Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
25 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

seriale

> 
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 31 sty 2012 - 13:38
Post #1

[post usunięty]
marghe.
wto, 31 sty 2012 - 13:54
Oglądam tylko Magię kłamstwa i Chirurgów
House znów mnie zaczyna nudzić, Zdesperowanych kur mam na razie dosyć (ponagrywałam i czekają az mi przejdzie)
tęsknię za Mentalistą
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post wto, 31 sty 2012 - 13:54
Post #2

Oglądam tylko Magię kłamstwa i Chirurgów
House znów mnie zaczyna nudzić, Zdesperowanych kur mam na razie dosyć (ponagrywałam i czekają az mi przejdzie)
tęsknię za Mentalistą
renata19750702
wto, 31 sty 2012 - 14:04
Przez chwilę wahałam się, czy w ogóle się wypowiadać, bo seriale zazwyczaj kończę ogladać na trzydziestym którymś odcinku - albo ze znużenia, albo z braku czasu.
Z wymienionych przez Rosę: oglądnęłam z 3 sezony Hausa, Czasem zerknę na Dowody zbrodni.
Po przeczytaniu książki oglądnęłam też Grę o tron.

A tą Teorię Wielkiego Wybuchu, to na którym kanale? chętnie zobaczę, bo w pierwszej chwili skojarzyło mi się baaaaaaaaaaardzo naukowo.

Ten post edytował renata19750702 wto, 31 sty 2012 - 14:07
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
Skąd: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post wto, 31 sty 2012 - 14:04
Post #3

Przez chwilę wahałam się, czy w ogóle się wypowiadać, bo seriale zazwyczaj kończę ogladać na trzydziestym którymś odcinku - albo ze znużenia, albo z braku czasu.
Z wymienionych przez Rosę: oglądnęłam z 3 sezony Hausa, Czasem zerknę na Dowody zbrodni.
Po przeczytaniu książki oglądnęłam też Grę o tron.

A tą Teorię Wielkiego Wybuchu, to na którym kanale? chętnie zobaczę, bo w pierwszej chwili skojarzyło mi się baaaaaaaaaaardzo naukowo.

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
asdfghjklzxcvbnm
wto, 31 sty 2012 - 14:08
Czekam na kolejne sezony
downton abbey
game of thrones
boardwalk empire

desperatki- zaległe 4 odcinki, ale czekam na samotny wieczór i z chęcią obejrzę

house- niestety w odwrocie

terranova nie zachwyciła

edit na ranczo też czekam...

Ten post edytował cirrostratus wto, 31 sty 2012 - 14:10
asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post wto, 31 sty 2012 - 14:08
Post #4

Czekam na kolejne sezony
downton abbey
game of thrones
boardwalk empire

desperatki- zaległe 4 odcinki, ale czekam na samotny wieczór i z chęcią obejrzę

house- niestety w odwrocie

terranova nie zachwyciła

edit na ranczo też czekam...
wiewiórczak
wto, 31 sty 2012 - 14:09
House i Desperatki mnie zaczęły nudzić, ale oglądam, bo nie lubię kończyć przed finałem.

Dowody zbrodni od lat i zawsze na tvn. Scenografia i muzyka dopracowane. Z tą stacja telewizyjną jestem też powiązana serialem Bez śladu 06.gif

Mad men - uwielbiam te czasy i głównego bohatera. Serial podoba się również mężczyznom, czytaj mężom moich koleżanek, które zaraziłam tym serialem. Mojemu też.

Zakazane imperium/Boardwalk Empire - te czasy również mnie interesują i uwielbiam aktora głównej roli. I tak jak im bokiem wyszła prohibicja, po latach seriale ocenią ACTA icon_wink.gif

Siostra Jackie - z sentymentu do Rodziny Soprano, obejrzałam pierwszy odcinek i wpadłam. Chciałabym mieć jej podejście do życia tylko naturalnie, bez wspomagaczy.

Gra o tron - bo oprócz rekomendacji w gazecie Telewizyjnej, lubię rekomendacje Magdy EZ. Sprawdziła się!

Californication - ze względu na naszych młodszych znajomych, ale 4 sezon mnie znudził, ciekawe, co w piątym.

Shameless US - stanowi rodzinną terapię icon_wink.gif, zaczął oglądać brat, później siostra i na mnie pora przyszła.

Terra Nova - ze względu na nastolatka w domu, wszak wszyscy w klasie oglądają, a my czemu nie? Dla mnie drewniano aktorstwo.

The Good Wife - oczywiście z sentymentu do Ostrego Dyżuru (ten zostaje chyba forever nr 1), lubię prawniczy świat w wydaniu serialowym.

In Treatment - wersja z Gabrielem Byrne`m - ten głos i spojrzenie, sama poddałabym się terapii. Ciekawe historie ludzi.

No i finalnie CSI Las Vegas, nawet po odejściu z serialu Petersena jestem im wierna, pewnie do końca.

Pewnie jakiś serial pominęłam, ale to z grubsza moje wieczorno - filmowe życie od lat, a potem poranne wstawanie i własny serial tworzę. 06.gif


Oooo zapomniałam, uwielbiałam Sześć stóp pod ziemią i Kochane kłopoty/Gilmoure Girls.

Ten post edytował wiewiórczak wto, 31 sty 2012 - 14:20
wiewiórczak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,654
Dołączył: śro, 30 maj 07 - 17:51
Nr użytkownika: 14,671




post wto, 31 sty 2012 - 14:09
Post #5

House i Desperatki mnie zaczęły nudzić, ale oglądam, bo nie lubię kończyć przed finałem.

Dowody zbrodni od lat i zawsze na tvn. Scenografia i muzyka dopracowane. Z tą stacja telewizyjną jestem też powiązana serialem Bez śladu 06.gif

Mad men - uwielbiam te czasy i głównego bohatera. Serial podoba się również mężczyznom, czytaj mężom moich koleżanek, które zaraziłam tym serialem. Mojemu też.

Zakazane imperium/Boardwalk Empire - te czasy również mnie interesują i uwielbiam aktora głównej roli. I tak jak im bokiem wyszła prohibicja, po latach seriale ocenią ACTA icon_wink.gif

Siostra Jackie - z sentymentu do Rodziny Soprano, obejrzałam pierwszy odcinek i wpadłam. Chciałabym mieć jej podejście do życia tylko naturalnie, bez wspomagaczy.

Gra o tron - bo oprócz rekomendacji w gazecie Telewizyjnej, lubię rekomendacje Magdy EZ. Sprawdziła się!

Californication - ze względu na naszych młodszych znajomych, ale 4 sezon mnie znudził, ciekawe, co w piątym.

Shameless US - stanowi rodzinną terapię icon_wink.gif, zaczął oglądać brat, później siostra i na mnie pora przyszła.

Terra Nova - ze względu na nastolatka w domu, wszak wszyscy w klasie oglądają, a my czemu nie? Dla mnie drewniano aktorstwo.

The Good Wife - oczywiście z sentymentu do Ostrego Dyżuru (ten zostaje chyba forever nr 1), lubię prawniczy świat w wydaniu serialowym.

In Treatment - wersja z Gabrielem Byrne`m - ten głos i spojrzenie, sama poddałabym się terapii. Ciekawe historie ludzi.

No i finalnie CSI Las Vegas, nawet po odejściu z serialu Petersena jestem im wierna, pewnie do końca.

Pewnie jakiś serial pominęłam, ale to z grubsza moje wieczorno - filmowe życie od lat, a potem poranne wstawanie i własny serial tworzę. 06.gif


Oooo zapomniałam, uwielbiałam Sześć stóp pod ziemią i Kochane kłopoty/Gilmoure Girls.

--------------------
Uświadamiasz sobie, że jesteś w średnim wieku, kiedy wspomnienia stają się ważniejsze od marzeń.
Arwena.
wto, 31 sty 2012 - 14:39
A ja tak zupełnie nie dla fabuły - raczę się NCIS - bo DiNozzo jest przeuroczy a Gibbs - to Gibbs. Ale nie wiem to wystarczająca rekomendacja icon_mrgreen.gif

Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post wto, 31 sty 2012 - 14:39
Post #6

A ja tak zupełnie nie dla fabuły - raczę się NCIS - bo DiNozzo jest przeuroczy a Gibbs - to Gibbs. Ale nie wiem to wystarczająca rekomendacja icon_mrgreen.gif



--------------------
everybody lies
pcola
wto, 31 sty 2012 - 14:42
House mnie zmęczył. Uwielbiam Mentalistę, i nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. Lubię Hawaii Five-0 (głównie za piękne widoki icon_wink.gif dotyczy zarówno krajobrazów, jak i obsady).
Z braku laku zaczęłam kiedyś oglądać Rizzoli & Isles i Hart of Dixie.
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post wto, 31 sty 2012 - 14:42
Post #7

House mnie zmęczył. Uwielbiam Mentalistę, i nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. Lubię Hawaii Five-0 (głównie za piękne widoki icon_wink.gif dotyczy zarówno krajobrazów, jak i obsady).
Z braku laku zaczęłam kiedyś oglądać Rizzoli & Isles i Hart of Dixie.

--------------------



--------------------------
April.
wto, 31 sty 2012 - 14:58
House - wiadomo, lecz już nie tak namiętnie

Mentalista - też mam słabość do cherubinka, oglądam z przyjemnością

Criminal Minds - Zabójcze Umysły - to polecam, jak ktoś lubi seryjnych morderców i budowanie portretów psychologicznych sprawców. Szczególnie bliski memu sercu jest Dr Spencer Reid icon_smile.gif

Zbyt wiele czasu na seriale nie mam, ale będę śledzić wątek bo szukam czegoś nowego.
April.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 1,704
Dołączył: śro, 15 cze 05 - 22:07
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 3,273

GG:


post wto, 31 sty 2012 - 14:58
Post #8

House - wiadomo, lecz już nie tak namiętnie

Mentalista - też mam słabość do cherubinka, oglądam z przyjemnością

Criminal Minds - Zabójcze Umysły - to polecam, jak ktoś lubi seryjnych morderców i budowanie portretów psychologicznych sprawców. Szczególnie bliski memu sercu jest Dr Spencer Reid icon_smile.gif

Zbyt wiele czasu na seriale nie mam, ale będę śledzić wątek bo szukam czegoś nowego.

--------------------
brzózka4
wto, 31 sty 2012 - 15:19
Ja też bardzo lubie Criminal minds, ostatnio na AXN oglądam także Criminal Minds. Okiem sprawcy.
Uwielbiam ''Magię Kłamstwa'', ale niestety, obejrzałam juz wszystkie odcinki.
Kilka lat temu z wielką frajda oglądałam serial ''Glina'' (polski). Każdy odcinek był dopracowany pod każdym względem - scenariusza, obsady, intrygi. Strasznie żałuję, że już go nie ma i nic nie dokręcili.
brzózka4


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,217
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 11:08
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 14,226




post wto, 31 sty 2012 - 15:19
Post #9

Ja też bardzo lubie Criminal minds, ostatnio na AXN oglądam także Criminal Minds. Okiem sprawcy.
Uwielbiam ''Magię Kłamstwa'', ale niestety, obejrzałam juz wszystkie odcinki.
Kilka lat temu z wielką frajda oglądałam serial ''Glina'' (polski). Każdy odcinek był dopracowany pod każdym względem - scenariusza, obsady, intrygi. Strasznie żałuję, że już go nie ma i nic nie dokręcili.
Jaśminka
wto, 31 sty 2012 - 15:24
House, ale i mnie również zaczyna nudzić icon_wink.gif
Gra o tron - uwielbiam takie klimaty!!! Serial jak dla mnie genialny, czekam na następny sezon
How I met your mother - najlepszy sitcom;)

I teraz chyba sięgne po mentalistę, zaciekawiłyście mnie:)
Jaśminka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,196
Dołączył: pią, 20 mar 09 - 13:05
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 26,219

GG:


post wto, 31 sty 2012 - 15:24
Post #10

House, ale i mnie również zaczyna nudzić icon_wink.gif
Gra o tron - uwielbiam takie klimaty!!! Serial jak dla mnie genialny, czekam na następny sezon
How I met your mother - najlepszy sitcom;)

I teraz chyba sięgne po mentalistę, zaciekawiłyście mnie:)
wiewiórczak
wto, 31 sty 2012 - 15:25
CYTAT(brzózka4 @ Tue, 31 Jan 2012 - 15:19) *
Uwielbiam ''Magię Kłamstwa'', ale niestety, obejrzałam juz wszystkie odcinki.
Kilka lat temu z wielką frajda oglądałam serial ''Glina'' (polski). Każdy odcinek był dopracowany pod każdym względem - scenariusza, obsady, intrygi. Strasznie żałuję, że już go nie ma i nic nie dokręcili.


Magia kłamstwa/Lie to me - będzie emitowana w TVP2.

Glina miała 2 sezony, a nie miała więcej, bo przegrywała oglądalnością z Kryminalnymi, była serialem wymagającym od widza, Pasikowski tez żałuje, że nie było kolejnych odcinków.
wiewiórczak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,654
Dołączył: śro, 30 maj 07 - 17:51
Nr użytkownika: 14,671




post wto, 31 sty 2012 - 15:25
Post #11

CYTAT(brzózka4 @ Tue, 31 Jan 2012 - 15:19) *
Uwielbiam ''Magię Kłamstwa'', ale niestety, obejrzałam juz wszystkie odcinki.
Kilka lat temu z wielką frajda oglądałam serial ''Glina'' (polski). Każdy odcinek był dopracowany pod każdym względem - scenariusza, obsady, intrygi. Strasznie żałuję, że już go nie ma i nic nie dokręcili.


Magia kłamstwa/Lie to me - będzie emitowana w TVP2.

Glina miała 2 sezony, a nie miała więcej, bo przegrywała oglądalnością z Kryminalnymi, była serialem wymagającym od widza, Pasikowski tez żałuje, że nie było kolejnych odcinków.


--------------------
Uświadamiasz sobie, że jesteś w średnim wieku, kiedy wspomnienia stają się ważniejsze od marzeń.
Ciocia Magda
wto, 31 sty 2012 - 15:40
Oj tak tak. Osobne forum dla seriali jak najbardziej. Jest o czym gadać.

Może zacznę od mojego największego odkrycia tego sezonu - Homeland. Mimo że bardzo amerykański - opowiada o jeńcu wojennym z Iraku, który odnajduje się po 8 latach niewoli i agentce CIA, która podejrzewa go o zdradę - to warto obejrzeć. Teraz jak przeczytałam, to brzmi idiotycznie, ale naprawdę nie jest. Grają jazz *rozpaczliwa próba rehabilitacji*

Poza tym polecam seriale brytyjskie - Downton Abbey (cudo! leci na TVN Style), Luther, Mad Dogs (co za obsada!), Young James Herriot (o pamiętnym weterynarzu, oglądałam z dziećmi), Single Handed (serial policyjny, akcja dzieje się na bezdrożach zachodniej Irlandii!), Case Histories (też kryminalny, za rekomendację niech wystarczy, że główną rolę gra Lucjusz Malfoy a zdjęcia kręcono w Edynburgu), Sherlock (czyli słynny Holmes w XXIw). Robiłam też przymiarki do Monroe (coś w stylu House'a), ale jakoś nie chwycił. Obejrzałam z mężem chyba z siedem serii Shameless - pierwsza była absolutnie rewelacyjna (choć ewidentnie, jeśli czasem twórcy telewizyjni mówią, że polska publiczność nie jest na coś gotowa, to nie jest gotowa na taki serial), w końcu jednak i my mieliśmy go dość. Amerykańską wersję też zaczęłam oglądać, ale jest bardzo podobna do brytyjskiej i jakoś szkoda czasu.

Z amerykańskich, z rozpędu ale z przyjemnością oglądam Dextera, House'a, Californication (widziałam pierwszy odcinek nowej serii i niestety poziom opadł dramatycznie, a poza tym Hank jakoś się postarzał), True Blood (niedługo zaczyna się kolejny sezon). Z mieszanymi uczuciami Glee. Nie mogę doczekać się kolejnego sezonu Mad Men (marzec?) i świetny też jest Boardwalk Empire. W podobnym klimacie jak Mad Men jest Pan Am (o stewardessach), ale obejrzałam tylko jeden czy dwa odcinki. Śledzę też w miarę The Good Wife. A i czekam na następny sezon United States of Tara.

Z dużą przyjemnością (acz bez męża, bo jego nudzą) oglądam Parenthood (w Polsce leci na TLC) i Mentalistę. Może przez duże dawki kalifornijskiego słońca icon_biggrin.gif

To tyle w skrócie.

edit: no i zapomniałam napisać, że z polskich seriali oglądam Ojca Mateusza!

Ten post edytował Magda EZ wto, 31 sty 2012 - 15:43
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post wto, 31 sty 2012 - 15:40
Post #12

Oj tak tak. Osobne forum dla seriali jak najbardziej. Jest o czym gadać.

Może zacznę od mojego największego odkrycia tego sezonu - Homeland. Mimo że bardzo amerykański - opowiada o jeńcu wojennym z Iraku, który odnajduje się po 8 latach niewoli i agentce CIA, która podejrzewa go o zdradę - to warto obejrzeć. Teraz jak przeczytałam, to brzmi idiotycznie, ale naprawdę nie jest. Grają jazz *rozpaczliwa próba rehabilitacji*

Poza tym polecam seriale brytyjskie - Downton Abbey (cudo! leci na TVN Style), Luther, Mad Dogs (co za obsada!), Young James Herriot (o pamiętnym weterynarzu, oglądałam z dziećmi), Single Handed (serial policyjny, akcja dzieje się na bezdrożach zachodniej Irlandii!), Case Histories (też kryminalny, za rekomendację niech wystarczy, że główną rolę gra Lucjusz Malfoy a zdjęcia kręcono w Edynburgu), Sherlock (czyli słynny Holmes w XXIw). Robiłam też przymiarki do Monroe (coś w stylu House'a), ale jakoś nie chwycił. Obejrzałam z mężem chyba z siedem serii Shameless - pierwsza była absolutnie rewelacyjna (choć ewidentnie, jeśli czasem twórcy telewizyjni mówią, że polska publiczność nie jest na coś gotowa, to nie jest gotowa na taki serial), w końcu jednak i my mieliśmy go dość. Amerykańską wersję też zaczęłam oglądać, ale jest bardzo podobna do brytyjskiej i jakoś szkoda czasu.

Z amerykańskich, z rozpędu ale z przyjemnością oglądam Dextera, House'a, Californication (widziałam pierwszy odcinek nowej serii i niestety poziom opadł dramatycznie, a poza tym Hank jakoś się postarzał), True Blood (niedługo zaczyna się kolejny sezon). Z mieszanymi uczuciami Glee. Nie mogę doczekać się kolejnego sezonu Mad Men (marzec?) i świetny też jest Boardwalk Empire. W podobnym klimacie jak Mad Men jest Pan Am (o stewardessach), ale obejrzałam tylko jeden czy dwa odcinki. Śledzę też w miarę The Good Wife. A i czekam na następny sezon United States of Tara.

Z dużą przyjemnością (acz bez męża, bo jego nudzą) oglądam Parenthood (w Polsce leci na TLC) i Mentalistę. Może przez duże dawki kalifornijskiego słońca icon_biggrin.gif

To tyle w skrócie.

edit: no i zapomniałam napisać, że z polskich seriali oglądam Ojca Mateusza!

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
wiewiórczak
wto, 31 sty 2012 - 15:47
CYTAT(Magda EZ @ Tue, 31 Jan 2012 - 15:40) *
... A i czekam na następny sezon United States of Tara.


Nie wiem, ile sezonów obejrzałaś, ale sezon 3 był ostatnim.
Fabuła by to potwierdzała.

wiewiórczak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,654
Dołączył: śro, 30 maj 07 - 17:51
Nr użytkownika: 14,671




post wto, 31 sty 2012 - 15:47
Post #13

CYTAT(Magda EZ @ Tue, 31 Jan 2012 - 15:40) *
... A i czekam na następny sezon United States of Tara.


Nie wiem, ile sezonów obejrzałaś, ale sezon 3 był ostatnim.
Fabuła by to potwierdzała.



--------------------
Uświadamiasz sobie, że jesteś w średnim wieku, kiedy wspomnienia stają się ważniejsze od marzeń.
Ciocia Magda
wto, 31 sty 2012 - 15:54
Dokładnie, właśnie sprawdziłam w necie, że się nie doczekam kolejnego sezonu.
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post wto, 31 sty 2012 - 15:54
Post #14

Dokładnie, właśnie sprawdziłam w necie, że się nie doczekam kolejnego sezonu.

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
asdfghjklzxcvbnm
wto, 31 sty 2012 - 15:55
Magda EZ - Homeland także zaliczony, aczkolwiek jakoś mnie z odcinka na odcinek rozczarowywał...

A z serii lekkie łatwe- Modern Family

No i z mężem zabieramy się za MadMena- póki co po dwóch odcinkach- bardzo obiecująco!

asdfghjklzxcvbnm


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,927
Dołączył: śro, 10 maj 06 - 11:29
Nr użytkownika: 5,801




post wto, 31 sty 2012 - 15:55
Post #15

Magda EZ - Homeland także zaliczony, aczkolwiek jakoś mnie z odcinka na odcinek rozczarowywał...

A z serii lekkie łatwe- Modern Family

No i z mężem zabieramy się za MadMena- póki co po dwóch odcinkach- bardzo obiecująco!

pirania
wto, 31 sty 2012 - 17:14
no wiec ja ogladam:

Criminal MInds- dorwalam takiego jednego na Yuoutube co wrzuca na biezaco w miare. Kocham.

criminal minds okiem sprawcy- z rozpedu, mam lekkie uczucie wtornosci.

CSI Las Vegas- do konca, jak Pettersen odszedl to odcierpialam ale Morfeusza tez lubie icon_smile.gif CSI NY i Miami ogladam z doskoku, bo jednak orginal kocham ponad wszystko.

Teoria wielkiego podrywu- absolutny hit. Piosenke mam zgrana na telefon, sciagnelam slowa, nauczylam sie calej spiewac icon_smile.gif

Hoży doktorzy- no lubie, lubie

Ale to jedyny serial medyczny- po obejrzeniu 15 sezonow ER (wlasnie zaczelam drugi obrot) cala reszta seriali medycznych mnie nudzi i irytuje naprzemian. To jest debesciak i tyle. Sadzilam ze nigdy nie przyzwyczaje sie do braku podstawowej obsady a wsiaklam zupelnie i teraz ogladam znowu Clooneya i sie zastanawiam JAK ja moglam pokochac Luce Kovaca icon_smile.gif oraz dr Pratta... a potem pewnie znowu pokocham icon_smile.gif

Breaking Bad- wciagnelam sie i ogladam 3 sezon.

do mentalisty- wroce kiedys. Bo lubilam icon_smile.gif

Nagrywam sobie Tudorow ale juz mnie znudzili.

Z gra o tron mam taki problem ze przeczytalam ksiazke i straszliwie mi sie nie podobala- no masssakra. I sie czaje icon_wink.gif

How I met your mother- tacy przyjaciele icon_smile.gif

True Blood mi przyszlo po 3 sezonach

pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
Skąd: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post wto, 31 sty 2012 - 17:14
Post #16

no wiec ja ogladam:

Criminal MInds- dorwalam takiego jednego na Yuoutube co wrzuca na biezaco w miare. Kocham.

criminal minds okiem sprawcy- z rozpedu, mam lekkie uczucie wtornosci.

CSI Las Vegas- do konca, jak Pettersen odszedl to odcierpialam ale Morfeusza tez lubie icon_smile.gif CSI NY i Miami ogladam z doskoku, bo jednak orginal kocham ponad wszystko.

Teoria wielkiego podrywu- absolutny hit. Piosenke mam zgrana na telefon, sciagnelam slowa, nauczylam sie calej spiewac icon_smile.gif

Hoży doktorzy- no lubie, lubie

Ale to jedyny serial medyczny- po obejrzeniu 15 sezonow ER (wlasnie zaczelam drugi obrot) cala reszta seriali medycznych mnie nudzi i irytuje naprzemian. To jest debesciak i tyle. Sadzilam ze nigdy nie przyzwyczaje sie do braku podstawowej obsady a wsiaklam zupelnie i teraz ogladam znowu Clooneya i sie zastanawiam JAK ja moglam pokochac Luce Kovaca icon_smile.gif oraz dr Pratta... a potem pewnie znowu pokocham icon_smile.gif

Breaking Bad- wciagnelam sie i ogladam 3 sezon.

do mentalisty- wroce kiedys. Bo lubilam icon_smile.gif

Nagrywam sobie Tudorow ale juz mnie znudzili.

Z gra o tron mam taki problem ze przeczytalam ksiazke i straszliwie mi sie nie podobala- no masssakra. I sie czaje icon_wink.gif

How I met your mother- tacy przyjaciele icon_smile.gif

True Blood mi przyszlo po 3 sezonach



--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

wiewiórczak
wto, 31 sty 2012 - 17:24
CYTAT(pirania @ Tue, 31 Jan 2012 - 17:14) *
CSI Las Vegas- do konca, jak Pettersen odszedl to odcierpialam ale Morfeusza tez lubie icon_smile.gif CSI NY i Miami ogladam z doskoku, bo jednak orginal kocham ponad wszystko.


Ooo przypomniałaś mi, bo w obecnym sezonie przyszedł Ted Danson, czyli aktor z serialu Układy z Glen Close.
I cieszę się, że ktoś jeszcze kocha ER.
wiewiórczak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,654
Dołączył: śro, 30 maj 07 - 17:51
Nr użytkownika: 14,671




post wto, 31 sty 2012 - 17:24
Post #17

CYTAT(pirania @ Tue, 31 Jan 2012 - 17:14) *
CSI Las Vegas- do konca, jak Pettersen odszedl to odcierpialam ale Morfeusza tez lubie icon_smile.gif CSI NY i Miami ogladam z doskoku, bo jednak orginal kocham ponad wszystko.


Ooo przypomniałaś mi, bo w obecnym sezonie przyszedł Ted Danson, czyli aktor z serialu Układy z Glen Close.
I cieszę się, że ktoś jeszcze kocha ER.


--------------------
Uświadamiasz sobie, że jesteś w średnim wieku, kiedy wspomnienia stają się ważniejsze od marzeń.
brzózka4
wto, 31 sty 2012 - 17:46
Ja też kocham ER! Nie ma takiego drugiego medycznego.
brzózka4


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,217
Dołączył: wto, 15 maj 07 - 11:08
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 14,226




post wto, 31 sty 2012 - 17:46
Post #18

Ja też kocham ER! Nie ma takiego drugiego medycznego.
Agnieszka AZJ
wto, 31 sty 2012 - 18:02
Kiedy Wy to wszystko oglądacie ??? icon_eek.gif


Ja dużo skromniej i raczej medycznie 37.gif ER, Chirurdzy, z Hałsa odpadłam w szóstym sezonie... a poza tym jakoś nie mogę się w nic wciągnąć na tyle, zeby pilnowac pory i twardo ogladać.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post wto, 31 sty 2012 - 18:02
Post #19

Kiedy Wy to wszystko oglądacie ??? icon_eek.gif


Ja dużo skromniej i raczej medycznie 37.gif ER, Chirurdzy, z Hałsa odpadłam w szóstym sezonie... a poza tym jakoś nie mogę się w nic wciągnąć na tyle, zeby pilnowac pory i twardo ogladać.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
pirania
wto, 31 sty 2012 - 18:04
agnieszko no ja ogladam w sposob zabroniony glownie- albo nagrywam. N ale ja w zasadzie TV traktuje wylacznie jako odtwarzarke seriali.
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
Skąd: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post wto, 31 sty 2012 - 18:04
Post #20

agnieszko no ja ogladam w sposob zabroniony glownie- albo nagrywam. N ale ja w zasadzie TV traktuje wylacznie jako odtwarzarke seriali.

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

> seriale
Start new topic
Reply to this topic
25 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 13:54
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama