Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Fitness pierwszy raz

, wszelkie rady mile widziane :)
> , wszelkie rady mile widziane :)
chyka
nie, 26 lip 2015 - 19:49
Od września będę chodzic na fitness nie mam zielonego pojęcia na czym polega, w jakich ubraniach się cwiczy i co zabrac oprócz ręcznika i wody.... w klubie nie mogę a raczej nie chce się pytac, bo na siłownie chodzi tam mąż i pracuje wielu znajomych i wiedzą, że mam chodzic, bo uwaga przegrałam zakład... i wszyscy są bardzo ciekawi jak ja się zabiorę do czegos nowego. Kobieta która prowadzi zajęcia będzie dopiero na pierwszych zajęciach we wrześniu więc nie miałam okazji z nią porozmawiac jak to wszystko wygląda i przypatrzec się na czym zajęcia polegają

Bardzo proszę uświadomcie mnie czego mam się spodziewac i w ogóle wszelkie rady mile widziane icon_smile.gif
chyka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 911
Dołączył: czw, 28 lip 11 - 22:09
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 37,280




post nie, 26 lip 2015 - 19:49
Post #1

Od września będę chodzic na fitness nie mam zielonego pojęcia na czym polega, w jakich ubraniach się cwiczy i co zabrac oprócz ręcznika i wody.... w klubie nie mogę a raczej nie chce się pytac, bo na siłownie chodzi tam mąż i pracuje wielu znajomych i wiedzą, że mam chodzic, bo uwaga przegrałam zakład... i wszyscy są bardzo ciekawi jak ja się zabiorę do czegos nowego. Kobieta która prowadzi zajęcia będzie dopiero na pierwszych zajęciach we wrześniu więc nie miałam okazji z nią porozmawiac jak to wszystko wygląda i przypatrzec się na czym zajęcia polegają

Bardzo proszę uświadomcie mnie czego mam się spodziewac i w ogóle wszelkie rady mile widziane icon_smile.gif

--------------------




Daliena
czw, 11 paź 2018 - 10:25
Pewnie że nie ma się czego bać. Pewnie ci się spodoba:) Co do ubrania - to wiadomo, t-shirt i jakieś getry/leginsy - coś wygodnego, w czym będziesz się dobrze czuła i co nie będzie krępować ci ruchów. To samo jeśli chodzi o buty, z tym, że akurat butom warto poświęcić trochę więcej uwagi i wybrać coś lepszego. Spójrz sobie tutaj https://www.butomaniak.pl/ser-pol-224-FREE-RN-2017.html na ładne i markowe buty w całkiem przystępnej cenie. Jak kupić które z nich, to na pewno ci posłużą dłużej i będziesz zadowolona i z zakupu i z fitnessu.
Daliena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: wto, 09 paź 18 - 09:43
Nr użytkownika: 52,145




post czw, 11 paź 2018 - 10:25
Post #2

Pewnie że nie ma się czego bać. Pewnie ci się spodoba:) Co do ubrania - to wiadomo, t-shirt i jakieś getry/leginsy - coś wygodnego, w czym będziesz się dobrze czuła i co nie będzie krępować ci ruchów. To samo jeśli chodzi o buty, z tym, że akurat butom warto poświęcić trochę więcej uwagi i wybrać coś lepszego. Spójrz sobie tutaj https://www.butomaniak.pl/ser-pol-224-FREE-RN-2017.html na ładne i markowe buty w całkiem przystępnej cenie. Jak kupić które z nich, to na pewno ci posłużą dłużej i będziesz zadowolona i z zakupu i z fitnessu.

Posty w temacie
chyka   Fitness pierwszy raz   nie, 26 lip 2015 - 19:49
muppet   Ja regularnie chodzÄ™ na zajÄ™cia fitness i instru...   wto, 26 wrz 2017 - 09:56
alka25   Nie ma co siÄ™ stresować, każdy kiedyÅ› musi zac...   wto, 26 wrz 2017 - 15:10
Jeich   Chcesz wyglÄ…dać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz ...   piÄ…, 13 paź 2017 - 23:42
muppet   Nieskromny ten trener, skoro nazywa siÄ™ najlepszy...   wto, 17 paź 2017 - 13:12
gilly   Polecam trening siÅ‚owy Wiele dziewczyn martwi siÄ...   pon, 13 lis 2017 - 10:13
makra   Z doÅ›wiadczenia powiem, że zestaw ubraÅ„ luźnie...   pon, 13 lis 2017 - 14:47
monika0b   Fitness to bardzo dobra decyzja. też siÄ™ stresow...   wto, 09 sty 2018 - 13:06
muppet   Bez przesady, nie ma czym siÄ™ stresować. Jak siÄ...   czw, 08 lut 2018 - 11:01
Ofelaa84   Bez stresu, każdy kiedyÅ› zaczynaÅ‚, zresztÄ… w t...   pon, 12 lut 2018 - 09:29
muppet   Tylko trudno siÄ™ czasami z terminami zgrać wtedy...   pon, 19 mar 2018 - 13:45
paska9   Na zajÄ™ciach fitness każdy jest z reguÅ‚y zajÄ™t...   czw, 22 mar 2018 - 14:02
muppet   Też tak myÅ›lÄ™. Sama do dziÅ› ćwiczÄ™ w niedrog...   pon, 16 kwi 2018 - 08:13
basinka   Ubrania i buty majÄ… być przede wszystkim wygodne...   pon, 16 kwi 2018 - 11:13
nakia   Butelka wody, rÄ™cznik, ciuchy na zmianÄ™ i maÅ‚o ...   wto, 24 kwi 2018 - 17:18
muppet   U mnie pomaga też ćwiczenie w klubach fitness. W...   Å›ro, 06 cze 2018 - 08:26
Nermie   Hej, nie ma czego siÄ™ bać, naprawdÄ™. Woda, rÄ™c...   piÄ…, 14 wrz 2018 - 14:10
Daliena   Pewnie że nie ma siÄ™ czego bać. Pewnie ci siÄ™ ...   czw, 11 paź 2018 - 10:25
Kotelka   Po prostu: dobry strój i najlepiej ze 2 treningi ...   wto, 23 sie 2022 - 10:27
> Fitness pierwszy raz, wszelkie rady mile widziane :)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 04:15
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama