Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

jak walczyć z karaluchami mająć w domu alergika/astmatyka?

> 
kasiunia
czw, 31 maj 2012 - 23:28
właśnie przeżyłam stres życia - siedzę sobie przy kompie, a tu nagle po biurku zapier...la karaluch !!!
problem jest mi znany, na klatce mieszka staruszka - zbieraczka, 3 x była odkaraluszana ostatnio (4 piętra pode mną). obok w mieszkaniu też są, nie wiem w jakiej ilości ale są i sąsiad ma to w d...
do tej pory widywałam incydentalnie co jakiś czas w przedpokoju, na klatce przed drzwiami mam wystawioną płytkę, ale widać nie starcza.
mam wrażenie,że sama będąc astmatyczką i mając na stanie astmatyczkę czterolatkę mam ograniczone pole działania, tak?
czy takia dezynsekcja zamiawiana "z zewnątrz" jest skuteczna i możliwa do przeprowadzenia w moim przypadku??? bo wypsikać raidem chyba nie śmiem.. icon_sad.gif
jezu przepraszam że tak chaotycznie ale wariuję z obrzydzenia, ten mały skurczybyk gdzies tu jest (nie zdołałam zabić) a ja mam iść zaraz spać!!!!!
kasiunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,139
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 08:55
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 205




post czw, 31 maj 2012 - 23:28
Post #1

właśnie przeżyłam stres życia - siedzę sobie przy kompie, a tu nagle po biurku zapier...la karaluch !!!
problem jest mi znany, na klatce mieszka staruszka - zbieraczka, 3 x była odkaraluszana ostatnio (4 piętra pode mną). obok w mieszkaniu też są, nie wiem w jakiej ilości ale są i sąsiad ma to w d...
do tej pory widywałam incydentalnie co jakiś czas w przedpokoju, na klatce przed drzwiami mam wystawioną płytkę, ale widać nie starcza.
mam wrażenie,że sama będąc astmatyczką i mając na stanie astmatyczkę czterolatkę mam ograniczone pole działania, tak?
czy takia dezynsekcja zamiawiana "z zewnątrz" jest skuteczna i możliwa do przeprowadzenia w moim przypadku??? bo wypsikać raidem chyba nie śmiem.. icon_sad.gif
jezu przepraszam że tak chaotycznie ale wariuję z obrzydzenia, ten mały skurczybyk gdzies tu jest (nie zdołałam zabić) a ja mam iść zaraz spać!!!!!


--------------------
pozdrawiam
kasia

Saberity
czw, 22 paź 2015 - 13:35
Ja polecam skorzystanie z firmy zajmującej się tępieniem takiego robactwa, np. ddd usługi w Warszawie. Oni rozwiążą wam problem po jednej wizycie a wy sami będziecie bujali się z tym przez długie miesiące jak nie lata.
Saberity


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: wto, 10 cze 14 - 12:26
Nr użytkownika: 44,151




post czw, 22 paź 2015 - 13:35
Post #2

Ja polecam skorzystanie z firmy zajmującej się tępieniem takiego robactwa, np. ddd usługi w Warszawie. Oni rozwiążą wam problem po jednej wizycie a wy sami będziecie bujali się z tym przez długie miesiące jak nie lata.
jaAga*
czw, 22 paź 2015 - 13:47
Jak nie lata....zważywszy, że post jest z 2012 roku...
jaAga*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,551
Dołączył: śro, 17 sty 07 - 12:54
Skąd: Zamość
Nr użytkownika: 10,058




post czw, 22 paź 2015 - 13:47
Post #3

Jak nie lata....zważywszy, że post jest z 2012 roku...

--------------------
Mama Julii (2003) i Kariny (2007)
j0ana
pon, 21 mar 2016 - 04:27
I jak poradziłaś sobie z tym problemem? Co prawda nie mam problemu z karaluchami ale z muszkami owocówkami. Nie wiem co mam robić
j0ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 21 mar 16 - 04:18
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 47,292




post pon, 21 mar 2016 - 04:27
Post #4

I jak poradziłaś sobie z tym problemem? Co prawda nie mam problemu z karaluchami ale z muszkami owocówkami. Nie wiem co mam robić

--------------------
Tigerek
pon, 21 mar 2016 - 23:41
No błagam... Owocówka żyje 2 dni. Jeśli wywalisz z domu zepsute warzywa i owoce to za 2 doby problem sam zdechnie, pardon - zniknie. No chyba, że chcesz nam zaraz wrzucić jakąś reklamę przecudownej pułapki icon_wink.gif
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post pon, 21 mar 2016 - 23:41
Post #5

No błagam... Owocówka żyje 2 dni. Jeśli wywalisz z domu zepsute warzywa i owoce to za 2 doby problem sam zdechnie, pardon - zniknie. No chyba, że chcesz nam zaraz wrzucić jakąś reklamę przecudownej pułapki icon_wink.gif

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
> jak walczyć z karaluchami mająć w domu alergika/astmatyka?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 15:38
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama