Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
6 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

jak szybko można zajść po odstawieniu tabletek???

> 
aksonia
pon, 07 lis 2005 - 00:22
KOBIETKI icon_smile.gif
Mam pytanko.....czy po odstawieniu tabletek można zajśc szybko w ciąże czy są jakieś komplikacje.....ja odstawiłam 3 miesiące temu no i narazie znowu czuje objawy zbliżającej sie @... icon_cry.gif lekarz powiedział że mam jeszcze drugie 3 miesiące starać sie a potem zacznie leczenie jeśli nie bede w ciąży...a teraz robią mi jakieś testy hormonalne....czy któraś z was szybko zaszła w ciąże po odstawieniu tabletek???
proszę o dopowiedz błagam bo coś nie nigdy nie miałam zaufania do lekarzy:-(....
pozdrawiam icon_smile.gif
aksonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: nie, 30 paź 05 - 00:49
Skąd: Halden NO
Nr użytkownika: 3,945

GG:


post pon, 07 lis 2005 - 00:22
Post #1

KOBIETKI icon_smile.gif
Mam pytanko.....czy po odstawieniu tabletek można zajśc szybko w ciąże czy są jakieś komplikacje.....ja odstawiłam 3 miesiące temu no i narazie znowu czuje objawy zbliżającej sie @... icon_cry.gif lekarz powiedział że mam jeszcze drugie 3 miesiące starać sie a potem zacznie leczenie jeśli nie bede w ciąży...a teraz robią mi jakieś testy hormonalne....czy któraś z was szybko zaszła w ciąże po odstawieniu tabletek???
proszę o dopowiedz błagam bo coś nie nigdy nie miałam zaufania do lekarzy:-(....
pozdrawiam icon_smile.gif
anonimowy

Go??







post pon, 07 lis 2005 - 14:05
Post #2

ja zaszłam w ciążę dokładnie w 3 miesiące po odstawieniu tabletek i jak na razie nie ma żadnych komplikacji (jestem na początku 7-mego miesiaca) ale też zaraz po odstawieniu tabletek u mnie wszystko wrócilo do normy nie miałam żadnych problemów hormonalnych, poza tym ciąża jest pojedyncza - a nie wbrew opiniom mnoga
wiec jeśli u ciebie wszystko wróciło do normy, dobrze sie czujesz i nie ma przeciwwskazań to myślę że śmiało mozesz próbować- powodzenia icon_biggrin.gif
anonimowy

Go??







post pon, 07 lis 2005 - 19:35
Post #3

Ja zaszłam w pierwszą ciążę w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek. No i wyszedł chłopak jak malowanie. Teraz jest niestety już gorzej tabletki odstawiłam równy rok temu i jak narazie ciągle nic 32.gif

Pozdrawiam
Aga
nadal w pojedynkę 32.gif
i nadal bez @
Mika
pon, 07 lis 2005 - 20:03
ja też mam przystojniaka z pierwszego cyklu po odstawieniu pigułek wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post pon, 07 lis 2005 - 20:03
Post #4

ja też mam przystojniaka z pierwszego cyklu po odstawieniu pigułek wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
aksonia
pon, 07 lis 2005 - 23:45
Dzięki dziewczyny !!!
A najlepsze jest to że dziś odkryłam że powiennienam dostać @ dokładnie sześć dni temu...ale ciągle czuje ten ból brzucha...i obolałe piersi icon_sad.gif
poczekam jeszcze tydzień i wtedy zrobie test...oby Bóg dał pozytywny...
jeszcze raz dzięki za rady i pozdrawiam
Aga
aksonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: nie, 30 paź 05 - 00:49
Skąd: Halden NO
Nr użytkownika: 3,945

GG:


post pon, 07 lis 2005 - 23:45
Post #5

Dzięki dziewczyny !!!
A najlepsze jest to że dziś odkryłam że powiennienam dostać @ dokładnie sześć dni temu...ale ciągle czuje ten ból brzucha...i obolałe piersi icon_sad.gif
poczekam jeszcze tydzień i wtedy zrobie test...oby Bóg dał pozytywny...
jeszcze raz dzięki za rady i pozdrawiam
Aga
aksonia
wto, 08 lis 2005 - 00:49
aha jeszcze jedno kochane kobietki.....czy jak sie u was spóznia miesiączka to utrzymije sie gorączka???mam ja już dwa tygodnie i w dodatku tylko wieczorem mnie trzęsie około 38'c a nawer czasem 39'kresek,a przecież jestem zdrowa jak"koń".....czy to mozę być objaw ciąży??bo sama niewiem czy robić test czy czekać jeszcze tydzień...

pozdrawiam icon_smile.gif icon_redface.gif i znowu mnie gorączka dopada...
aksonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: nie, 30 paź 05 - 00:49
Skąd: Halden NO
Nr użytkownika: 3,945

GG:


post wto, 08 lis 2005 - 00:49
Post #6

aha jeszcze jedno kochane kobietki.....czy jak sie u was spóznia miesiączka to utrzymije sie gorączka???mam ja już dwa tygodnie i w dodatku tylko wieczorem mnie trzęsie około 38'c a nawer czasem 39'kresek,a przecież jestem zdrowa jak"koń".....czy to mozę być objaw ciąży??bo sama niewiem czy robić test czy czekać jeszcze tydzień...

pozdrawiam icon_smile.gif icon_redface.gif i znowu mnie gorączka dopada...
Kajkaaa
wto, 08 lis 2005 - 19:44
Aksonia,
Na twoim miejscu nie czekałabym nawet jeden dzień dłużej, sześć dni to już okropnie długo. Leć do apteki i rób testy - oby tylko były skuteczne !!! No i przede wszystkim, żeby wskazywały TYLKO DWIE KRESECZKI icon_smile.gif
Innych nie kupuj icon_lol.gif
A tak na marginesie to być może wielka z Ciebie szczęściara, ja tabletki odstawiłam w styczniu i niestety nadal bez efektu icon_cry.gif Ale nie tracę nadzieji i cały czas się mocno staramy icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Kajkaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,369
Dołączył: sob, 27 sie 05 - 23:44
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,557

GG:


post wto, 08 lis 2005 - 19:44
Post #7

Aksonia,
Na twoim miejscu nie czekałabym nawet jeden dzień dłużej, sześć dni to już okropnie długo. Leć do apteki i rób testy - oby tylko były skuteczne !!! No i przede wszystkim, żeby wskazywały TYLKO DWIE KRESECZKI icon_smile.gif
Innych nie kupuj icon_lol.gif
A tak na marginesie to być może wielka z Ciebie szczęściara, ja tabletki odstawiłam w styczniu i niestety nadal bez efektu icon_cry.gif Ale nie tracę nadzieji i cały czas się mocno staramy icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

--------------------




Pozdrowionka,
Kajkaaa
aksonia
czw, 10 lis 2005 - 00:32
dzięki Kajka za pocieche.....ja nadal bez @ 8 dzień....ale poczekam jeszcze dwa dni i wtedy pobiegnę po test.....
Korci mnie bardzo czy bedzie fasolka czy nie ale wole jeszcze poczekać....bo ma bóle brzucha i piersi mnie zaczęły polec więc to może objawy zbliżającej sie miesiaczki.....
Oby sie dalej nie pojawiła...icon_smile.gif...
pozdrawiam i zycze fasolki jak najszybciej.....icon_smile.gif
aksonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: nie, 30 paź 05 - 00:49
Skąd: Halden NO
Nr użytkownika: 3,945

GG:


post czw, 10 lis 2005 - 00:32
Post #8

dzięki Kajka za pocieche.....ja nadal bez @ 8 dzień....ale poczekam jeszcze dwa dni i wtedy pobiegnę po test.....
Korci mnie bardzo czy bedzie fasolka czy nie ale wole jeszcze poczekać....bo ma bóle brzucha i piersi mnie zaczęły polec więc to może objawy zbliżającej sie miesiaczki.....
Oby sie dalej nie pojawiła...icon_smile.gif...
pozdrawiam i zycze fasolki jak najszybciej.....icon_smile.gif
Kajkaaa
czw, 10 lis 2005 - 19:52
To super wiadomość, każdy kolejny dzień zwiększa Twoje szanse icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Trzymaj tak dalej i oby przez następny rok @ Cię nie dopadła

Życzę powodzenia i pozdarwiam serdecznie,
Kajkaaa
Kajkaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,369
Dołączył: sob, 27 sie 05 - 23:44
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,557

GG:


post czw, 10 lis 2005 - 19:52
Post #9

To super wiadomość, każdy kolejny dzień zwiększa Twoje szanse icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Trzymaj tak dalej i oby przez następny rok @ Cię nie dopadła

Życzę powodzenia i pozdarwiam serdecznie,
Kajkaaa
A.L.

Go??







post pią, 11 lis 2005 - 16:08
Post #10

Zaraz w pierwszym cyklu icon_smile.gif
Kocurek
pią, 11 lis 2005 - 22:24
W 4 cyklu po odstawieniu zrobiliśmy Dominikę icon_smile.gif
Wcześniej jakoś się nie udało, pomimo że ja zawsze bardzo dokładnie wiem, kiedy mam owu.
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pią, 11 lis 2005 - 22:24
Post #11

W 4 cyklu po odstawieniu zrobiliśmy Dominikę icon_smile.gif
Wcześniej jakoś się nie udało, pomimo że ja zawsze bardzo dokładnie wiem, kiedy mam owu.


--------------------
aksonia
sob, 12 lis 2005 - 00:46
Witam!!
juz z góry dzieki za rady no najmilsze życzenia jakie mogą być....Kajakaa ja nadal bez @ i dziś o mały włoś nie zemdlałam aż dwa razy w ciągu dnia!!najpierw w domku zrobiło się słabo ale mąż mnie zdążył "uratować"wystraszył sie troszkę o postanowił iść na spacer w celu dotlenienia mnie.....ale na powietrzu ogarnęło mnie to samo....i mąż powiedział że on czuje że bedzie tatą i już we wtorek zapisał wizytę u lekarza...więć kochane kobietki zaraz po wizycie napiszę nowinkę.....

pozdrawiam was i oby dalej 11 dzień bez @.... icon_smile.gif
aksonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: nie, 30 paź 05 - 00:49
Skąd: Halden NO
Nr użytkownika: 3,945

GG:


post sob, 12 lis 2005 - 00:46
Post #12

Witam!!
juz z góry dzieki za rady no najmilsze życzenia jakie mogą być....Kajakaa ja nadal bez @ i dziś o mały włoś nie zemdlałam aż dwa razy w ciągu dnia!!najpierw w domku zrobiło się słabo ale mąż mnie zdążył "uratować"wystraszył sie troszkę o postanowił iść na spacer w celu dotlenienia mnie.....ale na powietrzu ogarnęło mnie to samo....i mąż powiedział że on czuje że bedzie tatą i już we wtorek zapisał wizytę u lekarza...więć kochane kobietki zaraz po wizycie napiszę nowinkę.....

pozdrawiam was i oby dalej 11 dzień bez @.... icon_smile.gif
akuka
sob, 12 lis 2005 - 01:00
u mnie pierwsza ciąża po odstawieniu tabletek nie chciała się sama "zawiązać", no i po trzech miesiącach dostałam paniki (co za głupol ze mnie) i kazałam sobie hormony w tyłek kłuć, na prawidłową owulację. Zaszłam po pierwszej dawce. Dziewczynka icon_lol.gif

W drugiej ciąży "zaskoczyłam" od razu w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek i bez żadnych "wspomagaczy". Chłopczyk icon_cool.gif


Acha, przed pierwszą ciążą brałam Marvelon (lekarz kazał 3 mies odczekać przed podjęciem prób, po kolejnych trzech zgłosiłam się "na leczenie"), przed drugą Minisiston, tu nie musiałam odczekiwać i może to dało efekty... wink.gif

Pozdrawiam i życzę dwóch kreseczek na teście. Napisz koniecznie, jak już będziesz po wizycie!
akuka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,110
Dołączył: wto, 22 cze 04 - 15:40
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,880




post sob, 12 lis 2005 - 01:00
Post #13

u mnie pierwsza ciąża po odstawieniu tabletek nie chciała się sama "zawiązać", no i po trzech miesiącach dostałam paniki (co za głupol ze mnie) i kazałam sobie hormony w tyłek kłuć, na prawidłową owulację. Zaszłam po pierwszej dawce. Dziewczynka icon_lol.gif

W drugiej ciąży "zaskoczyłam" od razu w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek i bez żadnych "wspomagaczy". Chłopczyk icon_cool.gif


Acha, przed pierwszą ciążą brałam Marvelon (lekarz kazał 3 mies odczekać przed podjęciem prób, po kolejnych trzech zgłosiłam się "na leczenie"), przed drugą Minisiston, tu nie musiałam odczekiwać i może to dało efekty... wink.gif

Pozdrawiam i życzę dwóch kreseczek na teście. Napisz koniecznie, jak już będziesz po wizycie!

--------------------
Gaga
Julka (29.08.2000r)
user posted image
Kacperek (21.02.2005r)
użytkownik usunięty

Go??







post sob, 12 lis 2005 - 02:36
Post #14

[post usunięty]
aksonia
sob, 12 lis 2005 - 18:47
WITAJCIE!!
No i kolejny dzień bez @..aż sie cieszę...i niemoge doczekać wizyty u lekarza....justin dzięki za radę mam nadzieje że będzie pęcherzyk....w końcu jest ich przy owulacji od 20.000 do 40.000 icon_smile.gif (chyba nie pomyliłam liczb)...ale najważniejsze zeby sie udało nie tylko mi ale wszystkim starającym sie o "fasoleczki",i tego zyczę....
pozdrawiam i czekam do wtorku:)
aksonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: nie, 30 paź 05 - 00:49
Skąd: Halden NO
Nr użytkownika: 3,945

GG:


post sob, 12 lis 2005 - 18:47
Post #15

WITAJCIE!!
No i kolejny dzień bez @..aż sie cieszę...i niemoge doczekać wizyty u lekarza....justin dzięki za radę mam nadzieje że będzie pęcherzyk....w końcu jest ich przy owulacji od 20.000 do 40.000 icon_smile.gif (chyba nie pomyliłam liczb)...ale najważniejsze zeby sie udało nie tylko mi ale wszystkim starającym sie o "fasoleczki",i tego zyczę....
pozdrawiam i czekam do wtorku:)
A.L.

Go??







post sob, 12 lis 2005 - 19:32
Post #16

Aksonia a nie korci cie zeby zrobic test? icon_eek.gif
Podziwiam nerwy...
Kajkaaa
sob, 12 lis 2005 - 20:25
Aksonia, to naprawdę dobre wiadomości icon_smile.gif Bardzo się ciesze i jestem przekonana, że to wszystko za sprawą FASOLKI

Bardzo mnie to nastarja pozytywnie, tym bardziej, że dziś pomimo mojego przeziębbienia rozpoczynamy maraton icon_redface.gif icon_lol.gif icon_redface.gif icon_lol.gif

Liczę na pozytywne fluidy i wibracje !!!

Trzymaj się ciepło i uważaj na siebie, skoro masz takie omdlemnia to staraj się nie wychodzić sama z domku
Kajkaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,369
Dołączył: sob, 27 sie 05 - 23:44
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 3,557

GG:


post sob, 12 lis 2005 - 20:25
Post #17

Aksonia, to naprawdę dobre wiadomości icon_smile.gif Bardzo się ciesze i jestem przekonana, że to wszystko za sprawą FASOLKI

Bardzo mnie to nastarja pozytywnie, tym bardziej, że dziś pomimo mojego przeziębbienia rozpoczynamy maraton icon_redface.gif icon_lol.gif icon_redface.gif icon_lol.gif

Liczę na pozytywne fluidy i wibracje !!!

Trzymaj się ciepło i uważaj na siebie, skoro masz takie omdlemnia to staraj się nie wychodzić sama z domku

--------------------




Pozdrowionka,
Kajkaaa
anonimowy

Go??







post nie, 13 lis 2005 - 12:19
Post #18

Witajcie!!!
Asia L.oczewiście że mnie korci i to jak!!!dziś rano jak wstałam to sobie pomyślała, ...a co tam idę po test,bo niewytrzymam dłużej...ale akurat tutaj w Niemczech nie są czynne apteki w niedziele no i tak dalej w "niewiedzy"przetrwam kolejny dzień.... icon_confused.gif

Mi bardzo dziękuje za otuchę, ale te czekanie jest najgorsze...najlepsze jest w tym wszystkim że kolejny dzień bez @ bardzo bardzo mnie cieszy icon_smile.gif
więc,Mi naprawdę zyczę tobie takiej radości z nieposiadania @....a jak już bedziesz "baraszkowała"ze swoim mężem to nie myśl wyłącznie o "fasolce",to naprawde pomaga,bo myślę że to przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie....i niemartw sie o owulacje,ja przynajmniej nie zwracałam na to szczególnej uwagi,bo sądziłam co bedzie to będzie i byłam totalnie rozluzniona....aż do momentu kiedy poczułam że nie mam do dzisiaj @.....czyli wychodzi około 13 dzień....(tak naprawdę moja @ wypada zwawsze 1 każdego miesiąca,z dokładnoscią nawet do godziny)...i tak szczerze mówiąc to nawet byłam pewna że nic z tego nie bedzie dostanę @...jak zwykle, i nie brałam sobie smutków do serca typu"znowu się nie udało".....więc głowa do góry Mi i "co bedzie to będzie" icon_smile.gif
Pozrawiam i oby do wtorku....
aksonia
nie, 13 lis 2005 - 12:24
TO ZNOWU JA
TEN POSCIK U GÓRY TO JA NAPISAŁAM.....AHA KAJKAA TO BYŁ DO CIEBIE A JA Z TEJ POMYŁKI NAZWAŁAM CIĘ Mi...więc z góry przepraszam icon_smile.gif
aksonia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: nie, 30 paź 05 - 00:49
Skąd: Halden NO
Nr użytkownika: 3,945

GG:


post nie, 13 lis 2005 - 12:24
Post #19

TO ZNOWU JA
TEN POSCIK U GÓRY TO JA NAPISAŁAM.....AHA KAJKAA TO BYŁ DO CIEBIE A JA Z TEJ POMYŁKI NAZWAŁAM CIĘ Mi...więc z góry przepraszam icon_smile.gif
A.L.

Go??







post nie, 13 lis 2005 - 17:58
Post #20

Aksonia to trzeba bylo wczoraj kupic test w Schleckerze, to bys miala na jutro rano jak znalazl icon_smile.gif
> jak szybko można zajść po odstawieniu tabletek???
Start new topic
Reply to this topic
6 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 22:54
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama