Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

odkurzacz do lisci

> 
fifafo
sob, 30 wrz 2006 - 12:00
czy ktos moze posiada i czy jest zaowolony jestem własnie po grabieniu jednej częsci mojego lisciastego ogrodu i kurka wysiadam juz mój gnoinik tego nie miesci bu chyba zaczn epalić liscie ale ten smrodek
a i proszÄ™ opinie na temat waszych odkurzaczy
fifafo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,259
Dołączył: czw, 02 wrz 04 - 21:17
Nr użytkownika: 2,059




post sob, 30 wrz 2006 - 12:00
Post #1

czy ktos moze posiada i czy jest zaowolony jestem własnie po grabieniu jednej częsci mojego lisciastego ogrodu i kurka wysiadam juz mój gnoinik tego nie miesci bu chyba zaczn epalić liscie ale ten smrodek
a i proszÄ™ opinie na temat waszych odkurzaczy
Gaja
piÄ…, 10 lis 2006 - 23:09
Myśleliśmy o kupnie takowego urządzenia... ale chwilowo cena nas zraziła.
Mam 1300 do grabienia ... i liści, szyszek, żołędzi etc. jest co roku fura. Zwalam na kompostownik (szumnie powiedziane icon_lol.gif ogrodzone w końcu ogrodu miejsce). Przez lato, jesień zwalam tam liście, skoszoną trawę, warzywne/owocowe odpadki z kuchni; a na wiosnę z dna wybieram kompost, który rozsypuję po ogrodzie, na braki w trawie, dosiewam trawy i już.

W kwestii odkurzaczy powiem tylko tyle, że najfajniejsze są te, które wciągają liście do wielkiego wora, plus te liście przechodzą przez szatkarkę (zmniejsza się objętość fury do wywalenia na kompostownik). No i te co mają też kółeczko do jazdy (nie trzeba nosić). Ale cena takich jest ... ufff...
Gaja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,200
Dołączył: wto, 20 lip 04 - 20:33
SkÄ…d: ... gdzieÅ› w Puszczy Kampinoskiej
Nr użytkownika: 1,946




post piÄ…, 10 lis 2006 - 23:09
Post #2

Myśleliśmy o kupnie takowego urządzenia... ale chwilowo cena nas zraziła.
Mam 1300 do grabienia ... i liści, szyszek, żołędzi etc. jest co roku fura. Zwalam na kompostownik (szumnie powiedziane icon_lol.gif ogrodzone w końcu ogrodu miejsce). Przez lato, jesień zwalam tam liście, skoszoną trawę, warzywne/owocowe odpadki z kuchni; a na wiosnę z dna wybieram kompost, który rozsypuję po ogrodzie, na braki w trawie, dosiewam trawy i już.

W kwestii odkurzaczy powiem tylko tyle, że najfajniejsze są te, które wciągają liście do wielkiego wora, plus te liście przechodzą przez szatkarkę (zmniejsza się objętość fury do wywalenia na kompostownik). No i te co mają też kółeczko do jazdy (nie trzeba nosić). Ale cena takich jest ... ufff...

--------------------
Kasia i Michał (03.03.2005.)
Pamelka
wto, 18 paź 2016 - 09:42
W żadnym wypadku nie palić! Odkurzacz to fajna sprawa, czasami są takie wielofunkcyjne, że mogą być połączone np z dmuchawą. Taki odkurzacz sprawdza się w każdą porę roku, dlatego moim zdaniem zakup jest bardzo opłacany, czasami s klepie którym ja zamawiam rzeczy do ogrodu, czyli przydomu.pl można znaleźć fajne promocje i wtedy prawie w ogóle nie odczuwa się takiego wydatku.
Pamelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: wto, 18 paź 16 - 09:37
Nr użytkownika: 48,268




post wto, 18 paź 2016 - 09:42
Post #3

W żadnym wypadku nie palić! Odkurzacz to fajna sprawa, czasami są takie wielofunkcyjne, że mogą być połączone np z dmuchawą. Taki odkurzacz sprawdza się w każdą porę roku, dlatego moim zdaniem zakup jest bardzo opłacany, czasami s klepie którym ja zamawiam rzeczy do ogrodu, czyli przydomu.pl można znaleźć fajne promocje i wtedy prawie w ogóle nie odczuwa się takiego wydatku.
Carlos
czw, 17 lis 2016 - 09:11
do liści świetnie się nadaje odkurzacz przemysłowy, praca od razu szybciej idzie.
Carlos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pon, 22 sie 16 - 08:29
Nr użytkownika: 48,039




post czw, 17 lis 2016 - 09:11
Post #4

do liści świetnie się nadaje odkurzacz przemysłowy, praca od razu szybciej idzie.
kryspin
śro, 26 wrz 2018 - 10:51
Sam długo zastanawiałem się nad zakupem, ale ostatecznie zdecydowałem się zakupić taka o to https://pitosz.pl/bass-polska-dmuchawa-spal...z-do-lisci.html. Co do zakupu jestem mega zadowolony,produkt zamówiony na drugi dzień był już w moim posiadaniu. A co do dmuchawy Spełnia moje wymagania w każdym stopniu, jak najbardziej nie żałuje zakupu. Jest to produkt ,który w dużym stopniu ułatwia jesienne prace, co najbardziej mnie cieszy . Polecam każdemu ten sklep jak i sam produkt.
kryspin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 26 wrz 18 - 10:48
Nr użytkownika: 52,092




post śro, 26 wrz 2018 - 10:51
Post #5

Sam długo zastanawiałem się nad zakupem, ale ostatecznie zdecydowałem się zakupić taka o to https://pitosz.pl/bass-polska-dmuchawa-spal...z-do-lisci.html. Co do zakupu jestem mega zadowolony,produkt zamówiony na drugi dzień był już w moim posiadaniu. A co do dmuchawy Spełnia moje wymagania w każdym stopniu, jak najbardziej nie żałuje zakupu. Jest to produkt ,który w dużym stopniu ułatwia jesienne prace, co najbardziej mnie cieszy . Polecam każdemu ten sklep jak i sam produkt.
Pawlik
czw, 20 gru 2018 - 15:44
Mi się wydaje, że to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Dzięki temu unikniemy wielu trudności.
Pawlik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: wto, 18 gru 18 - 13:17
Nr użytkownika: 52,457




post czw, 20 gru 2018 - 15:44
Post #6

Mi się wydaje, że to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny. Dzięki temu unikniemy wielu trudności.

--------------------
Kto wznosi swoją katedrę, na której budowę potrzeba stu lat, może sto lat żyć zachowując bogactwo serca.
malinova
wto, 28 maj 2019 - 14:14
my nie mamy, ale teściowie tak, i często pożyczamy. Ogólnie bardzo polecam, bo idzie dużo szybciej, tyle, że się okrooooopnie kurzy. Przy zgrabianiu jednak nie ma takiej tragedii.
malinova


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: wto, 28 maj 19 - 14:09
Nr użytkownika: 53,091




post wto, 28 maj 2019 - 14:14
Post #7

my nie mamy, ale teściowie tak, i często pożyczamy. Ogólnie bardzo polecam, bo idzie dużo szybciej, tyle, że się okrooooopnie kurzy. Przy zgrabianiu jednak nie ma takiej tragedii.
śrubka
pią, 13 paź 2023 - 11:48
Odkurzacz czy dmuchawa do liści?
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post pią, 13 paź 2023 - 11:48
Post #8

Odkurzacz czy dmuchawa do liści?
> odkurzacz do lisci
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 20:05
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama