Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna  

gdzie rodzić w Łodziuni?

> 
moonkia
wto, 15 lis 2005 - 11:57
jw. icon_biggrin.gif

czekam na Wasze opienie i rady.
myslalam o CZMP ale wciaz slysze ze to fabryka... i zaczynam sie zastanawiac nad innym szpitalem icon_rolleyes.gif
moonkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 947
Dołączył: śro, 11 maj 05 - 14:38
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 3,123

GG:


post wto, 15 lis 2005 - 11:57
Post #1

jw. icon_biggrin.gif

czekam na Wasze opienie i rady.
myslalam o CZMP ale wciaz slysze ze to fabryka... i zaczynam sie zastanawiac nad innym szpitalem icon_rolleyes.gif

--------------------
Saskia
wto, 15 lis 2005 - 13:31
dwoje dzieci urodziłam w Jordanie, ale porodówkę tam zamykają (albo juz zamknęli) icon_sad.gif a szkoda
ponieważ mam lekką schizę szpitalną, to omijam szerokim łukiem kombinaty typu CZMP i gdyby jeszcze kiedyś przyszło mi rodzić to chyba wybrałabym Rydygiera
pozdrawiam
Ania
Saskia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,593
Dołączył: śro, 05 lis 03 - 19:03
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,167




post wto, 15 lis 2005 - 13:31
Post #2

dwoje dzieci urodziłam w Jordanie, ale porodówkę tam zamykają (albo juz zamknęli) icon_sad.gif a szkoda
ponieważ mam lekką schizę szpitalną, to omijam szerokim łukiem kombinaty typu CZMP i gdyby jeszcze kiedyś przyszło mi rodzić to chyba wybrałabym Rydygiera
pozdrawiam
Ania

--------------------
Michał (2001), Agatka (2004), Tosia (2007)
Edzia77
wto, 15 lis 2005 - 14:52
Ja rodziłam u Rydygiera i byłam bardzo zadowolona
Edzia77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 668
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,792

GG:


post wto, 15 lis 2005 - 14:52
Post #3

Ja rodziłam u Rydygiera i byłam bardzo zadowolona

--------------------
Edzia
lilaroz

Go??







post czw, 24 lis 2005 - 12:45
Post #4


dziewczyny!
i co dalej? MAMY dajcie znać jak tam mają się według Was łódzkie placówki pod wzgledem porodu. a może ktoś ma kontakt do jakiejś położnej z czmp, która mogłaby się "zaopiekować" lepiej podczas porodu?
Edzia77
czw, 24 lis 2005 - 17:57
jak ja rodziłam u Rydygiera nie miałam żadnej "opikującej sie mną" położnej, a mimo to wszystkie były szalenie uczynne i sympatyczne. Nawet do tego stopnia ze jedna z nich po wszystkim zaprowadziła mnie pod prysznic, czekała az sie umyje i odprowadziła do łóżka, mimo tego ze mówiłam ze dam sobie radę. Położne i lekarzy wspominam bardzo ciepło. O CZMP słyszałam różne rzecz i w wiekszosci nie fajne. Jedynie co wszystkim sie podoba to sale, ale to nie jest najważniejsze.
Edzia77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 668
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,792

GG:


post czw, 24 lis 2005 - 17:57
Post #5

jak ja rodziłam u Rydygiera nie miałam żadnej "opikującej sie mną" położnej, a mimo to wszystkie były szalenie uczynne i sympatyczne. Nawet do tego stopnia ze jedna z nich po wszystkim zaprowadziła mnie pod prysznic, czekała az sie umyje i odprowadziła do łóżka, mimo tego ze mówiłam ze dam sobie radę. Położne i lekarzy wspominam bardzo ciepło. O CZMP słyszałam różne rzecz i w wiekszosci nie fajne. Jedynie co wszystkim sie podoba to sale, ale to nie jest najważniejsze.

--------------------
Edzia
lilaroz
pią, 25 lis 2005 - 08:00
dzięki Edzia,
a mogę mieć jeszcze pytanie icon_redface.gif ? czy chodziłaś do jakiegoś lekarza, który tam pracuje? to słyszałam, że też pomaga...



lilaroz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 90
Dołączył: czw, 24 lis 05 - 16:45
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 4,118




post pią, 25 lis 2005 - 08:00
Post #6

dzięki Edzia,
a mogę mieć jeszcze pytanie icon_redface.gif ? czy chodziłaś do jakiegoś lekarza, który tam pracuje? to słyszałam, że też pomaga...



Edzia77
pią, 25 lis 2005 - 23:03
Chodziłam do doktor Niewierowicz, b fajna babeczka. Ma swój gabinet na Zachodniej przy Capitolu. Chyba jeszcze ma, bo wstyd sie przyznac ale sporo czasu nie bywałam u ginekologa, a powinnam.
Edzia77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 668
Dołączył: pon, 10 paź 05 - 18:45
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,792

GG:


post pią, 25 lis 2005 - 23:03
Post #7

Chodziłam do doktor Niewierowicz, b fajna babeczka. Ma swój gabinet na Zachodniej przy Capitolu. Chyba jeszcze ma, bo wstyd sie przyznac ale sporo czasu nie bywałam u ginekologa, a powinnam.

--------------------
Edzia
lilaroz
pią, 25 lis 2005 - 23:25
to w takim razie w przyszłym tygodniu przejadę się tam obejrzeć porodówkę.
faktycznie więcej dobrych opinii chyba słyszałam o rydygierze niż o czmp. tylko, że gina mam, który pracuje w czmp. ale i tak nie wiadomo czy będzie przy porodzie...


lilaroz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 90
Dołączył: czw, 24 lis 05 - 16:45
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 4,118




post pią, 25 lis 2005 - 23:25
Post #8

to w takim razie w przyszłym tygodniu przejadę się tam obejrzeć porodówkę.
faktycznie więcej dobrych opinii chyba słyszałam o rydygierze niż o czmp. tylko, że gina mam, który pracuje w czmp. ale i tak nie wiadomo czy będzie przy porodzie...


amania
sob, 26 lis 2005 - 11:26
odnośnie pytania w tytule - chyba najlepiej w szpitaliku icon_lol.gif
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post sob, 26 lis 2005 - 11:26
Post #9

odnośnie pytania w tytule - chyba najlepiej w szpitaliku icon_lol.gif

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
lilaroz
sob, 26 lis 2005 - 13:14
są tez tacy co mówią, że w domu najlepiej wink.gif
a gdzie Ty amania byłaś 26 maja 1999 i 24 lutego 2005?


lilaroz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 90
Dołączył: czw, 24 lis 05 - 16:45
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 4,118




post sob, 26 lis 2005 - 13:14
Post #10

są tez tacy co mówią, że w domu najlepiej wink.gif
a gdzie Ty amania byłaś 26 maja 1999 i 24 lutego 2005?


katkaowca
sob, 26 lis 2005 - 20:46
Ja obie moje dziewczyny ( 3,5 l. i 1,8 m-cy) rodziłam w Matce Polce i byłam naprawdę zadowolona. Zgadzam się, że to moloch i jesteś po prostu kolejną rodzącą, ale opieka jest ekspercka i gdyby co cały sprzęt na miejscu. Rodziłam z poleconą położną (dwukrotnie) i mogę ją z czystym sumieniem polecić dalej. Nazywa się Ewa Duszyńska. Polecam Matkę Polkę!!!!!1 icon_biggrin.gif
katkaowca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 18 lis 05 - 20:55
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 4,084




post sob, 26 lis 2005 - 20:46
Post #11

Ja obie moje dziewczyny ( 3,5 l. i 1,8 m-cy) rodziłam w Matce Polce i byłam naprawdę zadowolona. Zgadzam się, że to moloch i jesteś po prostu kolejną rodzącą, ale opieka jest ekspercka i gdyby co cały sprzęt na miejscu. Rodziłam z poleconą położną (dwukrotnie) i mogę ją z czystym sumieniem polecić dalej. Nazywa się Ewa Duszyńska. Polecam Matkę Polkę!!!!!1 icon_biggrin.gif
lilaroz
sob, 26 lis 2005 - 21:30
aaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! katkaowca właśnie Ciebie szukałam! błagam blagam.gif napisz jak to jest z tymi poleconymi położnymi. to mój pierwszy raz icon_redface.gif i chcialabym mieć kogoś sensownego przy boku. czy jak rodziłaś, to "twoja" położna miała dyżur? czy przyjechała do Ciebie? a na którym oddziale rodziłaś? a czy masz jakiś kontakt do tej położnej?



lilaroz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 90
Dołączył: czw, 24 lis 05 - 16:45
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 4,118




post sob, 26 lis 2005 - 21:30
Post #12

aaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! katkaowca właśnie Ciebie szukałam! błagam blagam.gif napisz jak to jest z tymi poleconymi położnymi. to mój pierwszy raz icon_redface.gif i chcialabym mieć kogoś sensownego przy boku. czy jak rodziłaś, to "twoja" położna miała dyżur? czy przyjechała do Ciebie? a na którym oddziale rodziłaś? a czy masz jakiś kontakt do tej położnej?



madziak75
pon, 05 gru 2005 - 10:23
Ja też urodziłam dwie córy w Matce Polce i polecam ten szpital BARDZO!!!!. Sale, owszem, jak w hotelu, natomiast mnie przekonali ludzie na których trafiłam. Super! Serce na dłoni!
W Rydygierze za poród rodzinny ze znieczuleniem miałam zapłacić 800zł (wdg oficjalnego cennika szpitalnego icon_eek.gif icon_evil.gif ) W Matce Polce miałam to wszystko za darmo i bez łachy. Na Przyrodniczej urodziła moja przyjaciółka a jej córkę zaraz po porodzie przewieziono do CZMP, bo na miejscu nie mieli respiratora. Ja wolałabym mieć dziecko przy sobie.... O Madurowiczu nie wspomnę....
madziak75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 488
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 08:23
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 690

GG:


post pon, 05 gru 2005 - 10:23
Post #13

Ja też urodziłam dwie córy w Matce Polce i polecam ten szpital BARDZO!!!!. Sale, owszem, jak w hotelu, natomiast mnie przekonali ludzie na których trafiłam. Super! Serce na dłoni!
W Rydygierze za poród rodzinny ze znieczuleniem miałam zapłacić 800zł (wdg oficjalnego cennika szpitalnego icon_eek.gif icon_evil.gif ) W Matce Polce miałam to wszystko za darmo i bez łachy. Na Przyrodniczej urodziła moja przyjaciółka a jej córkę zaraz po porodzie przewieziono do CZMP, bo na miejscu nie mieli respiratora. Ja wolałabym mieć dziecko przy sobie.... O Madurowiczu nie wspomnę....

--------------------
Mama Hani (11.12.2004) i Zosi (24.06.2002)
lilaroz
pon, 05 gru 2005 - 10:31
Cześć madziak75!
tu też zaglądasz? dostałam Twój list! dzięki w tym tygodniu będę dzwonić. Twoje wspomienia to miód na moje serce icon_wink.gif
dzięki jeszcze raz! icon_biggrin.gif
lilaroz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 90
Dołączył: czw, 24 lis 05 - 16:45
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 4,118




post pon, 05 gru 2005 - 10:31
Post #14

Cześć madziak75!
tu też zaglądasz? dostałam Twój list! dzięki w tym tygodniu będę dzwonić. Twoje wspomienia to miód na moje serce icon_wink.gif
dzięki jeszcze raz! icon_biggrin.gif

--------------------
user posted imageuser posted image
asior
śro, 11 sty 2006 - 18:22
lilaroz

no i gdzie rodziłaś?I jakie wrażenia?


Ja chciałam na Przyrodniczej.Moja mama tam rodziła i do tej pory twierdzi że tamtejsi lekarze cudem uratowali mi życie.
No ale dzwoniłam niedawno i zlikwidowali porodówkę icon_sad.gif

Zastanawiam się nad CZMP ale sama nie wiem.Mieszkam w drugim końcu miasta i nie wiem czy po rozpoczętym porodzie jechać taksówką na drugi koniec Łodzi to dobry pomysł...
asior


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: śro, 11 sty 06 - 12:53
Skąd: ŁÓDŹ
Nr użytkownika: 4,529




post śro, 11 sty 2006 - 18:22
Post #15

lilaroz

no i gdzie rodziłaś?I jakie wrażenia?


Ja chciałam na Przyrodniczej.Moja mama tam rodziła i do tej pory twierdzi że tamtejsi lekarze cudem uratowali mi życie.
No ale dzwoniłam niedawno i zlikwidowali porodówkę icon_sad.gif

Zastanawiam się nad CZMP ale sama nie wiem.Mieszkam w drugim końcu miasta i nie wiem czy po rozpoczętym porodzie jechać taksówką na drugi koniec Łodzi to dobry pomysł...

--------------------
user posted image
lilaroz
śro, 11 sty 2006 - 21:24
Cześć Asior!
rodziłam w CZMP. niestety generalnie nie wspominam zbyt dobrze. trudno mi powiedzieć jak by było w innym szpitalu.
jeśli znów miałabym rodzić to chyba spróbowałabym w madurowiczu.
a co do jazdy do szpitala, to chyba nie jest z tym tak źle. trochę ta cała akcja w końcu trwa icon_rolleyes.gif
my jechaliśmy centrum, więc też kawałek i bez problemu zdążyliśmy.
lilaroz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 90
Dołączył: czw, 24 lis 05 - 16:45
Skąd: łódź
Nr użytkownika: 4,118




post śro, 11 sty 2006 - 21:24
Post #16

Cześć Asior!
rodziłam w CZMP. niestety generalnie nie wspominam zbyt dobrze. trudno mi powiedzieć jak by było w innym szpitalu.
jeśli znów miałabym rodzić to chyba spróbowałabym w madurowiczu.
a co do jazdy do szpitala, to chyba nie jest z tym tak źle. trochę ta cała akcja w końcu trwa icon_rolleyes.gif
my jechaliśmy centrum, więc też kawałek i bez problemu zdążyliśmy.

--------------------
user posted imageuser posted image
Saskia
śro, 11 sty 2006 - 22:21
CYTAT(Saskia)
dgdyby jeszcze kiedyś przyszło mi rodzić to chyba wybrałabym Rydygiera
Ania

hm, chyba zmienię zdanie icon_wink.gif
szwagierka urodziła wczoraj w R. - z porodu zadowolona (tylko lekarz gburowaty, no ale było 10 porodów w ciągu doby...), opieka położnych taka sobie, sam szpital mało przytulne wrażenie na mnie zrobił no i idiotyczny IMHO zakaz wchodzenia odwiedzajacych do sal czyli kobitki po porodzie stoją na korytarzu i cichaczem dzieci pokazują...
za miesiąc kumpela rodzi w Madurowiczu - ciekawa jestem jej opinii
Saskia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,593
Dołączył: śro, 05 lis 03 - 19:03
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,167




post śro, 11 sty 2006 - 22:21
Post #17

CYTAT(Saskia)
dgdyby jeszcze kiedyś przyszło mi rodzić to chyba wybrałabym Rydygiera
Ania

hm, chyba zmienię zdanie icon_wink.gif
szwagierka urodziła wczoraj w R. - z porodu zadowolona (tylko lekarz gburowaty, no ale było 10 porodów w ciągu doby...), opieka położnych taka sobie, sam szpital mało przytulne wrażenie na mnie zrobił no i idiotyczny IMHO zakaz wchodzenia odwiedzajacych do sal czyli kobitki po porodzie stoją na korytarzu i cichaczem dzieci pokazują...
za miesiąc kumpela rodzi w Madurowiczu - ciekawa jestem jej opinii

--------------------
Michał (2001), Agatka (2004), Tosia (2007)
Saskia
śro, 11 sty 2006 - 22:26
CYTAT(lilaroz)
a co do jazdy do szpitala, to chyba nie jest z tym tak źle. trochę ta cała akcja w końcu trwa icon_rolleyes.gif  

nie chcę straszyć, ale moja córcia urodziła się dokładnie po godzinie od wyjscia z domu icon_lol.gif i do CZMP moglibyśmy nie zdązyć icon_lol.gif na szczęście Jordan jest oddalony o 3 min jazdy samochodem więc dojechałam między jednym skurczem a drugim icon_lol.gif
Saskia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,593
Dołączył: śro, 05 lis 03 - 19:03
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,167




post śro, 11 sty 2006 - 22:26
Post #18

CYTAT(lilaroz)
a co do jazdy do szpitala, to chyba nie jest z tym tak źle. trochę ta cała akcja w końcu trwa icon_rolleyes.gif  

nie chcę straszyć, ale moja córcia urodziła się dokładnie po godzinie od wyjscia z domu icon_lol.gif i do CZMP moglibyśmy nie zdązyć icon_lol.gif na szczęście Jordan jest oddalony o 3 min jazdy samochodem więc dojechałam między jednym skurczem a drugim icon_lol.gif

--------------------
Michał (2001), Agatka (2004), Tosia (2007)
anonimowy

Go??







post czw, 12 sty 2006 - 08:02
Post #19

asior, jesli to twoje pierwsze dziecko to masz jakieś 8-12 godzin żeby dojechać do CZMP. Raczej zdążysz.... icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
anonimowy

Go??







post czw, 12 sty 2006 - 08:03
Post #20

To byłam ja, Madziak75 icon_wink.gif
> gdzie rodzić w Łodziuni?
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 27 wrz 2024 - 03:06
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama