Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

Nocleg w okolicach Zakopanego

-
rysa154
post Fri, 12 Apr 2013 - 20:19
Post #41

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 25,743

Iza byliśmy w sichlanskim dworku.pięknie i napewno tam wrócimy.wszystko mi t pasowało.jedzenie super i jadalnia z wyjściem na ogród więc jak dzieci zjadły wcześniej mu mogliśmy spokojnie dokończyć a oni szli sie bawić.i kawka na lwzaczku plus piękny widok.

--------------------

Go to the top of the page PM

Quote Post
green
post Fri, 12 Apr 2013 - 20:36
Post #42

Nr użytkownika: 1,909

W czerwcu 2011 byłam w Villi Toscana w Murzasichlu - przepiękne widoki z okna (ap. żółty i pomarańczowy oraz różowy, jadalnia - sprawdziłam osobiście). Fajne wnętrza - na stronie widać w jakim stylu są zrobione. Zupełnie coś innego niż w okolicy. Placu zabaw na zew. wtedy nie było, ale może teraz już jest, bo coś w planach mieli właściciele zrobić. Był kącik zabaw wewnątrz budynku, miejsce do poczytania i pogrania w gry planszowe, sala kinowa z fotelem do masażu. Kuchnia przepyszna - gotował Włoch, tiramisu i gnocchi śni mi się po nocach i drugiego takiego dobrego nigdzie nie jadłam. Miam. Desery zjadałam za siebie i dzieci (one nie są deserowe).
Minusy: mały parking, ap. żółty i pomarańczowy mają osobne wejście więc na obiady i śniadania trzeba było dzieciaki ubierać w cały ekwipunek aby przejść do jadali. Uciążliwe ale coś za coś. Bo z tych ap. było wyjście od razu na trawkę przed budynkiem więc wystarczyło otworzyć drzwi i dzieciaki mogły pobawić się na zew.
Kolejny minus - te dwa ap. są na parterze, wilgoć w pokojach była spora, woda skraplała się i wiecznie były mokre płytki na podłodze. Może to dlatego, że trafiliśmy w czerwcu na kiepską deszczową pogodę i temperatury mało przyjemne. W pokojach było nam na początku zimno, potem dogrzali troszkę.

A to widok z łóżka, tak, tak dokładnie z łóżka na którym spałam, potrafiłam obudzić się o 5 rano aby na góry popatrzeć przy wschodzie słoneczka, a wieczorem siedzieliśmy na zew. popijajac winko i upajaliśmy się widokami i zachodzącym słoneczkiem (jak nie padało akurat):

a tak było w ap. różowym:

a tu inne zdjęcia:
toscana 03
toscana 04
toscana 05
toscana 06
toscana 07
toscana 08
toscana 09

--------------------
chłopaki: 2004 i 2008

Quote Post
Krystian32
post Sat, 03 Aug 2013 - 18:48
Post #43

Grupa: Zbanowani
Nr użytkownika: 42,629

A tamtym roku bylismy na wakacjach w zakopanych. Udało nam się znaleźć [edit: moderacja]
Dużo ciekawych ofert jest w bazach hoteli. Poszukaj na necie,może coś znajdziesz.

Quote Post
green
post Sun, 04 Aug 2013 - 12:33
Post #44

Nr użytkownika: 1,909

Lubimy okolice Zakopca, więc w tym roku kolejny raz wróciliśmy w te okolice.

W styczniu byliśmy w Stasindzie w Bukowienie Tatrzańskiej, ale to był wyjazd zorganizowany więc nie będę opisywała - sama lokalizacja OK.

A w lipcu tego roku byliśmy w Chałupkach pod Giewontem w Murzasichlu.
Fajne miejsce. Nasz domek mieliśmy z widokiem na góry, domki wyposażone kapitalnie. W kuchni było wszystko oprócz zmywarki, ale mi to akurat nie przeszkadzało. Na plus zasługuje kominek - jak było w dzień 11 stopni (serio, serio, w połowie lipca taki "upał") to się dogrzewaliśmy ciepełkiem z kominka.
Łazienki bardzo fajne, czyściutkie. Generalnie cały domek czyściutki, pachnący. Można zaparkować przy samym domku, dzieciaki mogą pobawić się na trawce, pograć w siatkówkę, posiedzieć w piaskownicy. Jest grill na tarasie i miejsce do siedzenia, więc można jeść śniadanka na tarasie i patrzeć na panoramę tatr. Widok podobny jak w poście wyżej z Willi Toscana, bo to uliczkę dalej jest. Miejsce ciche (poza tym co opisałam w minusach), oddalone od głównej ulicy na tyle, że jej nie słychać. Fajne miejsce dla rodzin z dziećmi. Blisko 2 fajne knajpki z dobrym jedzeniem.

Minus tego miejsca:
- wyjazd z posesji jest taki, że nic nie widać (wysoki płot zasłaniał) i aby bezpiecznie wyjechać, wysiadałam z auta i mężowi mówiła, czy coś jedzie czy nie.
- w tym roku jest tam budowa kolejnych domków drewnianych, więc od 7:20 panowie dawali mi pod oknem piłami motorowymi wrrr.... nie dało się pospać :/

Jak znajdę chwilę to może wrzucę jakieś zdjęcie, ale to co na stronie www to w sumie to co tam faktycznie jest.

--------------------
chłopaki: 2004 i 2008

Quote Post
redylon
post Mon, 02 Sep 2013 - 13:59
Post #45

Nr użytkownika: 42,795

Hej ja ostatnio zawsze zatrzymuję się w jednym [edit: moderacja] icon_smile.gif Jest to świetne miejsce, bo nie jest tak bardzo drogie, a miejsce jest świetne. Pokoje piękne, obsługa niesamowita icon_smile.gif A okolica jest po prostu piękna. Idealne miejsce dla kobiet w ciąży takich jak ja icon_smile.gif

Ten post edytował Agnieszka AZJ Tue, 03 Sep 2013 - 12:20

Quote Post
smerfetka75
post Sat, 07 Sep 2013 - 13:43
Post #46

Nr użytkownika: 41,906

[edit: moderacja]

Quote Post
oleska23
post Fri, 22 Nov 2013 - 18:36
Post #47

Nr użytkownika: 43,188

Ja ze swoimi maluchami byłam W Elkowych Domkach co prawda to samo centrum zakopanego ale obejrzyj zdjęcia a na pewno Ci się spodoba icon_smile.gif

Wpisz w google Elkowe domki na pewno znajdziesz.

-
Do moderatora,
skoro nie można podać adresu ośrodka to jak mam komuś coś polecić? co za dziwne praktyki ;/

Ten post edytował oleska23 Sat, 23 Nov 2013 - 17:05

Quote Post
Righteous
post Thu, 28 May 2015 - 08:58
Post #48

Nr użytkownika: 45,926

Faktycznie dziwne to polecanie bez polecania icon_razz.gif. Ja aktualnie szukam jakiegoś dobrego noclegu gdzie można się zatrzymać z maluszkami w okolicach Zakopanego, macie może coś do polecenia?

--------------------

Quote Post
domi
post Sun, 07 Jun 2015 - 14:49
Post #49

Nr użytkownika: 672

Jeśli jeszcze aktualne, to mogę polecić w Zębie k/Zakopanego. Zainteresowana?

--------------------
Tomik poezji dla osób refleksyjnych, melancholijnych, z nutką pogody ducha :) : "Refleksje pisane piórem anioła".
Miłego dnia :)

Quote Post
mawka
post Sat, 24 Sep 2016 - 22:34
Post #50

Nr użytkownika: 48,163

tym latem nocowaliśmy z Zakopanem, w hostelu Stara Polana. kamienica drewniana w stylu zakopiańskim, dobre śniadanko, blisko Krupówek.

--------------------

Quote Post
gilly
post Mon, 03 Oct 2016 - 13:45
Post #51

Nr użytkownika: 48,041

W Zakopanem jest sporo apartamentów do wynajęcia:
https://www.sunandsnow.pl/pages_8_promocje-...ty-w-gorach.php

Jeśli sobie spojrzeć na ceny i przeliczyć koszt na pojedynczą osobę to wychodzi o wiele taniej niż hotel, a z wyglądu apartamenty takie mają standard o wiele lepszy niż prywatne kwatery.

Polecam równiez rezerwować nocleg wczesniej. Niektórzy twierdzą ,ze w Zakopanem jest sporo noclegów i mozna coś zabukować na szybko na miejscu. Sama jednak nie zaryzykowałabym tego jadąc z dzieckiem. Ta naprawdę nie wiecie gdzie traficie. Rezerwując nocleg wcześniej macie pewność, że coś już na Was czeka .

Quote Post
mripsa
post Sat, 24 Dec 2016 - 10:35
Post #52

Nr użytkownika: 48,604

Ja mogęCi polecić super apartamenty w centrum Zakopanego. Tanie, i wygodne icon_smile.gif W tym roku tam byłam i na prawdę warto się tam zatrzymać icon_wink.gif Wrzucam link do srony w razie czego https://www.zakopaneapartamenty.biz/

Quote Post
śrubka
post Wed, 26 Jul 2017 - 11:54
Post #53

Nr użytkownika: 41,343

W przypadku Zakopanego, jako że jeżdżę tam całkiem często mam już zaprzyjaźnioną panią, która prowadzi pokoje pod wynajem i gdzie najczęściej się zatrzymuje. Nie są to jakieś wielkie luksusy, ale dla mnie w zupełności wystarczy

Quote Post
metka
post Thu, 23 Nov 2017 - 11:43
Post #54

Nr użytkownika: 50,973

Jak dla mnie Białka, Bukowina Tatrzańska i Murzasichle to świetny wybór. Bardzo cenię sobie właśnie te okolice. W dodatku ciekawsze niż samo Zakopane chyba. Co do noclegów to w sumie lubię apartamenty. A zazwyczaj ich szukam na Bookingu i Bookaparcie. I rezerwuję sporo wcześniej, bo lubię mieć wszystko ogarnięte wcześniej.

Quote Post
violka333
post Tue, 27 Feb 2018 - 23:17
Post #55

Nr użytkownika: 43,282

Tutaj https://www.willaczajka.pl jest fajne miejsce noclegowe. Pokoje są dobrze wyposażone, willa położona jest w fajnym miejscu, a ceny są atrakcyjne. Ja jadąc w góry jestem zawsze nastawiona na aktywny wypoczynek, dlatego też wybieram miejsce, z którego można dostać się do stoków czy też innych atrakcji.

Quote Post
milena6325
post Sun, 29 Apr 2018 - 17:42
Post #56

Nr użytkownika: 51,243

A Kościelisko może być? Bo jeśli chodzi o te miejsce, to na stronie zakopaneapartamentylux.pl poznasz ofertę dotyczących Apartamentów Velvet. Do wyboru masz apartamenty standard, studio, rodzinne, max. Wszystkie z pięknym widokiem na Tatry, więc myślę, że warto.

Ten post edytował milena6325 Tue, 15 May 2018 - 21:30

Quote Post
oleska23
post Mon, 25 Jun 2018 - 10:10
Post #57

Nr użytkownika: 43,188

Noclegi w domkach czy apartamentach w Zakopanem znajdziesz tutaj https://zakopaneapartamenty.net/apartamenty-oferta/ sporo do wyboru ale w sezonie lepiej wczesniej rezerwować bo wiadomo mniej miejsc dostepnych mają.

Quote Post
> Nocleg w okolicach Zakopanego

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wed, 17 Oct 2018 - 16:02
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe