Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
10 Stron V  « poprzednia 6 7 8 9 10 nastÄ™pna  

@--'--,----LUTY 2009----,--'--@ po raz siódmy!

, 7 lat minęło jak jeden dzień :)
> , 7 lat minęło jak jeden dzieÅ„ :)
Agalu
wto, 03 wrz 2013 - 13:20
Nasze badania znaczy się Tomka wyszły ok . :)dziękujemy za kciuki

Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
SkÄ…d: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post wto, 03 wrz 2013 - 13:20
Post #141

Nasze badania znaczy się Tomka wyszły ok . :)dziękujemy za kciuki



--------------------




izabell30
śro, 04 wrz 2013 - 08:00
Aga to super wieści przytul.gif
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post śro, 04 wrz 2013 - 08:00
Post #142

Aga to super wieści przytul.gif

--------------------




olakinga
śro, 04 wrz 2013 - 08:44
Aga super

Niunia piękne masz te córy....

a u nas pomalutku do przodu: Izka rośnia jak na drożdżach, Miśka istny szatan, Talka od poniedziałku w LO icon_smile.gif
dziewczyny zdrowe - choć Miśka dostała mi jakiegoś katarku teraz a i kaszel się pojawił, próbuję na razie lemoniadą czosnkową sobie poradzić...
olakinga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,537
Dołączył: śro, 28 maj 08 - 08:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 20,055

GG:


post śro, 04 wrz 2013 - 08:44
Post #143

Aga super

Niunia piękne masz te córy....

a u nas pomalutku do przodu: Izka rośnia jak na drożdżach, Miśka istny szatan, Talka od poniedziałku w LO icon_smile.gif
dziewczyny zdrowe - choć Miśka dostała mi jakiegoś katarku teraz a i kaszel się pojawił, próbuję na razie lemoniadą czosnkową sobie poradzić...

--------------------
Natalka 1997
Michalinka 2009
Izabela 2013


gosiagosia
wto, 12 lis 2013 - 11:46
dziewczyny, opowiadajcie co u was, jak dzieci?



gdzie Kasia?
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 12 lis 2013 - 11:46
Post #144

dziewczyny, opowiadajcie co u was, jak dzieci?



gdzie Kasia?

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Arwena.
wto, 12 lis 2013 - 13:30
U nas jakoś leci, Rudzinka własnie poszła do przedszkola po dwutygodniowej przerwie (zapalenie oskrzeli), chwilę wcześniej nareszcie dorosła do rowerka i w godzinę opanowała jazdę na dwóch kołach. Poza tym dzielnie trenuje taekwondo i to co najbardziej ulubione - zumbę dla dzieci icon_wink.gif.

Kasia chyba się zapracowała icon_wink.gif na amen.


Arwena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,686
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 19:13
Nr użytkownika: 218




post wto, 12 lis 2013 - 13:30
Post #145

U nas jakoś leci, Rudzinka własnie poszła do przedszkola po dwutygodniowej przerwie (zapalenie oskrzeli), chwilę wcześniej nareszcie dorosła do rowerka i w godzinę opanowała jazdę na dwóch kołach. Poza tym dzielnie trenuje taekwondo i to co najbardziej ulubione - zumbę dla dzieci icon_wink.gif.

Kasia chyba się zapracowała icon_wink.gif na amen.




--------------------
everybody lies
gosiagosia
wto, 12 lis 2013 - 16:15
mlody wlasnie wrocil z przedszkola z informacja, ze caly dzien kaszlal. juz w nd zaczal w nocy, ale w dzien bylo ok i dzisiejsza noc tez. jak obudzil sie, to troche prychal, dostal syrop i cala droge do przedszkola odksztuszal wydzieline. myslalam, ze mu przejdzie. przynajmniej wycieczke do muzeum zaliczyl. a jutro dom i pewnie tak do konca tygodnia.

co do roweru, to zazdroszcze umiejetnosci corki icon_smile.gif Sz. nawet pedalowac nie chce na 4, biegowy rowerek tez go nie interesuje, hulajnogi tez. za to uwielbia biegac i bujac sie, to moglby robic caly dzien.
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 12 lis 2013 - 16:15
Post #146

mlody wlasnie wrocil z przedszkola z informacja, ze caly dzien kaszlal. juz w nd zaczal w nocy, ale w dzien bylo ok i dzisiejsza noc tez. jak obudzil sie, to troche prychal, dostal syrop i cala droge do przedszkola odksztuszal wydzieline. myslalam, ze mu przejdzie. przynajmniej wycieczke do muzeum zaliczyl. a jutro dom i pewnie tak do konca tygodnia.

co do roweru, to zazdroszcze umiejetnosci corki icon_smile.gif Sz. nawet pedalowac nie chce na 4, biegowy rowerek tez go nie interesuje, hulajnogi tez. za to uwielbia biegac i bujac sie, to moglby robic caly dzien.

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
olakinga
wto, 12 lis 2013 - 16:55
Miśka opanowała dwa kółka w wakacje... trwało to ok 5 min icon_smile.gif

a na co dzień istny szatan z Miśki icon_wink.gif gra w piłkę nożną, ćwiczy do ręcznej, ze mną trenuje speedbintona icon_smile.gif istny olimpijczyk mi rośnie.... bardzo zżyła się z Izą, pilnuje jej, bawi się z nią, bardzo przejęta jest rolą siostry... miło patrzeć na takie okazywanie uczuć jednej względem drugiej, Natala nigdy takich uczuć względem żadnej z sióstr nie okazywała... icon_sad.gif

dziewczyny zdrowe icon_smile.gif jak to u nas.....
olakinga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,537
Dołączył: śro, 28 maj 08 - 08:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 20,055

GG:


post wto, 12 lis 2013 - 16:55
Post #147

Miśka opanowała dwa kółka w wakacje... trwało to ok 5 min icon_smile.gif

a na co dzień istny szatan z Miśki icon_wink.gif gra w piłkę nożną, ćwiczy do ręcznej, ze mną trenuje speedbintona icon_smile.gif istny olimpijczyk mi rośnie.... bardzo zżyła się z Izą, pilnuje jej, bawi się z nią, bardzo przejęta jest rolą siostry... miło patrzeć na takie okazywanie uczuć jednej względem drugiej, Natala nigdy takich uczuć względem żadnej z sióstr nie okazywała... icon_sad.gif

dziewczyny zdrowe icon_smile.gif jak to u nas.....

--------------------
Natalka 1997
Michalinka 2009
Izabela 2013


Agalu
wto, 12 lis 2013 - 22:14
U nas też Tomek poszedł do przedszkola po 2 tygodniach ,miał wysoką gorączkę kilka dni ,katar i lekko chore gardło.
Na rowerze nauczył się w wakacje jeżdzić ale wiecej czasu i tak jeżdził na biegowym nadal

Ja pracuje na pół etatu, mąż wyjeżdzą czasem, chodzę na zumbę od roku:) ćwiczę z E.CHodakowska hehe
studiuje i tak dni lecÄ…icon_smile.gif
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
SkÄ…d: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post wto, 12 lis 2013 - 22:14
Post #148

U nas też Tomek poszedł do przedszkola po 2 tygodniach ,miał wysoką gorączkę kilka dni ,katar i lekko chore gardło.
Na rowerze nauczył się w wakacje jeżdzić ale wiecej czasu i tak jeżdził na biegowym nadal

Ja pracuje na pół etatu, mąż wyjeżdzą czasem, chodzę na zumbę od roku:) ćwiczę z E.CHodakowska hehe
studiuje i tak dni lecÄ…icon_smile.gif

--------------------




izabell30
śro, 13 lis 2013 - 13:00
Hej dziewczyny widzę że coś wątek nam odżył.

U nas leci tylko Szymon daje popalić. Dwa miesiące temu mąż znalazł w pracy jadąc przez las pieska yorka. Wzieliśmy go do siebie i szukaliśmy właściciela znalazła się Pani na drugi dzień.
Szymon wstał rano i zaczął płakać za pieskiem. I powiedział że nie ma ani siostry ani brata i psa też teraz już nie ma. A że prawię przed tym miałam urodziny to mąż stwierdził że kupi mi yorka. I skoro Szymuś też chcę to ok. A że akurat nie daleko miał Pan hodowlę yorków pojechaliśmy kupiliśmy i mamy Maksia od prawie 3 miesięcy.
Tylko Szymon strasznie robi mu na złość. Trzeba go mocno pilnować bo ten piesek bez przerwy jest przez niego męczony, przydusza go. Jest zazdrosny. Mimo że odkąd pies jest w domu poświęcamy Szymkowi jeszcze więcej czasu.

Ale za to na spacerki z pieskiem jak by mógł to chodził by od rana do wieczora. Wstaje przed 7 rano i wytrwale chodzi ze mną na pole z pieskiem.

Hm co do roweru umie jeździć ale leniwie do tego podchodzi albo tak jakby czuł się do tego roweru zmuszany bo za każdym razem stawia pytanie czy już wystarczy. Jeździ oczywiście tylko na czterech kołach. Hulajnogę ma ale się boi na niej jeździć.

A co u mnie 20 stycznia mam stawić się do szpitala na ortopedie na drugą operację kolana. Rezonans po operacji wygląda tak samo jak przed operacją, kolano mnie boli. Chciała bym wreszcie podjąć jakąś pracę jak Szymuś pójdzie do zerówki, więc chciała bym żeby wreszcie naprawili mi to kolano. Na ten rok już refundacji nie ma więc we wrześniu ustalili mi termin na styczeń. To zima a w zimie mąż po 12 godzin w pracy. Będę musiała sobie poradzić sama. Boje się znowu, boję się żeby mi nie zrypali kolana jeszcze gorzej 29.gif
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post śro, 13 lis 2013 - 13:00
Post #149

Hej dziewczyny widzę że coś wątek nam odżył.

U nas leci tylko Szymon daje popalić. Dwa miesiące temu mąż znalazł w pracy jadąc przez las pieska yorka. Wzieliśmy go do siebie i szukaliśmy właściciela znalazła się Pani na drugi dzień.
Szymon wstał rano i zaczął płakać za pieskiem. I powiedział że nie ma ani siostry ani brata i psa też teraz już nie ma. A że prawię przed tym miałam urodziny to mąż stwierdził że kupi mi yorka. I skoro Szymuś też chcę to ok. A że akurat nie daleko miał Pan hodowlę yorków pojechaliśmy kupiliśmy i mamy Maksia od prawie 3 miesięcy.
Tylko Szymon strasznie robi mu na złość. Trzeba go mocno pilnować bo ten piesek bez przerwy jest przez niego męczony, przydusza go. Jest zazdrosny. Mimo że odkąd pies jest w domu poświęcamy Szymkowi jeszcze więcej czasu.

Ale za to na spacerki z pieskiem jak by mógł to chodził by od rana do wieczora. Wstaje przed 7 rano i wytrwale chodzi ze mną na pole z pieskiem.

Hm co do roweru umie jeździć ale leniwie do tego podchodzi albo tak jakby czuł się do tego roweru zmuszany bo za każdym razem stawia pytanie czy już wystarczy. Jeździ oczywiście tylko na czterech kołach. Hulajnogę ma ale się boi na niej jeździć.

A co u mnie 20 stycznia mam stawić się do szpitala na ortopedie na drugą operację kolana. Rezonans po operacji wygląda tak samo jak przed operacją, kolano mnie boli. Chciała bym wreszcie podjąć jakąś pracę jak Szymuś pójdzie do zerówki, więc chciała bym żeby wreszcie naprawili mi to kolano. Na ten rok już refundacji nie ma więc we wrześniu ustalili mi termin na styczeń. To zima a w zimie mąż po 12 godzin w pracy. Będę musiała sobie poradzić sama. Boje się znowu, boję się żeby mi nie zrypali kolana jeszcze gorzej 29.gif

--------------------




gosiagosia
wto, 24 gru 2013 - 10:36
Chcialam Wam zyczyc duzo Zdrowia, bo jest najwazniejsze, Pomyslosci, pociechy z dzieci i dobrych mezow icon_wink.gif i Spelnienia Marzen icon_smile.gif
Wesolych Swiat icon_smile.gif
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post wto, 24 gru 2013 - 10:36
Post #150

Chcialam Wam zyczyc duzo Zdrowia, bo jest najwazniejsze, Pomyslosci, pociechy z dzieci i dobrych mezow icon_wink.gif i Spelnienia Marzen icon_smile.gif
Wesolych Swiat icon_smile.gif


--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Agalu
wto, 24 gru 2013 - 12:44
Wesołych świąt dla wszystkich mam i pociech naszych lutowych i całych Waszych rodzinek!! Dużo zdrowia ,ciepła i miłości


dziękujemy Gosiu:)
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
SkÄ…d: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post wto, 24 gru 2013 - 12:44
Post #151

Wesołych świąt dla wszystkich mam i pociech naszych lutowych i całych Waszych rodzinek!! Dużo zdrowia ,ciepła i miłości


dziękujemy Gosiu:)

--------------------




olakinga
wto, 24 gru 2013 - 23:54
Dziewczyny WSZYSTKIEGO CO NAJ icon_smile.gif
olakinga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,537
Dołączył: śro, 28 maj 08 - 08:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 20,055

GG:


post wto, 24 gru 2013 - 23:54
Post #152

Dziewczyny WSZYSTKIEGO CO NAJ icon_smile.gif

--------------------
Natalka 1997
Michalinka 2009
Izabela 2013


izabell30
śro, 25 gru 2013 - 07:56
Dziewczyny i dzieciaczki Zdrowych i spokojnych świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!!
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post śro, 25 gru 2013 - 07:56
Post #153

Dziewczyny i dzieciaczki Zdrowych i spokojnych świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!!

--------------------




kapselkowo
wto, 31 gru 2013 - 12:45
Hej dziewczynki witam Was serdecznie po tych paru latach mam nadzieje że mnie pamiętacie mój pierwszy nick to mamadzwoneczka. Obecnie stacjonuje na wątku czerwcowym gdyż spodziewamy sie drugiego potomka.
Poczytałam trochę co u Was i widzę że nasze lutowe dzieciaczki czują sie dobrze.
Mój Kacperek też rośnie pięknie, choć troche za szybko i mamy problem z bólem kości. Pozatym jest naprawde oki. Bardzo bardzo ciepło Was pozdrawiam, miło wspominam nasze zmagania z brzuchatymi.
Wszystkiego dobrego w nowym roku.
kapselkowo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 409
Dołączył: pią, 25 lis 11 - 12:13
SkÄ…d: G.Åš.
Nr użytkownika: 38,508




post wto, 31 gru 2013 - 12:45
Post #154

Hej dziewczynki witam Was serdecznie po tych paru latach mam nadzieje że mnie pamiętacie mój pierwszy nick to mamadzwoneczka. Obecnie stacjonuje na wątku czerwcowym gdyż spodziewamy sie drugiego potomka.
Poczytałam trochę co u Was i widzę że nasze lutowe dzieciaczki czują sie dobrze.
Mój Kacperek też rośnie pięknie, choć troche za szybko i mamy problem z bólem kości. Pozatym jest naprawde oki. Bardzo bardzo ciepło Was pozdrawiam, miło wspominam nasze zmagania z brzuchatymi.
Wszystkiego dobrego w nowym roku.

--------------------







Mały dzwoneczek 24.02.2008 (*)
kasiaaaaa
piÄ…, 24 sty 2014 - 10:04
Wróciłam z zaświatów, ale widzę, że tu cisza...
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post piÄ…, 24 sty 2014 - 10:04
Post #155

Wróciłam z zaświatów, ale widzę, że tu cisza...

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
izabell30
piÄ…, 24 sty 2014 - 11:47
Kasia pisz co u ciebie?
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post piÄ…, 24 sty 2014 - 11:47
Post #156

Kasia pisz co u ciebie?

--------------------




Agalu
piÄ…, 24 sty 2014 - 21:30
Kasia - pisz koniecznie co u Ciebie to i my odżyjemy:)
Agalu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,502
Dołączył: wto, 02 maj 06 - 17:42
SkÄ…d: RUMIA
Nr użytkownika: 5,724

GG:


post piÄ…, 24 sty 2014 - 21:30
Post #157

Kasia - pisz koniecznie co u Ciebie to i my odżyjemy:)

--------------------




gosiagosia
nie, 26 sty 2014 - 13:52
kapselkowo, pewnie ze pamietamy icon_smile.gif

Kasia, a gdzie 3 paseczek? jestem zawiedziona icon_wink.gif
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post nie, 26 sty 2014 - 13:52
Post #158

kapselkowo, pewnie ze pamietamy icon_smile.gif

Kasia, a gdzie 3 paseczek? jestem zawiedziona icon_wink.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
izabell30
nie, 26 sty 2014 - 15:31
Jaki trzeci paseczek ? Kasiu o czymÅ› nie wiemy ? icon_smile.gif
izabell30


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,458
Dołączył: pon, 21 lip 08 - 11:42
Nr użytkownika: 20,808

GG:


post nie, 26 sty 2014 - 15:31
Post #159

Jaki trzeci paseczek ? Kasiu o czymÅ› nie wiemy ? icon_smile.gif

--------------------




gosiagosia
pon, 27 sty 2014 - 14:13
z tego co pamietam, to Kasia nie planowala juz, ale jak ktos pojawia sie po taaaakim czasie na forum, to spodziewam sie wszystkiego icon_razz.gif
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post pon, 27 sty 2014 - 14:13
Post #160

z tego co pamietam, to Kasia nie planowala juz, ale jak ktos pojawia sie po taaaakim czasie na forum, to spodziewam sie wszystkiego icon_razz.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
> @--'--,----LUTY 2009----,--'--@ po raz siódmy!, 7 lat minęło jak jeden dzieÅ„ :)
Start new topic
Reply to this topic
10 Stron V  « poprzednia 6 7 8 9 10 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 05:35
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama