Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

siłownia + wspomagacze

, pomoże?
> , pomoże?
m4rusia
czw, 17 sty 2013 - 10:27
Od poniedziałku chodze na siłownię. Trening mam złożony z zajęć jak ja to mówię "babskich" (rowerek, bieżnia, steper, orbitrek...) jak i z "męskich" - typowo siłowych (wczoraj jak trener wyszedł na chwilę, to postanowiłam wycisnąc 40 kg na klatę ale nie dałam rady icon_smile.gif ) .
Ponieważ baaardzo zależy mi na szybszym spalaniu tłuszczu, pomyślałam o jakimś termospidziku albo innym podobnym. Stosował to ktoś? Na ile bardziej skuteczne są wtedy treningi? No i pytanie podstawowe: chodzę na siłownię codziennie, na 45 minut, godzinkę. Kiedy moge spodziewać się efektów? Pierwszy efekt w sumie już jest- poprawa samopoczucia, no ale chodzi mi tez o bardziej "wizualne" wyniki.
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post czw, 17 sty 2013 - 10:27
Post #1

Od poniedziałku chodze na siłownię. Trening mam złożony z zajęć jak ja to mówię "babskich" (rowerek, bieżnia, steper, orbitrek...) jak i z "męskich" - typowo siłowych (wczoraj jak trener wyszedł na chwilę, to postanowiłam wycisnąc 40 kg na klatę ale nie dałam rady icon_smile.gif ) .
Ponieważ baaardzo zależy mi na szybszym spalaniu tłuszczu, pomyślałam o jakimś termospidziku albo innym podobnym. Stosował to ktoś? Na ile bardziej skuteczne są wtedy treningi? No i pytanie podstawowe: chodzę na siłownię codziennie, na 45 minut, godzinkę. Kiedy moge spodziewać się efektów? Pierwszy efekt w sumie już jest- poprawa samopoczucia, no ale chodzi mi tez o bardziej "wizualne" wyniki.

--------------------
Dorott
czw, 17 sty 2013 - 10:31
CYTAT(m4rusia @ Thu, 17 Jan 2013 - 10:27) *
chodzę na siłownię codziennie, na 45 minut, godzinkę.


mogę mały OT? 29.gif
zazdroszczę Ci siłowni codziennie icon_smile.gif

a przy tak częstym wysiłku fizycznym i regularnym myślę, że efekty przyjdą szybko icon_smile.gif\\tylko nie patrz na wagę bo mięśnie ważą więcej niz tłuszcz icon_smile.gif
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 17 sty 2013 - 10:31
Post #2

CYTAT(m4rusia @ Thu, 17 Jan 2013 - 10:27) *
chodzę na siłownię codziennie, na 45 minut, godzinkę.


mogę mały OT? 29.gif
zazdroszczę Ci siłowni codziennie icon_smile.gif

a przy tak częstym wysiłku fizycznym i regularnym myślę, że efekty przyjdą szybko icon_smile.gif\\tylko nie patrz na wagę bo mięśnie ważą więcej niz tłuszcz icon_smile.gif


--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
m4rusia
czw, 17 sty 2013 - 10:35
CYTAT(Dorott @ Thu, 17 Jan 2013 - 10:31) *
mogę mały OT? 29.gif
zazdroszczę Ci siłowni codziennie icon_smile.gif

a przy tak częstym wysiłku fizycznym i regularnym myślę, że efekty przyjdą szybko icon_smile.gif \\tylko nie patrz na wagę bo mięśnie ważą więcej niz tłuszcz icon_smile.gif


Wiesz Dorott, profesjonalną, najlepszą w okolicy siłownię mam 500 m od domu, przy kompleksie rekraacyjnym (hala sportowa, basen, kręgielnia,squash, zumba, aerobik )... No grzechem byłoby nie korzystac. W końcu się zapisałam. Do tego zajęcia prowadzi mój sąsiad, więc dostałam zniżkę icon_smile.gif
Żeby na wagę nie patrzeć, to wiem. Trener poradził mi, że jeżeli ccę koniecznie robic sobie jakies pomiary, to najlepiej żebym mierzyła sobie obwody, to się ponoć najszybciej zmienia
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post czw, 17 sty 2013 - 10:35
Post #3

CYTAT(Dorott @ Thu, 17 Jan 2013 - 10:31) *
mogę mały OT? 29.gif
zazdroszczę Ci siłowni codziennie icon_smile.gif

a przy tak częstym wysiłku fizycznym i regularnym myślę, że efekty przyjdą szybko icon_smile.gif \\tylko nie patrz na wagę bo mięśnie ważą więcej niz tłuszcz icon_smile.gif


Wiesz Dorott, profesjonalną, najlepszą w okolicy siłownię mam 500 m od domu, przy kompleksie rekraacyjnym (hala sportowa, basen, kręgielnia,squash, zumba, aerobik )... No grzechem byłoby nie korzystac. W końcu się zapisałam. Do tego zajęcia prowadzi mój sąsiad, więc dostałam zniżkę icon_smile.gif
Żeby na wagę nie patrzeć, to wiem. Trener poradził mi, że jeżeli ccę koniecznie robic sobie jakies pomiary, to najlepiej żebym mierzyła sobie obwody, to się ponoć najszybciej zmienia

--------------------
Dorott
czw, 17 sty 2013 - 10:40
CYTAT(m4rusia @ Thu, 17 Jan 2013 - 10:35) *
Trener poradził mi, że jeżeli ccę koniecznie robic sobie jakies pomiary, to najlepiej żebym mierzyła sobie obwody, to się ponoć najszybciej zmienia


dokładnie, waga czasami stoi a centymetry lecą icon_smile.gif
Dorott


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,027
Dołączył: wto, 27 wrz 05 - 10:39
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 3,715

GG:


post czw, 17 sty 2013 - 10:40
Post #4

CYTAT(m4rusia @ Thu, 17 Jan 2013 - 10:35) *
Trener poradził mi, że jeżeli ccę koniecznie robic sobie jakies pomiary, to najlepiej żebym mierzyła sobie obwody, to się ponoć najszybciej zmienia


dokładnie, waga czasami stoi a centymetry lecą icon_smile.gif


--------------------
Dorott, mama Weronisi 30.04.2006
dlaczego zachowujemy się tak nielogicznie? kochamy tych, którzy nas ranią a ranimy tych którzy nas kochają...


Blog Weroniki
Adriannna
czw, 17 sty 2013 - 13:50
Jak ja zaczynałam chodzić na siłownię mój trener za pierwszym razem pozwolił mi spędzić tam 30 min. Trochę byłam rozczarowana, no bo w końcu tak zapał ostudzić, ale to była świetna decyzja świadcząca jedynie o jego profesjonaliźmie. Zaczynałam od 30 min, potem spędzałam tam min. 2h robiąc program przeznaczony na dany dzień. Do tego oczywiście stosowała odpowiednią dietę. Pierwsze efekty w postaci zdecydowanego polepszenia kondycji, straty tłuszczu tu i tam zauważyam już po miesiącu, natomiast jeśli o rzeźbę ciała chodzi po 2 miesiącach mięśnie w niektórych partiach ciała - na których najbardziej mi zależało, zaczęły być po woli widoczne. Nie stosowałąm żadnych dodatków w postaci termospidzików itp. więc trudno mi powiedzieć. Osobiście unikam, wolę konsekwencję w treningu i odpowiedniej diecie.
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
SkÄ…d: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post czw, 17 sty 2013 - 13:50
Post #5

Jak ja zaczynałam chodzić na siłownię mój trener za pierwszym razem pozwolił mi spędzić tam 30 min. Trochę byłam rozczarowana, no bo w końcu tak zapał ostudzić, ale to była świetna decyzja świadcząca jedynie o jego profesjonaliźmie. Zaczynałam od 30 min, potem spędzałam tam min. 2h robiąc program przeznaczony na dany dzień. Do tego oczywiście stosowała odpowiednią dietę. Pierwsze efekty w postaci zdecydowanego polepszenia kondycji, straty tłuszczu tu i tam zauważyam już po miesiącu, natomiast jeśli o rzeźbę ciała chodzi po 2 miesiącach mięśnie w niektórych partiach ciała - na których najbardziej mi zależało, zaczęły być po woli widoczne. Nie stosowałąm żadnych dodatków w postaci termospidzików itp. więc trudno mi powiedzieć. Osobiście unikam, wolę konsekwencję w treningu i odpowiedniej diecie.

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
moko.
czw, 17 sty 2013 - 13:53
A co z dietÄ…?

Bo wiesz ćwiczenia to podobno 30-40% sukcesu, reszta to dieta.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post czw, 17 sty 2013 - 13:53
Post #6

A co z dietÄ…?

Bo wiesz ćwiczenia to podobno 30-40% sukcesu, reszta to dieta.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
m4rusia
czw, 17 sty 2013 - 16:27
Nie ma diety. Jest siłownia icon_smile.gif
Dieta taka jak codzień. Żadnego żarcia wieczorem , więcej węglowodanów i błonnika. Nie mam zamiaru rzeźbić przecież icon_smile.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post czw, 17 sty 2013 - 16:27
Post #7

Nie ma diety. Jest siłownia icon_smile.gif
Dieta taka jak codzień. Żadnego żarcia wieczorem , więcej węglowodanów i błonnika. Nie mam zamiaru rzeźbić przecież icon_smile.gif


--------------------
Adriannna
czw, 17 sty 2013 - 19:38
To po co ta siłownia jak nie chcesz rzeźbić? Dla spalenia samego tłuszczu lepiej nadaje się coś ruchowego typu biegi, zumba itp.
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
SkÄ…d: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post czw, 17 sty 2013 - 19:38
Post #8

To po co ta siłownia jak nie chcesz rzeźbić? Dla spalenia samego tłuszczu lepiej nadaje się coś ruchowego typu biegi, zumba itp.

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
m4rusia
czw, 17 sty 2013 - 19:42
znaczy, może źle się wyraziłam. Nie marzę o tytule miss fitness . Wystarczy mi że zgubię boczki, brzuch i wysmukle uda. Trener powiedział mi co robić... Z resztą patrząc po jego sylwetce i osiągnięciach, wierzę mu icon_smile.gif Ułozył nam trening ale z góry uprzedził, że nie będzie cudu. Mam sie przestawić na aktywny tryb życia i chociaz minimalnie zredukowac swoją diete. Teraz za*****ziel a potem luzik to nie droga do ładnej sylwetki. Mam być systematyczna i pytać się, ćwiczyć, pytać i ćwiczyć
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post czw, 17 sty 2013 - 19:42
Post #9

znaczy, może źle się wyraziłam. Nie marzę o tytule miss fitness . Wystarczy mi że zgubię boczki, brzuch i wysmukle uda. Trener powiedział mi co robić... Z resztą patrząc po jego sylwetce i osiągnięciach, wierzę mu icon_smile.gif Ułozył nam trening ale z góry uprzedził, że nie będzie cudu. Mam sie przestawić na aktywny tryb życia i chociaz minimalnie zredukowac swoją diete. Teraz za*****ziel a potem luzik to nie droga do ładnej sylwetki. Mam być systematyczna i pytać się, ćwiczyć, pytać i ćwiczyć

--------------------
mama_do_kwadratu
czw, 17 sty 2013 - 20:19
A ten "termospidzik" to co to takiego?
Brzmi jak jakiÅ› koksik icon_wink.gif
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post czw, 17 sty 2013 - 20:19
Post #10

A ten "termospidzik" to co to takiego?
Brzmi jak jakiÅ› koksik icon_wink.gif

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
m4rusia
czw, 17 sty 2013 - 20:21
https://sklep.kfd.pl/olimp-thermo-speed-ext...kaps-p-711.html

icon_smile.gif
Nieee, no facet to profesjonalista. Wie o mojej chorobie. Koksu by mi nie pocisnÄ…Å‚
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post czw, 17 sty 2013 - 20:21
Post #11

https://sklep.kfd.pl/olimp-thermo-speed-ext...kaps-p-711.html

icon_smile.gif
Nieee, no facet to profesjonalista. Wie o mojej chorobie. Koksu by mi nie pocisnÄ…Å‚

--------------------
Adriannna
piÄ…, 18 sty 2013 - 00:38
Mój też jest profesjonalistą, trzykrotny mistrz PL w kulturystyce zresztą i nigdy mi nie sugerował żadnych dodatkowych przyspieszaczy. Kiedyś o to zapytany powiedział, że to dla bardziej zawaanoswanych osób poleca. W sumie może od tamtej pory się coś w temacie zmieniło, bo na siłownię do Jacka chodziłąm 5 lat temu.

Odnośnie tego co twój trener powiedział na tema cudów i szybkich efektów, bardzo się z nim zgadzam icon_smile.gif

Zobaczysz, za niedługo przekonasz się że siłownia niezwykle uzależnia, o ile już nie zauważyłaś. icon_wink.gif
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
SkÄ…d: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post piÄ…, 18 sty 2013 - 00:38
Post #12

Mój też jest profesjonalistą, trzykrotny mistrz PL w kulturystyce zresztą i nigdy mi nie sugerował żadnych dodatkowych przyspieszaczy. Kiedyś o to zapytany powiedział, że to dla bardziej zawaanoswanych osób poleca. W sumie może od tamtej pory się coś w temacie zmieniło, bo na siłownię do Jacka chodziłąm 5 lat temu.

Odnośnie tego co twój trener powiedział na tema cudów i szybkich efektów, bardzo się z nim zgadzam icon_smile.gif

Zobaczysz, za niedługo przekonasz się że siłownia niezwykle uzależnia, o ile już nie zauważyłaś. icon_wink.gif

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
zilka
piÄ…, 18 sty 2013 - 05:42
CYTAT(Adriannna @ Fri, 18 Jan 2013 - 02:38) *
W sumie może od tamtej pory się coś w temacie zmieniło, bo na siłownię do Jacka chodziłąm 5 lat temu.


No to z linku wyglÄ…da super profesjonalnie, zdrowo i bezpiecznie 29.gif
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post piÄ…, 18 sty 2013 - 05:42
Post #13

CYTAT(Adriannna @ Fri, 18 Jan 2013 - 02:38) *
W sumie może od tamtej pory się coś w temacie zmieniło, bo na siłownię do Jacka chodziłąm 5 lat temu.


No to z linku wyglÄ…da super profesjonalnie, zdrowo i bezpiecznie 29.gif

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
Adriannna
sob, 19 sty 2013 - 03:05
CYTAT(zilka @ Fri, 18 Jan 2013 - 05:42) *
No to z linku wyglÄ…da super profesjonalnie, zdrowo i bezpiecznie 29.gif


Oooo, a ja nawet tego linka nie zauważyłam icon_wink.gif

Ja bym nie brała. Ale i tak Marta zrobi co uzna za słuszne icon_wink.gif


Edit: Takich środków to ja nawet na mojej siłowni nie widziałam. Jakieś odrżywki tylko były, ale to dla bardziej zaawansowanych właśnie.

Ten post edytował Adriannna sob, 19 sty 2013 - 03:11
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
SkÄ…d: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post sob, 19 sty 2013 - 03:05
Post #14

CYTAT(zilka @ Fri, 18 Jan 2013 - 05:42) *
No to z linku wyglÄ…da super profesjonalnie, zdrowo i bezpiecznie 29.gif


Oooo, a ja nawet tego linka nie zauważyłam icon_wink.gif

Ja bym nie brała. Ale i tak Marta zrobi co uzna za słuszne icon_wink.gif


Edit: Takich środków to ja nawet na mojej siłowni nie widziałam. Jakieś odrżywki tylko były, ale to dla bardziej zaawansowanych właśnie.

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
m4rusia
sob, 19 sty 2013 - 14:05
CYTAT(zilka)
No to z linku wyglÄ…da super profesjonalnie, zdrowo i bezpiecznie


A czemu uważasz, że to nie jest profesjonalne i bezpieczne. Czytałas skład?
Producentem jest renomowana marka. Dla pewności zapytałam trenera czy to żaden drag. Powiedział "idź do porządnej apteki i tam tez to kupisz.
To żaden koks, tylko preparat wspomagający termoregulację, pocenie podczas wysiłku. Potocznie zwany "spalaczem tłuszczu"

CYTAT(Adriannna @ Fri, 18 Jan 2013 - 00:38) *
Mój też jest profesjonalistą, trzykrotny mistrz PL w kulturystyce zresztą i nigdy mi nie sugerował żadnych dodatkowych przyspieszaczy. Kiedyś o to zapytany powiedział, że to dla bardziej zawaanoswanych osób poleca. W sumie może od tamtej pory się coś w temacie zmieniło, bo na siłownię do Jacka chodziłąm 5 lat temu.


A to pewnie zna mojego icon_smile.gif
  • 1986 Mistrzostwa Europy − 9. miejsce
  • 1987 Mistrzostwa Europy − 4. miejsce
  • 1988 Mistrzostwa Europy − 2. miejsce
  • 1989 Mistrzostwa Europy − 1. miejsce
  • 1989 Mistrzostwa Åšwiata − 6. miejsce
  • 1989 World Games − 2. miejsce
  • 1990 Mistrzostwa Åšwiata − 6. miejsce
  • 1991 Mistrzostwa Åšwiata (w Katowicach) 1. miejsce
  • 1992 Mr Olympia − 16. miejsce (tak samo jak Ronnie Coleman, )
  • 1993 Grand Prix Finlandii − 8. miejsce
  • 1993 Grand Prix Francji (2) − 11. miejsce
    źródło Wikipedia

    Od siebie dodam, że Pierwszy Polak w Konkursie Mr Olimpia oraz że był twarzą produktów znanej firmy produkującej odzywki dla kulturystów.


    Aaaa to sie pochwaliłam sąsiadem, a co? icon_smile.gif
CYTAT(Adriannna @ Fri, 18 Jan 2013 - 00:38) *
Odnośnie tego co twój trener powiedział na tema cudów i szybkich efektów, bardzo się z nim zgadzam icon_smile.gif

Zobaczysz, za niedługo przekonasz się że siłownia niezwykle uzależnia, o ile już nie zauważyłaś. icon_wink.gif


Anooo, jakby mam pierwsze objawy icon_smile.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post sob, 19 sty 2013 - 14:05
Post #15

CYTAT(zilka)
No to z linku wyglÄ…da super profesjonalnie, zdrowo i bezpiecznie


A czemu uważasz, że to nie jest profesjonalne i bezpieczne. Czytałas skład?
Producentem jest renomowana marka. Dla pewności zapytałam trenera czy to żaden drag. Powiedział "idź do porządnej apteki i tam tez to kupisz.
To żaden koks, tylko preparat wspomagający termoregulację, pocenie podczas wysiłku. Potocznie zwany "spalaczem tłuszczu"

CYTAT(Adriannna @ Fri, 18 Jan 2013 - 00:38) *
Mój też jest profesjonalistą, trzykrotny mistrz PL w kulturystyce zresztą i nigdy mi nie sugerował żadnych dodatkowych przyspieszaczy. Kiedyś o to zapytany powiedział, że to dla bardziej zawaanoswanych osób poleca. W sumie może od tamtej pory się coś w temacie zmieniło, bo na siłownię do Jacka chodziłąm 5 lat temu.


A to pewnie zna mojego icon_smile.gif
  • 1986 Mistrzostwa Europy − 9. miejsce
  • 1987 Mistrzostwa Europy − 4. miejsce
  • 1988 Mistrzostwa Europy − 2. miejsce
  • 1989 Mistrzostwa Europy − 1. miejsce
  • 1989 Mistrzostwa Åšwiata − 6. miejsce
  • 1989 World Games − 2. miejsce
  • 1990 Mistrzostwa Åšwiata − 6. miejsce
  • 1991 Mistrzostwa Åšwiata (w Katowicach) 1. miejsce
  • 1992 Mr Olympia − 16. miejsce (tak samo jak Ronnie Coleman, )
  • 1993 Grand Prix Finlandii − 8. miejsce
  • 1993 Grand Prix Francji (2) − 11. miejsce
    źródło Wikipedia

    Od siebie dodam, że Pierwszy Polak w Konkursie Mr Olimpia oraz że był twarzą produktów znanej firmy produkującej odzywki dla kulturystów.


    Aaaa to sie pochwaliłam sąsiadem, a co? icon_smile.gif
CYTAT(Adriannna @ Fri, 18 Jan 2013 - 00:38) *
Odnośnie tego co twój trener powiedział na tema cudów i szybkich efektów, bardzo się z nim zgadzam icon_smile.gif

Zobaczysz, za niedługo przekonasz się że siłownia niezwykle uzależnia, o ile już nie zauważyłaś. icon_wink.gif


Anooo, jakby mam pierwsze objawy icon_smile.gif

--------------------
Adriannna
sob, 19 sty 2013 - 14:34
No dobra - zaimponowałaś mi tymi jego osiągnięciami 08.gif Myślę, że Twój mojego pewnie kojarzy bo mój poza tytułami był właścicielem i redaktorem naczelnym pierwszego czasopisma poświęconego kulturystyce w PL 06.gif

Ja zaczynam przygodę z siłownią w lutym, jak dziewczyny zaczną szkołę. Juz doczekać się nie mogę icon_wink.gif Zobaczymy jak pracują brazylijscy trenerzy.
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
SkÄ…d: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post sob, 19 sty 2013 - 14:34
Post #16

No dobra - zaimponowałaś mi tymi jego osiągnięciami 08.gif Myślę, że Twój mojego pewnie kojarzy bo mój poza tytułami był właścicielem i redaktorem naczelnym pierwszego czasopisma poświęconego kulturystyce w PL 06.gif

Ja zaczynam przygodę z siłownią w lutym, jak dziewczyny zaczną szkołę. Juz doczekać się nie mogę icon_wink.gif Zobaczymy jak pracują brazylijscy trenerzy.

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
m4rusia
wto, 12 lut 2013 - 10:32
nie zakładam nowego wątku ale mam pytanko
Kurcze, wczoraj jak robiłam brzuszki i skończyłam, wstałam i nagle jakbym w łeb dostala. Zrobiło mi sie ciemno w oczach i poczułam silny ból w podbrzuszu. W pierwszej chwili miałam wrażenie jakby mi "coś" miało wypaść 37.gif Musiałam zrobić przerwę i już potem nie było opcji, żebym coś siłowego zrobiła. Coś mogłam sobie zrobić/uszkodzić? No nie czułam bólu podczas ćwiczeń. Dopiero jak podnosiłam się do pionu to mnie scieło z nóg. Przyprawiłam trenera o zawał prawie. Mogą to być jakieś kobiece sprawy i objawiłyby się przy brzuszkach?
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post wto, 12 lut 2013 - 10:32
Post #17

nie zakładam nowego wątku ale mam pytanko
Kurcze, wczoraj jak robiłam brzuszki i skończyłam, wstałam i nagle jakbym w łeb dostala. Zrobiło mi sie ciemno w oczach i poczułam silny ból w podbrzuszu. W pierwszej chwili miałam wrażenie jakby mi "coś" miało wypaść 37.gif Musiałam zrobić przerwę i już potem nie było opcji, żebym coś siłowego zrobiła. Coś mogłam sobie zrobić/uszkodzić? No nie czułam bólu podczas ćwiczeń. Dopiero jak podnosiłam się do pionu to mnie scieło z nóg. Przyprawiłam trenera o zawał prawie. Mogą to być jakieś kobiece sprawy i objawiłyby się przy brzuszkach?

--------------------
Majka35
wto, 13 paź 2015 - 12:15
Myśle że najlepszym wyjściem jest wyrac sie po poradę do dietetyka. Stosowanie preparatów na odchudzanie nic tu nie pomoże jeśli nie ma się ślinej woli i zaparcia. No i oczywiście dużo ruchu , bo bez tego to mozna zapomnieć o odchudzaniu.
Majka35


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 96
Dołączył: czw, 02 lip 15 - 07:50
Nr użytkownika: 46,079




post wto, 13 paź 2015 - 12:15
Post #18

Myśle że najlepszym wyjściem jest wyrac sie po poradę do dietetyka. Stosowanie preparatów na odchudzanie nic tu nie pomoże jeśli nie ma się ślinej woli i zaparcia. No i oczywiście dużo ruchu , bo bez tego to mozna zapomnieć o odchudzaniu.
KarinaGruszka88
śro, 09 gru 2015 - 14:08
Jak dla mnie chodzenie na siłownię codziennie jest głupie. Grozi przetrenowaniem i znudzeniem. Mięśnie potrzebują czasu na regenerację, bez tego ani rusz. Dlatego właśnie zawodowi sportowcy i kulturyści dla przykładu mają dni poświęcone poszczególnym pariom ciała, po których te partie nie są trenowane tak długo, aż cykl ćwiczeń zatoczy koło. I co? No i efekty są!
Spalacze sobie daruj. Odpowiednia dieta (w zależności od tego, co chcesz osiągnąć) ze sporą (w granicach rozsądku i zdrowia) ilością białka w zupełności wystarczy.
KarinaGruszka88


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: śro, 09 gru 15 - 13:55
Nr użytkownika: 46,870




post śro, 09 gru 2015 - 14:08
Post #19

Jak dla mnie chodzenie na siłownię codziennie jest głupie. Grozi przetrenowaniem i znudzeniem. Mięśnie potrzebują czasu na regenerację, bez tego ani rusz. Dlatego właśnie zawodowi sportowcy i kulturyści dla przykładu mają dni poświęcone poszczególnym pariom ciała, po których te partie nie są trenowane tak długo, aż cykl ćwiczeń zatoczy koło. I co? No i efekty są!
Spalacze sobie daruj. Odpowiednia dieta (w zależności od tego, co chcesz osiągnąć) ze sporą (w granicach rozsądku i zdrowia) ilością białka w zupełności wystarczy.
Natalia82
śro, 08 cze 2016 - 12:19
Hej, mam pytanko do tych z nas, które ćwiczą już od dłuższego czasu. Czy to prawda, że żeby szybciej spalić tłuszczyk warto brać coś na stymulowanie masy mięśniowej? Nie zrozumcie mnie źle; nie mam na myśli żadnych nielegalnych świństw, raczej takie suplementy jak witamina K2. Na stronie producent pisze o stymulowaniu masy mięśniowej, ale słowem nie wspomina jak to się ma do spalania tłuszczów. Kolejna sprawa; czy ktoś to może stosował i wie, jak - i czy w ogóle - działa ta witamina K2? Można to gdzieś dostać stacjonarnie w Wawie?
Natalia82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 08 cze 16 - 12:07
Nr użytkownika: 47,681




post śro, 08 cze 2016 - 12:19
Post #20

Hej, mam pytanko do tych z nas, które ćwiczą już od dłuższego czasu. Czy to prawda, że żeby szybciej spalić tłuszczyk warto brać coś na stymulowanie masy mięśniowej? Nie zrozumcie mnie źle; nie mam na myśli żadnych nielegalnych świństw, raczej takie suplementy jak witamina K2. Na stronie producent pisze o stymulowaniu masy mięśniowej, ale słowem nie wspomina jak to się ma do spalania tłuszczów. Kolejna sprawa; czy ktoś to może stosował i wie, jak - i czy w ogóle - działa ta witamina K2? Można to gdzieś dostać stacjonarnie w Wawie?
> siÅ‚ownia + wspomagacze, pomoże?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 20:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama