Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Urodziny dziecka

-
Matyldzia88
post Wed, 30 Nov 2016 - 08:27
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 48,477

Witajcie. Czy wy również zauważyliście, że obecne imprezy dla dzieci, jak na przykład urodziny, są organizowane, jak wielkie imprezy, gdzie wynajmuje się klaunów, magików i tak dalej. Moja córka jak wraca z takich imprez, to co róż opowiada, że było to i to. Najgorsze jest to, że ona również wymyśla sobie niestworzone atrakcje na swoje urodziny. I chociaż ma je w lipcu, to już zaczynam myśleć nad nimi. Wymyśliłam, że zamówię https://www.dmuchance-opolskie.pl/mini_wspi...nia/index1.html. Jednak czy nie uważacie, że to może być już przesada? Jakie są wasze odczucia na temat obecnie organizowanych urodzin dla dzieci?
Go to the top of the page PM

Quote Post
pawlina
post Fri, 12 Oct 2018 - 16:11
Post #2

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 52,156

Sporo rodziców robi z urodzin swoich dzieci mega przyjęcie, ale czy naprawdę jest to potrzebne? Moja córka ma urodziny na wakacjach, dlatego zazwyczaj na imprezę zapraszamy najbliższą rodzinę oraz znajomych z dziećmi. W tym roku zorganizowaliśmy imprezę w stylu hawajskim. Każdy gość musiał być ubrany jak na plażęicon_smile.gif Do tego w sklepie: https://kucmar.pl/pol_m_Urodziny_Impreza-hawajska-396.html kupiliśmy z mężem wszystkie potrzebne dekoracje, zeby trochę przystroić ogród. Dzieciaki były zachwycone kolorowymi słomkami i balonikami z malunkami dzikich ptaków:)
Go to the top of the page PM

Quote Post
> Urodziny dziecka

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sat, 20 Oct 2018 - 12:55
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe