Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
18 Stron V  « poprzednia 16 17 18  

Lutowe maluszki 2012

> 
duszyczka
śro, 06 lut 2013 - 15:09
Ojej,a co sie z wszystkimi dzieje,ze nikt nie pisze już tyle czasu?
duszyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 467
Dołączył: nie, 08 paź 06 - 11:29
Skąd: Lwówek Śląski
Nr użytkownika: 7,890




post śro, 06 lut 2013 - 15:09
Post #341

Ojej,a co sie z wszystkimi dzieje,ze nikt nie pisze już tyle czasu?

--------------------


zaklin
sob, 09 lut 2013 - 11:46
Jakoś nie chce się pisać samemu ze sobą.

Duszyczko, ucałuj z najlepszymi życzeniami Joachimka od ciotki forumowej, bo już roczek zbliża się wielkimi krokami.
zaklin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 697
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:37
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 14,140




post sob, 09 lut 2013 - 11:46
Post #342

Jakoś nie chce się pisać samemu ze sobą.

Duszyczko, ucałuj z najlepszymi życzeniami Joachimka od ciotki forumowej, bo już roczek zbliża się wielkimi krokami.

--------------------

duszyczka
nie, 10 lut 2013 - 20:16
A dziękujemy.Nie wiem kiedy zlecialo,ale fakt faktem-rowno rok temu byłam na porodowce i przyszedł na świat mój synus icon_smile.gif
duszyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 467
Dołączył: nie, 08 paź 06 - 11:29
Skąd: Lwówek Śląski
Nr użytkownika: 7,890




post nie, 10 lut 2013 - 20:16
Post #343

A dziękujemy.Nie wiem kiedy zlecialo,ale fakt faktem-rowno rok temu byłam na porodowce i przyszedł na świat mój synus icon_smile.gif

--------------------


brouczek
nie, 10 lut 2013 - 20:34
Buziaki dla Joszkai mnóstwo uśmiechów!!!
brouczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 297
Dołączył: wto, 28 cze 11 - 17:07
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 37,019




post nie, 10 lut 2013 - 20:34
Post #344

Buziaki dla Joszkai mnóstwo uśmiechów!!!

--------------------


duszyczka
nie, 10 lut 2013 - 20:55
Dziękujemy i wszystkiego naj dla wszystkich dzieciaczkow,zarówno tych "po" jak i tych "przed" roczkiem.Jak wasze maluchy sie rozwijają?
duszyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 467
Dołączył: nie, 08 paź 06 - 11:29
Skąd: Lwówek Śląski
Nr użytkownika: 7,890




post nie, 10 lut 2013 - 20:55
Post #345

Dziękujemy i wszystkiego naj dla wszystkich dzieciaczkow,zarówno tych "po" jak i tych "przed" roczkiem.Jak wasze maluchy sie rozwijają?

--------------------


pysiunia13
pią, 15 lut 2013 - 19:08
duszyczka mieliśmy ślub dokladnie tego samego dnia. Pamiętna data:)
pysiunia13


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 134
Dołączył: sob, 16 cze 12 - 20:39
Nr użytkownika: 40,557




post pią, 15 lut 2013 - 19:08
Post #346

duszyczka mieliśmy ślub dokladnie tego samego dnia. Pamiętna data:)

--------------------




agaa.
sob, 16 lut 2013 - 08:51
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich roczniaków brawo_bis.gif brawo_bis.gif

My dzisiaj i jutro robimy imprezkę, a o to tort zrobiony przeze mnie
W ostatniej chwili musiałam zmienic kocepcje bo mi masa za szybko zaczęł schnąć i nie zdąrzyłam zrobić kwiatków, więc dorobiłam misie. No i brakło mi masy na dole więc musiałam dołatać i wyszło jak wyszło :ico_noniewiem:

agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post sob, 16 lut 2013 - 08:51
Post #347

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich roczniaków brawo_bis.gif brawo_bis.gif

My dzisiaj i jutro robimy imprezkę, a o to tort zrobiony przeze mnie
W ostatniej chwili musiałam zmienic kocepcje bo mi masa za szybko zaczęł schnąć i nie zdąrzyłam zrobić kwiatków, więc dorobiłam misie. No i brakło mi masy na dole więc musiałam dołatać i wyszło jak wyszło :ico_noniewiem:



--------------------
Igusia

Kajeczka

Fiefiora
nie, 24 lut 2013 - 15:58
zaklin wszystkiego najlepszego dla Lenki!
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post nie, 24 lut 2013 - 15:58
Post #348

zaklin wszystkiego najlepszego dla Lenki!

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
zaklin
śro, 03 kwi 2013 - 13:23
Dziękuję Fiefiora za życzenia.

Czas leci nieubłaganie, nasze skarby mają już po roczku z kawałkiem.
Czasem siedzę i oglądam zdjęcia z brzuszkiem i zerkam na Lenie jak się bawi, nie do uwierzenia że jest już taka duża.
Wasze dzieciaczki pewnie biegają już po domku? Moja dopiero stawia pierwsze kroczki, najlepiej jej się chodzi na kolanach w pionie, niesamowicie to wygląda.

Pozdrawiam Was serdecznie.
zaklin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 697
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:37
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 14,140




post śro, 03 kwi 2013 - 13:23
Post #349

Dziękuję Fiefiora za życzenia.

Czas leci nieubłaganie, nasze skarby mają już po roczku z kawałkiem.
Czasem siedzę i oglądam zdjęcia z brzuszkiem i zerkam na Lenie jak się bawi, nie do uwierzenia że jest już taka duża.
Wasze dzieciaczki pewnie biegają już po domku? Moja dopiero stawia pierwsze kroczki, najlepiej jej się chodzi na kolanach w pionie, niesamowicie to wygląda.

Pozdrawiam Was serdecznie.

--------------------

zaklin
wto, 23 kwi 2013 - 22:17
Ciotki forumowe, dajcie znać jak u Was i u małych szkrabów.
Ciekawa jestem jak zmieniły się Wasze pociechy.
zaklin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 697
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:37
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 14,140




post wto, 23 kwi 2013 - 22:17
Post #350

Ciotki forumowe, dajcie znać jak u Was i u małych szkrabów.
Ciekawa jestem jak zmieniły się Wasze pociechy.

--------------------

brouczek
nie, 04 sie 2013 - 22:57
Hej Zaklin! Maszmoże facebook'a? Tam jest nas większość i jakoś ten kotakt trwa... Daj znać, to się jakoś odnajdziemy icon_smile.gif A tymczasem z Borysiem i Jagódką buziaki ślemy!
brouczek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 297
Dołączył: wto, 28 cze 11 - 17:07
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 37,019




post nie, 04 sie 2013 - 22:57
Post #351

Hej Zaklin! Maszmoże facebook'a? Tam jest nas większość i jakoś ten kotakt trwa... Daj znać, to się jakoś odnajdziemy icon_smile.gif A tymczasem z Borysiem i Jagódką buziaki ślemy!


--------------------


Becik
sob, 01 lut 2014 - 16:41
Witam was dziewczynki 06.gif Ojjj dawno mnie tu nie bylo 29.gif Jakos tak czasu nie ma...nawet feacebooka wywalilam.U ans wszystko ok dziewczyny rosna jak na drozdzach.Julka mala lobuziara uczy sie od starszych siostr..jestesmy na etapie odpieluszkowania ale cos kiepsko nam idzie ...mam tyle robty ze jak juz sie za nia wezne to Julka zasika mi caly dom.A co u was ?
Becik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,719
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 18:37
Nr użytkownika: 6,529

GG:


post sob, 01 lut 2014 - 16:41
Post #352

Witam was dziewczynki 06.gif Ojjj dawno mnie tu nie bylo 29.gif Jakos tak czasu nie ma...nawet feacebooka wywalilam.U ans wszystko ok dziewczyny rosna jak na drozdzach.Julka mala lobuziara uczy sie od starszych siostr..jestesmy na etapie odpieluszkowania ale cos kiepsko nam idzie ...mam tyle robty ze jak juz sie za nia wezne to Julka zasika mi caly dom.A co u was ?

--------------------
agaa.
wto, 18 lut 2014 - 19:17
Witam i ja po roku nieobeności.
Może coś się znowu tutaj ruszy, większośc czasu człowiek na fb spędza a tutaj niestety czasu nawet nie ma żeby zajrzeć.

My też na etapie odpieluchowywania ale też kiepsko, Kaja już dawno była odpieluchowana a teraz szczerze mówiąc nie chce mi się nic.
Iga niegrzeczna strasznie, pokazuje rogi, wszystkich bije, pokazuje język i puka się w czolo a to wszystko zasługa Kai niestety, ajk są dwie to jest masakra 32.gif Trochę spokoju jest jak Kaja w szkole jest to Iga trochę grzeczniejsza.

Dziewczyny,odezwijcie się 06.gif
agaa.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,175
Dołączył: pią, 03 sie 07 - 20:49
Skąd: woj.łódzkie
Nr użytkownika: 15,665




post wto, 18 lut 2014 - 19:17
Post #353

Witam i ja po roku nieobeności.
Może coś się znowu tutaj ruszy, większośc czasu człowiek na fb spędza a tutaj niestety czasu nawet nie ma żeby zajrzeć.

My też na etapie odpieluchowywania ale też kiepsko, Kaja już dawno była odpieluchowana a teraz szczerze mówiąc nie chce mi się nic.
Iga niegrzeczna strasznie, pokazuje rogi, wszystkich bije, pokazuje język i puka się w czolo a to wszystko zasługa Kai niestety, ajk są dwie to jest masakra 32.gif Trochę spokoju jest jak Kaja w szkole jest to Iga trochę grzeczniejsza.

Dziewczyny,odezwijcie się 06.gif

--------------------
Igusia

Kajeczka

Becik
pią, 09 maj 2014 - 17:00
CYTAT(agaa. @ Tue, 18 Feb 2014 - 18:17) *
Witam i ja po roku nieobeności.
Może coś się znowu tutaj ruszy, większośc czasu człowiek na fb spędza a tutaj niestety czasu nawet nie ma żeby zajrzeć.

My też na etapie odpieluchowywania ale też kiepsko, Kaja już dawno była odpieluchowana a teraz szczerze mówiąc nie chce mi się nic.
Iga niegrzeczna strasznie, pokazuje rogi, wszystkich bije, pokazuje język i puka się w czolo a to wszystko zasługa Kai niestety, ajk są dwie to jest masakra 32.gif Trochę spokoju jest jak Kaja w szkole jest to Iga trochę grzeczniejsza.

Dziewczyny,odezwijcie się 06.gif
agaa nie przejmuj się u nas to samo...Julka też bardzo pilnie uczy się od mistrzyń
29.gif A ostatnio spodobało jej się hasło "podaj mi piwo" i używa go wszędzie nawet w miejscach publicznych...na szczęście mówi to po polsku więc raczej nikt jej nie rozumie...a moja rodzinka ma z tego ubaw,więc się śmieją...więc ona nie zapomina i kółko się zamyka. 04.gif Kłuci się najgłośniej ze wszystkich i ogólnie rzecz biorąc ostatnio nie ma czegoś takiego jak prośba ona wydaje tylko rozkazy 29.gif .Ale już nie siusia do pieluszki...a nad resztą jeszcze popracujemy.A co tan u Was? Piszcie coś!!!

Ten post edytował Becik pią, 09 maj 2014 - 17:02
Becik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,719
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 18:37
Nr użytkownika: 6,529

GG:


post pią, 09 maj 2014 - 17:00
Post #354

CYTAT(agaa. @ Tue, 18 Feb 2014 - 18:17) *
Witam i ja po roku nieobeności.
Może coś się znowu tutaj ruszy, większośc czasu człowiek na fb spędza a tutaj niestety czasu nawet nie ma żeby zajrzeć.

My też na etapie odpieluchowywania ale też kiepsko, Kaja już dawno była odpieluchowana a teraz szczerze mówiąc nie chce mi się nic.
Iga niegrzeczna strasznie, pokazuje rogi, wszystkich bije, pokazuje język i puka się w czolo a to wszystko zasługa Kai niestety, ajk są dwie to jest masakra 32.gif Trochę spokoju jest jak Kaja w szkole jest to Iga trochę grzeczniejsza.

Dziewczyny,odezwijcie się 06.gif
agaa nie przejmuj się u nas to samo...Julka też bardzo pilnie uczy się od mistrzyń
29.gif A ostatnio spodobało jej się hasło "podaj mi piwo" i używa go wszędzie nawet w miejscach publicznych...na szczęście mówi to po polsku więc raczej nikt jej nie rozumie...a moja rodzinka ma z tego ubaw,więc się śmieją...więc ona nie zapomina i kółko się zamyka. 04.gif Kłuci się najgłośniej ze wszystkich i ogólnie rzecz biorąc ostatnio nie ma czegoś takiego jak prośba ona wydaje tylko rozkazy 29.gif .Ale już nie siusia do pieluszki...a nad resztą jeszcze popracujemy.A co tan u Was? Piszcie coś!!!

--------------------
> Lutowe maluszki 2012
Start new topic
Reply to this topic
18 Stron V  « poprzednia 16 17 18
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 15:19
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama