gif a i wtedy doradzicie mi co i jak żeby wyszedł chłopak, bo inaczej to m. bedzie chciał do skutku 04.gif

Buziaki trzymajcie siÄ™ kochane

--------------------



> ...:::::: NOWOROCZNE DZIECIACZKI część 9 ::::::..., BÄ™dzie Powtórka :) ---- StyczeÅ„ 2011 :)
Start new topic
Reply to this topic
101 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 01:25
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama