Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Samotny tata, wyjazd wakacyjny z dzieckiem lipiec lub sierpień, Macie jakieś pomysły?

> 
DobryTata
wto, 19 kwi 2016 - 09:48
Poszukuję grupy osób chętnych na niskobudżetową wyprawę wakacyjną z dziećmi. Moja córcia ma 6 lat, ja jestem samotnym tatą. Chcę zachęcić dziecko do wypraw niskobudżetowych lub nawet "na dziko" pod namioty. Nie mam znajomych z dziećmi w podobnym wieku, a dziecko bez towarzystwa rówieśników może się nudzić na takich wyjazdach, więc szukam osób którym taki pomysł też by się spodobał.
Myślałem o wyprawie na południe Europy gdzie morze i góry są blisko siebie i pogoda zawsze dopisuje.
Ewentualnie jeśli to za daleko to jestem otwarty na inne opcje np spływy kajakowe w Polsce czy inne pomysły też mile widziane.
Najlepszy termin to druga połowa lipca lub sierpień.
DobryTata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 19 kwi 16 - 00:40
Nr użytkownika: 47,427




post wto, 19 kwi 2016 - 09:48
Post #1

Poszukuję grupy osób chętnych na niskobudżetową wyprawę wakacyjną z dziećmi. Moja córcia ma 6 lat, ja jestem samotnym tatą. Chcę zachęcić dziecko do wypraw niskobudżetowych lub nawet "na dziko" pod namioty. Nie mam znajomych z dziećmi w podobnym wieku, a dziecko bez towarzystwa rówieśników może się nudzić na takich wyjazdach, więc szukam osób którym taki pomysł też by się spodobał.
Myślałem o wyprawie na południe Europy gdzie morze i góry są blisko siebie i pogoda zawsze dopisuje.
Ewentualnie jeśli to za daleko to jestem otwarty na inne opcje np spływy kajakowe w Polsce czy inne pomysły też mile widziane.
Najlepszy termin to druga połowa lipca lub sierpień.
Adam44a
śro, 28 gru 2016 - 11:59
najlepszy wyjazd to w lipcu napewno jest
Adam44a


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: wto, 20 gru 16 - 10:59
Nr użytkownika: 48,588




post śro, 28 gru 2016 - 11:59
Post #2

najlepszy wyjazd to w lipcu napewno jest

--------------------
> Samotny tata, wyjazd wakacyjny z dzieckiem lipiec lub sierpieÅ„, Macie jakieÅ› pomysÅ‚y?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 20:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama