Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Siatka zabezpieczajÄ…ca przeciw gryzoniom i ptakom- macie??

, Pomysły odnośnie zabezpieczania okien piwnicznych
> , PomysÅ‚y odnoÅ›nie zabezpieczania okien piwnicznych
Filip_gru
śro, 18 lip 2018 - 14:53
Witam wszystkich rodziców,
mam problem z zabezpieczeniem okien w piwnicy. Zawsze coś się do niej prześlizgnie. Czasami muszę otworzyć okno by zrzucić opał, czasami chcę ją po prostu wywietrzyć i przy tym zawsze jest problem, ponieważ muszę otwierać całe okno, a nie mam na nim żadnej siatki icon_sad.gif Macie może jakieś pomysły na zabezpieczenie okien? Ja znalazłem na Youtube filmik z siatką zabezpieczającą przeciw gryzoniom i ptakom (tu podrzucam Wam link: https://www.youtube.com/watch?v=mV55g1G0HCc) Taka siatka na ramce zdałaby u mnie egzamin, jednak jestem ciekawy Waszej opinii. Czy macie może coś takiego zamontowane? Jaki jest komfort użytkowania? Polecacie? Jesień się zbliża i muszę ogarnąć sprawę jeszcze latem. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi, pozdrawiam icon_smile.gif
Filip_gru


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 10 lip 18 - 17:38
Nr użytkownika: 51,853




post śro, 18 lip 2018 - 14:53
Post #1

Witam wszystkich rodziców,
mam problem z zabezpieczeniem okien w piwnicy. Zawsze coś się do niej prześlizgnie. Czasami muszę otworzyć okno by zrzucić opał, czasami chcę ją po prostu wywietrzyć i przy tym zawsze jest problem, ponieważ muszę otwierać całe okno, a nie mam na nim żadnej siatki icon_sad.gif Macie może jakieś pomysły na zabezpieczenie okien? Ja znalazłem na Youtube filmik z siatką zabezpieczającą przeciw gryzoniom i ptakom (tu podrzucam Wam link: https://www.youtube.com/watch?v=mV55g1G0HCc) Taka siatka na ramce zdałaby u mnie egzamin, jednak jestem ciekawy Waszej opinii. Czy macie może coś takiego zamontowane? Jaki jest komfort użytkowania? Polecacie? Jesień się zbliża i muszę ogarnąć sprawę jeszcze latem. Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi, pozdrawiam icon_smile.gif
> Siatka zabezpieczajÄ…ca przeciw gryzoniom i ptakom- macie??, PomysÅ‚y odnoÅ›nie zabezpieczania okien piwnicznych
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 21:31
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama