Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Polowanie na okazje :)

> 
alusiaa
wto, 26 wrz 2006 - 17:47
Na kanwie wątków o kasie- dopiszę swój,ale w innym sensie...icon_smile.gif
A tak chcialam się pochwalić ,jak udane ostatnio zakupy zrobilam,mówie tu tylko o spozywce, - to akurat nierzadko,ze kupuję wczorajsze pieczywo,ale ostatnio kupilam w Inter marche bardzo tanio jogurty( to też często),ale przed kiloma tygodniami udalo mi się kupic w osiedlowym sklepie konfiturę materne ( z miesięczną datą waznosci )za... 1,80! Musialam się pochwalic icon_wink.gif

Uwielbiam tego typu zdobycze,potem wracam do domu niczym z trofeum.. icon_wink.gif icon_twisted.gif To pozostalosc po pradawnych przodkach chyba icon_wink.gif jakas namiastka polowania i radochy z Å‚upu... icon_wink.gif
alusiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 579
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 00:22
SkÄ…d: Niby-landia
Nr użytkownika: 2,494




post wto, 26 wrz 2006 - 17:47
Post #1

Na kanwie wątków o kasie- dopiszę swój,ale w innym sensie...icon_smile.gif
A tak chcialam się pochwalić ,jak udane ostatnio zakupy zrobilam,mówie tu tylko o spozywce, - to akurat nierzadko,ze kupuję wczorajsze pieczywo,ale ostatnio kupilam w Inter marche bardzo tanio jogurty( to też często),ale przed kiloma tygodniami udalo mi się kupic w osiedlowym sklepie konfiturę materne ( z miesięczną datą waznosci )za... 1,80! Musialam się pochwalic icon_wink.gif

Uwielbiam tego typu zdobycze,potem wracam do domu niczym z trofeum.. icon_wink.gif icon_twisted.gif To pozostalosc po pradawnych przodkach chyba icon_wink.gif jakas namiastka polowania i radochy z Å‚upu... icon_wink.gif

--------------------
user posted image
KM
wto, 26 wrz 2006 - 21:18
A ja dzisiaj kupiłam Kacperkowi w auchan 4 płytki dvd z bajkami za 2 zł. Rozpakowaliśmy 2, jedna nie dała się włączyć, druga działa, 60 min, trzy bajki, niby wszystko ok ale to są trzy bajki kilkuminutowe i lecą w kółko przez 60min.wink.gif
Niezły ze mnie łowca icon_lol.gif
KM


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,318
Dołączył: pią, 19 gru 03 - 22:54
Skąd: kraina muminków
Nr użytkownika: 1,277




post wto, 26 wrz 2006 - 21:18
Post #2

A ja dzisiaj kupiłam Kacperkowi w auchan 4 płytki dvd z bajkami za 2 zł. Rozpakowaliśmy 2, jedna nie dała się włączyć, druga działa, 60 min, trzy bajki, niby wszystko ok ale to są trzy bajki kilkuminutowe i lecą w kółko przez 60min.wink.gif
Niezły ze mnie łowca icon_lol.gif
maminka43
wto, 26 wrz 2006 - 21:52
ja tam wczoraj złowiłam winogrona w''cenie dnia''po 1 zł,były co prawda bez łodyzek,i lekko lepkie,ale jak wymyłam i schłodziłam w lodóweczce..... icon_biggrin.gif lubie łapac okazje...trening czyni mistrza. icon_smile.gif
O,albo arbuz po 48gr za kg....zapełniłam lodówke tym smaczym owockiem i miałam na trochę....(o sikaniu po spozyciu niewspomnę wink.gif )
maminka43


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,011
Dołączył: nie, 12 mar 06 - 08:54
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 5,215

GG:


post wto, 26 wrz 2006 - 21:52
Post #3

ja tam wczoraj złowiłam winogrona w''cenie dnia''po 1 zł,były co prawda bez łodyzek,i lekko lepkie,ale jak wymyłam i schłodziłam w lodóweczce..... icon_biggrin.gif lubie łapac okazje...trening czyni mistrza. icon_smile.gif
O,albo arbuz po 48gr za kg....zapełniłam lodówke tym smaczym owockiem i miałam na trochę....(o sikaniu po spozyciu niewspomnę wink.gif )

--------------------
Agatka mama:
Joanny Dominiki(7.03.1987)
Ma?gorzaty Karoliny(9.10.1989)
Jakuba Krzysztofa(19.10.2006)

i babcia
Mai Adrianny(31.03.2006)
Patrycji Izabelli(08.09.2008)
Micha?a Marcina (24.07.2011)

Te?ciowa
Adrianka i Sebastianka ;)



sdw
wto, 26 wrz 2006 - 22:32
CYTAT(maminka39)
j
O,albo arbuz po 48gr za kg....zapełniłam lodówke tym smaczym owockiem i miałam na trochę....(o sikaniu po spozyciu niewspomnę wink.gif )


A różnica w cenie arbuza na papier toaletowy wystarczyła? wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post wto, 26 wrz 2006 - 22:32
Post #4

CYTAT(maminka39)
j
O,albo arbuz po 48gr za kg....zapełniłam lodówke tym smaczym owockiem i miałam na trochę....(o sikaniu po spozyciu niewspomnę wink.gif )


A różnica w cenie arbuza na papier toaletowy wystarczyła? wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
maminka43
wto, 26 wrz 2006 - 22:37
wiolontela,u nas w domciu papier toaletowy sponsoruje tesciowa 04.gif jest zwolenniczką pachnących,kolorowych papierów i PROVIDENTA,jak zabraknie jej emerytury na tenze papiórek wink.gifA mnie sie w takich sytuacjach(bezmyslnosc i niegospodarnosc)nóz w kieszeni otwiera. icon_lol.gif 02.gif
maminka43


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,011
Dołączył: nie, 12 mar 06 - 08:54
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 5,215

GG:


post wto, 26 wrz 2006 - 22:37
Post #5

wiolontela,u nas w domciu papier toaletowy sponsoruje tesciowa 04.gif jest zwolenniczką pachnących,kolorowych papierów i PROVIDENTA,jak zabraknie jej emerytury na tenze papiórek wink.gifA mnie sie w takich sytuacjach(bezmyslnosc i niegospodarnosc)nóz w kieszeni otwiera. icon_lol.gif 02.gif

--------------------
Agatka mama:
Joanny Dominiki(7.03.1987)
Ma?gorzaty Karoliny(9.10.1989)
Jakuba Krzysztofa(19.10.2006)

i babcia
Mai Adrianny(31.03.2006)
Patrycji Izabelli(08.09.2008)
Micha?a Marcina (24.07.2011)

Te?ciowa
Adrianka i Sebastianka ;)



Maciejka
wto, 26 wrz 2006 - 23:01
Eeee, tam maminka, ja też lubię lepszy papier. Lepszy niż ten najszarszy z szarych. Teraz mam taki najzwyklejszy i wcale mi się to nie podoba. icon_wink.gif To tak poza tematem wiodącym. icon_smile.gif
Maciejka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,889
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 19:32
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 358

GG:


post wto, 26 wrz 2006 - 23:01
Post #6

Eeee, tam maminka, ja też lubię lepszy papier. Lepszy niż ten najszarszy z szarych. Teraz mam taki najzwyklejszy i wcale mi się to nie podoba. icon_wink.gif To tak poza tematem wiodącym. icon_smile.gif

--------------------
Maciejka


sdw
wto, 26 wrz 2006 - 23:12
O tak, moje szacowne cztery litery też lubią podcierane a nie obcierane icon_twisted.gif I pachnieć lubią, a co wink.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post wto, 26 wrz 2006 - 23:12
Post #7

O tak, moje szacowne cztery litery też lubią podcierane a nie obcierane icon_twisted.gif I pachnieć lubią, a co wink.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Mika
śro, 27 wrz 2006 - 08:55
w temacie papieru icon_wink.gif
z racji posiadania kilku toalet nie wydoiłabym na pikny papier
takwięc podzieliliśmy łazienki na naszą i .."tatową" icon_lol.gif
my kupujemy sobie kolorowy i pachnący (NAUCZKA-nie kupuj dziadostwa,bo ci dzieci zużyją rolkę w 2 dni a i tak będą krzyczały,że mają mokre/brudne palce icon_rolleyes.gif ) natomiast mąż dostaje raz-z pracy,dwa-raz na jakiś czas od brata meeeega rolkę/belkę która starczy mu chyba na pół roku icon_lol.gif

oszczędność wczorajsza -buty Mrugały za 69zł zamiast Marcelka za 120 icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 27 wrz 2006 - 08:55
Post #8

w temacie papieru icon_wink.gif
z racji posiadania kilku toalet nie wydoiłabym na pikny papier
takwięc podzieliliśmy łazienki na naszą i .."tatową" icon_lol.gif
my kupujemy sobie kolorowy i pachnący (NAUCZKA-nie kupuj dziadostwa,bo ci dzieci zużyją rolkę w 2 dni a i tak będą krzyczały,że mają mokre/brudne palce icon_rolleyes.gif ) natomiast mąż dostaje raz-z pracy,dwa-raz na jakiś czas od brata meeeega rolkę/belkę która starczy mu chyba na pół roku icon_lol.gif

oszczędność wczorajsza -buty Mrugały za 69zł zamiast Marcelka za 120 icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
sdw
śro, 27 wrz 2006 - 09:03
CYTAT(Mika)
nie wydoiłabym na pikny papier



Mika, a kogo ty doisz na ten papier? icon_lol.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post śro, 27 wrz 2006 - 09:03
Post #9

CYTAT(Mika)
nie wydoiłabym na pikny papier



Mika, a kogo ty doisz na ten papier? icon_lol.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Mika
śro, 27 wrz 2006 - 09:07
CYTAT(wiolontela)
CYTAT(Mika)
nie wydoiłabym na pikny papier



Mika, a kogo ty doisz na ten papier? icon_lol.gif


kasy bym nie wydoiła...z męża icon_twisted.gif icon_lol.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 27 wrz 2006 - 09:07
Post #10

CYTAT(wiolontela)
CYTAT(Mika)
nie wydoiłabym na pikny papier



Mika, a kogo ty doisz na ten papier? icon_lol.gif


kasy bym nie wydoiła...z męża icon_twisted.gif icon_lol.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
sdw
śro, 27 wrz 2006 - 09:21
A fe, świntucha. Tak doić przy dzieciach.
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post śro, 27 wrz 2006 - 09:21
Post #11

A fe, świntucha. Tak doić przy dzieciach.

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
Mika
śro, 27 wrz 2006 - 09:31
CYTAT(wiolontela)
A fe, świntucha. Tak doić przy dzieciach.


głodnemu chleb na myśli 04.gif
icon_wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 27 wrz 2006 - 09:31
Post #12

CYTAT(wiolontela)
A fe, świntucha. Tak doić przy dzieciach.


głodnemu chleb na myśli 04.gif
icon_wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
sdw
śro, 27 wrz 2006 - 10:08
A skąd wiesz żem głodna? icon_razz.gif
sdw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,326
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 19:04
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 188

GG:


post śro, 27 wrz 2006 - 10:08
Post #13

A skąd wiesz żem głodna? icon_razz.gif

--------------------
K'98 K'01 F'04

- Teraz w lewo, moja hrabino.
- Dlaczegóż, drogi hrabio?
- Kończy mi się gwint w protezie.
alusiaa
sob, 30 wrz 2006 - 13:01
No to ja się jeszcze pochwalę ekstra zdobyczą- we czwartek kupiłam w tymze osiedlowym sklepiku kilka czekolad Wedla z datą ważnosci do połowy pażdziernika za ...1,29 icon_biggrin.gif
pycha...
I chyba jeszcze trochę dokupię,bo mój mąż wyjątkowo słodkożerny jest,a czekolada moze trochę postać icon_wink.gif
A wczoraj w Polo wyrwalam paczkę "Jupiterków" herbatników z czekoladą i galaretką za..o,49 gr i batoniki Belvita za również tyle icon_biggrin.gif
Jestem z siebie dumna icon_wink.gif
alusiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 579
Dołączył: czw, 06 sty 05 - 00:22
SkÄ…d: Niby-landia
Nr użytkownika: 2,494




post sob, 30 wrz 2006 - 13:01
Post #14

No to ja się jeszcze pochwalę ekstra zdobyczą- we czwartek kupiłam w tymze osiedlowym sklepiku kilka czekolad Wedla z datą ważnosci do połowy pażdziernika za ...1,29 icon_biggrin.gif
pycha...
I chyba jeszcze trochę dokupię,bo mój mąż wyjątkowo słodkożerny jest,a czekolada moze trochę postać icon_wink.gif
A wczoraj w Polo wyrwalam paczkę "Jupiterków" herbatników z czekoladą i galaretką za..o,49 gr i batoniki Belvita za również tyle icon_biggrin.gif
Jestem z siebie dumna icon_wink.gif

--------------------
user posted image
żaróweczka
piÄ…, 03 lis 2017 - 11:40
Ja ostatnio upolowałam przepiękną lampę do salonu! Sklep z oświetleniem z dobrymi cenami to rzadkość więc byłam mega zadowolona. :D
A poza tym kupiłam moje wymarzone snickersy - przecenione z 499 zł za 240 <3 Takie promocje są genialne i dlatego kocham zakupy przez Internet. ;)
A co do zakupów spożywczych czy innych - polecam pobrać aplikację z gazetkami i można być na bieżąco z wszelakimi promocjami. ^^
żaróweczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: śro, 25 paź 17 - 16:18
Nr użytkownika: 50,754




post piÄ…, 03 lis 2017 - 11:40
Post #15

Ja ostatnio upolowałam przepiękną lampę do salonu! Sklep z oświetleniem z dobrymi cenami to rzadkość więc byłam mega zadowolona. :D
A poza tym kupiłam moje wymarzone snickersy - przecenione z 499 zł za 240 <3 Takie promocje są genialne i dlatego kocham zakupy przez Internet. ;)
A co do zakupów spożywczych czy innych - polecam pobrać aplikację z gazetkami i można być na bieżąco z wszelakimi promocjami. ^^
muppet
czw, 16 lis 2017 - 10:09
W internecie jest sporo takich zniżek. I portali które o tym przypominają.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post czw, 16 lis 2017 - 10:09
Post #16

W internecie jest sporo takich zniżek. I portali które o tym przypominają.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 04 gru 2017 - 09:17
Post #17

CYTAT(muppet @ Thu, 16 Nov 2017 - 10:09) *
W internecie jest sporo takich zniżek. I portali które o tym przypominają.



Sama czasami szperam sobie po forach internetowych bo najwięcej można się dowiedzieć od innych dziewczyn. No i upolować sobie coś o wiele taniej. Na tym forum, na wizażu. Na grupach na facebooku icon_smile.gif
Poza tym mam kilka ulubionych sklepów i dostaję informację na maila czy mają jakieś zniżki. Polecam na przykład Answear ponieważ w sklepie ciagle pojawiają sie jakieś nowe promocje ( nawet teraz w sezonie przed wyprzedażami bywają zniżki na buty zimowe i płaszcze)

Całkiem fajne promocje mają tam na wybrane kozaczki:
https://answear.com/p/kozaki-2714-k.html - zerknijcie sobie same.
collon
pon, 04 gru 2017 - 19:45
Dzieki za propozycje.
collon


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 04 gru 17 - 19:18
Nr użytkownika: 51,067




post pon, 04 gru 2017 - 19:45
Post #18

Dzieki za propozycje.
collon
pon, 04 gru 2017 - 19:53
Jesli chodzi o szukanie dobrych okazji .. to mozecie zapytac moja dziewczyna .. jest ekspertka w tej dziedzinie. Szczerze powiedziawszy to juz nie pamietam kiedy bylismy wspolnie na zakupach w galerii handlowej .. praktycznie wszystko zamawia online. Mam tutaj na mysli wszystkie produkty potrzebne kobiecie na codzien takie jak kosmetyki i ubrania icon_wink.gif Dla mnie jednak tez sa w tym wszystkim plusy bo lubi zakladac na siebie seksowna bielizna i pod tym katem czesto potrafi mnie zaskoczyc. Ostanio pytalem sie o to by zdradzila swoj sekret gdzie ja kupuje .. stawiala dosc mocny opor jednak po dlugich negocjacjach udalo sie poznac nazwe sklepu - Obssesive https://obsessive.com/pln_pl/produkty/gorsety-i-body Sam z checia zerknalem bo jest na kim zawiesic oko i mam juz pewne propozycje dotyczace przyszlych jej zakupow. Dodalem strone do ulubionych w oczekiwaniu na kolejne nowosci icon_smile.gif


Ten post edytował collon śro, 13 gru 2017 - 09:17
collon


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 04 gru 17 - 19:18
Nr użytkownika: 51,067




post pon, 04 gru 2017 - 19:53
Post #19

Jesli chodzi o szukanie dobrych okazji .. to mozecie zapytac moja dziewczyna .. jest ekspertka w tej dziedzinie. Szczerze powiedziawszy to juz nie pamietam kiedy bylismy wspolnie na zakupach w galerii handlowej .. praktycznie wszystko zamawia online. Mam tutaj na mysli wszystkie produkty potrzebne kobiecie na codzien takie jak kosmetyki i ubrania icon_wink.gif Dla mnie jednak tez sa w tym wszystkim plusy bo lubi zakladac na siebie seksowna bielizna i pod tym katem czesto potrafi mnie zaskoczyc. Ostanio pytalem sie o to by zdradzila swoj sekret gdzie ja kupuje .. stawiala dosc mocny opor jednak po dlugich negocjacjach udalo sie poznac nazwe sklepu - Obssesive https://obsessive.com/pln_pl/produkty/gorsety-i-body Sam z checia zerknalem bo jest na kim zawiesic oko i mam juz pewne propozycje dotyczace przyszlych jej zakupow. Dodalem strone do ulubionych w oczekiwaniu na kolejne nowosci icon_smile.gif
dladziecisklep
pon, 16 kwi 2018 - 16:07
Bielizna w niskich cenach - długo szukałam idealnego sklepu internetowego z szerokim asortymentem. Udało mi się znaleźć
https://subtelna.pl/
dladziecisklep


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pon, 16 kwi 18 - 14:16
Nr użytkownika: 51,768




post pon, 16 kwi 2018 - 16:07
Post #20

Bielizna w niskich cenach - długo szukałam idealnego sklepu internetowego z szerokim asortymentem. Udało mi się znaleźć
https://subtelna.pl/
> Polowanie na okazje :)
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 16 kwi 2024 - 17:38
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama