Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

puzzle

> 
Dorotka
czw, 06 lis 2003 - 12:38
Z ilu elementów puzzle układaja dzieci w danym wieku, np. dwulatki z tylu i tylu a trzy- tylu.
Jak to wygląda u waszych pociech?
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post czw, 06 lis 2003 - 12:38
Post #1

Z ilu elementów puzzle układaja dzieci w danym wieku, np. dwulatki z tylu i tylu a trzy- tylu.
Jak to wygląda u waszych pociech?

--------------------
Alynka
czw, 06 lis 2003 - 13:52
Nasz Mała układa puzzle z 16 elementów - to wychodzi Jej super i sama sobie z tym radzi. Kupiliśmy większe puzzle z 24 elementów i też świetnie sobie z nimi radzi ale z małymi puzzlami (ale małymi rozmiarowo) radzi sobie znacznie gorzej. A ma prawie dwa lata icon_biggrin.gif I uwielbia puzzlowanie i trzeba siła odrywać Ją od układania bo potem nadmiar energii sprawia, że wychodzi z Niej diablę icon_twisted.gif
Pozdrowienia
Alynka
Alynka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 494
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 09:50
Nr użytkownika: 236




post czw, 06 lis 2003 - 13:52
Post #2

Nasz Mała układa puzzle z 16 elementów - to wychodzi Jej super i sama sobie z tym radzi. Kupiliśmy większe puzzle z 24 elementów i też świetnie sobie z nimi radzi ale z małymi puzzlami (ale małymi rozmiarowo) radzi sobie znacznie gorzej. A ma prawie dwa lata icon_biggrin.gif I uwielbia puzzlowanie i trzeba siła odrywać Ją od układania bo potem nadmiar energii sprawia, że wychodzi z Niej diablę icon_twisted.gif
Pozdrowienia
Alynka

--------------------
Alynka, po prostu Alynka :)
Aduśka (XII 2001) i Adamio (X 2004)
Dorotka
czw, 06 lis 2003 - 14:13
Cała ja icon_lol.gif pytam a sama o Kacprze nie napisałam icon_lol.gif
Kacper bardzo szybko układa puzzle z 24 elementów zarówno te z dużych kawałków jak i malutkich. Musimy chyba znowu kupić nowe o większym stopniu trudności wink.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post czw, 06 lis 2003 - 14:13
Post #3

Cała ja icon_lol.gif pytam a sama o Kacprze nie napisałam icon_lol.gif
Kacper bardzo szybko układa puzzle z 24 elementów zarówno te z dużych kawałków jak i malutkich. Musimy chyba znowu kupić nowe o większym stopniu trudności wink.gif

--------------------
adzia
czw, 06 lis 2003 - 14:27
Moja córeczka ma trzy latka i nie układa wcale.
Nie wiem, czy zacząć się martwić, ona w ogóle nie ma zdolności manualnych - fakt, że takie rzeczy jej w ogóle nie interesują.
adzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,407
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:40
Skąd: Między wsią a miastem
Nr użytkownika: 138




post czw, 06 lis 2003 - 14:27
Post #4

Moja córeczka ma trzy latka i nie układa wcale.
Nie wiem, czy zacząć się martwić, ona w ogóle nie ma zdolności manualnych - fakt, że takie rzeczy jej w ogóle nie interesują.

--------------------
CBA ma aresztować wszystkich choreografów w kraju. Postawione im zostaną zarzuty przygotowywania nowych układów.
kama_
czw, 06 lis 2003 - 14:47
Moja Kamila 2lata i 8 miesięcy i te ż układa z 3 elementów tylko icon_cry.gif
zato córka sąsiadki w tym samym wieku układa z 36 bez rzadnego problemu,a najlepsze to to ,że nawet za pierwszym razem icon_eek.gif
Pozdrówka
kama_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 464
Dołączył: czw, 29 maj 03 - 09:46
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 784




post czw, 06 lis 2003 - 14:47
Post #5

Moja Kamila 2lata i 8 miesięcy i te ż układa z 3 elementów tylko icon_cry.gif
zato córka sąsiadki w tym samym wieku układa z 36 bez rzadnego problemu,a najlepsze to to ,że nawet za pierwszym razem icon_eek.gif
Pozdrówka

--------------------
user posted image
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Kama mama Kamilki ur. 22 marca 2001r. :)
kaskasto
czw, 06 lis 2003 - 15:36
A mój Dominik układa takie Mega puzzle sam, ale miejsze lubi tez jednak tylko podaje a ukladam ja. Próbuje ale mu się nie udaje. Może za trudne dla niego? Nie wiem. Mimo to zajmuje to jego czas na długo. Nawet takie "układanie" z mamą.
[/list]
kaskasto


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 481
Dołączył: czw, 12 cze 03 - 12:26
Skąd: Zblewo
Nr użytkownika: 818

GG:


post czw, 06 lis 2003 - 15:36
Post #6

A mój Dominik układa takie Mega puzzle sam, ale miejsze lubi tez jednak tylko podaje a ukladam ja. Próbuje ale mu się nie udaje. Może za trudne dla niego? Nie wiem. Mimo to zajmuje to jego czas na długo. Nawet takie "układanie" z mamą.
[/list]

--------------------
user posted image
user posted image
user posted image
Monisia
czw, 06 lis 2003 - 16:10
Lusia ma 6,5 roku i układa sama z ok 200-240.
Może i więcej by ułożyła ale nie mamy wiekszych w domu.

Pozdrawiam
Monisia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,142
Dołączył: nie, 22 cze 03 - 12:40
Nr użytkownika: 847




post czw, 06 lis 2003 - 16:10
Post #7

Lusia ma 6,5 roku i układa sama z ok 200-240.
Może i więcej by ułożyła ale nie mamy wiekszych w domu.

Pozdrawiam
mama_do_kwadratu
czw, 06 lis 2003 - 20:31
Moi chłopcy mają 3 lata 5 miesięcy i układają Boba Budowniczgo z 45- ale to jest dla Nich bardzo trudne. 30 elementów od ręki.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post czw, 06 lis 2003 - 20:31
Post #8

Moi chłopcy mają 3 lata 5 miesięcy i układają Boba Budowniczgo z 45- ale to jest dla Nich bardzo trudne. 30 elementów od ręki.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Beata Białystok
czw, 06 lis 2003 - 23:31
Agatka jak miała jakieś 2 lata i 2miesiące układała puzzle z 36 elementów. Jak miała 3 lata i 4 miesiące układała puzzle z 260 elementów icon_eek.gif Po następnych 2-3 miesiącach przestała być fanką puzzli i bardzo rzadko chce układać, woli inne zabawy.
Beata Białystok


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,136
Dołączył: śro, 20 sie 03 - 12:04
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 999

GG:


post czw, 06 lis 2003 - 23:31
Post #9

Agatka jak miała jakieś 2 lata i 2miesiące układała puzzle z 36 elementów. Jak miała 3 lata i 4 miesiące układała puzzle z 260 elementów icon_eek.gif Po następnych 2-3 miesiącach przestała być fanką puzzli i bardzo rzadko chce układać, woli inne zabawy.

--------------------
Pozdrawiam
Beata mama Agatki (3.11.1999) user posted image
grzałka
czw, 06 lis 2003 - 23:36
Ania (za 10 dni 2 latka) układa puzzle 3 elementowe, ale po namowach, sama z siebie nigdy. Też nie jest zbyt sprawna manualnie- nawet sie tym zaczęłam martwić, ale już mi przeszło. Jej 4 miesiace młodsza koleżanka układa puzzle 24 elementowe icon_biggrin.gif .
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post czw, 06 lis 2003 - 23:36
Post #10

Ania (za 10 dni 2 latka) układa puzzle 3 elementowe, ale po namowach, sama z siebie nigdy. Też nie jest zbyt sprawna manualnie- nawet sie tym zaczęłam martwić, ale już mi przeszło. Jej 4 miesiace młodsza koleżanka układa puzzle 24 elementowe icon_biggrin.gif .
Mika
sob, 08 lis 2003 - 22:46
U nas ani pięciolatka,ani dwulatek nie mają pociągu do puzzli icon_confused.gif choć pudełek o różnym stopniu trudności mają masę.No cóż na siłę nie będę zmuszała-Ola mówi,że puzle są nudne-woli ciastolinę,masę solną czy farbki
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post sob, 08 lis 2003 - 22:46
Post #11

U nas ani pięciolatka,ani dwulatek nie mają pociągu do puzzli icon_confused.gif choć pudełek o różnym stopniu trudności mają masę.No cóż na siłę nie będę zmuszała-Ola mówi,że puzle są nudne-woli ciastolinę,masę solną czy farbki

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Guśka
nie, 09 lis 2003 - 10:11
Mój Niusiak (2 latka i prawie miesiąc icon_smile.gif ) wykazuje duże zainteresowanie puzzlami i naprawdę widzę, że jej się to podoba, tylko niestety szybko się denerwuje jak jej coś się nie chce dopasować. Dlatego układamy razem i często jej pomagam i tak np. dinozaura z 8 elementów ułoży, a z kubusiem 3 - elementowym ma problem, bo jakiś taki nieforemny icon_sad.gif

widziałyście strone jaką podała EZ? jeśli nie to (mam nadzieję że mi wybaczy icon_smile.gif )
CYTAT(ez)


Moim zdaniem rewelka.
a może Wy mówicie o takich puzzlach - puzzlach, a nie układankach icon_redface.gif ?
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
Skąd: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post nie, 09 lis 2003 - 10:11
Post #12

Mój Niusiak (2 latka i prawie miesiąc icon_smile.gif ) wykazuje duże zainteresowanie puzzlami i naprawdę widzę, że jej się to podoba, tylko niestety szybko się denerwuje jak jej coś się nie chce dopasować. Dlatego układamy razem i często jej pomagam i tak np. dinozaura z 8 elementów ułoży, a z kubusiem 3 - elementowym ma problem, bo jakiś taki nieforemny icon_sad.gif

widziałyście strone jaką podała EZ? jeśli nie to (mam nadzieję że mi wybaczy icon_smile.gif )
CYTAT(ez)


Moim zdaniem rewelka.
a może Wy mówicie o takich puzzlach - puzzlach, a nie układankach icon_redface.gif ?

--------------------
Guśka mama Natalii
Dorotka
nie, 09 lis 2003 - 10:40
CYTAT(Guśka)
widziałyście strone jaką podała EZ? jeśli nie to (mam nadzieję że mi wybaczy icon_smile.gif )
CYTAT(ez)


Moim zdaniem rewelka.
a może Wy mówicie o takich puzzlach - puzzlach, a nie układankach icon_redface.gif ?

Guśka jakie są puzzle-puzzle a nie układanki icon_rolleyes.gif ?
Stronę podaną przez EZ oglądałam, bardzo fajne układanki, ale te juz są dla Kacpercia załatwe. Zabawa takim trwa zbyt krótko, trzeba je psuc i układac na nowo icon_lol.gif
Wczoraj taka drewniana myszkę z 24 elementów u dziadków układał chyba ze 20 razy icon_lol.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post nie, 09 lis 2003 - 10:40
Post #13

CYTAT(Guśka)
widziałyście strone jaką podała EZ? jeśli nie to (mam nadzieję że mi wybaczy icon_smile.gif )
CYTAT(ez)


Moim zdaniem rewelka.
a może Wy mówicie o takich puzzlach - puzzlach, a nie układankach icon_redface.gif ?

Guśka jakie są puzzle-puzzle a nie układanki icon_rolleyes.gif ?
Stronę podaną przez EZ oglądałam, bardzo fajne układanki, ale te juz są dla Kacpercia załatwe. Zabawa takim trwa zbyt krótko, trzeba je psuc i układac na nowo icon_lol.gif
Wczoraj taka drewniana myszkę z 24 elementów u dziadków układał chyba ze 20 razy icon_lol.gif

--------------------
Agnisma
nie, 09 lis 2003 - 10:48
Jeśli są duże elementy to 24, jeśli są małe to Natalia się wkurza i nie lubi takich. Zresztą puzzle to nie jest Jej ulubiona rozrywka, woli domino(Kubusia Puchatka i przyjaciół icon_cool.gif )albo "Piotrusia" (Na kartach oczywiście... Kubuś Puchatek i przyjaciele icon_cool.gif )
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post nie, 09 lis 2003 - 10:48
Post #14

Jeśli są duże elementy to 24, jeśli są małe to Natalia się wkurza i nie lubi takich. Zresztą puzzle to nie jest Jej ulubiona rozrywka, woli domino(Kubusia Puchatka i przyjaciół icon_cool.gif )albo "Piotrusia" (Na kartach oczywiście... Kubuś Puchatek i przyjaciele icon_cool.gif )
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
Guśka
nie, 09 lis 2003 - 11:09
CYTAT(Dorotka)
Guśka jakie są puzzle-puzzle a nie układanki  :roll: ?

icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
no puzzel - puzzel to takie "cóś" miałam na myśli


Bo tak napisałam jak to mój Niusiak układa dinozaura, a potem pomyślałam, że może Wy mówicie o takich zwykłych, tekturowych puzzlach - puzzlach icon_smile.gif

CYTAT
Stronę podaną przez EZ oglądałam, bardzo fajne układanki, ale te juz są dla Kacpercia załatwe. Zabawa takim trwa zbyt krótko, trzeba je psuc i układac na nowo  :lol:  

A widzisz dla mojego Niusiaka będa trudne icon_confused.gif
Guśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 816
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 17:39
Skąd: tym razem Atlanta :)
Nr użytkownika: 125

GG:


post nie, 09 lis 2003 - 11:09
Post #15

CYTAT(Dorotka)
Guśka jakie są puzzle-puzzle a nie układanki  :roll: ?

icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif
no puzzel - puzzel to takie "cóś" miałam na myśli


Bo tak napisałam jak to mój Niusiak układa dinozaura, a potem pomyślałam, że może Wy mówicie o takich zwykłych, tekturowych puzzlach - puzzlach icon_smile.gif

CYTAT
Stronę podaną przez EZ oglądałam, bardzo fajne układanki, ale te juz są dla Kacpercia załatwe. Zabawa takim trwa zbyt krótko, trzeba je psuc i układac na nowo  :lol:  

A widzisz dla mojego Niusiaka będa trudne icon_confused.gif

--------------------
Guśka mama Natalii
Dorotka
nie, 09 lis 2003 - 11:31
hihihi juz rozumiem. Kacper układa zarówno te drewniane przedstawiające zwierzątka i samochody jak i takie z grubej tektury. i te ostatnie bardziej mu chyba przypadły do gustu icon_biggrin.gif
Tym, że córeczka ma początkowo trudności się nie przejmuj. Zobaczysz jak szybko zapamięta gdzie co powinno być i jakie paluszki zrobią się jej sprawne icon_wink.gif
Ja bardzo się cieszę, że Kacper się zainteresował puzzlami, bo to go choć troche wycisza. Chociaż jak układa to nie siedzi spokojnie tylko i tak jest cały czas w ruchu icon_lol.gif Wymachy nogami i fikołki podczas układania to standart icon_wink.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post nie, 09 lis 2003 - 11:31
Post #16

hihihi juz rozumiem. Kacper układa zarówno te drewniane przedstawiające zwierzątka i samochody jak i takie z grubej tektury. i te ostatnie bardziej mu chyba przypadły do gustu icon_biggrin.gif
Tym, że córeczka ma początkowo trudności się nie przejmuj. Zobaczysz jak szybko zapamięta gdzie co powinno być i jakie paluszki zrobią się jej sprawne icon_wink.gif
Ja bardzo się cieszę, że Kacper się zainteresował puzzlami, bo to go choć troche wycisza. Chociaż jak układa to nie siedzi spokojnie tylko i tak jest cały czas w ruchu icon_lol.gif Wymachy nogami i fikołki podczas układania to standart icon_wink.gif

--------------------
Agnisma
nie, 09 lis 2003 - 11:42
CYTAT(Dorotka)
Ja bardzo się cieszę, że Kacper się zainteresował puzzlami, bo to go choć troche wycisza. Chociaż jak układa to nie siedzi spokojnie tylko i tak jest cały czas w ruchu  :lol: Wymachy nogami i fikołki podczas układania to standart  :wink:


Natalia ma kilka podejść do puzzli, nudzi się nimi po 2-3 "tekturkach", jest wyjątkowo ruchliwa (objawów nadpobudliwości u Niej nie zaobserwowałam).
Wszelkie gry też rozciągają się w nieskończoność...
Za to bajki(te opowiadane, czytane, czy oglądane) potrafią ją skupić na kilkanaście(-dziesiąt) minut icon_eek.gif
Aha no i rysownie, potrafi siedzieć u siebie w pokoju(włącza sobie cd:rymowanki lub piosenki) i przez kilkadziesiąt minut rysować(jej rekord 1,5h icon_eek.gif ) :"Idź mama, bo ja teraz rysuję" icon_lol.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post nie, 09 lis 2003 - 11:42
Post #17

CYTAT(Dorotka)
Ja bardzo się cieszę, że Kacper się zainteresował puzzlami, bo to go choć troche wycisza. Chociaż jak układa to nie siedzi spokojnie tylko i tak jest cały czas w ruchu  :lol: Wymachy nogami i fikołki podczas układania to standart  :wink:


Natalia ma kilka podejść do puzzli, nudzi się nimi po 2-3 "tekturkach", jest wyjątkowo ruchliwa (objawów nadpobudliwości u Niej nie zaobserwowałam).
Wszelkie gry też rozciągają się w nieskończoność...
Za to bajki(te opowiadane, czytane, czy oglądane) potrafią ją skupić na kilkanaście(-dziesiąt) minut icon_eek.gif
Aha no i rysownie, potrafi siedzieć u siebie w pokoju(włącza sobie cd:rymowanki lub piosenki) i przez kilkadziesiąt minut rysować(jej rekord 1,5h icon_eek.gif ) :"Idź mama, bo ja teraz rysuję" icon_lol.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
CrazyMary
nie, 09 lis 2003 - 11:56
A powiedzcie, kiedy w ogóle Wasze dzieciaczki zaczęły bawić się puzzlami? Mojej kupiłam na razie takiego kwiatka plastikowego, gdzie elementy mają takie jakby bolce, za które się je łapie icon_rolleyes.gif , nie wiem jak to opisac...
W każdym razie i tak nie umie ich ułożyć, poza włożeniem kółka na końcu icon_smile.gif
I gdzie można kupić puzzle 3,4 - elementowe?
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post nie, 09 lis 2003 - 11:56
Post #18

A powiedzcie, kiedy w ogóle Wasze dzieciaczki zaczęły bawić się puzzlami? Mojej kupiłam na razie takiego kwiatka plastikowego, gdzie elementy mają takie jakby bolce, za które się je łapie icon_rolleyes.gif , nie wiem jak to opisac...
W każdym razie i tak nie umie ich ułożyć, poza włożeniem kółka na końcu icon_smile.gif
I gdzie można kupić puzzle 3,4 - elementowe?

--------------------


Dorotka
nie, 09 lis 2003 - 13:40
CYTAT(CrazyMary)
A powiedzcie, kiedy w ogóle Wasze dzieciaczki zaczęły bawić się puzzlami? Mojej kupiłam na razie takiego kwiatka plastikowego, gdzie elementy mają takie jakby bolce, za które się je łapie icon_rolleyes.gif , nie wiem jak to opisac...
W każdym razie i tak nie umie ich ułożyć, poza włożeniem kółka na końcu icon_smile.gif  
I gdzie można kupić puzzle 3,4 - elementowe?

Kacper pierwsze puzzle dostał od nas jak miał około roku. Była to misia skałdająca się różnych gółwek, ubranek i bucików. Całośc wykonana z drewna. Kupiłam ją w sklepie sieci "świat zabawek brio". <ają mnóstwo różnych wzorów icon_biggrin.gif
Kacper ma taką plastikową rybę, ale jej nigdy nie lubił wink.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post nie, 09 lis 2003 - 13:40
Post #19

CYTAT(CrazyMary)
A powiedzcie, kiedy w ogóle Wasze dzieciaczki zaczęły bawić się puzzlami? Mojej kupiłam na razie takiego kwiatka plastikowego, gdzie elementy mają takie jakby bolce, za które się je łapie icon_rolleyes.gif , nie wiem jak to opisac...
W każdym razie i tak nie umie ich ułożyć, poza włożeniem kółka na końcu icon_smile.gif  
I gdzie można kupić puzzle 3,4 - elementowe?

Kacper pierwsze puzzle dostał od nas jak miał około roku. Była to misia skałdająca się różnych gółwek, ubranek i bucików. Całośc wykonana z drewna. Kupiłam ją w sklepie sieci "świat zabawek brio". <ają mnóstwo różnych wzorów icon_biggrin.gif
Kacper ma taką plastikową rybę, ale jej nigdy nie lubił wink.gif

--------------------
basiau
nie, 09 lis 2003 - 14:50
Moja Karolinka też zaczynała od takiego drewnianego misia, gdzieś tak przed 2-imi urodzinami. A teraz układamy już puzzle ze 100 elementów, z tym że Karola za chwilę kończy 4 latka i ma matkę - maniaczkę puzzli. Pamiętam jednak taką historię. W zeszłym roku jak byliśmy na wakacjach u teściów, przyjechała w odwiedziny kuzynka męża ze swoimi dziećmi. Olek, wówczas czterolatek, w ogóle nie miał pojęcia, co trzeba robić z tymi klockami icon_eek.gif

Basia
basiau


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,114
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 14:45
Nr użytkownika: 296




post nie, 09 lis 2003 - 14:50
Post #20

Moja Karolinka też zaczynała od takiego drewnianego misia, gdzieś tak przed 2-imi urodzinami. A teraz układamy już puzzle ze 100 elementów, z tym że Karola za chwilę kończy 4 latka i ma matkę - maniaczkę puzzli. Pamiętam jednak taką historię. W zeszłym roku jak byliśmy na wakacjach u teściów, przyjechała w odwiedziny kuzynka męża ze swoimi dziećmi. Olek, wówczas czterolatek, w ogóle nie miał pojęcia, co trzeba robić z tymi klockami icon_eek.gif

Basia

--------------------
Wielu ludzi mówi za cicho o rzeczach ważnych,
za głośno o banalnych, zbyt wiele o innych,
za rzadko ze sobą i o wiele za często bez namysłu.
> puzzle
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 17:39
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama