Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna  

ubrania z Decathlonu

> 
Pilawianka
pon, 26 lis 2012 - 13:32
Dobrze, że powstał ten temat. U mnie z miesiąc temu było otwarcie i zastanawiałam się, czy warto tam coś kupić.
Pilawianka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,937
Dołączył: pią, 14 lis 08 - 17:47
Nr użytkownika: 23,594




post pon, 26 lis 2012 - 13:32
Post #21

Dobrze, że powstał ten temat. U mnie z miesiąc temu było otwarcie i zastanawiałam się, czy warto tam coś kupić.

--------------------
Pilawianka - dawniej młodziutka

Krzyś 17.12.2015

"Gdy dwoje ludzi żyje razem,
to jest im łatwiej, bo są razem,
i jest im trudniej, bo są razem."
Dorotka25
pon, 26 lis 2012 - 14:22
Jeszcze na niczym z Decathlonu się nie zawiodłam - a kupujemy tam i sprzęt dla młodego (piłki, plecaki, rękawice - młody często stoi na bramce) i ubrania (kurtki, buty, spodnie, koszulki itp). Polecam!
Dorotka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 08:25
Nr użytkownika: 134




post pon, 26 lis 2012 - 14:22
Post #22

Jeszcze na niczym z Decathlonu się nie zawiodłam - a kupujemy tam i sprzęt dla młodego (piłki, plecaki, rękawice - młody często stoi na bramce) i ubrania (kurtki, buty, spodnie, koszulki itp). Polecam!
aniakuleczka
pon, 26 lis 2012 - 14:25
a podobno jest tam bielizna termiczna dla dzieci z merynosów
widzieliście to?

Mam dużo koszulek do biegania (z wszytym biustonoszem) i spodni, takch czarnych, najtańszych do ćwiczeń. Są rewelacyjne mimo upływu lat.
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post pon, 26 lis 2012 - 14:25
Post #23

a podobno jest tam bielizna termiczna dla dzieci z merynosów
widzieliście to?

Mam dużo koszulek do biegania (z wszytym biustonoszem) i spodni, takch czarnych, najtańszych do ćwiczeń. Są rewelacyjne mimo upływu lat.

--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
Martucha_
wto, 27 lis 2012 - 10:26
Ja też uwielbiam Decathlon. Jakość odzieży, butów i sprzętu (no poza tym czymś wielkim, pompowanym do boksowania, to jedyny niewypał, choć może mam wyjątkowo silne dzieci) mnie zadowala. I możliwość zwrotu towaru używanego, który okazał się mieć wadę, czy chociażby był niewygodny, bez problemów i zbędnych formalności.
Martucha_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,051
Dołączył: śro, 09 lis 05 - 15:32
Nr użytkownika: 4,012

GG:


post wto, 27 lis 2012 - 10:26
Post #24

Ja też uwielbiam Decathlon. Jakość odzieży, butów i sprzętu (no poza tym czymś wielkim, pompowanym do boksowania, to jedyny niewypał, choć może mam wyjątkowo silne dzieci) mnie zadowala. I możliwość zwrotu towaru używanego, który okazał się mieć wadę, czy chociażby był niewygodny, bez problemów i zbędnych formalności.
makarena
wto, 27 lis 2012 - 12:56
Martucha w Polsce to jest mozliwe? Szok i zdziwienie mnie ogarnęło....
makarena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,151
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 19:38
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 25,735




post wto, 27 lis 2012 - 12:56
Post #25

Martucha w Polsce to jest mozliwe? Szok i zdziwienie mnie ogarnęło....

--------------------
Magawit
śro, 28 lis 2012 - 09:52
Dodam łyżkę dziegciu do tej beczki miodu.
Kimono dla dzieci-plastik, a nie bawełna. Brak rękawiczek jeździeckich ocieplanych dziecięcych. Byłam parę dni temu w poznańskim Decathlonie i wyszłam z niczym.

PS O, przepraszm, mąż wyszedł z hantlami z promocji icon_smile.gif
Magawit


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,714
Dołączył: śro, 09 lut 05 - 11:38
Skąd: spod Poznania
Nr użytkownika: 2,661




post śro, 28 lis 2012 - 09:52
Post #26

Dodam łyżkę dziegciu do tej beczki miodu.
Kimono dla dzieci-plastik, a nie bawełna. Brak rękawiczek jeździeckich ocieplanych dziecięcych. Byłam parę dni temu w poznańskim Decathlonie i wyszłam z niczym.

PS O, przepraszm, mąż wyszedł z hantlami z promocji icon_smile.gif

--------------------

Martucha_
czw, 29 lis 2012 - 09:20
CYTAT(makarena @ Tue, 27 Nov 2012 - 12:56) *
Martucha w Polsce to jest mozliwe? Szok i zdziwienie mnie ogarnęło....


Jest możliwe icon_smile.gif Oddawałam ostatnio korki, bo małemu trudno było je wkładać, gumka była b.ciasna, a na dodatek w gumce puściła jedna nitka. Mały zdążył w nich kilka razy pograć w piłkę. Pan przyjął je ode mnie bez najmniejszego problemu. Jakiś gość oddawał adidasy, bo go cisnęły. Również bez problemu.

Fakt, ciepłych rękawiczek jeździeckich również nie znalazłam w dziale jeździeckim (kupiłam w narciarskim, trochę zbyt sztywne, ale chwilowo uratowały sytuację).
Martucha_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,051
Dołączył: śro, 09 lis 05 - 15:32
Nr użytkownika: 4,012

GG:


post czw, 29 lis 2012 - 09:20
Post #27

CYTAT(makarena @ Tue, 27 Nov 2012 - 12:56) *
Martucha w Polsce to jest mozliwe? Szok i zdziwienie mnie ogarnęło....


Jest możliwe icon_smile.gif Oddawałam ostatnio korki, bo małemu trudno było je wkładać, gumka była b.ciasna, a na dodatek w gumce puściła jedna nitka. Mały zdążył w nich kilka razy pograć w piłkę. Pan przyjął je ode mnie bez najmniejszego problemu. Jakiś gość oddawał adidasy, bo go cisnęły. Również bez problemu.

Fakt, ciepłych rękawiczek jeździeckich również nie znalazłam w dziale jeździeckim (kupiłam w narciarskim, trochę zbyt sztywne, ale chwilowo uratowały sytuację).
Silije
czw, 29 lis 2012 - 09:53
Moje dzieci lubia swoje polary z deccathlonu i są wielkimi fanami letnich sandałów stamtąd.
Natomiast naszą największą miłością są ich pianki do pływania, mamy dla całej naszej czwórki wub.gif
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
Skąd: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post czw, 29 lis 2012 - 09:53
Post #28

Moje dzieci lubia swoje polary z deccathlonu i są wielkimi fanami letnich sandałów stamtąd.
Natomiast naszą największą miłością są ich pianki do pływania, mamy dla całej naszej czwórki wub.gif

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
mamami
czw, 29 lis 2012 - 17:01
CYTAT(Silije @ Thu, 29 Nov 2012 - 09:53) *
Natomiast naszą największą miłością są ich pianki do pływania, mamy dla całej naszej czwórki wub.gif



O toto w tym roku pianki były hitem sezonu, dzięki nim do października bractwo pływało w jeziorze icon_smile.gif
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post czw, 29 lis 2012 - 17:01
Post #29

CYTAT(Silije @ Thu, 29 Nov 2012 - 09:53) *
Natomiast naszą największą miłością są ich pianki do pływania, mamy dla całej naszej czwórki wub.gif



O toto w tym roku pianki były hitem sezonu, dzięki nim do października bractwo pływało w jeziorze icon_smile.gif
ewela
pią, 30 lis 2012 - 21:43
Chętnie jezdzę do Decathlonu:-)
Moje EE uwielbiają ten sklep,ze wzgl na sprzety rowerowe (do jazdy po sklepie) i trampoliny (skaczą do upadłego).

Kurtke zimową miałam 4sezony i pewnie jeszcze bym w niech chodziła,ale była za duza (kupiona po ciazy,wowczas miałam nieco kg w promocji).

Duza E -uwielbia ich sandały, kurtki, stroj kąpielowy i okulary na basen:-)
Mała E -uwieblbia ich sandałki ,okularki na basen:-)

Ja zas mam leginsy, spodnie dresowe.bluzy....ehhhhh niezniszczalne (ja nie niszcze ubran...a szkoda mi czasami oddac/sprzedac- fajniutkie,moze juz i nie na topie...ale za to jakie wygodne). aha..mam ich sandałki- wygodne,wygodniutkie,wspaniałe!

Emi ma teraz ich kozaczki/sniegowce- fajne...chociaz dotychczas chodziła w zimowych geox'ach (no to juz luksus, dla nozki).

Minus- kupilam sportowe Kappa na rzepki i po 2tyg uzytkowania do chodzenia jako obuwie zmienne- mniejsze rzepki przestały "trzymac".

Ale Zareklamowałam- bez klopotu uzyskałam "karte platniczą" z sumą za te buciki.

Podoba mi się ich system reklamacji i zwrotów.

aha m ma sandały rozmiar 47:-) nareszcie buty,z ktorych jest zadowolony!

Pozdrawiam

Ten post edytował ewela pią, 30 lis 2012 - 21:44
ewela


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,315
Dołączył: czw, 30 gru 04 - 22:53
Skąd: tutejszy raj
Nr użytkownika: 2,475

GG:


post pią, 30 lis 2012 - 21:43
Post #30

Chętnie jezdzę do Decathlonu:-)
Moje EE uwielbiają ten sklep,ze wzgl na sprzety rowerowe (do jazdy po sklepie) i trampoliny (skaczą do upadłego).

Kurtke zimową miałam 4sezony i pewnie jeszcze bym w niech chodziła,ale była za duza (kupiona po ciazy,wowczas miałam nieco kg w promocji).

Duza E -uwielbia ich sandały, kurtki, stroj kąpielowy i okulary na basen:-)
Mała E -uwieblbia ich sandałki ,okularki na basen:-)

Ja zas mam leginsy, spodnie dresowe.bluzy....ehhhhh niezniszczalne (ja nie niszcze ubran...a szkoda mi czasami oddac/sprzedac- fajniutkie,moze juz i nie na topie...ale za to jakie wygodne). aha..mam ich sandałki- wygodne,wygodniutkie,wspaniałe!

Emi ma teraz ich kozaczki/sniegowce- fajne...chociaz dotychczas chodziła w zimowych geox'ach (no to juz luksus, dla nozki).

Minus- kupilam sportowe Kappa na rzepki i po 2tyg uzytkowania do chodzenia jako obuwie zmienne- mniejsze rzepki przestały "trzymac".

Ale Zareklamowałam- bez klopotu uzyskałam "karte platniczą" z sumą za te buciki.

Podoba mi się ich system reklamacji i zwrotów.

aha m ma sandały rozmiar 47:-) nareszcie buty,z ktorych jest zadowolony!

Pozdrawiam
Paula.
pią, 30 lis 2012 - 22:19
Dołączam do pochwał. Od robimy tam zakupy, bo nie tak dawno otworzyli Decathlon w naszym mieście.
Kinga ma stamtąd zestaw na basen, jak na razie jest super, jest z niego bardzo zadowolona, jedyny kostium, który jej nie gryzł i nie cisnął.
Ja uwielbiam rajstopki i skarpetki,właściwie to podkolanówki, które kupiłam z przeceny Malwinie, rewelacyjna bawełna.
T. ma ręcznik z mikrofibry.
Poza tym jak potrzebujemy gładkich koszulek to kupujemy tam, mają rozmiary, których nigdzie indziej się nie dostanie.

Niestety ma jedną wadę, jest daleko od nas, po drugiej stronie miasta.
Paula.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,290
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 05:37
Skąd: miasto świętej Wieży
Nr użytkownika: 1,965




post pią, 30 lis 2012 - 22:19
Post #31

Dołączam do pochwał. Od robimy tam zakupy, bo nie tak dawno otworzyli Decathlon w naszym mieście.
Kinga ma stamtąd zestaw na basen, jak na razie jest super, jest z niego bardzo zadowolona, jedyny kostium, który jej nie gryzł i nie cisnął.
Ja uwielbiam rajstopki i skarpetki,właściwie to podkolanówki, które kupiłam z przeceny Malwinie, rewelacyjna bawełna.
T. ma ręcznik z mikrofibry.
Poza tym jak potrzebujemy gładkich koszulek to kupujemy tam, mają rozmiary, których nigdzie indziej się nie dostanie.

Niestety ma jedną wadę, jest daleko od nas, po drugiej stronie miasta.

--------------------
Paula
makarena
wto, 11 gru 2012 - 23:16
Dziewczyny mam jaeszcze jedno pytanie - do tych kupujących tam często, poszukuję db rękawiczek dla męża. Choć nie pracuje na zew. to od mrozu potwornie peka mu skóra na dłoniach (nosi rękawiczki), może polecacie jakies db, do codziennego użytku - nie narciarskie.

kurtka jeszcze nie kupiona...nie dojechalismy tam jeszcze. musze odwiedzic Silije, bo ona mieszka blisko i bedzie okazja:)
makarena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,151
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 19:38
Skąd: wielkopolska
Nr użytkownika: 25,735




post wto, 11 gru 2012 - 23:16
Post #32

Dziewczyny mam jaeszcze jedno pytanie - do tych kupujących tam często, poszukuję db rękawiczek dla męża. Choć nie pracuje na zew. to od mrozu potwornie peka mu skóra na dłoniach (nosi rękawiczki), może polecacie jakies db, do codziennego użytku - nie narciarskie.

kurtka jeszcze nie kupiona...nie dojechalismy tam jeszcze. musze odwiedzic Silije, bo ona mieszka blisko i bedzie okazja:)

--------------------
Tuni
śro, 12 gru 2012 - 20:32
Od niedawna można u nich kupować wysyłkowo, hurrraaa icon_smile.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 248




post śro, 12 gru 2012 - 20:32
Post #33

Od niedawna można u nich kupować wysyłkowo, hurrraaa icon_smile.gif
Mafia
śro, 12 gru 2012 - 21:41
makarena, w Decathlonie można kupić tzw. rękawiczki wewnętrzne, które się nosi pod narciarskimi czy innymi i wtedy jest ciepło w ręce. icon_smile.gif Te rękawiczki wewnętrzne kosztują około 25 zł.
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post śro, 12 gru 2012 - 21:41
Post #34

makarena, w Decathlonie można kupić tzw. rękawiczki wewnętrzne, które się nosi pod narciarskimi czy innymi i wtedy jest ciepło w ręce. icon_smile.gif Te rękawiczki wewnętrzne kosztują około 25 zł.

--------------------
Mafia
amania
czw, 13 gru 2012 - 12:17
Ja też bardzo lubię decathlon.
Ich pianki co roku ratują życie moim dzieciom, bo Bałtyk rzadko miewa przyjazną temperaturę.
Kupujemy tam polary, śniegowce, rękawiczki, czapki, dresy, rolki dla dzieci, ochraniacze, hulajnogi, bidony, piłki, ostatnio kombinezon dla środkowej i całą masę innych rzeczy.
Co jakiś czas przysyłają nam bon na kilkadziesiąt złotych (tylko już dwa razy zapomniałam wykorzystać 21.gif ).
No i mam do nich blisko icon_smile.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post czw, 13 gru 2012 - 12:17
Post #35

Ja też bardzo lubię decathlon.
Ich pianki co roku ratują życie moim dzieciom, bo Bałtyk rzadko miewa przyjazną temperaturę.
Kupujemy tam polary, śniegowce, rękawiczki, czapki, dresy, rolki dla dzieci, ochraniacze, hulajnogi, bidony, piłki, ostatnio kombinezon dla środkowej i całą masę innych rzeczy.
Co jakiś czas przysyłają nam bon na kilkadziesiąt złotych (tylko już dwa razy zapomniałam wykorzystać 21.gif ).
No i mam do nich blisko icon_smile.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Silije
czw, 13 gru 2012 - 14:22
CYTAT(amania @ Thu, 13 Dec 2012 - 12:17) *
Co jakiś czas przysyłają nam bon na kilkadziesiąt złotych (tylko już dwa razy zapomniałam wykorzystać 21.gif ).
No i mam do nich blisko icon_smile.gif


Łoj Amania jakież niepoznańskie marnotrawstwo.
Silije


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,056
Dołączył: pią, 23 sty 04 - 17:33
Skąd: Okolica Poznania
Nr użytkownika: 1,362

GG:


post czw, 13 gru 2012 - 14:22
Post #36

CYTAT(amania @ Thu, 13 Dec 2012 - 12:17) *
Co jakiś czas przysyłają nam bon na kilkadziesiąt złotych (tylko już dwa razy zapomniałam wykorzystać 21.gif ).
No i mam do nich blisko icon_smile.gif


Łoj Amania jakież niepoznańskie marnotrawstwo.

--------------------
"Wierzę, że na mojej drodze zawsze skręcę we właściwą stronę. Bo wierzę że Bóg wytyczy drogę tam, gdzie jej nie ma". N.V. Peale
pati.n
czw, 13 gru 2012 - 14:42
CYTAT(amania @ Thu, 13 Dec 2012 - 12:17) *
Ja też bardzo lubię decathlon.
Ich pianki co roku ratują życie moim dzieciom, bo Bałtyk rzadko miewa przyjazną temperaturę.
Kupujemy tam polary, śniegowce, rękawiczki, czapki, dresy, rolki dla dzieci, ochraniacze, hulajnogi, bidony, piłki, ostatnio kombinezon dla środkowej i całą masę innych rzeczy.
Co jakiś czas przysyłają nam bon na kilkadziesiąt złotych (tylko już dwa razy zapomniałam wykorzystać 21.gif ).
No i mam do nich blisko icon_smile.gif


ja się zastanwiałam nad piankami do pływania na lato, dla dzieciaków, bo zmarzuchy icon_smile.gif
Polecasz?
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post czw, 13 gru 2012 - 14:42
Post #37

CYTAT(amania @ Thu, 13 Dec 2012 - 12:17) *
Ja też bardzo lubię decathlon.
Ich pianki co roku ratują życie moim dzieciom, bo Bałtyk rzadko miewa przyjazną temperaturę.
Kupujemy tam polary, śniegowce, rękawiczki, czapki, dresy, rolki dla dzieci, ochraniacze, hulajnogi, bidony, piłki, ostatnio kombinezon dla środkowej i całą masę innych rzeczy.
Co jakiś czas przysyłają nam bon na kilkadziesiąt złotych (tylko już dwa razy zapomniałam wykorzystać 21.gif ).
No i mam do nich blisko icon_smile.gif


ja się zastanwiałam nad piankami do pływania na lato, dla dzieciaków, bo zmarzuchy icon_smile.gif
Polecasz?

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
Tuni
czw, 13 gru 2012 - 17:08
Ja nie amania, ale pianki też polecam.
Młody na basen zimą pomykał icon_wink.gif bo to basen sportowy i zimny raczej.
W lecie w Bałtyku pływał, podczas gdy inne dzieci tęsknie spoglądały z plaży odziane w polarki 06.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 248




post czw, 13 gru 2012 - 17:08
Post #38

Ja nie amania, ale pianki też polecam.
Młody na basen zimą pomykał icon_wink.gif bo to basen sportowy i zimny raczej.
W lecie w Bałtyku pływał, podczas gdy inne dzieci tęsknie spoglądały z plaży odziane w polarki 06.gif
amania
czw, 13 gru 2012 - 18:46
Pati.n, bardzo polecam.
Ja kupuję moim takie z rękawami do łokci i nogawkami przed kolana. Dzięki temu, niezależnie od temperatury wody w morzu, mogą się kąpać przez całe wakacje. A koszt niewielki, bo z tego co pamiętam około 70 zł.

A na pomysł z piankami wpadła Silije icon_smile.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post czw, 13 gru 2012 - 18:46
Post #39

Pati.n, bardzo polecam.
Ja kupuję moim takie z rękawami do łokci i nogawkami przed kolana. Dzięki temu, niezależnie od temperatury wody w morzu, mogą się kąpać przez całe wakacje. A koszt niewielki, bo z tego co pamiętam około 70 zł.

A na pomysł z piankami wpadła Silije icon_smile.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Agnieszka AZJ
czw, 13 gru 2012 - 18:55
Ja też polecam piankę sprawdzoną na Julce. Kąpała się w Bałtyku przy takiej temperaturze, że ja z truden stopy w wodzie moczyłam 37.gif

P.S. Buty do windsurfingu z Decathlona też jej sie na obozie sportów wodnych sprawdziły.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 13 gru 2012 - 18:55
Post #40

Ja też polecam piankę sprawdzoną na Julce. Kąpała się w Bałtyku przy takiej temperaturze, że ja z truden stopy w wodzie moczyłam 37.gif

P.S. Buty do windsurfingu z Decathlona też jej sie na obozie sportów wodnych sprawdziły.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
> ubrania z Decathlonu
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 01:23
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama