Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

depilacja laserowa

> 
Tuni
nie, 11 sty 2015 - 16:25
Czy depilacja laserowa, czy też inna "świetlna" faktycznie przynosi efekty?
zachciało mi się czegoś trwałego ale nie jestem przekonana.
Czy to faktycznie działa?
No i która najlepsza, bo czytałam, że różne są.

A jakieÅ› przeciwwskazania?
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post nie, 11 sty 2015 - 16:25
Post #1

Czy depilacja laserowa, czy też inna "świetlna" faktycznie przynosi efekty?
zachciało mi się czegoś trwałego ale nie jestem przekonana.
Czy to faktycznie działa?
No i która najlepsza, bo czytałam, że różne są.

A jakieÅ› przeciwwskazania?
Tuni
wto, 13 sty 2015 - 11:00
Dziewczyny, żadna nie robiła?

Doradźcie coś bo chciałbym przed latem zdążyć icon_smile.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post wto, 13 sty 2015 - 11:00
Post #2

Dziewczyny, żadna nie robiła?

Doradźcie coś bo chciałbym przed latem zdążyć icon_smile.gif
Antoniusz
wto, 13 sty 2015 - 12:43
Zrobilam dwie i zadna mi nie przyniosla dobrych rezultatow icon_smile.gif
Ale ja mam dosc specyficzny wlos, niby ciemny ale twardo siedzi icon_smile.gif

Depilacje "swietlna" mam w domu, na mnie nie dziala.
Depilacje laserowa zrobilam na bikini, 12 seansow, niby 8 wystarcza. Mi 12 nie wystarczylo. Pozbylam sie polowy.

Wydaje mi sie ze laserowa lepsza.
Antoniusz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 64
Dołączył: śro, 14 sty 09 - 03:14
SkÄ…d: FlesB, Francja
Nr użytkownika: 24,703




post wto, 13 sty 2015 - 12:43
Post #3

Zrobilam dwie i zadna mi nie przyniosla dobrych rezultatow icon_smile.gif
Ale ja mam dosc specyficzny wlos, niby ciemny ale twardo siedzi icon_smile.gif

Depilacje "swietlna" mam w domu, na mnie nie dziala.
Depilacje laserowa zrobilam na bikini, 12 seansow, niby 8 wystarcza. Mi 12 nie wystarczylo. Pozbylam sie polowy.

Wydaje mi sie ze laserowa lepsza.
Ciocia Magda
wto, 13 sty 2015 - 13:08
Tuni była już dyskusja na ten temat, dziewczyny się wypowiadały - różnie.

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że do lata raczej nie zdążysz załatwić sprawy trwale - ja zaczęłam chodzić wiosną rok temu i nadal chodzę (co 2 mce). Dopiero teraz wreszcie widać jakieś światełko w tunelu, tzn. że to się być może kiedyś skończy icon_wink.gif

Możesz iść przed urlopem (uwaga: włosy wypadają po ok. tygodniu do 10 dni po zabiegu) i wtedy przez jakiś miesiąc będziesz mieć z nimi spokój - potem zaczynają odrastać. Ja miałam pierwsze kilka zabiegów robionych dużą głowicą, po których w moim odczuciu w ogóle nie widać trwałych efektów (przerzedzenia włosów), teraz miałam drugi zabieg małą głowicą - jest to zdecydowanie bardziej skuteczne, ale ból jest jak przy obdzieraniu ze skóry.

PS: nad domową "laseroterapią" się w ogóle nie zastanawiaj, na pewno nie jest skuteczna
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post wto, 13 sty 2015 - 13:08
Post #4

Tuni była już dyskusja na ten temat, dziewczyny się wypowiadały - różnie.

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że do lata raczej nie zdążysz załatwić sprawy trwale - ja zaczęłam chodzić wiosną rok temu i nadal chodzę (co 2 mce). Dopiero teraz wreszcie widać jakieś światełko w tunelu, tzn. że to się być może kiedyś skończy icon_wink.gif

Możesz iść przed urlopem (uwaga: włosy wypadają po ok. tygodniu do 10 dni po zabiegu) i wtedy przez jakiś miesiąc będziesz mieć z nimi spokój - potem zaczynają odrastać. Ja miałam pierwsze kilka zabiegów robionych dużą głowicą, po których w moim odczuciu w ogóle nie widać trwałych efektów (przerzedzenia włosów), teraz miałam drugi zabieg małą głowicą - jest to zdecydowanie bardziej skuteczne, ale ból jest jak przy obdzieraniu ze skóry.

PS: nad domową "laseroterapią" się w ogóle nie zastanawiaj, na pewno nie jest skuteczna

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
Tuni
wto, 13 sty 2015 - 13:39
Magda, dzięki.
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post wto, 13 sty 2015 - 13:39
Post #5

Magda, dzięki.
malwinkaja
czw, 29 sty 2015 - 11:20
Ja mam cały czas w planach, czyli jak zakończę produkcję dzieciaczków icon_smile.gif i na pewno zdecyduję się na łydki i pachy a później zobaczymy, depilacji laserowej poddała się juz moja szwagierka i jedna z koleżanek, ogólnie sa zadowolone, ponoć trezba wybrac odpowiednią metodę depilacji i laser dla siebie, ja na pewno zabieg będę wykonywać w salonie elite bo im ufam. Musze tylko poczekać jeszcze jakies 8 miesięcy icon_wink.gif
malwinkaja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: śro, 10 lip 13 - 22:53
Nr użytkownika: 42,480




post czw, 29 sty 2015 - 11:20
Post #6

Ja mam cały czas w planach, czyli jak zakończę produkcję dzieciaczków icon_smile.gif i na pewno zdecyduję się na łydki i pachy a później zobaczymy, depilacji laserowej poddała się juz moja szwagierka i jedna z koleżanek, ogólnie sa zadowolone, ponoć trezba wybrac odpowiednią metodę depilacji i laser dla siebie, ja na pewno zabieg będę wykonywać w salonie elite bo im ufam. Musze tylko poczekać jeszcze jakies 8 miesięcy icon_wink.gif
alutka80
nie, 01 lut 2015 - 19:46
Ja słyszałam dużo złego na ten temat więc prędko się nie zdecyduję
alutka80


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 36
Dołączył: pią, 05 gru 14 - 10:12
Nr użytkownika: 44,959




post nie, 01 lut 2015 - 19:46
Post #7

Ja słyszałam dużo złego na ten temat więc prędko się nie zdecyduję
Koniq
piÄ…, 13 lut 2015 - 17:54
Też mnie kusi taka depilacja.Nawet bardzo chciałabym sie wybrać.Czytałam ze najlepiej jest zdecydować sie na taką depilacje zima, jesieną lub wczesą wiosną. A z tego co wiem to tutaj https://www.vicihair.pl/ wykonuja taką depilacje bardzo profesjonalnie. I jeszcze do końca miesiąca mają 50% zniżki na taką depilacje.

Ten post edytował Koniq śro, 25 lut 2015 - 19:36
Koniq


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pią, 13 lut 15 - 17:32
Nr użytkownika: 45,359




post piÄ…, 13 lut 2015 - 17:54
Post #8

Też mnie kusi taka depilacja.Nawet bardzo chciałabym sie wybrać.Czytałam ze najlepiej jest zdecydować sie na taką depilacje zima, jesieną lub wczesą wiosną. A z tego co wiem to tutaj https://www.vicihair.pl/ wykonuja taką depilacje bardzo profesjonalnie. I jeszcze do końca miesiąca mają 50% zniżki na taką depilacje.
iwoska
czw, 12 mar 2015 - 12:43
Ja idÄ™ na depilacjÄ™ w tym tygodniu icon_biggrin.gif
iwoska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 15
Dołączył: pią, 27 lut 15 - 08:03
Nr użytkownika: 45,438




post czw, 12 mar 2015 - 12:43
Post #9

Ja idÄ™ na depilacjÄ™ w tym tygodniu icon_biggrin.gif
rowan_berry
sob, 28 mar 2015 - 21:46
Chciałam sobie zrobić, byłam nawet już wstępnie na konsultacji i nic z tego, za jasne włosy icon_sad.gif Laser na jasne włosy nie działa, także to metoda nie dla blondynek, rudych, siwych... Na szczęście jako alternatywę kosmetyczka poleciła mi epilfree, ten zabieg wykonuje się po depilacji mechanicznej, więc na każdy rodzaj włosków działa icon_smile.gif
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 431
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post sob, 28 mar 2015 - 21:46
Post #10

Chciałam sobie zrobić, byłam nawet już wstępnie na konsultacji i nic z tego, za jasne włosy icon_sad.gif Laser na jasne włosy nie działa, także to metoda nie dla blondynek, rudych, siwych... Na szczęście jako alternatywę kosmetyczka poleciła mi epilfree, ten zabieg wykonuje się po depilacji mechanicznej, więc na każdy rodzaj włosków działa icon_smile.gif

--------------------


Mama_Małej_Mi
nie, 29 mar 2015 - 21:22
I co? Byłaś już na tym? Jak wrażenia? Bolało?? icon_smile.gif
Mama_Małej_Mi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 170
Dołączył: pią, 15 kwi 11 - 09:49
Nr użytkownika: 36,430




post nie, 29 mar 2015 - 21:22
Post #11

I co? Byłaś już na tym? Jak wrażenia? Bolało?? icon_smile.gif
Izzka
pon, 30 mar 2015 - 09:51
rowan_berry jak będziesz po daj znać jak wrażenia i po której metodzie depilacji mechanicznej zrobiłaś epilfree.
Izzka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 33
Dołączył: czw, 19 lis 09 - 23:09
Nr użytkownika: 30,250




post pon, 30 mar 2015 - 09:51
Post #12

rowan_berry jak będziesz po daj znać jak wrażenia i po której metodzie depilacji mechanicznej zrobiłaś epilfree.
rowan_berry
piÄ…, 03 kwi 2015 - 21:11
Tak, byłam, wosk jak wosk, wiadomo icon_wink.gif trochę boli, ale do wytrzymania. A samo epilfree to już zupełnie bezbolesny zabieg, dla mnie to był całkiem przyjemny masaż po prostu icon_smile.gif Kosmetyczka posmarowała mi nogi jednym preparatem, który otworzył pory i po kilku minutach drugim,który ma osłabić nowe wyrastające włoski. Poleżałam kilka minut, aż się wszystko wchłonęło i wyschło, ubrałam się i poszłam do domu icon_wink.gif

Ten post edytował rowan_berry pią, 03 kwi 2015 - 21:12
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 431
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post piÄ…, 03 kwi 2015 - 21:11
Post #13

Tak, byłam, wosk jak wosk, wiadomo icon_wink.gif trochę boli, ale do wytrzymania. A samo epilfree to już zupełnie bezbolesny zabieg, dla mnie to był całkiem przyjemny masaż po prostu icon_smile.gif Kosmetyczka posmarowała mi nogi jednym preparatem, który otworzył pory i po kilku minutach drugim,który ma osłabić nowe wyrastające włoski. Poleżałam kilka minut, aż się wszystko wchłonęło i wyschło, ubrałam się i poszłam do domu icon_wink.gif

--------------------


Mama_Małej_Mi
nie, 12 kwi 2015 - 17:32
No i kiedy kazała Ci przyjść znowu? Można się po tym normalnie kąpać, myć?
Mama_Małej_Mi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 170
Dołączył: pią, 15 kwi 11 - 09:49
Nr użytkownika: 36,430




post nie, 12 kwi 2015 - 17:32
Post #14

No i kiedy kazała Ci przyjść znowu? Można się po tym normalnie kąpać, myć?
rowan_berry
pon, 13 kwi 2015 - 22:02
przez około 6 godzin nie można się kąpać i pocić, czyli odpada solarium, siłownia, sauna, basen itp.
Kolejny zabieg jak włosy odrosną na tyle, by wosk je chwycił, pewnie będzie to jakieś 5-6 tygodni.
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 431
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post pon, 13 kwi 2015 - 22:02
Post #15

przez około 6 godzin nie można się kąpać i pocić, czyli odpada solarium, siłownia, sauna, basen itp.
Kolejny zabieg jak włosy odrosną na tyle, by wosk je chwycił, pewnie będzie to jakieś 5-6 tygodni.

--------------------


Izzka
piÄ…, 24 kwi 2015 - 10:16
A to fajnie, po laserze pamiętam długo nie mogłam iść na solarium, w ogóle w lecie laser to odrealniony pomysł. Ja zapuszczam włoski na epilfree.
Izzka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 33
Dołączył: czw, 19 lis 09 - 23:09
Nr użytkownika: 30,250




post piÄ…, 24 kwi 2015 - 10:16
Post #16

A to fajnie, po laserze pamiętam długo nie mogłam iść na solarium, w ogóle w lecie laser to odrealniony pomysł. Ja zapuszczam włoski na epilfree.
Elak
piÄ…, 24 kwi 2015 - 18:46
Właśnie byłam w salonie w którym robią depilację laserową, pytałam jak to jest i powiedziano mi, że nie pozbędę się włosów raz na zawsze. Mimo tych powtarzanych zabiegów minimum 3, a tak skutecznie to pewnie 9, po jakimś czasie włos się znowu pojawi. Kobieta stwierdziła, że po roku znowu trzeba powtórzyć tylko może już nie tak dużo zabiegów.

Chętnie przeczytałabym opinię osoby która, depilację zrobiła np. rok temu i czy widzi nadal super efekty. Jest tu ktoś taki?
Elak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,531
Dołączył: sob, 02 paź 04 - 00:10
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,143




post piÄ…, 24 kwi 2015 - 18:46
Post #17

Właśnie byłam w salonie w którym robią depilację laserową, pytałam jak to jest i powiedziano mi, że nie pozbędę się włosów raz na zawsze. Mimo tych powtarzanych zabiegów minimum 3, a tak skutecznie to pewnie 9, po jakimś czasie włos się znowu pojawi. Kobieta stwierdziła, że po roku znowu trzeba powtórzyć tylko może już nie tak dużo zabiegów.

Chętnie przeczytałabym opinię osoby która, depilację zrobiła np. rok temu i czy widzi nadal super efekty. Jest tu ktoś taki?

--------------------
Mama Juleczki, Michałka i Kornelka :)

rysa154
piÄ…, 24 kwi 2015 - 20:12
mi wróciły włosy bardzo szybko,nie minęło nawet pół roku,dokładnie nie pamiętam może 3 miesiące, generalnie rozczarowałam się bardzo,za krótki czas był ten efekt...
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post piÄ…, 24 kwi 2015 - 20:12
Post #18

mi wróciły włosy bardzo szybko,nie minęło nawet pół roku,dokładnie nie pamiętam może 3 miesiące, generalnie rozczarowałam się bardzo,za krótki czas był ten efekt...

--------------------


Elak
piÄ…, 24 kwi 2015 - 21:52
Czyli sensowne gabinety mówią od razu, że tak będzie. Niestety większość chcąc zyskać klienta ściemnia.
Elak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,531
Dołączył: sob, 02 paź 04 - 00:10
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,143




post piÄ…, 24 kwi 2015 - 21:52
Post #19

Czyli sensowne gabinety mówią od razu, że tak będzie. Niestety większość chcąc zyskać klienta ściemnia.

--------------------
Mama Juleczki, Michałka i Kornelka :)

mama_do_kwadratu
sob, 25 kwi 2015 - 18:48
Kurka, to szkoda... icon_sad.gif Właśnie zaczęłam się zastanawiać nad laserowym pozbyciem się mojego (namiętnie odrastającego ofkors) sumatego wąsiska icon_smile.gif
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post sob, 25 kwi 2015 - 18:48
Post #20

Kurka, to szkoda... icon_sad.gif Właśnie zaczęłam się zastanawiać nad laserowym pozbyciem się mojego (namiętnie odrastającego ofkors) sumatego wąsiska icon_smile.gif

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
> depilacja laserowa
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 11:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama