Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
12 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

CZERWCOWE DZIECIACZKI sesja VI

, Byle do czerwca :)
> , Byle do czerwca :)
gosiagosia
sob, 04 wrz 2010 - 09:11
Kaska, mój chop już nie komentuje nawet, a Szym nas w łóżku rozdziela od dawna icon_smile.gif
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post sob, 04 wrz 2010 - 09:11
Post #41

Kaska, mój chop już nie komentuje nawet, a Szym nas w łóżku rozdziela od dawna icon_smile.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Fiefiora
sob, 04 wrz 2010 - 12:00
CYTAT(ATeFKa @ Sat, 04 Sep 2010 - 08:09) *
można coś pomyśleć o innym łóżku...bo się mąż niepokoi 06.gif

i pomyśleć o siostrze dla chłopaków 03.gif
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post sob, 04 wrz 2010 - 12:00
Post #42

CYTAT(ATeFKa @ Sat, 04 Sep 2010 - 08:09) *
można coś pomyśleć o innym łóżku...bo się mąż niepokoi 06.gif

i pomyśleć o siostrze dla chłopaków 03.gif


--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
goniaj
sob, 04 wrz 2010 - 14:42
caluski dla Jacunia, biedactwo, ale sie porozbijal

supernowa ja pewnie nie potrafilabym tak z premedytacja, za miekka jestem, ale skorzystalam z okazji ze zbiegu okolicznosci

atefka powodzenia zycze, trzymam kciuki, oby sie udalo, jaki ja mam szczescie, ze juz od dawna dzieci z nami nie spia, ale jak wyjechalismy na urlop mieszkalismy u kolezanki i spalismy tak z alekse czasami bo nie chcial spac w obcym lozeczku i potem znowu problem byl jak wrocilismy bo on chcial z nami

a tu klika fotek z delfinarium w holandii

aleks kontra lew morski

delfinek

"polskie foczki"
goniaj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 280
Dołączył: śro, 25 mar 09 - 14:46
Skąd: Zielona Wyspa
Nr użytkownika: 26,332

GG:


post sob, 04 wrz 2010 - 14:42
Post #43

caluski dla Jacunia, biedactwo, ale sie porozbijal

supernowa ja pewnie nie potrafilabym tak z premedytacja, za miekka jestem, ale skorzystalam z okazji ze zbiegu okolicznosci

atefka powodzenia zycze, trzymam kciuki, oby sie udalo, jaki ja mam szczescie, ze juz od dawna dzieci z nami nie spia, ale jak wyjechalismy na urlop mieszkalismy u kolezanki i spalismy tak z alekse czasami bo nie chcial spac w obcym lozeczku i potem znowu problem byl jak wrocilismy bo on chcial z nami

a tu klika fotek z delfinarium w holandii

aleks kontra lew morski

delfinek

"polskie foczki"

--------------------
ALEKS


KAROLEK
ATeFKa
sob, 04 wrz 2010 - 21:42
gosiagosia, to jakim cudem Ty ciaza.gif ? jak Szym pomiędzy wami ? 06.gif

znowu na grzybkach byliśmy icon_smile.gif ale się dziś najadłam w końcu, bo tak to wszystkie zamrażałam... miał być tylko spacerek , ale koszyk znależliśmy, późnym popołudniem.

rano byłam w mieście. masakra. chciałam kupić dziecku polarek. nic nie ma...
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post sob, 04 wrz 2010 - 21:42
Post #44

gosiagosia, to jakim cudem Ty ciaza.gif ? jak Szym pomiędzy wami ? 06.gif

znowu na grzybkach byliśmy icon_smile.gif ale się dziś najadłam w końcu, bo tak to wszystkie zamrażałam... miał być tylko spacerek , ale koszyk znależliśmy, późnym popołudniem.

rano byłam w mieście. masakra. chciałam kupić dziecku polarek. nic nie ma...

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
katiek
sob, 04 wrz 2010 - 22:15
Ja chcę grzybków. W Warszawie prawie grzybów kupić ie można, a jak są, to podgrzybki po 35 zł, a prawdziwki po 45-50 icon_eek.gif .
I chętnie bym sobie na grzybki poszła do lasu...
Może za rok się uda...
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post sob, 04 wrz 2010 - 22:15
Post #45

Ja chcę grzybków. W Warszawie prawie grzybów kupić ie można, a jak są, to podgrzybki po 35 zł, a prawdziwki po 45-50 icon_eek.gif .
I chętnie bym sobie na grzybki poszła do lasu...
Może za rok się uda...
MagdaCe
sob, 04 wrz 2010 - 23:10
Supernowa mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało. No cóż auto jest po to aby człek był bezpieczny. Szkoda tylko nerwów. A na poranną kawę to i owszem, umówimy się jeszcze dokładnie
MagdaCe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 791
Dołączył: nie, 10 sie 08 - 19:50
Skąd: neptun city
Nr użytkownika: 21,138

GG:


post sob, 04 wrz 2010 - 23:10
Post #46

Supernowa mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało. No cóż auto jest po to aby człek był bezpieczny. Szkoda tylko nerwów. A na poranną kawę to i owszem, umówimy się jeszcze dokładnie

--------------------
Julcio


?ukasz 12.07.2002 12:45
Alicja 09.11.2006 00:45
Julian 23.05.2009 21:40
Supernowa
nie, 05 wrz 2010 - 08:22
MagdaCe, ja tylko buzi dałam temu drugiemu samochodowi. On ma małą ryskę, a ja przetarcie a tablicy. Facet spokojny, umówiliśmy się na małą kwotę odszkodowania.

Dzisiaj plucha. Nawet nie ma jak z dziećmi wyjść na spacer. Nie lubię takich niedziel w domu. Muszę coś wymyślić.
Supernowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,839
Dołączył: pon, 13 paź 08 - 21:31
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 22,552




post nie, 05 wrz 2010 - 08:22
Post #47

MagdaCe, ja tylko buzi dałam temu drugiemu samochodowi. On ma małą ryskę, a ja przetarcie a tablicy. Facet spokojny, umówiliśmy się na małą kwotę odszkodowania.

Dzisiaj plucha. Nawet nie ma jak z dziećmi wyjść na spacer. Nie lubię takich niedziel w domu. Muszę coś wymyślić.

--------------------


kachaaa
nie, 05 wrz 2010 - 08:38
Chcę do lasu na grzyby !!!!
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
Skąd: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post nie, 05 wrz 2010 - 08:38
Post #48

Chcę do lasu na grzyby !!!!

--------------------




ATeFKa
nie, 05 wrz 2010 - 15:15
znowu mam kosz grzybów... 29.gif
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post nie, 05 wrz 2010 - 15:15
Post #49

znowu mam kosz grzybów... 29.gif

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
ATeFKa
nie, 05 wrz 2010 - 20:33
Grzyby przerobione, ugotowane, leżą na sicie i czekają na zamrożenie. Ja w zasadzie grzyby tylko mrożę, nie robię w occie, bo nie jadamy, więc mam o tyle mało roboty. Jest w tej chwili taki wysyp, że ludzie to po 2 wiadra po lesie nosili i jeszcze reklamówki... ludzi w lesie multum, ale grzybów też. My z wózkiem chodzimy w zasadzie tylko przy drodze, ale i tak zawsze wracając z lasu coś sie niesie... choć może jutro se daruję...
A pogoda u nas wyśmienita. Cały dzień ślicznie świeciło słoneczko, na słońcu cieplutko, ale jak słońce schowałao sie za chmurkę lub w cieniu to zimno. Temperatura w nocy spadła do 3-4 stopni, a w sklepie słyszałam jak jedna babka do drugiej mówiła że gdzieś tam temperatura spadła do -2 stopni!! Ale ja jeszcze czekam na ciepełko 06.gif

Gothica i ja ? Odstawiłaś Helenkę od piersi? Udało Ci się przed weselem? No i jak sie bawiliście na weselichu?

Zuzka, a Ty gdzie się nam zagubiłaś ostatnio? Jak dziewczynki? Zdrowe? Zuzia do przedszkola poszła?

Fiefiora, nieustannie suszę dla Ciebie grzybki, tylko nie zapomnij się po nie OSOBIŚCIE pofatygować. ACHA!! Zapomniałam wam jeszcze o jednym napisać. Tak pysznych pierogów jak jadłam w Krakowie to jeszcze nie jadłam! Były pyyszne. AAaaa i jeszcze widziałam kilometrową pizzę 03.gif

katiek, krótki wypad za Warszawę z pożytkiem! Wynajmujesz na jedną noc pokój a grzybów wywozisz cały bagażnik. serio.

Supernowa i co wymyśliłaś? Przyjeżdżacie jeszcze do Olsztyna? Czy Twój mąż już tu skończył ?

Wydaje mi się ze dzisiejszej nocy młody nie obudził sie ani razu...Czyżby poszło to tak lekko?...
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post nie, 05 wrz 2010 - 20:33
Post #50

Grzyby przerobione, ugotowane, leżą na sicie i czekają na zamrożenie. Ja w zasadzie grzyby tylko mrożę, nie robię w occie, bo nie jadamy, więc mam o tyle mało roboty. Jest w tej chwili taki wysyp, że ludzie to po 2 wiadra po lesie nosili i jeszcze reklamówki... ludzi w lesie multum, ale grzybów też. My z wózkiem chodzimy w zasadzie tylko przy drodze, ale i tak zawsze wracając z lasu coś sie niesie... choć może jutro se daruję...
A pogoda u nas wyśmienita. Cały dzień ślicznie świeciło słoneczko, na słońcu cieplutko, ale jak słońce schowałao sie za chmurkę lub w cieniu to zimno. Temperatura w nocy spadła do 3-4 stopni, a w sklepie słyszałam jak jedna babka do drugiej mówiła że gdzieś tam temperatura spadła do -2 stopni!! Ale ja jeszcze czekam na ciepełko 06.gif

Gothica i ja ? Odstawiłaś Helenkę od piersi? Udało Ci się przed weselem? No i jak sie bawiliście na weselichu?

Zuzka, a Ty gdzie się nam zagubiłaś ostatnio? Jak dziewczynki? Zdrowe? Zuzia do przedszkola poszła?

Fiefiora, nieustannie suszę dla Ciebie grzybki, tylko nie zapomnij się po nie OSOBIŚCIE pofatygować. ACHA!! Zapomniałam wam jeszcze o jednym napisać. Tak pysznych pierogów jak jadłam w Krakowie to jeszcze nie jadłam! Były pyyszne. AAaaa i jeszcze widziałam kilometrową pizzę 03.gif

katiek, krótki wypad za Warszawę z pożytkiem! Wynajmujesz na jedną noc pokój a grzybów wywozisz cały bagażnik. serio.

Supernowa i co wymyśliłaś? Przyjeżdżacie jeszcze do Olsztyna? Czy Twój mąż już tu skończył ?

Wydaje mi się ze dzisiejszej nocy młody nie obudził sie ani razu...Czyżby poszło to tak lekko?...

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
Fiefiora
nie, 05 wrz 2010 - 20:44
Kaśka Ty mnie nie denerwuj ani z tą pogodą ,ani z tymi grzybami u nas lało cały weekend, w dodatku zimno jak diabli i wieje...
Kupiłam Olkowi ciepłą czapkę, rękawiczki, szalik, rajstopy i grube spodnie... A ja dostałam kapelusz, ale myśle intensywnie nad ciepłą czapką diabel.gif Czuję się jak bym przespała jesień i obudziła się w zimie.
Fiefiora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,707
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 08:04
Skąd: Krakow
Nr użytkownika: 14,126




post nie, 05 wrz 2010 - 20:44
Post #51

Kaśka Ty mnie nie denerwuj ani z tą pogodą ,ani z tymi grzybami u nas lało cały weekend, w dodatku zimno jak diabli i wieje...
Kupiłam Olkowi ciepłą czapkę, rękawiczki, szalik, rajstopy i grube spodnie... A ja dostałam kapelusz, ale myśle intensywnie nad ciepłą czapką diabel.gif Czuję się jak bym przespała jesień i obudziła się w zimie.

--------------------
Łobuz lipiec 2009
Młoda Gniewna wrzesień 2012
katiek
nie, 05 wrz 2010 - 21:00
Kaśka ja na wypad bardzo chętnie tylko nie mam jak dojechać-samochodem mąż mnie samej z młodym nie puści icon_sad.gif
I nie mówcie mi że ja ostatnia matka karmiąca zostanę ...
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post nie, 05 wrz 2010 - 21:00
Post #52

Kaśka ja na wypad bardzo chętnie tylko nie mam jak dojechać-samochodem mąż mnie samej z młodym nie puści icon_sad.gif
I nie mówcie mi że ja ostatnia matka karmiąca zostanę ...
ATeFKa
nie, 05 wrz 2010 - 21:11
CYTAT(katiek @ Sun, 05 Sep 2010 - 20:00) *
Kaśka ja na wypad bardzo chętnie tylko nie mam jak dojechać-samochodem mąż mnie samej z młodym nie puści icon_sad.gif
I nie mówcie mi że ja ostatnia matka karmiąca zostanę ...


A z mężem?

Być może... ja już całe 2 dni i noce nie karmię...

Fiefiora, Ty się w kożuch zaopatrz 29.gif
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post nie, 05 wrz 2010 - 21:11
Post #53

CYTAT(katiek @ Sun, 05 Sep 2010 - 20:00) *
Kaśka ja na wypad bardzo chętnie tylko nie mam jak dojechać-samochodem mąż mnie samej z młodym nie puści icon_sad.gif
I nie mówcie mi że ja ostatnia matka karmiąca zostanę ...


A z mężem?

Być może... ja już całe 2 dni i noce nie karmię...

Fiefiora, Ty się w kożuch zaopatrz 29.gif

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
kachaaa
nie, 05 wrz 2010 - 21:18
CYTAT(ATeFKa @ Sun, 05 Sep 2010 - 16:15) *
znowu mam kosz grzybów... 29.gif


zołza ... wredna zołza .... 31.gif
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
Skąd: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post nie, 05 wrz 2010 - 21:18
Post #54

CYTAT(ATeFKa @ Sun, 05 Sep 2010 - 16:15) *
znowu mam kosz grzybów... 29.gif


zołza ... wredna zołza .... 31.gif

--------------------




ATeFKa
nie, 05 wrz 2010 - 21:31
CYTAT(kachaaa @ Sun, 05 Sep 2010 - 20:18) *
zołza ... wredna zołza .... 31.gif


06.gif A to tam u Ciebie na wsi nie ma lasów? Na zdjęciach widziałam...
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post nie, 05 wrz 2010 - 21:31
Post #55

CYTAT(kachaaa @ Sun, 05 Sep 2010 - 20:18) *
zołza ... wredna zołza .... 31.gif


06.gif A to tam u Ciebie na wsi nie ma lasów? Na zdjęciach widziałam...

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
kachaaa
nie, 05 wrz 2010 - 21:38
a ja na zdjęciach widziałam słonia tańczącego na trąbie 29.gif , na "mojej " wsi są tylko srające kundle
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
Skąd: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post nie, 05 wrz 2010 - 21:38
Post #56

a ja na zdjęciach widziałam słonia tańczącego na trąbie 29.gif , na "mojej " wsi są tylko srające kundle

--------------------




ATeFKa
nie, 05 wrz 2010 - 21:58
To te Twoje zdjęcia to wszystko mistyfikacja była??? I Hubcio to nie Hubcio?

ps. Jak Fiefiora się podzieli to trochę dostaniesz... o ile więcej nazbieram... 29.gif
ATeFKa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,330
Dołączył: pon, 20 paź 08 - 15:41
Nr użytkownika: 22,791




post nie, 05 wrz 2010 - 21:58
Post #57

To te Twoje zdjęcia to wszystko mistyfikacja była??? I Hubcio to nie Hubcio?

ps. Jak Fiefiora się podzieli to trochę dostaniesz... o ile więcej nazbieram... 29.gif

--------------------



mam swoje zdanie. ale nie powiem ci jakie.
kachaaa
nie, 05 wrz 2010 - 22:45
Ja Ci dam zaraz mistyfikację. Jak ci zasadzę kopa nie powiem gdzie to będziesz oglądać grzybkowe kapelusze od spodu 08.gif

Łachy nie potrzebuje, zadowolę sie własnej roboty powidłami ze śliwki i czekolady 31.gif i chlebkiem świeżutkim na zakwasie co to go niedawno z piekarnika wyciągnęłam.
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
Skąd: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post nie, 05 wrz 2010 - 22:45
Post #58

Ja Ci dam zaraz mistyfikację. Jak ci zasadzę kopa nie powiem gdzie to będziesz oglądać grzybkowe kapelusze od spodu 08.gif

Łachy nie potrzebuje, zadowolę sie własnej roboty powidłami ze śliwki i czekolady 31.gif i chlebkiem świeżutkim na zakwasie co to go niedawno z piekarnika wyciągnęłam.

--------------------




katiek
nie, 05 wrz 2010 - 22:57
Mąż już urlopu nie ma. A tłuc się z młodym tylko na weekend, to siły nie mam.
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post nie, 05 wrz 2010 - 22:57
Post #59

Mąż już urlopu nie ma. A tłuc się z młodym tylko na weekend, to siły nie mam.
Zuzka80
pon, 06 wrz 2010 - 09:24
Kaśka jestem, czytam. Nie ma co pisać bo nadal bezdzietna jestem. Byłam co prawda u nich przez 5 dni ale nudziliśmy się w domu bo lało niemiłosiernie. Trzeba było uruchomić centralne bo zamarzaliśmy. Dzisiaj muszę wysłać dziewczynom grubsze ciuchy bo jeszcze dwa tygodnie tam będą. Grzybów w górach nie ma za wiele. Kilka podgrzybków i trochę więcej kurek.

Paulinę zsypało u babci. Tylko na rączkach i nóżkach. Lekarz stwierdził że to ospa ale myślę że to nie była trafna diagnoza. Pseudo ospa zeszła po trzech dniach. Podejrzewam uczulenie na winogrona.

W czwartek jedziemy obejrzeć mieszkanie. Zaczynamy się rozglądać za czymś większym bo miejsca na rupiecie brak.

Jejku, jak mi się nie chce...

EDIT: napisałam że w domu lało niemiłosiernie 29.gif

Ten post edytował Zuzka80 pon, 06 wrz 2010 - 09:26
Zuzka80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,349
Dołączył: wto, 04 kwi 06 - 19:56
Skąd: Gliwice
Nr użytkownika: 5,484




post pon, 06 wrz 2010 - 09:24
Post #60

Kaśka jestem, czytam. Nie ma co pisać bo nadal bezdzietna jestem. Byłam co prawda u nich przez 5 dni ale nudziliśmy się w domu bo lało niemiłosiernie. Trzeba było uruchomić centralne bo zamarzaliśmy. Dzisiaj muszę wysłać dziewczynom grubsze ciuchy bo jeszcze dwa tygodnie tam będą. Grzybów w górach nie ma za wiele. Kilka podgrzybków i trochę więcej kurek.

Paulinę zsypało u babci. Tylko na rączkach i nóżkach. Lekarz stwierdził że to ospa ale myślę że to nie była trafna diagnoza. Pseudo ospa zeszła po trzech dniach. Podejrzewam uczulenie na winogrona.

W czwartek jedziemy obejrzeć mieszkanie. Zaczynamy się rozglądać za czymś większym bo miejsca na rupiecie brak.

Jejku, jak mi się nie chce...

EDIT: napisałam że w domu lało niemiłosiernie 29.gif

--------------------
Zuzia

Paulinka
> CZERWCOWE DZIECIACZKI sesja VI, Byle do czerwca :)
Start new topic
Reply to this topic
12 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 12:34
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama