Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Ośrodki narciarskie w Polsce i w okolicy

> 
Graz
sob, 17 wrz 2011 - 15:28
Ja mogę polecić Białkę Tatrzańską - dużo wyciągów, wyciągi są szybkie, dużo tras zjazdowych, niestety w sezonie też duże kolejki, ale to chyba w wiekszości miejsc, szczególnie w ferie

https://www.bialkatatrzanska.pl/

Wyciąg Małe Ciche - dość długi zjazd, ale wyciąg powoli jedzie i można zmarznąć, kolejki jak wyżej.

https://www.maleciche.com/

Odkrylismy w tym roku świetny ośrodek na Słowacji, dość blisko granicy, ale muszę przypomnieć sobie nazwę icon_smile.gif super trasy, fajne wyciągi i praktycznie bez kolejek - zjeżdża sie prawie prosto do bramki do wyciągu.
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post sob, 17 wrz 2011 - 15:28
Post #1

Ja mogę polecić Białkę Tatrzańską - dużo wyciągów, wyciągi są szybkie, dużo tras zjazdowych, niestety w sezonie też duże kolejki, ale to chyba w wiekszości miejsc, szczególnie w ferie

https://www.bialkatatrzanska.pl/

Wyciąg Małe Ciche - dość długi zjazd, ale wyciąg powoli jedzie i można zmarznąć, kolejki jak wyżej.

https://www.maleciche.com/

Odkrylismy w tym roku świetny ośrodek na Słowacji, dość blisko granicy, ale muszę przypomnieć sobie nazwę icon_smile.gif super trasy, fajne wyciągi i praktycznie bez kolejek - zjeżdża sie prawie prosto do bramki do wyciągu.

--------------------

Szymek 2001
Wojtuś 2004
Mikołaj 2010

moko.
sob, 17 wrz 2011 - 22:10
O tak Białka Tatrzańska jest świetna, chociaż ja jestem fanką Korbielowa (to subiektywne odczucie, pewnie dlatego, ze 12 km musiałam pokonać, by być na Pilsku)
https://korbielow.net/pilsko_trasy_wyciagi/
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post sob, 17 wrz 2011 - 22:10
Post #2

O tak Białka Tatrzańska jest świetna, chociaż ja jestem fanką Korbielowa (to subiektywne odczucie, pewnie dlatego, ze 12 km musiałam pokonać, by być na Pilsku)
https://korbielow.net/pilsko_trasy_wyciagi/


--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
mama_do_kwadratu
sob, 17 wrz 2011 - 22:23
W Wiśle/Ustroniu może być:
Soszów
Nowa Osada (początkujący)
Czantoria

w Czechach
Mosty u Jablunkova

Słowacja
Oscadnica
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post sob, 17 wrz 2011 - 22:23
Post #3

W Wiśle/Ustroniu może być:
Soszów
Nowa Osada (początkujący)
Czantoria

w Czechach
Mosty u Jablunkova

Słowacja
Oscadnica


--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
tomberowa
nie, 18 wrz 2011 - 11:00
Graz - przypomnij sobie nazwę, prosze icon_smile.gif

ja polecę Krynicę - Jaworzyna Krynicka i Azoty. Ten pierwszy ośrodek ma wiele zróżnicowanych tras i przede wszystkim gondolę icon_smile.gif niestety drogo i czynny do 15.30. Natomiast do wieczora czynne Azoty - tras znacznie mniej, ale w miare łagodne, niestety dojście do nich bardzo ciężkie - do wyciągu ok.500 pod górę... byliśmy w tym roku na zakończenie sezonu - mieszkaliśmy przy Azotach, ale rano jechaliśmy na Jaworzynę, wracaliśmy na 16 na obiad do gospodyni, potem od 18 do 20 śmigaliśmy po niemalże pustych Azotach - tam wreszice nauczyłam się trochę jeździć icon_wink.gif (boję się tłoku na stoku).

Małe Ciche to nasze pierwsze kroki na nartach. Parę ładnych lat temu uczyliśmy się jeździć na Panoramie. Natomiast dwa lata temu na dużym wyciągu uczył się Młody - najpierw na Polanie Zgorzelisko, potem smigał już razem z Tatą na dużym wyciągu - ja zostałam na Polanie icon_smile.gif. Jak jest pogoda - przepiękne widoki na Tatry....

No i Chopok na Słowacji - dużo zróżnicowanych tras, jak dla naszej rodziny, gdzie ja ciagle jeżdżę słabo a moje chłopaki wolą coś trudniejszego super sprawa icon_smile.gif. No i wcale niedużo drożej niż w Polsce, chyba lepszy dojazd niż do Zakopca icon_smile.gif. Natomiast jeśli nie mieszka się w samym ośrodku to trzeba dojechać samochodem, poza tym na parkingach przy samych wyciągach miejsce tylko rano, potem zamykają i trzeba parkować dalej, w zależności jak daleko - albo trzeba dojść, albo dojechać skibusem...
tomberowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 677
Dołączył: pon, 27 paź 03 - 08:40
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,142

GG:


post nie, 18 wrz 2011 - 11:00
Post #4

Graz - przypomnij sobie nazwę, prosze icon_smile.gif

ja polecę Krynicę - Jaworzyna Krynicka i Azoty. Ten pierwszy ośrodek ma wiele zróżnicowanych tras i przede wszystkim gondolę icon_smile.gif niestety drogo i czynny do 15.30. Natomiast do wieczora czynne Azoty - tras znacznie mniej, ale w miare łagodne, niestety dojście do nich bardzo ciężkie - do wyciągu ok.500 pod górę... byliśmy w tym roku na zakończenie sezonu - mieszkaliśmy przy Azotach, ale rano jechaliśmy na Jaworzynę, wracaliśmy na 16 na obiad do gospodyni, potem od 18 do 20 śmigaliśmy po niemalże pustych Azotach - tam wreszice nauczyłam się trochę jeździć icon_wink.gif (boję się tłoku na stoku).

Małe Ciche to nasze pierwsze kroki na nartach. Parę ładnych lat temu uczyliśmy się jeździć na Panoramie. Natomiast dwa lata temu na dużym wyciągu uczył się Młody - najpierw na Polanie Zgorzelisko, potem smigał już razem z Tatą na dużym wyciągu - ja zostałam na Polanie icon_smile.gif. Jak jest pogoda - przepiękne widoki na Tatry....

No i Chopok na Słowacji - dużo zróżnicowanych tras, jak dla naszej rodziny, gdzie ja ciagle jeżdżę słabo a moje chłopaki wolą coś trudniejszego super sprawa icon_smile.gif. No i wcale niedużo drożej niż w Polsce, chyba lepszy dojazd niż do Zakopca icon_smile.gif. Natomiast jeśli nie mieszka się w samym ośrodku to trzeba dojechać samochodem, poza tym na parkingach przy samych wyciągach miejsce tylko rano, potem zamykają i trzeba parkować dalej, w zależności jak daleko - albo trzeba dojść, albo dojechać skibusem...

--------------------
Agnieszka

Kuba 10.05.2003
Zosia 02.01.2015
Graz
nie, 18 wrz 2011 - 12:57
https://www.slowacja.com.pl/wyjazdy-na-nart...dova-dolina.xml

bachledova dolina - tylko uwaga, to dziwne, ale tak jest - wyciągi czynne są do 16.00 (nie są oświetlone chyba), więc trzeba jechac z rana icon_smile.gif
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post nie, 18 wrz 2011 - 12:57
Post #5

https://www.slowacja.com.pl/wyjazdy-na-nart...dova-dolina.xml

bachledova dolina - tylko uwaga, to dziwne, ale tak jest - wyciągi czynne są do 16.00 (nie są oświetlone chyba), więc trzeba jechac z rana icon_smile.gif

--------------------

Szymek 2001
Wojtuś 2004
Mikołaj 2010

tomberowa
nie, 18 wrz 2011 - 13:53
Graz - dziekuję icon_smile.gif
na Chopoku jest podobnie icon_smile.gif z tym, że tam chyba sa dwie trasy, gdzie można jeździć wieczorem, niestety niezbyt łatwe, więc np.i tak nie dla mnie icon_smile.gif my i tak wcześnie szliśmy na stok, więc do 15.30 jazdy nam wystarczało icon_smile.gif a wieczorem np. można wyskoczyc do aquaparku icon_smile.gif
tomberowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 677
Dołączył: pon, 27 paź 03 - 08:40
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,142

GG:


post nie, 18 wrz 2011 - 13:53
Post #6

Graz - dziekuję icon_smile.gif
na Chopoku jest podobnie icon_smile.gif z tym, że tam chyba sa dwie trasy, gdzie można jeździć wieczorem, niestety niezbyt łatwe, więc np.i tak nie dla mnie icon_smile.gif my i tak wcześnie szliśmy na stok, więc do 15.30 jazdy nam wystarczało icon_smile.gif a wieczorem np. można wyskoczyc do aquaparku icon_smile.gif

--------------------
Agnieszka

Kuba 10.05.2003
Zosia 02.01.2015
Graz
nie, 18 wrz 2011 - 13:57
Na Chopku bylismy kiedyś latem - mieszkalismy w Demanowskiej Dolinie. Słowacja jest fajna, tylko że teraz już dośc droga dla nas.
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post nie, 18 wrz 2011 - 13:57
Post #7

Na Chopku bylismy kiedyś latem - mieszkalismy w Demanowskiej Dolinie. Słowacja jest fajna, tylko że teraz już dośc droga dla nas.

--------------------

Szymek 2001
Wojtuś 2004
Mikołaj 2010

Latte_macchiato
pon, 19 wrz 2011 - 13:31
Najbardziej polecam Słowację https://www.slowacja.com.pl/wyjazdy-na-nart...atna-dolina.xml i nasze Małe Ciche 06.gif
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post pon, 19 wrz 2011 - 13:31
Post #8

Najbardziej polecam Słowację https://www.slowacja.com.pl/wyjazdy-na-nart...atna-dolina.xml i nasze Małe Ciche 06.gif

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
dorotale
pon, 19 wrz 2011 - 15:21
Poszukuję kwatery dla 12 osób w drugiej połowie stycznia. Tegoroczne ceny powaliły mnie. Czy na Słowacji lub w Czechach wypadłoby taniej? Orientacyjnie wg wyliczeń po podwyżkach wychodzi nam około 4 tys. za tydzień dla czterech osób (dwójka nastolatków). Czy moglibyście coś polecić? W jaki sposób szukać kwater za granicą?
dorotale


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 665
Dołączył: śro, 30 lip 03 - 19:25
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 947




post pon, 19 wrz 2011 - 15:21
Post #9

Poszukuję kwatery dla 12 osób w drugiej połowie stycznia. Tegoroczne ceny powaliły mnie. Czy na Słowacji lub w Czechach wypadłoby taniej? Orientacyjnie wg wyliczeń po podwyżkach wychodzi nam około 4 tys. za tydzień dla czterech osób (dwójka nastolatków). Czy moglibyście coś polecić? W jaki sposób szukać kwater za granicą?

--------------------
Dorota mama Agatki (17.12.95) i Szymka (26.02.99)
tomberowa
pon, 19 wrz 2011 - 16:27
dorotale - ale te 4 tys za tydzień to chociaż z wyżywieniem??
tomberowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 677
Dołączył: pon, 27 paź 03 - 08:40
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,142

GG:


post pon, 19 wrz 2011 - 16:27
Post #10

dorotale - ale te 4 tys za tydzień to chociaż z wyżywieniem??

--------------------
Agnieszka

Kuba 10.05.2003
Zosia 02.01.2015
ciacho
pon, 19 wrz 2011 - 21:05
my jeździliśmy w Białce Tatrzańskiej i Krynicy - i oba ośrodki polecam (chociaż w sezonie jest masakra w tłokiem)

na Słowacji byłam:
1. na Wielkiej Raczy (Oscadnica) - blisko granicy i warto pojechać tam niż zostać w Szczyrku, dużo tras o różnym stopniu trudności i jest możliwość jazdy wieczornej na jednej trasie - lubię tam wracać
2. na Chopoku - bardzo dużo tras, nowoczesne wyciągi (no może oprócz prehistorycznej gondolki ale może już ją wymienili) ale jest to trochę dalej
3. w Donovaly - do nauki jazdy dla dzieciaków super, ja się wynudziłam na 2 niebieskich trasach, ale są tam jeszcze czerwone których nie zdążyłam sprawdzić bo to był jednodniowy krótki wypad)
ciacho


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,657
Dołączył: pią, 10 lut 06 - 18:07
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 4,886

GG:


post pon, 19 wrz 2011 - 21:05
Post #11

my jeździliśmy w Białce Tatrzańskiej i Krynicy - i oba ośrodki polecam (chociaż w sezonie jest masakra w tłokiem)

na Słowacji byłam:
1. na Wielkiej Raczy (Oscadnica) - blisko granicy i warto pojechać tam niż zostać w Szczyrku, dużo tras o różnym stopniu trudności i jest możliwość jazdy wieczornej na jednej trasie - lubię tam wracać
2. na Chopoku - bardzo dużo tras, nowoczesne wyciągi (no może oprócz prehistorycznej gondolki ale może już ją wymienili) ale jest to trochę dalej
3. w Donovaly - do nauki jazdy dla dzieciaków super, ja się wynudziłam na 2 niebieskich trasach, ale są tam jeszcze czerwone których nie zdążyłam sprawdzić bo to był jednodniowy krótki wypad)

--------------------
dorotale
wto, 20 wrz 2011 - 08:45
Z wyżywieniem, ale dwa posiłki. Cena za nocleg plus dwa posiłki to w tym roku około 100 zł za dzień na kwaterze prywatnej. W jednym miejscu usłyszałam, że dziecko, które już poszło do szkoły to jest osoba dorosła i też taka kwota do zapłaty. Inni traktują dziecko do lat 12 ze zniżką do 70-80 zł. Obawiam się, że ceny oszalały. Jaka jest szansa, że na Słowacji będzie taniej? Macie jakieś sprawdzone miejsca na nocleg?
dorotale


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 665
Dołączył: śro, 30 lip 03 - 19:25
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 947




post wto, 20 wrz 2011 - 08:45
Post #12

Z wyżywieniem, ale dwa posiłki. Cena za nocleg plus dwa posiłki to w tym roku około 100 zł za dzień na kwaterze prywatnej. W jednym miejscu usłyszałam, że dziecko, które już poszło do szkoły to jest osoba dorosła i też taka kwota do zapłaty. Inni traktują dziecko do lat 12 ze zniżką do 70-80 zł. Obawiam się, że ceny oszalały. Jaka jest szansa, że na Słowacji będzie taniej? Macie jakieś sprawdzone miejsca na nocleg?

--------------------
Dorota mama Agatki (17.12.95) i Szymka (26.02.99)
Latte_macchiato
wto, 20 wrz 2011 - 09:34
Jak już wcześniej pisałam jeździmy do Vratnej. Podaję swoje namiary miejscowości Terchovej gdzie mieszkaliśmy . Ale byliśmy tam 4 lata temu ostatnio i nie znam cen. Do stoku podjeżdżaliśmy samochodem. Pani Mazgutova Ludmila tel. 0907 088 666 strona internetowa https://www.chalupabozka.sk/
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post wto, 20 wrz 2011 - 09:34
Post #13

Jak już wcześniej pisałam jeździmy do Vratnej. Podaję swoje namiary miejscowości Terchovej gdzie mieszkaliśmy . Ale byliśmy tam 4 lata temu ostatnio i nie znam cen. Do stoku podjeżdżaliśmy samochodem. Pani Mazgutova Ludmila tel. 0907 088 666 strona internetowa https://www.chalupabozka.sk/

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
dorotale
wto, 20 wrz 2011 - 10:03
Dziękuję Prada, już sprawdzam, jak tam jest.
dorotale


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 665
Dołączył: śro, 30 lip 03 - 19:25
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 947




post wto, 20 wrz 2011 - 10:03
Post #14

Dziękuję Prada, już sprawdzam, jak tam jest.

--------------------
Dorota mama Agatki (17.12.95) i Szymka (26.02.99)
tomberowa
śro, 21 wrz 2011 - 20:22
W Demanowskiej Dolinie (chopok na Słowacji) w tym roku w połowie stycznia płaciliśmy za 3 osobowy apartament (pokój z kuchnią) za 7 noclegów niecałe 340 euro - bez wyzywienia - 2 dorosłych i dziecko 8 lat.
tomberowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 677
Dołączył: pon, 27 paź 03 - 08:40
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,142

GG:


post śro, 21 wrz 2011 - 20:22
Post #15

W Demanowskiej Dolinie (chopok na Słowacji) w tym roku w połowie stycznia płaciliśmy za 3 osobowy apartament (pokój z kuchnią) za 7 noclegów niecałe 340 euro - bez wyzywienia - 2 dorosłych i dziecko 8 lat.

--------------------
Agnieszka

Kuba 10.05.2003
Zosia 02.01.2015
bb
śro, 12 paź 2011 - 18:56
Jak Wam sie znudza polskie i okoliczne stoki to moze greckie? 29.gif
My jezdzimy po sasiedzku (dla nas) np tutaj albo tutaj
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post śro, 12 paź 2011 - 18:56
Post #16

Jak Wam sie znudza polskie i okoliczne stoki to moze greckie? 29.gif
My jezdzimy po sasiedzku (dla nas) np tutaj albo tutaj

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
ruda_kasia
czw, 13 paź 2011 - 09:35
Blisko granicy na słowacji jest vitanova i oravice (w vitanowej rozwaliłam sobie noge w lutym). No o blisko meanderpark
ruda_kasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,628
Dołączył: pią, 26 mar 04 - 09:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,595




post czw, 13 paź 2011 - 09:35
Post #17

Blisko granicy na słowacji jest vitanova i oravice (w vitanowej rozwaliłam sobie noge w lutym). No o blisko meanderpark
candace
czw, 13 paź 2011 - 11:09
spindleruv mlyn- bardzo nam sie podobało
https://www.spindleruv-mlyn.com/pl/,

reprezentujemy rózne techniki i style i wszystkim spasowało
candace


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,286
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 14:14
Skąd: szuwarkowo
Nr użytkownika: 14,238




post czw, 13 paź 2011 - 11:09
Post #18

spindleruv mlyn- bardzo nam sie podobało
https://www.spindleruv-mlyn.com/pl/,

reprezentujemy rózne techniki i style i wszystkim spasowało

--------------------
"To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład wyobrażać sobie, ze stoisz w płomieniach" - Mała Mi do Ryjka

Mam podzielną uwagę, potrafię ignorować wiele osób jednocześnie.
Graz
czw, 02 lut 2012 - 09:35
W tym roku znów odwiedzilismy zdizar i Bachledową i było super, oprócz tego fajnie jest w tatrzańskiej Łomnicy - podgrzewane kanapy, osłonki przeciwwietrzne

W POlsce: Białka sie rozwija, tez oferuje podgrzewane kanapy na jednym wyciagu icon_smile.gif i osłonki. Tyle, że w Białce zniechęca mnie tłum i odległośc parkingu od wyciągów (jak sie daleko zaparkuje, a parking duz) oraz takie beznadziejne schodki, na których mozna stracic zycie lub zdrowie icon_wink.gif Jak sie już przejdzie te wszystkie niedogodności, to jest super - tłum się w górze jakoś rozprasza i nie jest to az tak uciążliwe.

bardzo podobało mi sie w Jurgowie - piekne widoki, nowa, zadbana infrastruktura, pachnące i czyste kibelki icon_smile.gif i kilka przyjemnych wyciągów, no i brak tłumów - to dla mnie ogromny plus, choć w tej kategorii i tak wygrywa bachledowa.

To tyle z tegorocznych ferii. icon_smile.gif
Graz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,872
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 15:29
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 146




post czw, 02 lut 2012 - 09:35
Post #19

W tym roku znów odwiedzilismy zdizar i Bachledową i było super, oprócz tego fajnie jest w tatrzańskiej Łomnicy - podgrzewane kanapy, osłonki przeciwwietrzne

W POlsce: Białka sie rozwija, tez oferuje podgrzewane kanapy na jednym wyciagu icon_smile.gif i osłonki. Tyle, że w Białce zniechęca mnie tłum i odległośc parkingu od wyciągów (jak sie daleko zaparkuje, a parking duz) oraz takie beznadziejne schodki, na których mozna stracic zycie lub zdrowie icon_wink.gif Jak sie już przejdzie te wszystkie niedogodności, to jest super - tłum się w górze jakoś rozprasza i nie jest to az tak uciążliwe.

bardzo podobało mi sie w Jurgowie - piekne widoki, nowa, zadbana infrastruktura, pachnące i czyste kibelki icon_smile.gif i kilka przyjemnych wyciągów, no i brak tłumów - to dla mnie ogromny plus, choć w tej kategorii i tak wygrywa bachledowa.

To tyle z tegorocznych ferii. icon_smile.gif

--------------------

Szymek 2001
Wojtuś 2004
Mikołaj 2010

joanaz
pią, 17 lut 2012 - 11:34
Moje skarby sąw łasnie w Bachledowej Dolinie - spią w Zdiarze w pensjonacie Slovakia

ciekawe jak ich wrażenie

joanna

joanaz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,857
Dołączył: pią, 29 lip 05 - 14:33
Skąd: Toruń
Nr użytkownika: 3,448




post pią, 17 lut 2012 - 11:34
Post #20

Moje skarby sąw łasnie w Bachledowej Dolinie - spią w Zdiarze w pensjonacie Slovakia

ciekawe jak ich wrażenie

joanna



--------------------
mama Zofii (luty 2001) i Heleny (sierpień 2004)
> Ośrodki narciarskie w Polsce i w okolicy
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 22:26
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama