IPB WARNING [2] reset() expects parameter 1 to be array, boolean given (Line: 1711 of /sources/action_public/topics.php)
IPB WARNING [2] Invalid argument supplied for foreach() (Line: 1713 of /sources/action_public/topics.php)
Jakie obuwie na zmianÄ™? - Forum dla rodziców: maluchy.pl « ciąża, poród, zdrowie dzieci - uczniowie « forum maluchy.pl

Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

Jakie obuwie na zmianÄ™?

> 
Jakie obuwie na zmianÄ™?
Suma głosów: 35
GoÅ›cie nie mogÄ… gÅ‚osować 
katiek
pon, 31 sie 2009 - 07:21
Własnie nie wiem co wybrać, szkoła na razie milczy na ten temat.
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post pon, 31 sie 2009 - 07:21
Post #1

Własnie nie wiem co wybrać, szkoła na razie milczy na ten temat.
yellow
pon, 31 sie 2009 - 07:40
Szmaciaki na jasnej gumowej podeszwie - w naszym przypadku trampki
yellow


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,829
Dołączył: pon, 13 lut 06 - 20:04
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 4,916




post pon, 31 sie 2009 - 07:40
Post #2

Szmaciaki na jasnej gumowej podeszwie - w naszym przypadku trampki

--------------------
E. 2001
J. 2007


Najważniejsze by z prostych rzeczy nie tworzyć intelektualnych labiryntów
aluc

Go??







post pon, 31 sie 2009 - 07:48
Post #3

szmaciaki - trampki, tenisówki, tzw. pepegi
fafura
pon, 31 sie 2009 - 08:00
Szmaciaki- zapinane na rzepy. Wsuwane lecą z chudych stóp młodego, ze sznurowanymi zbyt wiele kłopotu- długo trwa wiązanie sznurówek, a i wypadkowość na rozwiązanej sznurówce jest większa niż w przypadku zapięcia rzepowego.
fafura


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,309
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:42
SkÄ…d: znad klawiatury
Nr użytkownika: 17,273




post pon, 31 sie 2009 - 08:00
Post #4

Szmaciaki- zapinane na rzepy. Wsuwane lecą z chudych stóp młodego, ze sznurowanymi zbyt wiele kłopotu- długo trwa wiązanie sznurówek, a i wypadkowość na rozwiązanej sznurówce jest większa niż w przypadku zapięcia rzepowego.

--------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"To, że w głowie kłębi mi się milion myśli, to jeszcze nie powód, żeby je wypowiadać." (K.N.)
grzałka
pon, 31 sie 2009 - 08:23
szmaciaki- w naszym przypadku tenisówki na rzepy
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post pon, 31 sie 2009 - 08:23
Post #5

szmaciaki- w naszym przypadku tenisówki na rzepy

--------------------
Mika
pon, 31 sie 2009 - 08:35
trampki -wiÄ…zane lub na rzepy
w innym wypadku dzieci muszę nosić jeszcze dodatkowe obuwie na w-f
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 31 sie 2009 - 08:35
Post #6

trampki -wiÄ…zane lub na rzepy
w innym wypadku dzieci muszę nosić jeszcze dodatkowe obuwie na w-f

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Eta
pon, 31 sie 2009 - 08:38
To dzieciaki w szkole zmieniają buty? Boszsz, jaka ja jestem niedoinformowana. Powiedziało by się za moich czasów... ale szczerze mówiąc nie pamiętam jak to było w młodszych klasach.
A to znaczy ze na wf osobno buty kupujecie i jakie? Adidasy czy też jakieś trampki?
I jeszcze tak się wepnę w temat, jeśli chodzi o strój na wf, to rozumiem koszulka z krótkim rękawem i kolor obojętny, czy tez biały? A spodenki, to znaczy zwykle krótkie bawełniane spodenki, czy jakieś konkretnie sportowe?

Katiek, nie martw siÄ™, z TobÄ… jeszcze nie jest najgorzej icon_wink.gif
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post pon, 31 sie 2009 - 08:38
Post #7

To dzieciaki w szkole zmieniają buty? Boszsz, jaka ja jestem niedoinformowana. Powiedziało by się za moich czasów... ale szczerze mówiąc nie pamiętam jak to było w młodszych klasach.
A to znaczy ze na wf osobno buty kupujecie i jakie? Adidasy czy też jakieś trampki?
I jeszcze tak się wepnę w temat, jeśli chodzi o strój na wf, to rozumiem koszulka z krótkim rękawem i kolor obojętny, czy tez biały? A spodenki, to znaczy zwykle krótkie bawełniane spodenki, czy jakieś konkretnie sportowe?

Katiek, nie martw siÄ™, z TobÄ… jeszcze nie jest najgorzej icon_wink.gif

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
Naz
pon, 31 sie 2009 - 08:44
Zmieniają bo muszę. Znaczy na początku, bo później chodziło się do szkoły np w trampkach, adidasach i już nie podpadało icon_smile.gif Koszulka powinna być biała, a spodenki zwykle, jak pamiętam najlepsze dla dziewczyn były getry.
Naz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,539
Dołączył: sob, 20 sty 07 - 18:39
Nr użytkownika: 10,178




post pon, 31 sie 2009 - 08:44
Post #8

Zmieniają bo muszę. Znaczy na początku, bo później chodziło się do szkoły np w trampkach, adidasach i już nie podpadało icon_smile.gif Koszulka powinna być biała, a spodenki zwykle, jak pamiętam najlepsze dla dziewczyn były getry.

--------------------
s IX.2005, s VI.2007, s I.2009, s III.2012, s X.2014, c V.2016

Gniewek (17tc) 19.VII.2013 ['] Emilka (10tc) 3.I.2014 [']
Mika
pon, 31 sie 2009 - 08:49
CYTAT(Eta @ Mon, 31 Aug 2009 - 07:38) *
To dzieciaki w szkole zmieniają buty? Boszsz, jaka ja jestem niedoinformowana. Powiedziało by się za moich czasów... ale szczerze mówiąc nie pamiętam jak to było w młodszych klasach.
A to znaczy ze na wf osobno buty kupujecie i jakie? Adidasy czy też jakieś trampki?
I jeszcze tak się wepnę w temat, jeśli chodzi o strój na wf, to rozumiem koszulka z krótkim rękawem i kolor obojętny, czy tez biały? A spodenki, to znaczy zwykle krótkie bawełniane spodenki, czy jakieś konkretnie sportowe?

Katiek, nie martw siÄ™, z TobÄ… jeszcze nie jest najgorzej icon_wink.gif


no właśnie po to żeby nie nosić drugiej pary na w-f kupuję takie trampki żeby się nadały i do chodzenia i do ćwiczenia icon_wink.gif
strój na w-f to już zależy od wymysłu nauczycielki-u nas wsio ryba co mają na tyłkach byle na plecach mieli białą koszulkę icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 31 sie 2009 - 08:49
Post #9

CYTAT(Eta @ Mon, 31 Aug 2009 - 07:38) *
To dzieciaki w szkole zmieniają buty? Boszsz, jaka ja jestem niedoinformowana. Powiedziało by się za moich czasów... ale szczerze mówiąc nie pamiętam jak to było w młodszych klasach.
A to znaczy ze na wf osobno buty kupujecie i jakie? Adidasy czy też jakieś trampki?
I jeszcze tak się wepnę w temat, jeśli chodzi o strój na wf, to rozumiem koszulka z krótkim rękawem i kolor obojętny, czy tez biały? A spodenki, to znaczy zwykle krótkie bawełniane spodenki, czy jakieś konkretnie sportowe?

Katiek, nie martw siÄ™, z TobÄ… jeszcze nie jest najgorzej icon_wink.gif


no właśnie po to żeby nie nosić drugiej pary na w-f kupuję takie trampki żeby się nadały i do chodzenia i do ćwiczenia icon_wink.gif
strój na w-f to już zależy od wymysłu nauczycielki-u nas wsio ryba co mają na tyłkach byle na plecach mieli białą koszulkę icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
agabr
pon, 31 sie 2009 - 09:26
W naszej szkole nie ma obowiazku zmiany obuwia, a moze po prostu zapytaj corke jakie chce.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post pon, 31 sie 2009 - 09:26
Post #10

W naszej szkole nie ma obowiazku zmiany obuwia, a moze po prostu zapytaj corke jakie chce.b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
Cleo
pon, 31 sie 2009 - 09:43
CZESZKI -jako kapcie.
na wf inne mam
na rytmikÄ™ baletki

Ten post edytował Cleo pon, 31 sie 2009 - 11:07
Cleo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,055
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 18:10
Skąd: Okolica Stołeczna;)
Nr użytkownika: 955

GG:


post pon, 31 sie 2009 - 09:43
Post #11

CZESZKI -jako kapcie.
na wf inne mam
na rytmikÄ™ baletki

--------------------
aluc

Go??







post pon, 31 sie 2009 - 10:52
Post #12

zmieniajÄ…, na wf majÄ… inne

o ile pamiętam, zmieniałam obowiązkowo przez całą podstawówkę i liceum, na wf trzeba było mieć inne, co było sprawdzane, może dlatego te rygory mnie nie dziwią oraz nie wydają się nazbyt u*****liwe

na wf obowiązuje u Maksa biała koszulka i dowolne spodenki, w praktyce trener sprawdza, czy koszulka i skarpetki są zmieniane - Maks ma białe, bo niby dlaczego miałby nie mieć?
Eta
pon, 31 sie 2009 - 12:05
szwankuje mi klawiatura


Ten post edytował Eta pon, 31 sie 2009 - 17:50
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post pon, 31 sie 2009 - 12:05
Post #13

szwankuje mi klawiatura


--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
Eta
pon, 31 sie 2009 - 12:05
Aluc, a czy ktoś twierdzi, ze miałby nie mieć? Po prostu ani młoda, ani ja białych koszulek nie lubimy.

A jeszcze jedno pytanie techniczne, czy oni zima te spodenki zmieniają na długie spodnie, czy nie ma takiej potrzeby?

Katiek, przepraszam.

Ten post edytował Eta pon, 31 sie 2009 - 12:11
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post pon, 31 sie 2009 - 12:05
Post #14

Aluc, a czy ktoś twierdzi, ze miałby nie mieć? Po prostu ani młoda, ani ja białych koszulek nie lubimy.

A jeszcze jedno pytanie techniczne, czy oni zima te spodenki zmieniają na długie spodnie, czy nie ma takiej potrzeby?

Katiek, przepraszam.

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
aluc

Go??







post pon, 31 sie 2009 - 12:40
Post #15

muszą mieć jeszcze pełny dres, bo do mrozów mają zajęcia na boisku, ale zimą w sali ćwiczą w spodenkach

Et, rozumiem osobiste antypatie do białych koszulek, ale grupa dzieci ćwicząca w koszulkach od Sasa do Lasa wygląda moim zdaniem fatalnie, takie otóż poczucie estetyki sportowej posiadam
oluśia
pon, 31 sie 2009 - 12:45
Zawsze sportowe tylko żeby miały białą lub kauczukową podeszwe .Chodzi oto żeby buciki nie rysowały nawierzchni na sali gimnastycznej icon_smile.gif
oluśia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,351
Dołączył: czw, 31 sty 08 - 16:49
Skąd: Głogów
Nr użytkownika: 17,936




post pon, 31 sie 2009 - 12:45
Post #16

Zawsze sportowe tylko żeby miały białą lub kauczukową podeszwe .Chodzi oto żeby buciki nie rysowały nawierzchni na sali gimnastycznej icon_smile.gif

--------------------
Oliwka 1997r.
Kacper 2007r.
Eta
pon, 31 sie 2009 - 12:54
Ja to poczucie estetyki mam zupełnie zaburzone widzę, jakoś staram sobie wyobrazić gromadę biegających dzieciaków w kolororych ciuchach po sali gimnastycznej i nic... nic to we mnie nie robi.
A w przeciwnym wątku o stroju galowym też wychodzę na dinozaura icon_confused.gif
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post pon, 31 sie 2009 - 12:54
Post #17

Ja to poczucie estetyki mam zupełnie zaburzone widzę, jakoś staram sobie wyobrazić gromadę biegających dzieciaków w kolororych ciuchach po sali gimnastycznej i nic... nic to we mnie nie robi.
A w przeciwnym wątku o stroju galowym też wychodzę na dinozaura icon_confused.gif

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
Ciocia Magda
pon, 31 sie 2009 - 12:55
Moje noszą po szkole paputki takie jak w przedszkolu (z piętą, zapinane na rzepy albo ściągane gumką). Widzę też dzieci noszące sandały - i wydaje mi się to jak najbardziej OK, trzeba kiedyś te sandały "wynosić", no i są przewiewne. Na wf osobne obuwie sportowe - może w tym roku wreszcie kupię ze sznurówkami, bo sztuka wiązania kokardek została opanowana! Co do stroju na wf - biała koszulka i spodenki - moje noszą legginsy.
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post pon, 31 sie 2009 - 12:55
Post #18

Moje noszą po szkole paputki takie jak w przedszkolu (z piętą, zapinane na rzepy albo ściągane gumką). Widzę też dzieci noszące sandały - i wydaje mi się to jak najbardziej OK, trzeba kiedyś te sandały "wynosić", no i są przewiewne. Na wf osobne obuwie sportowe - może w tym roku wreszcie kupię ze sznurówkami, bo sztuka wiązania kokardek została opanowana! Co do stroju na wf - biała koszulka i spodenki - moje noszą legginsy.

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
katiek
pon, 31 sie 2009 - 18:07
Eta, nie przepraszaj.
I OT-GRATULACJE 03.gif
Ze szmaciakami problem-jedne zjechała koszmarnie, a drugie są "niewygodne". Dowcip polega na tym, że te, które ona lubi i ja aprobuję są koło mnie nie do dostania, tylko jakieś chińskie badziewie albo polskie, ale drogie i beznadziejne wzorki.
Dobra zobaczymy co jutro pani powie...
katiek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,009
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:39
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 281




post pon, 31 sie 2009 - 18:07
Post #19

Eta, nie przepraszaj.
I OT-GRATULACJE 03.gif
Ze szmaciakami problem-jedne zjechała koszmarnie, a drugie są "niewygodne". Dowcip polega na tym, że te, które ona lubi i ja aprobuję są koło mnie nie do dostania, tylko jakieś chińskie badziewie albo polskie, ale drogie i beznadziejne wzorki.
Dobra zobaczymy co jutro pani powie...
moko.
pon, 31 sie 2009 - 18:58
szmaciaki
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post pon, 31 sie 2009 - 18:58
Post #20

szmaciaki

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
> Jakie obuwie na zmianÄ™?
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 00:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama