Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

sanki

, z oparciem, pchaczem i śpiworkiem
> , z oparciem, pchaczem i Å›piworkiem
olakinga
piÄ…, 26 lis 2010 - 08:45
sezon zimowy się zaczął i czas na kupno sanek icon_smile.gif wbiłam allegro, sanki i.... masa różnych różniastych modeli a ja nie wiem które kupić; kiedyś były sanki i już a teraz ?? wow

sanki potrzebuję dla Miśki, czy warto kupić dla niej taki model z oparciem, pchaczem i śpiworkiem ????
olakinga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,537
Dołączył: śro, 28 maj 08 - 08:25
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 20,055

GG:


post piÄ…, 26 lis 2010 - 08:45
Post #1

sezon zimowy się zaczął i czas na kupno sanek icon_smile.gif wbiłam allegro, sanki i.... masa różnych różniastych modeli a ja nie wiem które kupić; kiedyś były sanki i już a teraz ?? wow

sanki potrzebuję dla Miśki, czy warto kupić dla niej taki model z oparciem, pchaczem i śpiworkiem ????

--------------------
Natalka 1997
Michalinka 2009
Izabela 2013


bumbum
piÄ…, 26 lis 2010 - 10:24
Też patrzyłam na te sanki i choć przykuwają uwagę to do mni nie przemawiają.Mniemam że Miśka już chodzi więc pewnie nie raz będzie chciała wyjść z sanek,pobiegać,porzucać śniegiem itp. więc jak usiądzie do śpiworka to bedzie cały brudny i mokry-chyba duży koc bardziej praktycznieszy.No i ten pchacz?-potrzebne to,chyba jednak wygodniej jest ciągnąć sanki pod górkę.

My zakupiliśmy na roczek Zuzki takie https://allegro.pl/metalowe-sanki-dzieciece...1336372775.html i póki co sprawdzają się rewelacyjnie.Są duże i dość ciężkie niestety ale oparcie jest odkręcane,z górek zjeżdża się szybko i fajnie się prowadzi.Takie same widziałam tez z pchaczem ale u nas to byłoba zbędna rzecz
bumbum


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,724
Dołączył: pią, 23 lut 07 - 10:40
Skąd: dołączyła 6 list.2006
Nr użytkownika: 11,360




post piÄ…, 26 lis 2010 - 10:24
Post #2

Też patrzyłam na te sanki i choć przykuwają uwagę to do mni nie przemawiają.Mniemam że Miśka już chodzi więc pewnie nie raz będzie chciała wyjść z sanek,pobiegać,porzucać śniegiem itp. więc jak usiądzie do śpiworka to bedzie cały brudny i mokry-chyba duży koc bardziej praktycznieszy.No i ten pchacz?-potrzebne to,chyba jednak wygodniej jest ciągnąć sanki pod górkę.

My zakupiliśmy na roczek Zuzki takie https://allegro.pl/metalowe-sanki-dzieciece...1336372775.html i póki co sprawdzają się rewelacyjnie.Są duże i dość ciężkie niestety ale oparcie jest odkręcane,z górek zjeżdża się szybko i fajnie się prowadzi.Takie same widziałam tez z pchaczem ale u nas to byłoba zbędna rzecz

--------------------
Z - 20.12.2007
I - 03.10.2010
krolewienka
piÄ…, 26 lis 2010 - 10:53
CYTAT(olakinga @ Fri, 26 Nov 2010 - 08:45) *
sezon zimowy się zaczął i czas na kupno sanek icon_smile.gif wbiłam allegro, sanki i.... masa różnych różniastych modeli a ja nie wiem które kupić; kiedyś były sanki i już a teraz ?? wow

sanki potrzebuję dla Miśki, czy warto kupić dla niej taki model z oparciem, pchaczem i śpiworkiem ????



takie właśnie mamy. kupiliśmy Zuzi w ubiegłym roku. zdały egzamin bardzo, choć pchacz był nieużywany. śpiworek super. można go z tych naszych zdemontować, podobnie jak pchacz, więc nie ma problemu. zobaczymy jak będzie w tym roku, bo Zula już większa i może faktycznie będzie chciała więcej biegać. tak czy inaczej - ja jestem zadowolona icon_smile.gif
krolewienka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,907
Dołączył: śro, 18 cze 08 - 10:12
SkÄ…d: wielkopolska
Nr użytkownika: 20,350




post piÄ…, 26 lis 2010 - 10:53
Post #3

CYTAT(olakinga @ Fri, 26 Nov 2010 - 08:45) *
sezon zimowy się zaczął i czas na kupno sanek icon_smile.gif wbiłam allegro, sanki i.... masa różnych różniastych modeli a ja nie wiem które kupić; kiedyś były sanki i już a teraz ?? wow

sanki potrzebuję dla Miśki, czy warto kupić dla niej taki model z oparciem, pchaczem i śpiworkiem ????



takie właśnie mamy. kupiliśmy Zuzi w ubiegłym roku. zdały egzamin bardzo, choć pchacz był nieużywany. śpiworek super. można go z tych naszych zdemontować, podobnie jak pchacz, więc nie ma problemu. zobaczymy jak będzie w tym roku, bo Zula już większa i może faktycznie będzie chciała więcej biegać. tak czy inaczej - ja jestem zadowolona icon_smile.gif


--------------------


pati.n
piÄ…, 26 lis 2010 - 11:27
My mamy z pachczem i z oparciem-super są. Nie chcieliśmy ze śpiworkiem, bo mala biegała, siadała, biegała itd to by się zbrudził, oparcie można demontować. My mamy drewniane. Dla małego dziecka suuuuper-ja jestem zwolennikiem pchania sanek, oczywiście można pchanie złożyć na dół (zdemontować też) i ciągnąć

edit: takie mamy, nawet pod górkę fajnie się pcha icon_smile.gif
dziadek sobie nie życzył publikacji icon_wink.gif





Ten post edytował pati.n pią, 26 lis 2010 - 11:35
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post piÄ…, 26 lis 2010 - 11:27
Post #4

My mamy z pachczem i z oparciem-super są. Nie chcieliśmy ze śpiworkiem, bo mala biegała, siadała, biegała itd to by się zbrudził, oparcie można demontować. My mamy drewniane. Dla małego dziecka suuuuper-ja jestem zwolennikiem pchania sanek, oczywiście można pchanie złożyć na dół (zdemontować też) i ciągnąć

edit: takie mamy, nawet pod górkę fajnie się pcha icon_smile.gif
dziadek sobie nie życzył publikacji icon_wink.gif





--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
kasiaaaaa
piÄ…, 26 lis 2010 - 11:58
Myśmy już w tamtym roku kupili młodej zwykłe sanki z oparciem i beż żadnych innych dodatków. Ubrało się ją ciepło i żadne koce ani tym bardziej śpiworki nie były potrzebne. Sanki egzamin zdały, więc myślę, że w tym roku tym bardziej zdadzą. icon_smile.gif

Ps. Ja pamiętam swoje pierwsze i jedyne sanki. Nie miały nawet oparcia i przeżyłam. 06.gif
kasiaaaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,798
Dołączył: wto, 02 gru 08 - 19:17
Skąd: małopolskie
Nr użytkownika: 23,950




post piÄ…, 26 lis 2010 - 11:58
Post #5

Myśmy już w tamtym roku kupili młodej zwykłe sanki z oparciem i beż żadnych innych dodatków. Ubrało się ją ciepło i żadne koce ani tym bardziej śpiworki nie były potrzebne. Sanki egzamin zdały, więc myślę, że w tym roku tym bardziej zdadzą. icon_smile.gif

Ps. Ja pamiętam swoje pierwsze i jedyne sanki. Nie miały nawet oparcia i przeżyłam. 06.gif

--------------------
Oliwia 2009
Mateusz 2011
alcia
piÄ…, 26 lis 2010 - 17:20
My zakupiliśmy sanki jak Oliwia chodziła i też bez śpiworka bo ona z tych ruchliwych dzieci i więcej nieraz szła niż jechała. Mamy oparcie metalowe z mozliwością ściągnięcia. AAAA i co ważne mamy specjalne podnóżki, nad płozami, dziecko spokojnie może sobie nózki postawic jak siedzi okrakiem.
alcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,765
Dołączył: wto, 08 sie 06 - 11:49
Nr użytkownika: 6,891




post piÄ…, 26 lis 2010 - 17:20
Post #6

My zakupiliśmy sanki jak Oliwia chodziła i też bez śpiworka bo ona z tych ruchliwych dzieci i więcej nieraz szła niż jechała. Mamy oparcie metalowe z mozliwością ściągnięcia. AAAA i co ważne mamy specjalne podnóżki, nad płozami, dziecko spokojnie może sobie nózki postawic jak siedzi okrakiem.

--------------------


agnese
piÄ…, 26 lis 2010 - 19:35
my mamy drewniane"biedronkowe" na potrzeby małego dziecka super, dla mnie wazne było oparcie i by można je zdjąć
- śpiworek tez uważam za zbedny - dla mnie gażdzet za który trzeba dopłacic icon_smile.gif
jak chcesz sanki przyszłościowe to wg mnie lepsze metalowe
ja na tych drewnianych zjeżdżam z dzieckiem, mąż też wieć sa wytrzymałe ale nie sądze by wiele sezonów przeżyły icon_smile.gif jak sobie przypomnę co my wyczynialiśmy będąc już trochę większymi dziećmi icon_smile.gif

Ten post edytował agnese pią, 26 lis 2010 - 19:36
agnese


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,091
Dołączył: pią, 10 kwi 09 - 20:19
Nr użytkownika: 26,621




post piÄ…, 26 lis 2010 - 19:35
Post #7

my mamy drewniane"biedronkowe" na potrzeby małego dziecka super, dla mnie wazne było oparcie i by można je zdjąć
- śpiworek tez uważam za zbedny - dla mnie gażdzet za który trzeba dopłacic icon_smile.gif
jak chcesz sanki przyszłościowe to wg mnie lepsze metalowe
ja na tych drewnianych zjeżdżam z dzieckiem, mąż też wieć sa wytrzymałe ale nie sądze by wiele sezonów przeżyły icon_smile.gif jak sobie przypomnę co my wyczynialiśmy będąc już trochę większymi dziećmi icon_smile.gif

--------------------
F. 2008
A. 2011


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 26 paź 2017 - 13:43
Post #8

Zwracaj uwagę na to aby sanki były porządne. Koniecznie z oparciem oraz amortyzowane ( bez oparcia są niebezpieczne ponieważ podczas jazdy dziecko może Ci polecieć do przodu). Kup również ciepły śpiworek.

Oczywiscie jeśli dziecko będzie starsze moze jeździć na sankach bez oparcia ( jednak 10 miesiećznego niemowlaka na pewno na sanki bez oparcia bym nie usadziłą ).
Zerknij tutaj:
https://www.asport.pl/k/818/sanki/

W sklepie jest spory wybór.
Dzony
pon, 29 paź 2018 - 18:31
Ja mogę poleciś od siebie https://e-sezon.pl/kategoria-produktu/sanki-dla-dzieci/ jak chcesz sanki dla bliźniaków albo dwuosobowe napewno znajdziesz.Poza tym takie sanki sprawdzą się lepiej niż dwie po jeden.Minusem może być to jak dzieci będą ciut większe i pchać takich pod górkę icon_smile.gif
Dzony


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: pon, 29 paź 18 - 18:25
Nr użytkownika: 52,255




post pon, 29 paź 2018 - 18:31
Post #9

Ja mogę poleciś od siebie https://e-sezon.pl/kategoria-produktu/sanki-dla-dzieci/ jak chcesz sanki dla bliźniaków albo dwuosobowe napewno znajdziesz.Poza tym takie sanki sprawdzą się lepiej niż dwie po jeden.Minusem może być to jak dzieci będą ciut większe i pchać takich pod górkę icon_smile.gif
> sanki, z oparciem, pchaczem i Å›piworkiem
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 19:56
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama