Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
15 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

Mamy z Irlandi.

> 
beata_77
piÄ…, 09 maj 2008 - 09:18
Witamy Iwonko. Nie wiem czy będe tutaj jutro, więc już dziś życzę Wam wysokich lotów. Dzieci świetnie znoszą lot samolotem. Odezwij się jak wylądujecie.

Pozdrawiam icon_smile.gif

P.S. A gdzie reszta "irlandzkich" forumowiczek ? 32.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post piÄ…, 09 maj 2008 - 09:18
Post #21

Witamy Iwonko. Nie wiem czy będe tutaj jutro, więc już dziś życzę Wam wysokich lotów. Dzieci świetnie znoszą lot samolotem. Odezwij się jak wylądujecie.

Pozdrawiam icon_smile.gif

P.S. A gdzie reszta "irlandzkich" forumowiczek ? 32.gif

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
krissy
nie, 11 maj 2008 - 21:10
no jestem jestem.

Pogoda rzeczytwiście w ostatnim czasie dopisuje 06.gif ja dostałam pracem w słynnym Duness Storze ,dziećmi opiekować sie będzie irlandzka pani.

Mam pytanie. Jak jest na basenie w Tralee? Byliście?
krissy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 371
Dołączył: pią, 17 cze 05 - 12:43
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 3,283

GG:


post nie, 11 maj 2008 - 21:10
Post #22

no jestem jestem.

Pogoda rzeczytwiście w ostatnim czasie dopisuje 06.gif ja dostałam pracem w słynnym Duness Storze ,dziećmi opiekować sie będzie irlandzka pani.

Mam pytanie. Jak jest na basenie w Tralee? Byliście?

--------------------
Marta i Micha? (10.05.2004) i Kuba (09.03.2006)
user posted image
user posted image
beata_77
nie, 11 maj 2008 - 23:23
CYTAT(krissy @ Sun, 11 May 2008 - 20:10) *
Mam pytanie. Jak jest na basenie w Tralee? Byliście?


Wybieramy się... Aquadomu nie polecają, bo ponoć jest tam bardzo dużo wiary. Koniecznie chcę iść z mężem, a on ma zmiany i w tym tygodniu ma nocki, więc może w przyszłym. Jakoś w poniedziałek rano chyba najlepiej. Ale chwalą sobie basen koło argos -a i commiunity colege (nie wiem czy tak się pisze).
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post nie, 11 maj 2008 - 23:23
Post #23

CYTAT(krissy @ Sun, 11 May 2008 - 20:10) *
Mam pytanie. Jak jest na basenie w Tralee? Byliście?


Wybieramy się... Aquadomu nie polecają, bo ponoć jest tam bardzo dużo wiary. Koniecznie chcę iść z mężem, a on ma zmiany i w tym tygodniu ma nocki, więc może w przyszłym. Jakoś w poniedziałek rano chyba najlepiej. Ale chwalą sobie basen koło argos -a i commiunity colege (nie wiem czy tak się pisze).

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
mama_wolfa
wto, 13 maj 2008 - 19:20
Pogoda nie-irlandzka icon_smile.gif Ale nie narzekam, tylko basen musiałam wywlec do ogrodu i "przemeblować" szafę w poszukiwaniach krótkich portek dla Bestii. W szkole dali kartkę, że są wszy. Trochę mnie ścieło. No ale cóż ...
mama_wolfa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: pon, 30 sie 04 - 15:24
SkÄ…d: Eire
Nr użytkownika: 2,051




post wto, 13 maj 2008 - 19:20
Post #24

Pogoda nie-irlandzka icon_smile.gif Ale nie narzekam, tylko basen musiałam wywlec do ogrodu i "przemeblować" szafę w poszukiwaniach krótkich portek dla Bestii. W szkole dali kartkę, że są wszy. Trochę mnie ścieło. No ale cóż ...

--------------------
A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój
Linux VPS Hosting

krissy
wto, 13 maj 2008 - 22:58
o jaaa,no to fajna dali kartke.

nie grillujemy,bo nie mamy grilla.

upały niezłe,nie tutejsze. śnieg w zimie też był nietutejszy. coś sie poprzewracało.
krissy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 371
Dołączył: pią, 17 cze 05 - 12:43
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 3,283

GG:


post wto, 13 maj 2008 - 22:58
Post #25

o jaaa,no to fajna dali kartke.

nie grillujemy,bo nie mamy grilla.

upały niezłe,nie tutejsze. śnieg w zimie też był nietutejszy. coś sie poprzewracało.

--------------------
Marta i Micha? (10.05.2004) i Kuba (09.03.2006)
user posted image
user posted image
beata_77
pon, 19 maj 2008 - 10:41
Ale tu u nas ruch !!! Naprawdę tak nas mało w Irlandii? dziewczyny, mamy zapraszamy, tematy się znajdą. Choćby przeterminowane kiełbaski i sery w polskich saklepach. Może już się potrułyście....
Dostajecie już child benefit? Ja czekam już prawie rok icon_sad.gif


Piszcie kochane piszcie

Ten post edytował beanata pon, 19 maj 2008 - 10:52
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post pon, 19 maj 2008 - 10:41
Post #26

Ale tu u nas ruch !!! Naprawdę tak nas mało w Irlandii? dziewczyny, mamy zapraszamy, tematy się znajdą. Choćby przeterminowane kiełbaski i sery w polskich saklepach. Może już się potrułyście....
Dostajecie już child benefit? Ja czekam już prawie rok icon_sad.gif


Piszcie kochane piszcie

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
mama_wolfa
pon, 19 maj 2008 - 22:49
benata dostaje CB od 3 lat ...

W polskich sklepach raczej sporadycznie kupuję więc sie nie strułam icon_razz.gif

Za to właśnie próbuję zrobić tanio ogrodzenie na trawniczek przed chałupą i wychodzi mi jak nic 140eu icon_razz.gif A miało być tanio icon_smile.gif
mama_wolfa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: pon, 30 sie 04 - 15:24
SkÄ…d: Eire
Nr użytkownika: 2,051




post pon, 19 maj 2008 - 22:49
Post #27

benata dostaje CB od 3 lat ...

W polskich sklepach raczej sporadycznie kupuję więc sie nie strułam icon_razz.gif

Za to właśnie próbuję zrobić tanio ogrodzenie na trawniczek przed chałupą i wychodzi mi jak nic 140eu icon_razz.gif A miało być tanio icon_smile.gif

--------------------
A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój
Linux VPS Hosting

beata_77
wto, 20 maj 2008 - 18:28
Ja mieszkam w bloku tzn 2 piętrowym, nawet nie mam balkonu icon_sad.gif

Ale chodzimy do parku na plac zabaw, choć nie ukrywam, że wygodniej by było zrobić jej taki mały plac zabaw z piaskownicą na balkonie icon_smile.gif Jak druga dzidzia się urodzi, to pomyślimy o zmianie mieszkania. O domku nawet nie marzę, bo przy jednej pensji to nic by nie zostało icon_smile.gif

W Polsce to mieszkałam na wsi, ale coś kosztem czegoś.
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post wto, 20 maj 2008 - 18:28
Post #28

Ja mieszkam w bloku tzn 2 piętrowym, nawet nie mam balkonu icon_sad.gif

Ale chodzimy do parku na plac zabaw, choć nie ukrywam, że wygodniej by było zrobić jej taki mały plac zabaw z piaskownicą na balkonie icon_smile.gif Jak druga dzidzia się urodzi, to pomyślimy o zmianie mieszkania. O domku nawet nie marzę, bo przy jednej pensji to nic by nie zostało icon_smile.gif

W Polsce to mieszkałam na wsi, ale coś kosztem czegoś.


--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
mama_wolfa
sob, 24 maj 2008 - 13:36
benata ja mam domek i to z dosć sporawym ogrodem ... więcej z tym roboty niż ustawa przewiduje ... czasem mam dość użerania się z trawą, żywopłotem, osami, pszczołami i innymi atrakcjami sezonu. Ale z drugiej strony jak nie chce mi się iść na spacer to wykopuję dziecko do ogrodu a tam ma już swój świat. A ceny nie są jakieś powalające jeśli nie mieszka się w stolicy i to w samym centrum icon_smile.gif

A dziś Greenan Farm w planach icon_smile.gif Wczoraj ze szkoły byliśmy w Glenroe Farm i też było fajnie icon_smile.gif

Pozdrawiam
mama_wolfa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: pon, 30 sie 04 - 15:24
SkÄ…d: Eire
Nr użytkownika: 2,051




post sob, 24 maj 2008 - 13:36
Post #29

benata ja mam domek i to z dosć sporawym ogrodem ... więcej z tym roboty niż ustawa przewiduje ... czasem mam dość użerania się z trawą, żywopłotem, osami, pszczołami i innymi atrakcjami sezonu. Ale z drugiej strony jak nie chce mi się iść na spacer to wykopuję dziecko do ogrodu a tam ma już swój świat. A ceny nie są jakieś powalające jeśli nie mieszka się w stolicy i to w samym centrum icon_smile.gif

A dziś Greenan Farm w planach icon_smile.gif Wczoraj ze szkoły byliśmy w Glenroe Farm i też było fajnie icon_smile.gif

Pozdrawiam

--------------------
A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój
Linux VPS Hosting

beata_77
nie, 25 maj 2008 - 14:30
CYTAT(mama_wolfa @ Sat, 24 May 2008 - 12:36) *
Ale z drugiej strony jak nie chce mi się iść na spacer to wykopuję dziecko do ogrodu a tam ma już swój świat.


O to właśnie chodzi....

CYTAT(mama_wolfa @ Sat, 24 May 2008 - 12:36) *
A ceny nie są jakieś powalające jeśli nie mieszka się w stolicy i to w samym centrum icon_smile.gif


Za mieszkanie w Tralee płacimy 135 tygodniowo co daje 540 miesięcznie. Za dom z ogrodem trzeba zapłacić około 750-800 euro, mąż zarabia 400 więc różnica jest znacząca.

CYTAT(mama_wolfa @ Sat, 24 May 2008 - 12:36) *
A dziÅ› Greenan Farm w planach icon_smile.gif


Co to takiego? 02.gif

U nas pieknie:) Chodzimy na spacerki,,, w końcu parasolki "przeciwsłoneczne" icon_smile.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post nie, 25 maj 2008 - 14:30
Post #30

CYTAT(mama_wolfa @ Sat, 24 May 2008 - 12:36) *
Ale z drugiej strony jak nie chce mi się iść na spacer to wykopuję dziecko do ogrodu a tam ma już swój świat.


O to właśnie chodzi....

CYTAT(mama_wolfa @ Sat, 24 May 2008 - 12:36) *
A ceny nie są jakieś powalające jeśli nie mieszka się w stolicy i to w samym centrum icon_smile.gif


Za mieszkanie w Tralee płacimy 135 tygodniowo co daje 540 miesięcznie. Za dom z ogrodem trzeba zapłacić około 750-800 euro, mąż zarabia 400 więc różnica jest znacząca.

CYTAT(mama_wolfa @ Sat, 24 May 2008 - 12:36) *
A dziÅ› Greenan Farm w planach icon_smile.gif


Co to takiego? 02.gif

U nas pieknie:) Chodzimy na spacerki,,, w końcu parasolki "przeciwsłoneczne" icon_smile.gif


--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
mama_wolfa
nie, 25 maj 2008 - 22:41
greenan farm to taka farma dla turystow, mozna sobie pobiegac po labiryncie z zywoplotu, poogladac zwierzaczki, muzeum butelek i sprzetu rolniczego ..
mama_wolfa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: pon, 30 sie 04 - 15:24
SkÄ…d: Eire
Nr użytkownika: 2,051




post nie, 25 maj 2008 - 22:41
Post #31

greenan farm to taka farma dla turystow, mozna sobie pobiegac po labiryncie z zywoplotu, poogladac zwierzaczki, muzeum butelek i sprzetu rolniczego ..

--------------------
A po nocy przychodzi dzień a po burzy spokój
Linux VPS Hosting

krissy
śro, 28 maj 2008 - 10:05
My mieszkamy w domu z ogrodem,jak to teraz wszystko zaczyna zarastać,to przechodzi ludzkie pojęcie,a ja nie wiem,jak sie zabrać 21.gif dobrze,że nam chociaż landlord zostawił kosiarkę. Pozatym po domu pnie mi się to badziewie,z którego pochodzą mszyce i inne dziady (pisałam wczesniej) i od 2 miesiuęcy czekamy na usunięcie tegoż.

Ja zaczęłam pracować w słynnym Dunnes Stores 06.gif

W niedzielę chcemy się przejechać do Tralee na ten basen z dzieciakami. Dla nas to wyprawa na cały dzień,bo nie mamy auta,a wiadomo jak jeżdżą autobusy w Irlandii. Szkoda,że nie wszędzie da sie dotrzeć.

Na Child Benefita czekamy od sierpnia ubiegłego roku. Przedwczoraj dostałam pismo,że jeszcze raz proszą o list ze szkoły/przedskzola/żłobka/lekarza i numery NIP i PESEL (na jaka cholerę?? skoro my tu mieszkamy i zyjemy i pracujemy) mój i małżonka oraz ostatnie adresy w Polsce i że niby za miesiąc będą nasz wniosek rozpatrywać. Oby to sie szybko zakończyło.
krissy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 371
Dołączył: pią, 17 cze 05 - 12:43
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 3,283

GG:


post śro, 28 maj 2008 - 10:05
Post #32

My mieszkamy w domu z ogrodem,jak to teraz wszystko zaczyna zarastać,to przechodzi ludzkie pojęcie,a ja nie wiem,jak sie zabrać 21.gif dobrze,że nam chociaż landlord zostawił kosiarkę. Pozatym po domu pnie mi się to badziewie,z którego pochodzą mszyce i inne dziady (pisałam wczesniej) i od 2 miesiuęcy czekamy na usunięcie tegoż.

Ja zaczęłam pracować w słynnym Dunnes Stores 06.gif

W niedzielę chcemy się przejechać do Tralee na ten basen z dzieciakami. Dla nas to wyprawa na cały dzień,bo nie mamy auta,a wiadomo jak jeżdżą autobusy w Irlandii. Szkoda,że nie wszędzie da sie dotrzeć.

Na Child Benefita czekamy od sierpnia ubiegłego roku. Przedwczoraj dostałam pismo,że jeszcze raz proszą o list ze szkoły/przedskzola/żłobka/lekarza i numery NIP i PESEL (na jaka cholerę?? skoro my tu mieszkamy i zyjemy i pracujemy) mój i małżonka oraz ostatnie adresy w Polsce i że niby za miesiąc będą nasz wniosek rozpatrywać. Oby to sie szybko zakończyło.

--------------------
Marta i Micha? (10.05.2004) i Kuba (09.03.2006)
user posted image
user posted image
beata_77
czw, 29 maj 2008 - 14:24
krissy jeżeli chodzi o child benefit, to ten temat rozlazły i już chyba wyczerpany jest na forum "moja irlandia":
https://www.mojairlandia.pl/forumbb/topic3770.html

Ja czekam ... zaraz będzie rok i jeszcze poczekam z rok icon_smile.gif 21.gif

A te pesele i inne to im potrzebne aby sprawdziś czy strona polska nie płaci świadczeń na dzieci.

Ja to badziewie z mszycami już bym dawno sama powyrywała, oczywiście jeżeli landlord się zgadza. 08.gif .

We wrześniu będę wiedziała co i jak dalej. Nie chwalę się co by nie zapeszyć. 08.gif Więcej wiadomości we wrześniu.

Ach jak ja tęsknię za Rodziną. Siedzę w tej Irlandii już prawie rok. Nigdzie nie jeździmy, bo nie mamy samochodu, (te ubezpieczenie... 21.gif ).

18 lipca zaczynamy wakacje czyli jeszcze 50 dni icon_smile.gif 06.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post czw, 29 maj 2008 - 14:24
Post #33

krissy jeżeli chodzi o child benefit, to ten temat rozlazły i już chyba wyczerpany jest na forum "moja irlandia":
https://www.mojairlandia.pl/forumbb/topic3770.html

Ja czekam ... zaraz będzie rok i jeszcze poczekam z rok icon_smile.gif 21.gif

A te pesele i inne to im potrzebne aby sprawdziś czy strona polska nie płaci świadczeń na dzieci.

Ja to badziewie z mszycami już bym dawno sama powyrywała, oczywiście jeżeli landlord się zgadza. 08.gif .

We wrześniu będę wiedziała co i jak dalej. Nie chwalę się co by nie zapeszyć. 08.gif Więcej wiadomości we wrześniu.

Ach jak ja tęsknię za Rodziną. Siedzę w tej Irlandii już prawie rok. Nigdzie nie jeździmy, bo nie mamy samochodu, (te ubezpieczenie... 21.gif ).

18 lipca zaczynamy wakacje czyli jeszcze 50 dni icon_smile.gif 06.gif

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
martucha77
czw, 29 maj 2008 - 22:53
CZEŚĆ Razem Z oliwią moją prawie 7 letnią córeczka jesteśmy tutaj od 17 marca 2007, 20.02.2008 urodził się w Irlandii mój synek Cyprian, Mąż jest dłużej od nas o rok. Mieszkamy w Ballinrobe.
Ps. bardzo lubię medical Card, oby tylko rzadko była okazja do jej używania icon_smile.gif
martucha77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 142
Dołączył: śro, 19 lis 03 - 10:07
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 1,198

GG:


post czw, 29 maj 2008 - 22:53
Post #34

CZEŚĆ Razem Z oliwią moją prawie 7 letnią córeczka jesteśmy tutaj od 17 marca 2007, 20.02.2008 urodził się w Irlandii mój synek Cyprian, Mąż jest dłużej od nas o rok. Mieszkamy w Ballinrobe.
Ps. bardzo lubię medical Card, oby tylko rzadko była okazja do jej używania icon_smile.gif

--------------------



beata_77
piÄ…, 30 maj 2008 - 14:44
Martucha 77 witam serdecznie. (Wygląda na to, że rówinieśniczka moja 02.gif ).

GratulujÄ™ synka !!!
Ja też lubię medical card.
A dzisiaj idziemy na spotkanie w sprawie mieszkania socjalnego.....
Relacje zdam później icon_smile.gif

Ten post edytował beanata pią, 30 maj 2008 - 14:45
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post piÄ…, 30 maj 2008 - 14:44
Post #35

Martucha 77 witam serdecznie. (Wygląda na to, że rówinieśniczka moja 02.gif ).

GratulujÄ™ synka !!!
Ja też lubię medical card.
A dzisiaj idziemy na spotkanie w sprawie mieszkania socjalnego.....
Relacje zdam później icon_smile.gif

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
krissy
piÄ…, 30 maj 2008 - 22:07
Słuchajcie w taka pogodę ładna, ciepłą słoneczną brakuje mi Bałtyku jak wody do zycia 32.gif bo my znad morza pochodzimy. Ten szum, piasek, woda,zapach....zachody słońca.
krissy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 371
Dołączył: pią, 17 cze 05 - 12:43
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 3,283

GG:


post piÄ…, 30 maj 2008 - 22:07
Post #36

Słuchajcie w taka pogodę ładna, ciepłą słoneczną brakuje mi Bałtyku jak wody do zycia 32.gif bo my znad morza pochodzimy. Ten szum, piasek, woda,zapach....zachody słońca.

--------------------
Marta i Micha? (10.05.2004) i Kuba (09.03.2006)
user posted image
user posted image
beata_77
piÄ…, 30 maj 2008 - 23:30
CYTAT(krissy @ Fri, 30 May 2008 - 21:07) *
Słuchajcie w taka pogodę ładna, ciepłą słoneczną brakuje mi Bałtyku jak wody do zycia 32.gif bo my znad morza pochodzimy. Ten szum, piasek, woda,zapach....zachody słońca.



Tak brakuje 06.gif . Ja ze wsi pod Koszalinem pochodzÄ™.


Co do spotkania o mieszkanie socjalne to byliśmy, i bardzo miły pan powiedział, że musimy mieszkać w Irlandii conajmniej dwa lata. Oczywiście byliśmy z Natalką i tak pan liczył i reasumował, a jak wspomniał o Natusi to powiedziałam, że jestem w ciąży i w styczniu mam termin porodu. Kazał przyjśc za 3 - 4 miesiące....
Czyżby coś mogło być wcześniej?
Zobaczymy. Tak sie tu w miescie duszę, na początku było fajnie,bo blisko do sklepu a bez samochodu to nie robota, ale jednak jak ktoś mieszkał na wsi i kocha te wiejskie klimaty, to ciężko żyć w mieście tym bardziej w centrum, gdzie nie ma godziny w ciągu dnia żeby jakiś paleciak nie jechał z dostawą do pubów i restauracji. jakoś sie przemeczymy, ale mnie juz nieźle nosi. 13.gif 29.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post piÄ…, 30 maj 2008 - 23:30
Post #37

CYTAT(krissy @ Fri, 30 May 2008 - 21:07) *
Słuchajcie w taka pogodę ładna, ciepłą słoneczną brakuje mi Bałtyku jak wody do zycia 32.gif bo my znad morza pochodzimy. Ten szum, piasek, woda,zapach....zachody słońca.



Tak brakuje 06.gif . Ja ze wsi pod Koszalinem pochodzÄ™.


Co do spotkania o mieszkanie socjalne to byliśmy, i bardzo miły pan powiedział, że musimy mieszkać w Irlandii conajmniej dwa lata. Oczywiście byliśmy z Natalką i tak pan liczył i reasumował, a jak wspomniał o Natusi to powiedziałam, że jestem w ciąży i w styczniu mam termin porodu. Kazał przyjśc za 3 - 4 miesiące....
Czyżby coś mogło być wcześniej?
Zobaczymy. Tak sie tu w miescie duszę, na początku było fajnie,bo blisko do sklepu a bez samochodu to nie robota, ale jednak jak ktoś mieszkał na wsi i kocha te wiejskie klimaty, to ciężko żyć w mieście tym bardziej w centrum, gdzie nie ma godziny w ciągu dnia żeby jakiś paleciak nie jechał z dostawą do pubów i restauracji. jakoś sie przemeczymy, ale mnie juz nieźle nosi. 13.gif 29.gif

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
martucha77
sob, 31 maj 2008 - 10:07
Ja z kolei do morza mam 650 km a tutaj do oceanu 25 km...więc tutaj jestem z tego powodu przeszczęśliwa, bo lubie jak mi szumi icon_smile.gif
martucha77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 142
Dołączył: śro, 19 lis 03 - 10:07
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 1,198

GG:


post sob, 31 maj 2008 - 10:07
Post #38

Ja z kolei do morza mam 650 km a tutaj do oceanu 25 km...więc tutaj jestem z tego powodu przeszczęśliwa, bo lubie jak mi szumi icon_smile.gif

--------------------



krissy
wto, 03 cze 2008 - 18:01
beanata a ja z Koszalina 06.gif . ponadto w niedzielę bylismy w Tralee na basenie (takii małyyyyy 21.gif ),a miasto mi się bardzo spodobało,dla mnie klimatyczne,w porównianiu z Limerickiem...
krissy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 371
Dołączył: pią, 17 cze 05 - 12:43
SkÄ…d: Koszalin
Nr użytkownika: 3,283

GG:


post wto, 03 cze 2008 - 18:01
Post #39

beanata a ja z Koszalina 06.gif . ponadto w niedzielę bylismy w Tralee na basenie (takii małyyyyy 21.gif ),a miasto mi się bardzo spodobało,dla mnie klimatyczne,w porównianiu z Limerickiem...

--------------------
Marta i Micha? (10.05.2004) i Kuba (09.03.2006)
user posted image
user posted image
beata_77
wto, 03 cze 2008 - 22:21
CYTAT(mama_wolfa @ Sun, 25 May 2008 - 21:41) *
greenan farm to taka farma dla turystow, mozna sobie pobiegac po labiryncie z zywoplotu, poogladac zwierzaczki, muzeum butelek i sprzetu rolniczego ..


To musi być fajne. Zawsze chciałam połazić w takim labiryncie ...

krissy a byliście w aquadomie? Ja tam jeszcze nie byłam, jakoś ciężko mi mojego chłopa wyciągnąć icon_smile.gif Tralee ładne to fakt. W Limerick jeszcze nie byłam. W wielu miejscach jeszcze nie byłam. Tak to jest... bez auta. Ach już się powtarzam... 32.gif
Dobrze, że tutaj tak nie pada jak wszyscy mówili ...icon_smile.gif
beata_77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,198
Dołączył: sob, 13 sty 07 - 10:34
SkÄ…d: Irlandia
Nr użytkownika: 9,923

GG:


post wto, 03 cze 2008 - 22:21
Post #40

CYTAT(mama_wolfa @ Sun, 25 May 2008 - 21:41) *
greenan farm to taka farma dla turystow, mozna sobie pobiegac po labiryncie z zywoplotu, poogladac zwierzaczki, muzeum butelek i sprzetu rolniczego ..


To musi być fajne. Zawsze chciałam połazić w takim labiryncie ...

krissy a byliście w aquadomie? Ja tam jeszcze nie byłam, jakoś ciężko mi mojego chłopa wyciągnąć icon_smile.gif Tralee ładne to fakt. W Limerick jeszcze nie byłam. W wielu miejscach jeszcze nie byłam. Tak to jest... bez auta. Ach już się powtarzam... 32.gif
Dobrze, że tutaj tak nie pada jak wszyscy mówili ...icon_smile.gif

--------------------
Mama Natalci(6) i Adasia(3)
> Mamy z Irlandi.
Start new topic
Reply to this topic
15 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 05:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama