Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

WÓZEK

, jaki macie i polecacie
> , jaki macie i polecacie
buniaaa
nie, 01 sie 2010 - 15:11
Po dłuższym czytaniu, przeglądaniu opinii i zdjęć mam dylemat nad:
Colleto Matteo
Jedo Fyn 4DS
Chicco Trio Tour 4
Graco Quatro Deluxe
Casualplay
Szukam używanego w bdb stanie
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post nie, 01 sie 2010 - 15:11
Post #21

Po dłuższym czytaniu, przeglądaniu opinii i zdjęć mam dylemat nad:
Colleto Matteo
Jedo Fyn 4DS
Chicco Trio Tour 4
Graco Quatro Deluxe
Casualplay
Szukam używanego w bdb stanie

--------------------
aniolka
sob, 18 wrz 2010 - 16:31
buniaaa i jak ? Co kupiłaś?? 06.gif
Ja mam DELTI CAT i jestem ogromnie zadowolona!Pomimo swojej wagi (ok. 14 kg) to jednak prowadzi się go bardzo leciutko i łatwo .Zwrotność to jego kolejna zaleta. Jest też bardzo dobrze wyprofilowany;dziecku jest w nim wygodnie i ma z niego szeroki kąt widzenia.Nam akurat to kubełkowe siedzisko przypasowało:) Jedną ręką odchylamy je do spania (jednak nie całkiem na płasko) a takze bardzo łatwo składamy stelaż do małych rozmiarów. Można wpinać spacerówke przodem i tyłem do kier. jazdy. W podnóżku jest na stałe przymocowana folia p/deszczowa. Kosz na zakupy jest obszerny łatwo dostępny niezależnie od pochylenia siedziska.Rączka jest regulowana -można dopasować wysokość do wzrostu rodzica. Łatwa do prania tapicerka i wypinana całkowicie lub tylko z jednej strony barierka to kolejny plus CAT'a.
Minusem -jak dla mnie to trochę hałasujący na większych nierównościach stelaż . No i nie wiadomo co będzie sie działo po dłuższym czasie użytkowania z gąbką na rączce... :/
Może też kogoś zaciekawić co to za "kabelek" idzie wzdłuż rurki stelaża- jest to wspomaganie jego składania aby własnie można było to robić bez żadnego wysiłku.

Ten post edytował aniolka sob, 18 wrz 2010 - 16:32
aniolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pią, 23 lip 10 - 11:06
Nr użytkownika: 33,768




post sob, 18 wrz 2010 - 16:31
Post #22

buniaaa i jak ? Co kupiłaś?? 06.gif
Ja mam DELTI CAT i jestem ogromnie zadowolona!Pomimo swojej wagi (ok. 14 kg) to jednak prowadzi się go bardzo leciutko i łatwo .Zwrotność to jego kolejna zaleta. Jest też bardzo dobrze wyprofilowany;dziecku jest w nim wygodnie i ma z niego szeroki kąt widzenia.Nam akurat to kubełkowe siedzisko przypasowało:) Jedną ręką odchylamy je do spania (jednak nie całkiem na płasko) a takze bardzo łatwo składamy stelaż do małych rozmiarów. Można wpinać spacerówke przodem i tyłem do kier. jazdy. W podnóżku jest na stałe przymocowana folia p/deszczowa. Kosz na zakupy jest obszerny łatwo dostępny niezależnie od pochylenia siedziska.Rączka jest regulowana -można dopasować wysokość do wzrostu rodzica. Łatwa do prania tapicerka i wypinana całkowicie lub tylko z jednej strony barierka to kolejny plus CAT'a.
Minusem -jak dla mnie to trochę hałasujący na większych nierównościach stelaż . No i nie wiadomo co będzie sie działo po dłuższym czasie użytkowania z gąbką na rączce... :/
Może też kogoś zaciekawić co to za "kabelek" idzie wzdłuż rurki stelaża- jest to wspomaganie jego składania aby własnie można było to robić bez żadnego wysiłku.
buniaaa
sob, 18 wrz 2010 - 18:17
CYTAT(aniolka @ Sat, 18 Sep 2010 - 17:31) *
buniaaa i jak ? Co kupiłaś?? 06.gif

Tak, kupiłam Coletto Matteo ale czy będe zadowolona lub też żałować to się okarze icon_wink.gif
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post sob, 18 wrz 2010 - 18:17
Post #23

CYTAT(aniolka @ Sat, 18 Sep 2010 - 17:31) *
buniaaa i jak ? Co kupiłaś?? 06.gif

Tak, kupiłam Coletto Matteo ale czy będe zadowolona lub też żałować to się okarze icon_wink.gif

--------------------
aniolka
nie, 19 wrz 2010 - 14:33
buniaaa jak mawiają- "wyjdzie w praniu"! icon_twisted.gif Ale skoro tyle sie naszukałaś ,to na pewno dokonałaś trafnego wyboru!!! icon_biggrin.gif
aniolka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pią, 23 lip 10 - 11:06
Nr użytkownika: 33,768




post nie, 19 wrz 2010 - 14:33
Post #24

buniaaa jak mawiają- "wyjdzie w praniu"! icon_twisted.gif Ale skoro tyle sie naszukałaś ,to na pewno dokonałaś trafnego wyboru!!! icon_biggrin.gif
buniaaa
nie, 19 wrz 2010 - 22:08
CYTAT(aniolka @ Sun, 19 Sep 2010 - 15:33) *
Ale skoro tyle sie naszukałaś ,to na pewno dokonałaś trafnego wyboru!!! icon_biggrin.gif

mam taką nadzieję 29.gif

Ten post edytował buniaaa nie, 19 wrz 2010 - 22:10
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post nie, 19 wrz 2010 - 22:08
Post #25

CYTAT(aniolka @ Sun, 19 Sep 2010 - 15:33) *
Ale skoro tyle sie naszukałaś ,to na pewno dokonałaś trafnego wyboru!!! icon_biggrin.gif

mam taką nadzieję 29.gif

--------------------
majka2600
czw, 11 lis 2010 - 22:24
Gratuluję wyboru. Tylko dodam, jakby ktoś miał podobne poszukiwawcze dylematy, że ja używam x-landera, ale model x-go, którego stelaż jest lżejszy od x-a.Generalnie jest to parasolka, do której za pomocą adapterów można wpiąć gondolkę lub fotelik. Wózek lekko się prowadzi (nawet jedną ręką), świetnie skręca, podbija bez problemu.Często pakuję wózek do samochodu więc cieszę się,że montaż/demontaż gondolki jest łatwy i szybki. Idealny wózek miejski.
majka2600


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: śro, 12 maj 10 - 11:23
Nr użytkownika: 32,926

GG:


post czw, 11 lis 2010 - 22:24
Post #26

Gratuluję wyboru. Tylko dodam, jakby ktoś miał podobne poszukiwawcze dylematy, że ja używam x-landera, ale model x-go, którego stelaż jest lżejszy od x-a.Generalnie jest to parasolka, do której za pomocą adapterów można wpiąć gondolkę lub fotelik. Wózek lekko się prowadzi (nawet jedną ręką), świetnie skręca, podbija bez problemu.Często pakuję wózek do samochodu więc cieszę się,że montaż/demontaż gondolki jest łatwy i szybki. Idealny wózek miejski.
kala101
sob, 13 lis 2010 - 00:31
Mi strasznie podobał się już w pierwszej ciąży espiro atlantic i jakby nie to że za pierwszym razem ceny były masakryczne a za drugim dostałam super wózek to napewno bym go kupiła icon_smile.gif A jeśli ktoś ma możliwość z anglii ściągnąć wózek to polecam jutr o mapisze co bo zapolniałam nazwy icon_razz.gif
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post sob, 13 lis 2010 - 00:31
Post #27

Mi strasznie podobał się już w pierwszej ciąży espiro atlantic i jakby nie to że za pierwszym razem ceny były masakryczne a za drugim dostałam super wózek to napewno bym go kupiła icon_smile.gif A jeśli ktoś ma możliwość z anglii ściągnąć wózek to polecam jutr o mapisze co bo zapolniałam nazwy icon_razz.gif

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
isia83
pon, 15 lis 2010 - 08:28
CYTAT(jamana @ Tue, 20 Jul 2010 - 17:19) *
ja polecam jedo fyn 4d, jestem bardzo zadowolona, na poczatku chcialam xlandera ale po dlugiej analizie wygral jedo,
przepraszam za bleby cos mi klawiatura siada



Też polecam jedo fyn 4d. Z wózka jestem bardzo zadowolona, choć do najlżejszych on nie należy. Fajnie się go prowadzi, łatwo składa. Nie testowałam jedynie fotelika samochodowego jedo. Jak dla mnie jest on kiepsko wykonany i dobrej opinii nie ma. Ja miałam dla Filipka i teraz też kupię fotelik Maxi Cosi CabrioFix. Można dokupić do wózka adapter i foteliki Maxi Cosi wpiąć do niego. Do tego ma bardzo dużą gondolkę.
isia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 177
Dołączył: pią, 02 sty 09 - 23:41
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 24,421




post pon, 15 lis 2010 - 08:28
Post #28

CYTAT(jamana @ Tue, 20 Jul 2010 - 17:19) *
ja polecam jedo fyn 4d, jestem bardzo zadowolona, na poczatku chcialam xlandera ale po dlugiej analizie wygral jedo,
przepraszam za bleby cos mi klawiatura siada



Też polecam jedo fyn 4d. Z wózka jestem bardzo zadowolona, choć do najlżejszych on nie należy. Fajnie się go prowadzi, łatwo składa. Nie testowałam jedynie fotelika samochodowego jedo. Jak dla mnie jest on kiepsko wykonany i dobrej opinii nie ma. Ja miałam dla Filipka i teraz też kupię fotelik Maxi Cosi CabrioFix. Można dokupić do wózka adapter i foteliki Maxi Cosi wpiąć do niego. Do tego ma bardzo dużą gondolkę.

--------------------


LadyCaro
pon, 15 lis 2010 - 14:36
My jeździliśmy z Maksiem przez 2 lata Graco Quattro Tour Deluxe i wózek naprawdę świetnie się sprawował, poza tym był bardzo wygodny dla dziecka. Mam go teraz do sprzedania gdyby ktoś szukał bo buniaa już kupiła icon_smile.gif
LadyCaro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 91
Dołączył: pią, 24 wrz 10 - 19:25
Nr użytkownika: 34,392




post pon, 15 lis 2010 - 14:36
Post #29

My jeździliśmy z Maksiem przez 2 lata Graco Quattro Tour Deluxe i wózek naprawdę świetnie się sprawował, poza tym był bardzo wygodny dla dziecka. Mam go teraz do sprzedania gdyby ktoś szukał bo buniaa już kupiła icon_smile.gif

--------------------
buniaaa
pią, 19 lis 2010 - 09:31
Kupiłam i jak narazie mam nim zamiar jeździć 29.gif
a nad Quatro też się zastanawiałam tylko gabaryty po złożeniu nie odpowiednie a mój jest bardzo poręczny w składaniu i przewożeniu autem.
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post pią, 19 lis 2010 - 09:31
Post #30

Kupiłam i jak narazie mam nim zamiar jeździć 29.gif
a nad Quatro też się zastanawiałam tylko gabaryty po złożeniu nie odpowiednie a mój jest bardzo poręczny w składaniu i przewożeniu autem.

--------------------
Olencja
nie, 06 lut 2011 - 14:59
Poradźcie proszę, jaki wózek byłby dla mnie najlepszy?

- termin porodu mam na połowę kwietnia, a więc maluch wiosenny
-mieszkamy na wsi pod lasem, a więc coś sprawnego w terenie
-żeby się łatwo składał- wszędzie musimy dojeżdżać autem
-żeby spacerówkę można było odwrócić-żebym widziała dziecko
-no i żeby był wielofunkcyjny- z fotelikiem w zestawie

będę wdzięczna za sugestie...
Olencja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 383
Dołączył: wto, 11 maj 10 - 13:06
Nr użytkownika: 32,914




post nie, 06 lut 2011 - 14:59
Post #31

Poradźcie proszę, jaki wózek byłby dla mnie najlepszy?

- termin porodu mam na połowę kwietnia, a więc maluch wiosenny
-mieszkamy na wsi pod lasem, a więc coś sprawnego w terenie
-żeby się łatwo składał- wszędzie musimy dojeżdżać autem
-żeby spacerówkę można było odwrócić-żebym widziała dziecko
-no i żeby był wielofunkcyjny- z fotelikiem w zestawie

będę wdzięczna za sugestie...

--------------------

Anielka
nie, 06 lut 2011 - 18:24
Ja mam teutonię Spirit S3 i spełnia wszystkie wymaganie poza jazdą w terenie. Przy zablokowanym przednim kole jeździ swobodnie po leśnych drogach i ścieżkach. Spełnia więc i ten warunek jeżeli nie masz zamiaru jeździć po wrzosach i wystających korzeniach lub oranym polu. Doczytałam o tej wsi pod lasem i jednak myślę,że jeśli Teutonia to na innym podwoziu. Bo wózki moim zdaniem bardzo fajne.
Anielka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 760
Dołączył: czw, 05 maj 05 - 23:48
Nr użytkownika: 3,086

GG:


post nie, 06 lut 2011 - 18:24
Post #32

Ja mam teutonię Spirit S3 i spełnia wszystkie wymaganie poza jazdą w terenie. Przy zablokowanym przednim kole jeździ swobodnie po leśnych drogach i ścieżkach. Spełnia więc i ten warunek jeżeli nie masz zamiaru jeździć po wrzosach i wystających korzeniach lub oranym polu. Doczytałam o tej wsi pod lasem i jednak myślę,że jeśli Teutonia to na innym podwoziu. Bo wózki moim zdaniem bardzo fajne.

--------------------
Kobieta, żona i matka ;-)


szczurki2
nie, 06 lut 2011 - 18:34
Skoro juz w temacie wózków
Może poradzicie jakąś wersję spacerówkę? Tką lepszą parasolkę . Tylko musi się rozkładać siedzisko do pozycji leżącej, a kółka nie takie mini jak w wózkach dla lalek:)
Mam wielofunkcyjny, ale chciałabym Marię na wiosnę przesadzić w coś mniejszego-lżejszego
szczurki2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,099
Dołączył: czw, 18 mar 10 - 22:19
Skąd: Knurów
Nr użytkownika: 32,187




post nie, 06 lut 2011 - 18:34
Post #33

Skoro juz w temacie wózków
Może poradzicie jakąś wersję spacerówkę? Tką lepszą parasolkę . Tylko musi się rozkładać siedzisko do pozycji leżącej, a kółka nie takie mini jak w wózkach dla lalek:)
Mam wielofunkcyjny, ale chciałabym Marię na wiosnę przesadzić w coś mniejszego-lżejszego

--------------------


Iwona, mama Marysi i Jaśka

buniaaa
pon, 07 lut 2011 - 15:44
Olencja ja polecam póki co mój coletto matteo ale trochę klekocze :/

szczurki2 miałam przy Bartoszu taką tzn. nadal ją mam i byłam z niej bardzo zadowolona
https://allegro.pl/wozek-parasolka-coneco-t...1445400851.html
Przejeździliśmy nim 3lata i tylko oderwał nam się podnóżek ale to od stawania młodego na nim ale sprytny tatuś go przyczepił pomimo iż on gumowy icon_wink.gif
rewelacyjna buda z "przedłużką" chroni od wiatru, w budzie przezroczysty kawałek do podglądania dziecka, okrycie na nóżki, oparcie rozkładane, pałąk ofoliowany co jest ważne przy większym jedzącym i brudzącym szkrabie. Szybko się składa i mało miejsca zajmuje.
buniaaa


Grupa: Zbanowani
Postów: 3,769
Dołączył: nie, 22 mar 09 - 12:25
Skąd: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 26,271

GG:


post pon, 07 lut 2011 - 15:44
Post #34

Olencja ja polecam póki co mój coletto matteo ale trochę klekocze :/

szczurki2 miałam przy Bartoszu taką tzn. nadal ją mam i byłam z niej bardzo zadowolona
https://allegro.pl/wozek-parasolka-coneco-t...1445400851.html
Przejeździliśmy nim 3lata i tylko oderwał nam się podnóżek ale to od stawania młodego na nim ale sprytny tatuś go przyczepił pomimo iż on gumowy icon_wink.gif
rewelacyjna buda z "przedłużką" chroni od wiatru, w budzie przezroczysty kawałek do podglądania dziecka, okrycie na nóżki, oparcie rozkładane, pałąk ofoliowany co jest ważne przy większym jedzącym i brudzącym szkrabie. Szybko się składa i mało miejsca zajmuje.

--------------------
maania
pon, 07 lut 2011 - 17:38
CYTAT(szczurki2 @ Sun, 06 Feb 2011 - 18:34) *
Skoro juz w temacie wózków
Może poradzicie jakąś wersję spacerówkę? Tką lepszą parasolkę . Tylko musi się rozkładać siedzisko do pozycji leżącej, a kółka nie takie mini jak w wózkach dla lalek:)
Mam wielofunkcyjny, ale chciałabym Marię na wiosnę przesadzić w coś mniejszego-lżejszego


Ja zadowolona jestem z dwóch, które mam na stanie: pierwszy to peg perego switch- przekładane siedzisko, rozkłada się do pozycji leżącej, córa ma w nim sporo miejsca tylko waga- ok 11 kg z tego co pamiętam. drugi dużo lżejszy- maclarem techno xlr- w samochodzie wożę, bardzo szybko się rozkłada, tylko właśnie- koła ma mniejsze ale spokojnie daje radę.
maania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,201
Dołączył: pią, 25 kwi 08 - 17:23
Skąd: muminkowo :)
Nr użytkownika: 19,518




post pon, 07 lut 2011 - 17:38
Post #35

CYTAT(szczurki2 @ Sun, 06 Feb 2011 - 18:34) *
Skoro juz w temacie wózków
Może poradzicie jakąś wersję spacerówkę? Tką lepszą parasolkę . Tylko musi się rozkładać siedzisko do pozycji leżącej, a kółka nie takie mini jak w wózkach dla lalek:)
Mam wielofunkcyjny, ale chciałabym Marię na wiosnę przesadzić w coś mniejszego-lżejszego


Ja zadowolona jestem z dwóch, które mam na stanie: pierwszy to peg perego switch- przekładane siedzisko, rozkłada się do pozycji leżącej, córa ma w nim sporo miejsca tylko waga- ok 11 kg z tego co pamiętam. drugi dużo lżejszy- maclarem techno xlr- w samochodzie wożę, bardzo szybko się rozkłada, tylko właśnie- koła ma mniejsze ale spokojnie daje radę.

--------------------
szczurki2
pią, 11 lut 2011 - 18:30
A może ten? Ma ktoś?
https://allegro.pl/x-lander-x-go-spacerowka...1448861984.html
szczurki2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,099
Dołączył: czw, 18 mar 10 - 22:19
Skąd: Knurów
Nr użytkownika: 32,187




post pią, 11 lut 2011 - 18:30
Post #36

A może ten? Ma ktoś?
https://allegro.pl/x-lander-x-go-spacerowka...1448861984.html

--------------------


Iwona, mama Marysi i Jaśka

KAROLA3DAW
pią, 11 lut 2011 - 23:17
Ja co prawda w spacerowkach na razie nie pomoge icon_sad.gif
Ale nie znalazłam zadnej na pompowanych kolach 21.gif
A one dość dobrze pokonuja nierównosci, no i łatwiej niz plastiki sie prowadza icon_smile.gif

A aktualnie jestem na etapie poszukiwan wózka dla rodzenstwa icon_biggrin.gif
Myslałam własnie nad Graco Quattro icon_smile.gif
I pojedyncza spacerowe tez musze miec w razie gdyby trzeba bylo wyjsc z jednym maluszkiem icon_smile.gif
Doswiadczonych chetnie posłucham 03.gif
KAROLA3DAW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: pią, 23 paź 09 - 23:07
Nr użytkownika: 29,728




post pią, 11 lut 2011 - 23:17
Post #37

Ja co prawda w spacerowkach na razie nie pomoge icon_sad.gif
Ale nie znalazłam zadnej na pompowanych kolach 21.gif
A one dość dobrze pokonuja nierównosci, no i łatwiej niz plastiki sie prowadza icon_smile.gif

A aktualnie jestem na etapie poszukiwan wózka dla rodzenstwa icon_biggrin.gif
Myslałam własnie nad Graco Quattro icon_smile.gif
I pojedyncza spacerowe tez musze miec w razie gdyby trzeba bylo wyjsc z jednym maluszkiem icon_smile.gif
Doswiadczonych chetnie posłucham 03.gif


--------------------




OLA77
nie, 13 lut 2011 - 13:15
CYTAT(KAROLA3DAW @ Sat, 12 Feb 2011 - 01:17) *
Ja co prawda w spacerowkach na razie nie pomoge icon_sad.gif
Ale nie znalazłam zadnej na pompowanych kolach 21.gif
A one dość dobrze pokonuja nierównosci, no i łatwiej niz plastiki sie prowadza icon_smile.gif

A aktualnie jestem na etapie poszukiwan wózka dla rodzenstwa icon_biggrin.gif
Myslałam własnie nad Graco Quattro icon_smile.gif
I pojedyncza spacerowe tez musze miec w razie gdyby trzeba bylo wyjsc z jednym maluszkiem icon_smile.gif
Doswiadczonych chetnie posłucham 03.gif

GRACO QUATTRO DE LUX dla mnie rewelacja. Bardzo zwrotny- prowadzi się go jednym palcem, świetny wielki rozkładany kosz pod wózkiem, składanie jedną ręką. Ja polecam bardzo te wózki.
OLA77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,534
Dołączył: nie, 11 mar 07 - 09:53
Skąd: KRAKóW
Nr użytkownika: 11,847

GG:


post nie, 13 lut 2011 - 13:15
Post #38

CYTAT(KAROLA3DAW @ Sat, 12 Feb 2011 - 01:17) *
Ja co prawda w spacerowkach na razie nie pomoge icon_sad.gif
Ale nie znalazłam zadnej na pompowanych kolach 21.gif
A one dość dobrze pokonuja nierównosci, no i łatwiej niz plastiki sie prowadza icon_smile.gif

A aktualnie jestem na etapie poszukiwan wózka dla rodzenstwa icon_biggrin.gif
Myslałam własnie nad Graco Quattro icon_smile.gif
I pojedyncza spacerowe tez musze miec w razie gdyby trzeba bylo wyjsc z jednym maluszkiem icon_smile.gif
Doswiadczonych chetnie posłucham 03.gif

GRACO QUATTRO DE LUX dla mnie rewelacja. Bardzo zwrotny- prowadzi się go jednym palcem, świetny wielki rozkładany kosz pod wózkiem, składanie jedną ręką. Ja polecam bardzo te wózki.

--------------------
KAROLA3DAW
nie, 13 lut 2011 - 20:24
Ola super ze potwierdzasz faktem to co ja tylko zachwycam oczami jak na razie icon_biggrin.gif
A one maja koła piankowe czy gumowe?
KAROLA3DAW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,141
Dołączył: pią, 23 paź 09 - 23:07
Nr użytkownika: 29,728




post nie, 13 lut 2011 - 20:24
Post #39

Ola super ze potwierdzasz faktem to co ja tylko zachwycam oczami jak na razie icon_biggrin.gif
A one maja koła piankowe czy gumowe?

--------------------




theluna25
pią, 25 lut 2011 - 22:40
Jeżeli chodzi o spacerówkę to u nas sprawdził się PEG PEREGO PLIKO P3 to jest wózek z którego bardzo jestem zadowolona! Prawdopodobnie jest największą spacerówką jeżeli chodzi wielkość miejsca dla dziecka! Składa się bardzo łatwo, mieści się w Cinquecento i można wozić 2 dzieci w nim! W lecie woziłam dzieciaki jedno we wózku a 2 na specjalnym podeście a jak córeczce się znudziło to rozłożyłam oparcie i siedzieli oboje. Świetnie się go prowadzi, nie jest ciężki I jest wielofunkcyjny od noworodka do starszaka jak dla mnie IDEAŁ Na zdjęciu jest podest pokazany i wersja dla malutkiego bobasa i fotelik też można wpiąć


Ten post edytował theluna25 pią, 25 lut 2011 - 22:42
theluna25


Grupa: Zbanowani
Postów: 220
Dołączył: czw, 06 sty 11 - 14:42
Nr użytkownika: 35,351




post pią, 25 lut 2011 - 22:40
Post #40

Jeżeli chodzi o spacerówkę to u nas sprawdził się PEG PEREGO PLIKO P3 to jest wózek z którego bardzo jestem zadowolona! Prawdopodobnie jest największą spacerówką jeżeli chodzi wielkość miejsca dla dziecka! Składa się bardzo łatwo, mieści się w Cinquecento i można wozić 2 dzieci w nim! W lecie woziłam dzieciaki jedno we wózku a 2 na specjalnym podeście a jak córeczce się znudziło to rozłożyłam oparcie i siedzieli oboje. Świetnie się go prowadzi, nie jest ciężki I jest wielofunkcyjny od noworodka do starszaka jak dla mnie IDEAŁ Na zdjęciu jest podest pokazany i wersja dla malutkiego bobasa i fotelik też można wpiąć


--------------------

B?bel zwany Kevinem


Julisia zwana LUSI?
> WÓZEK, jaki macie i polecacie
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 04:26
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama