Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

bardzo krótka miesiączka

> 
sylek
piÄ…, 10 lut 2006 - 20:18
Witam icon_smile.gif
ja mam taki problem z miesiączką : są bardzo- krótkie dwudniowe krwawienia- mój ginekolog mówi, że nie jest to żaden problem( tylko się cieszyć) i w ciąże mogę normalnie zajść. Tylko, że dwa lata kochamy się bez żadnego zabezpieczenia i dzidzi jak nie ma tak nie ma... i jak tu myśleć że wszystko w porządku...?
[/b]
sylek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 169
Dołączył: czw, 09 lut 06 - 02:21
SkÄ…d: Margonin
Nr użytkownika: 4,873




post piÄ…, 10 lut 2006 - 20:18
Post #1

Witam icon_smile.gif
ja mam taki problem z miesiączką : są bardzo- krótkie dwudniowe krwawienia- mój ginekolog mówi, że nie jest to żaden problem( tylko się cieszyć) i w ciąże mogę normalnie zajść. Tylko, że dwa lata kochamy się bez żadnego zabezpieczenia i dzidzi jak nie ma tak nie ma... i jak tu myśleć że wszystko w porządku...?
[/b]

--------------------


Madzia25
piÄ…, 10 lut 2006 - 20:22
Witam Sylek!!!
Moje krwawienia sa raczej bardzo długie, nawet do 5 dni. Ostatnio jednak (jakoś 1,5 roku) 4 dniowe. Ja z mężem nie zabezpieczamy się już 2 lata i 6 m-cy a dzidziusia też nie ma więc sądzę, że jeśli lekarz powiedział Ci, że krótkie @ to nie przeszkoda nie powinnaś się zamartwiać a najlepiej zrobić badania czy wszystko jest ok i będziecie spokojniejsi.

Życzę Ci abyś jak najszybciej doczekała się maleństwa, wiem co czujesz...
Pozdrawiam icon_lol.gif
Madzia25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 222
Dołączył: sob, 21 sty 06 - 22:04
SkÄ…d: Siechnice
Nr użytkownika: 4,665




post piÄ…, 10 lut 2006 - 20:22
Post #2

Witam Sylek!!!
Moje krwawienia sa raczej bardzo długie, nawet do 5 dni. Ostatnio jednak (jakoś 1,5 roku) 4 dniowe. Ja z mężem nie zabezpieczamy się już 2 lata i 6 m-cy a dzidziusia też nie ma więc sądzę, że jeśli lekarz powiedział Ci, że krótkie @ to nie przeszkoda nie powinnaś się zamartwiać a najlepiej zrobić badania czy wszystko jest ok i będziecie spokojniejsi.

Życzę Ci abyś jak najszybciej doczekała się maleństwa, wiem co czujesz...
Pozdrawiam icon_lol.gif

--------------------



sylek
piÄ…, 10 lut 2006 - 20:28
dziękuję Madziu za odpowiedź. icon_biggrin.gif
na wiosnę będę robić szczegółowe badania- (chyba,że to tej pory odniesiemy sukces reprodukcyjny...?)
sylek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 169
Dołączył: czw, 09 lut 06 - 02:21
SkÄ…d: Margonin
Nr użytkownika: 4,873




post piÄ…, 10 lut 2006 - 20:28
Post #3

dziękuję Madziu za odpowiedź. icon_biggrin.gif
na wiosnę będę robić szczegółowe badania- (chyba,że to tej pory odniesiemy sukces reprodukcyjny...?)

--------------------


Madzia25
piÄ…, 10 lut 2006 - 20:34
Życzę ci tego z całego serca, nie poddawaj się i bądź dobrej myśli a wszystko sie ułoży icon_smile.gif
Madzia25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 222
Dołączył: sob, 21 sty 06 - 22:04
SkÄ…d: Siechnice
Nr użytkownika: 4,665




post piÄ…, 10 lut 2006 - 20:34
Post #4

Życzę ci tego z całego serca, nie poddawaj się i bądź dobrej myśli a wszystko sie ułoży icon_smile.gif

--------------------



Anabel89
śro, 19 cze 2019 - 13:04
Jeśli z hormonami wszystko ok, to spróbuj wyznaczać sobie dni płodne- ja stosowałam tester owulacji ze śliny afrodyta, i w dni płodne aplikowałam sobie żel prefert vaginal, który wspomagał plemniki. Taki zestaw kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.
Anabel89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25
Dołączył: śro, 19 cze 19 - 12:19
Nr użytkownika: 53,139




post śro, 19 cze 2019 - 13:04
Post #5

Jeśli z hormonami wszystko ok, to spróbuj wyznaczać sobie dni płodne- ja stosowałam tester owulacji ze śliny afrodyta, i w dni płodne aplikowałam sobie żel prefert vaginal, który wspomagał plemniki. Taki zestaw kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.
> bardzo krótka miesiÄ…czka
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 12:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama