Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Stanik .... nie mogę dobrać ;(

, a kalkulator mi wyrzuca szokujÄ…cy rozmiar
> , a kalkulator mi wyrzuca szokujÄ…cy rozmiar
Ika
nie, 22 maj 2011 - 16:35
Marta, ja tylko w kwestii rozmiaru - sądząc po Twoich zdjęciach, poniżej G-H nawet nie patrz icon_wink.gif Masz na bank co najmniej G, a obstawiam H.
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post nie, 22 maj 2011 - 16:35
Post #21

Marta, ja tylko w kwestii rozmiaru - sądząc po Twoich zdjęciach, poniżej G-H nawet nie patrz icon_wink.gif Masz na bank co najmniej G, a obstawiam H.

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
m4rusia
nie, 22 maj 2011 - 18:14
CYTAT(aisha1111 @ Sun, 22 May 2011 - 13:05) *
Żary. Podchorążych. Elan.Często tam kupuję, sama noszę 70F ale wiem,
że mają bardziej skrajne rozmiary, 60 H też się pewnie znajdą, a co
do marek to mi wystarczy SAMANTA ale na bardziej wymagajÄ…ce biusty
mają też Freję, Panache, Anitę, Dalię, Susę no i sporo innych. W
każdym razie specjalizują się raczej w "trudnych klientkach", wiem
po sobie, bo lubie pomarudzić a panie nie dość ze są fachowe to na
dodatek cierpliwe, w dobrych humorach i potrafią doradzić.A!! I ceny
mają przeważnie niższe niż w dużych miastach...

to cytaty z forum


Toż to prawie u mnie pod nosem icon_wink.gif Znaczy miejscowośc obok ale jakby wyciąc las to widac z okna icon_wink.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post nie, 22 maj 2011 - 18:14
Post #22

CYTAT(aisha1111 @ Sun, 22 May 2011 - 13:05) *
Żary. Podchorążych. Elan.Często tam kupuję, sama noszę 70F ale wiem,
że mają bardziej skrajne rozmiary, 60 H też się pewnie znajdą, a co
do marek to mi wystarczy SAMANTA ale na bardziej wymagajÄ…ce biusty
mają też Freję, Panache, Anitę, Dalię, Susę no i sporo innych. W
każdym razie specjalizują się raczej w "trudnych klientkach", wiem
po sobie, bo lubie pomarudzić a panie nie dość ze są fachowe to na
dodatek cierpliwe, w dobrych humorach i potrafią doradzić.A!! I ceny
mają przeważnie niższe niż w dużych miastach...

to cytaty z forum


Toż to prawie u mnie pod nosem icon_wink.gif Znaczy miejscowośc obok ale jakby wyciąc las to widac z okna icon_wink.gif

--------------------
m4rusia
nie, 22 maj 2011 - 18:16
CYTAT(Ika @ Sun, 22 May 2011 - 16:35) *
Marta, ja tylko w kwestii rozmiaru - sądząc po Twoich zdjęciach, poniżej G-H nawet nie patrz icon_wink.gif Masz na bank co najmniej G, a obstawiam H.


Heh..... wysyłałam swoje gołe cycki irence i szantrapie... Tobie JESZCZE nie icon_lol.gif Jednakże wszystkie oceniacie na ok f-g-h więc chyba coś w tym jest icon_smile.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post nie, 22 maj 2011 - 18:16
Post #23

CYTAT(Ika @ Sun, 22 May 2011 - 16:35) *
Marta, ja tylko w kwestii rozmiaru - sądząc po Twoich zdjęciach, poniżej G-H nawet nie patrz icon_wink.gif Masz na bank co najmniej G, a obstawiam H.


Heh..... wysyłałam swoje gołe cycki irence i szantrapie... Tobie JESZCZE nie icon_lol.gif Jednakże wszystkie oceniacie na ok f-g-h więc chyba coś w tym jest icon_smile.gif


--------------------
rysa154
nie, 22 maj 2011 - 22:37
przepraszam za ot,ale mam pytanie

szantrapa znasz moze swojej okolicy jakiś sklep gdzie można dobrać biusztonosz?z góry dziękuje

Ten post edytował ryba154 nie, 22 maj 2011 - 22:38
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post nie, 22 maj 2011 - 22:37
Post #24

przepraszam za ot,ale mam pytanie

szantrapa znasz moze swojej okolicy jakiś sklep gdzie można dobrać biusztonosz?z góry dziękuje

--------------------


magdosz
nie, 22 maj 2011 - 23:51
Martucha ja też poproszę o adres tej stronki icon_smile.gif
też się szykuję, do kupienia czegoś nowego, bo już się moje porozciągały od karmienia, a noszę się w 70G
tylko teraz chyba trochę straciłam w biuście i pod, więc pewnie rozmiar się też zmienił.

U mnie za każdym razem jak idę kupić biustonosz, to inny rozmiar mam.
zależy to od tego, czy w ciąży, czy po, czy karmię, czy nie, czy biorę tabletki anty..
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post nie, 22 maj 2011 - 23:51
Post #25

Martucha ja też poproszę o adres tej stronki icon_smile.gif
też się szykuję, do kupienia czegoś nowego, bo już się moje porozciągały od karmienia, a noszę się w 70G
tylko teraz chyba trochę straciłam w biuście i pod, więc pewnie rozmiar się też zmienił.

U mnie za każdym razem jak idę kupić biustonosz, to inny rozmiar mam.
zależy to od tego, czy w ciąży, czy po, czy karmię, czy nie, czy biorę tabletki anty..

--------------------


szantrapa
pon, 23 maj 2011 - 08:06
CYTAT(ryba154 @ Sun, 22 May 2011 - 21:37) *
przepraszam za ot,ale mam pytanie

szantrapa znasz moze swojej okolicy jakiś sklep gdzie można dobrać biusztonosz?z góry dziękuje



ekhm....jakby to powiedzieć a nie skłamać i nie zdradzać swoich planów 37.gif
napiszÄ™ lepiej priv 03.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pon, 23 maj 2011 - 08:06
Post #26

CYTAT(ryba154 @ Sun, 22 May 2011 - 21:37) *
przepraszam za ot,ale mam pytanie

szantrapa znasz moze swojej okolicy jakiś sklep gdzie można dobrać biusztonosz?z góry dziękuje



ekhm....jakby to powiedzieć a nie skłamać i nie zdradzać swoich planów 37.gif
napiszÄ™ lepiej priv 03.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
bb
pon, 23 maj 2011 - 08:17
CYTAT(szantrapa @ Mon, 23 May 2011 - 09:06) *
ekhm....jakby to powiedzieć a nie skłamać i nie zdradzać swoich planów 37.gif


Magda, wiec wtedy pisalas biust-plan???? 06.gif
trzymam kciuki!
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post pon, 23 maj 2011 - 08:17
Post #27

CYTAT(szantrapa @ Mon, 23 May 2011 - 09:06) *
ekhm....jakby to powiedzieć a nie skłamać i nie zdradzać swoich planów 37.gif


Magda, wiec wtedy pisalas biust-plan???? 06.gif
trzymam kciuki!

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
szantrapa
pon, 23 maj 2011 - 08:18
CYTAT(bb @ Mon, 23 May 2011 - 07:17) *
Magda, wiec wtedy pisalas biust-plan???? 06.gif
trzymam kciuki!



ciiiii bo siÄ™ wykasujÄ™ 21.gif 37.gif 48.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pon, 23 maj 2011 - 08:18
Post #28

CYTAT(bb @ Mon, 23 May 2011 - 07:17) *
Magda, wiec wtedy pisalas biust-plan???? 06.gif
trzymam kciuki!



ciiiii bo siÄ™ wykasujÄ™ 21.gif 37.gif 48.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Monika ww
pon, 23 maj 2011 - 08:23
Magda to widzę, że chyba podobne plany mamy icon_biggrin.gif
Monika ww


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,026
Dołączył: pią, 30 maj 03 - 17:32
Nr użytkownika: 786




post pon, 23 maj 2011 - 08:23
Post #29

Magda to widzę, że chyba podobne plany mamy icon_biggrin.gif
szantrapa
pon, 23 maj 2011 - 08:26
Ja nic nie mówię, nic nie planuję, mnie tu nie ma icon_biggrin.gif
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post pon, 23 maj 2011 - 08:26
Post #30

Ja nic nie mówię, nic nie planuję, mnie tu nie ma icon_biggrin.gif

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Mafia
pon, 23 maj 2011 - 08:26
Martucha, szoruj do porządnego sklepu. Dobrze dobrany stanik naprawdę potrafi zdziałać cuda. Nawet część fałd może okazać się zepchniętym na plecy biustem. icon_wink.gif
Nie wiem czy bywasz np. w Poznaniu czy Wrocławiu. Tam znalazłabyś lepszy sklep. Tego w Żarach akurat nie znam, ale ważne jest jakie marki mają. Może masz szansę iść do sklepu z osobą, która wie o co biega w tym dobieraniu staników? Początki są dość trudne, możesz zachłysnąć się faktem, że miska jest dobra, a ominąć kwestię fiszbin czy dobrego obwodu. Albo przemyśl zakup internetowy, tylko wtedy też ktoś musiałby Ci pooglądać (ewentualnie porób fotki i podeśłij komuś do oceny).
Niestety nie wszystkie polskie firmy szyją naprawdę dobre staniki. Często podtrzymanie jest kiepskie. W Twoim przypadku szukałabym jednak brytyjczyków lub effuniaków, ewentualnie comexim (ale tu też nie każdy model jest udany).
Mafia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,508
Dołączył: czw, 27 kwi 06 - 11:50
Nr użytkownika: 5,675




post pon, 23 maj 2011 - 08:26
Post #31

Martucha, szoruj do porządnego sklepu. Dobrze dobrany stanik naprawdę potrafi zdziałać cuda. Nawet część fałd może okazać się zepchniętym na plecy biustem. icon_wink.gif
Nie wiem czy bywasz np. w Poznaniu czy Wrocławiu. Tam znalazłabyś lepszy sklep. Tego w Żarach akurat nie znam, ale ważne jest jakie marki mają. Może masz szansę iść do sklepu z osobą, która wie o co biega w tym dobieraniu staników? Początki są dość trudne, możesz zachłysnąć się faktem, że miska jest dobra, a ominąć kwestię fiszbin czy dobrego obwodu. Albo przemyśl zakup internetowy, tylko wtedy też ktoś musiałby Ci pooglądać (ewentualnie porób fotki i podeśłij komuś do oceny).
Niestety nie wszystkie polskie firmy szyją naprawdę dobre staniki. Często podtrzymanie jest kiepskie. W Twoim przypadku szukałabym jednak brytyjczyków lub effuniaków, ewentualnie comexim (ale tu też nie każdy model jest udany).

--------------------
Mafia
Dorotka25
pon, 23 maj 2011 - 09:03
A ja tylko słówko, bo Martucha pisała o używanym do sprawdzenia - nie rób tego. Używany już jest z reguły porozciągany i w ten sposób nie dopasujesz sobie prawidłowego rozmiaru, bo używka i nowy to nie będzie to samo.
Dorotka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 08:25
Nr użytkownika: 134




post pon, 23 maj 2011 - 09:03
Post #32

A ja tylko słówko, bo Martucha pisała o używanym do sprawdzenia - nie rób tego. Używany już jest z reguły porozciągany i w ten sposób nie dopasujesz sobie prawidłowego rozmiaru, bo używka i nowy to nie będzie to samo.
Tigerek
pon, 23 maj 2011 - 09:13
Ja mam wg kalkulatora 85 H (40FF) i za mutanta się nie uważam icon_wink.gif - kupuję zwykle 95 D... nie trafiłam jeszcze u siebie na fachowca w doborze a w takich mi wygodnie.
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post pon, 23 maj 2011 - 09:13
Post #33

Ja mam wg kalkulatora 85 H (40FF) i za mutanta się nie uważam icon_wink.gif - kupuję zwykle 95 D... nie trafiłam jeszcze u siebie na fachowca w doborze a w takich mi wygodnie.

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
odynka

Go??







post pon, 23 maj 2011 - 09:38
Post #34

ja w biuscie mam 102-105 pod jakieś 80 i mam cudnie dobrany Panache 30G miękki lekko elastycznie koronkowy (ze sztywniejszych 30GG) i czuję się w nim cudnie:)
m4rusia
pon, 23 maj 2011 - 09:52
Dopiero widze jaka jestem wieśniara z mieściny zabitej grubymi dechami 37.gif Piszecie o markach biustonoszy .... a one nic mi nie mówią. Gdyby nie stronka polecona przez szantrapę (balkonetka.pl) to w zyciu bym nie słyszała o effuniaku np. ;( Do tej pory cycki ubierałam po dyskontach odzieżowych. Najdroższy stanik jaki sobie kupiłam (nie licząc stroju kapielowego) to taki za 20 zł 37.gif. I nie powiem..... małe, zgrabne piersiątka źle w nich nie wyglądają..... Teraz chyba jednak nie wcisnę się w żaden taki z uwagi właśnie na fałdy okołocycowe 29.gif
Do Poznania albo Wrocka (gdzie to polecacie dobre sklepy) mam ok 2 godz drogi. W najbliższej przyszłości nie planuję. Musimy kupic większe auto na takie wypady i wtedy namówię męża. W ogóle warto jechac z chłopem po stanik?? Czy to nie jest tak jak z robieniem makijażu?? icon_wink.gif Lepiej żeby widział dopiero efekt końcowy a nie zabiegi poprzedzające icon_smile.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post pon, 23 maj 2011 - 09:52
Post #35

Dopiero widze jaka jestem wieśniara z mieściny zabitej grubymi dechami 37.gif Piszecie o markach biustonoszy .... a one nic mi nie mówią. Gdyby nie stronka polecona przez szantrapę (balkonetka.pl) to w zyciu bym nie słyszała o effuniaku np. ;( Do tej pory cycki ubierałam po dyskontach odzieżowych. Najdroższy stanik jaki sobie kupiłam (nie licząc stroju kapielowego) to taki za 20 zł 37.gif. I nie powiem..... małe, zgrabne piersiątka źle w nich nie wyglądają..... Teraz chyba jednak nie wcisnę się w żaden taki z uwagi właśnie na fałdy okołocycowe 29.gif
Do Poznania albo Wrocka (gdzie to polecacie dobre sklepy) mam ok 2 godz drogi. W najbliższej przyszłości nie planuję. Musimy kupic większe auto na takie wypady i wtedy namówię męża. W ogóle warto jechac z chłopem po stanik?? Czy to nie jest tak jak z robieniem makijażu?? icon_wink.gif Lepiej żeby widział dopiero efekt końcowy a nie zabiegi poprzedzające icon_smile.gif

--------------------
magdosz
pon, 23 maj 2011 - 10:30
Martucha ja jeżdżę z mężem, w sensie on mnie zawozi i czeka grzecznie w samochodzie 04.gif
do sklepu go nie biorÄ™, bo nie obiektywny "Dla mnie we wszystkim dobrze wyglÄ…dasz" o i taka z nim rozmowa.
wolę, pomoc pani ekspedientki, z reguły trafiają mi się naprawdę miłe i pomocne w sklepach z bielizną icon_smile.gif
no i wyedukowały mnie trochę icon_smile.gif
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post pon, 23 maj 2011 - 10:30
Post #36

Martucha ja jeżdżę z mężem, w sensie on mnie zawozi i czeka grzecznie w samochodzie 04.gif
do sklepu go nie biorÄ™, bo nie obiektywny "Dla mnie we wszystkim dobrze wyglÄ…dasz" o i taka z nim rozmowa.
wolę, pomoc pani ekspedientki, z reguły trafiają mi się naprawdę miłe i pomocne w sklepach z bielizną icon_smile.gif
no i wyedukowały mnie trochę icon_smile.gif

--------------------


m4rusia
pon, 23 maj 2011 - 10:45
koleżanka opowiadał mi jak to poszła kupić z mężem strój kąpielowy. Przymierza już któryś stanik, pyta męża co o nich sądzi.... Ubrała kolejny jakiś taki średnio leżący, a On w końcu wypala:" boże.... przecież Ty nie masz cycków!!" 37.gif Oto własnie kupowanie bielizny z chłopem icon_smile.gif

Mnie denerwuje kupowanie staników w takich byle jakiś sklepach. Stoją sobie dwie panusie, podchodzisz kobieto do rozmiarówki "C" a One na cały sklep:" ale tu Pani nie znajdzie nic dla siebie!!" Pani rozmiar to tam na lewo" No wróżki normalnie albo James Bond w okularach prześwietlających. Widzą co mam pod bluzą albo pod kurtką icon_lol.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post pon, 23 maj 2011 - 10:45
Post #37

koleżanka opowiadał mi jak to poszła kupić z mężem strój kąpielowy. Przymierza już któryś stanik, pyta męża co o nich sądzi.... Ubrała kolejny jakiś taki średnio leżący, a On w końcu wypala:" boże.... przecież Ty nie masz cycków!!" 37.gif Oto własnie kupowanie bielizny z chłopem icon_smile.gif

Mnie denerwuje kupowanie staników w takich byle jakiś sklepach. Stoją sobie dwie panusie, podchodzisz kobieto do rozmiarówki "C" a One na cały sklep:" ale tu Pani nie znajdzie nic dla siebie!!" Pani rozmiar to tam na lewo" No wróżki normalnie albo James Bond w okularach prześwietlających. Widzą co mam pod bluzą albo pod kurtką icon_lol.gif


--------------------
aisha1111
pon, 23 maj 2011 - 13:22
ja zawsze uciekam ze sklepów, w których kiedy pytam się o mój rozmiar, rozmowa wygląda mniej więcej tak:
(Ja): czy dostanÄ™ brytyjski rozmiar 34G?
(ekspedientka): nie ma takich rozmiarów, ale mamy piękny 90D
(J), ale na mnie on będzie za szeroki, a miseczka za mała
(E): ależ piersi się uleżą
(Ja) - (zazwyczaj pada mniej więcej taka odpowiedź) - tak, uleżą się na pępku, a miseczka pod szyją

jak robię zakupy z mężem, to on wybiera z już namierzonych, czyli tych które pasują. ceny on nie chce znać icon_biggrin.gif kiedyś kupiłam tani firmy o której najstarsi murzyni w naszej indiańskiej wiosce nie słyszeli (tak z rok temu, bo w czasie karmienia rozmiar się zmienia, więc stwierdziłam, że szkoda mi kasy na stanik, który po roku wyrzucę). zapłaciłam 50 zł a po 3 praniu wyrzuciłam, taki niewygodny się po wypraniu zrobił. dobre staniki to takie powyżej 100zł tylko.

przez neta bałabym się kupować bez wcześniejszego namierzenia modelu - raz kupiłam i do tej pory w szafie leży. za wąski okazał się, bo z gatunku tych mniej rozciągliwych. czeka na czasy po karmieniu aż schudnę sobie do wagi w normie.
aisha1111


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,292
Dołączył: nie, 19 wrz 10 - 11:43
SkÄ…d: z krainy deszczu
Nr użytkownika: 34,334




post pon, 23 maj 2011 - 13:22
Post #38

ja zawsze uciekam ze sklepów, w których kiedy pytam się o mój rozmiar, rozmowa wygląda mniej więcej tak:
(Ja): czy dostanÄ™ brytyjski rozmiar 34G?
(ekspedientka): nie ma takich rozmiarów, ale mamy piękny 90D
(J), ale na mnie on będzie za szeroki, a miseczka za mała
(E): ależ piersi się uleżą
(Ja) - (zazwyczaj pada mniej więcej taka odpowiedź) - tak, uleżą się na pępku, a miseczka pod szyją

jak robię zakupy z mężem, to on wybiera z już namierzonych, czyli tych które pasują. ceny on nie chce znać icon_biggrin.gif kiedyś kupiłam tani firmy o której najstarsi murzyni w naszej indiańskiej wiosce nie słyszeli (tak z rok temu, bo w czasie karmienia rozmiar się zmienia, więc stwierdziłam, że szkoda mi kasy na stanik, który po roku wyrzucę). zapłaciłam 50 zł a po 3 praniu wyrzuciłam, taki niewygodny się po wypraniu zrobił. dobre staniki to takie powyżej 100zł tylko.

przez neta bałabym się kupować bez wcześniejszego namierzenia modelu - raz kupiłam i do tej pory w szafie leży. za wąski okazał się, bo z gatunku tych mniej rozciągliwych. czeka na czasy po karmieniu aż schudnę sobie do wagi w normie.

--------------------
Kruszynek 21 marca 2008 (8 tc)



magdosz
pon, 23 maj 2011 - 14:42
CYTAT(aisha1111 @ Mon, 23 May 2011 - 14:22) *
ja zawsze uciekam ze sklepów, w których kiedy pytam się o mój rozmiar, rozmowa wygląda mniej więcej tak:
(Ja): czy dostanÄ™ brytyjski rozmiar 34G?
(ekspedientka): nie ma takich rozmiarów, ale mamy piękny 90D
(J), ale na mnie on będzie za szeroki, a miseczka za mała
(E): ależ piersi się uleżą
(Ja) - (zazwyczaj pada mniej więcej taka odpowiedź) - tak, uleżą się na pępku, a miseczka pod szyją


icon_eek.gif w życiu się z czymś takim nie spotkałam.
Ja bym powiedziała, że jakbym chciała 90D, to bym na bazar poszła a nie do porządnego sklepu, ale widać na bazarowy trafiłam a nie porządny.
magdosz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,703
Dołączył: nie, 30 kwi 06 - 20:56
SkÄ…d: tu i tam
Nr użytkownika: 5,706

GG:


post pon, 23 maj 2011 - 14:42
Post #39

CYTAT(aisha1111 @ Mon, 23 May 2011 - 14:22) *
ja zawsze uciekam ze sklepów, w których kiedy pytam się o mój rozmiar, rozmowa wygląda mniej więcej tak:
(Ja): czy dostanÄ™ brytyjski rozmiar 34G?
(ekspedientka): nie ma takich rozmiarów, ale mamy piękny 90D
(J), ale na mnie on będzie za szeroki, a miseczka za mała
(E): ależ piersi się uleżą
(Ja) - (zazwyczaj pada mniej więcej taka odpowiedź) - tak, uleżą się na pępku, a miseczka pod szyją


icon_eek.gif w życiu się z czymś takim nie spotkałam.
Ja bym powiedziała, że jakbym chciała 90D, to bym na bazar poszła a nie do porządnego sklepu, ale widać na bazarowy trafiłam a nie porządny.

--------------------


m4rusia
pon, 23 maj 2011 - 15:26
Mój M od kilku dni patrzy na mnie podejrzliwie jak przeglądam tą stronkę balkonetka.pl icon_smile.gif Nie zdaje sobie chyba sprawy na czym polega takie dobranie stanika i ile kobieta (i przy okazji mąż 02.gif ) może zyskać. I tak ubrałam swój codzienny stanik do którego cycki mam własnie "uleżane". Ułożyłam w nim pierś tak jak leżec powinna, czyli fiszbin do połowy wys pachy, mostek ładnie, nie za ciasno przylegający.... I jak było się domyśleć - piersi wyszły bokiem i górą. W miseczce została dolna częśc piersi a sutki wychodziły górą 37.gif I tak mu sie pokazałam. Popatrzył zdziwiony 10.gif i przytaknął, że faktycznie coś z tym stanikiem jest nie bardzo.....
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post pon, 23 maj 2011 - 15:26
Post #40

Mój M od kilku dni patrzy na mnie podejrzliwie jak przeglądam tą stronkę balkonetka.pl icon_smile.gif Nie zdaje sobie chyba sprawy na czym polega takie dobranie stanika i ile kobieta (i przy okazji mąż 02.gif ) może zyskać. I tak ubrałam swój codzienny stanik do którego cycki mam własnie "uleżane". Ułożyłam w nim pierś tak jak leżec powinna, czyli fiszbin do połowy wys pachy, mostek ładnie, nie za ciasno przylegający.... I jak było się domyśleć - piersi wyszły bokiem i górą. W miseczce została dolna częśc piersi a sutki wychodziły górą 37.gif I tak mu sie pokazałam. Popatrzył zdziwiony 10.gif i przytaknął, że faktycznie coś z tym stanikiem jest nie bardzo.....

--------------------
> Stanik .... nie mogÄ™ dobrać ;(, a kalkulator mi wyrzuca szokujÄ…cy rozmiar
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 10:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama