Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

PowracajÄ…ca grzybica pochwy:-(

> 
Potwora
sob, 20 mar 2004 - 13:54
CYTAT(piola)
Niestety u mnie bez zmian. Od czasu napisania tamtego postu wróciÅ‚a dwa razy  :( Już sama nie wiem co mam robić, mam tysiÄ…c różnych pomysłów. OdstawiÅ‚am kolorowy papier i nic  :( Podmywam siÄ™ Laktacydem i nic  :( OszalejÄ™ chyba. W tej chwili poważnie zastanawiam siÄ™ nad odstawieniem tabletek bo może faktycznie to jest głównÄ… przyczynÄ… moich problemów. Z moich skojarzeÅ„ wynika, że wszystko jakoÅ› tak wÅ‚aÅ›nie siÄ™ zaczęło jak zaczęłam je brać. No i wiecie co, zawsze swÄ™dzenie pojawia siÄ™ na poczÄ…tku ostatniego tygodnia brania tabletek. Czy to ma jakieÅ› znaczenie  :?: NapiszÄ™ jeszcze tylko, że mojÄ… sÅ‚aboÅ›ciÄ… sÄ… sÅ‚odycze a czytaÅ‚am, że to też może być przyczynÄ… powstawania grzyba. Nie jem ich w ogromnych iloÅ›ciach, ale faktem jest że jednak jem, wiÄ™c może jeszcze to ograniczyć. Już naprawdÄ™ nie wiem co robić  :?:  
Piola


Ja zastosowała się prawie do wszytskich rad z postu Dorki (powyżej) i niestety, dopóki brałam pikuły tak długo męczyłam się z grzybicą.
Ostawiłam tabletki - grzybicy brak.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post sob, 20 mar 2004 - 13:54
Post #21

CYTAT(piola)
Niestety u mnie bez zmian. Od czasu napisania tamtego postu wróciÅ‚a dwa razy  :( Już sama nie wiem co mam robić, mam tysiÄ…c różnych pomysłów. OdstawiÅ‚am kolorowy papier i nic  :( Podmywam siÄ™ Laktacydem i nic  :( OszalejÄ™ chyba. W tej chwili poważnie zastanawiam siÄ™ nad odstawieniem tabletek bo może faktycznie to jest głównÄ… przyczynÄ… moich problemów. Z moich skojarzeÅ„ wynika, że wszystko jakoÅ› tak wÅ‚aÅ›nie siÄ™ zaczęło jak zaczęłam je brać. No i wiecie co, zawsze swÄ™dzenie pojawia siÄ™ na poczÄ…tku ostatniego tygodnia brania tabletek. Czy to ma jakieÅ› znaczenie  :?: NapiszÄ™ jeszcze tylko, że mojÄ… sÅ‚aboÅ›ciÄ… sÄ… sÅ‚odycze a czytaÅ‚am, że to też może być przyczynÄ… powstawania grzyba. Nie jem ich w ogromnych iloÅ›ciach, ale faktem jest że jednak jem, wiÄ™c może jeszcze to ograniczyć. Już naprawdÄ™ nie wiem co robić  :?:  
Piola


Ja zastosowała się prawie do wszytskich rad z postu Dorki (powyżej) i niestety, dopóki brałam pikuły tak długo męczyłam się z grzybicą.
Ostawiłam tabletki - grzybicy brak.
> PowracajÄ…ca grzybica pochwy:-(
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 01:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama