Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia   

a co z rocznikiem 83?

, czyżby takich brak???
> , czyżby takich brak???
Hipka
nie, 06 lut 2011 - 19:24
Witam jestem z rocznika 83 oczywiście!Jakoś tu cichooooo,a szkoda,chętnie bym poznała dziewczyny z tego rocznika.Pozdrawiam.

Hipka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: czw, 03 lut 11 - 17:42
Nr użytkownika: 35,708

GG:


post nie, 06 lut 2011 - 19:24
Post #21

Witam jestem z rocznika 83 oczywiście!Jakoś tu cichooooo,a szkoda,chętnie bym poznała dziewczyny z tego rocznika.Pozdrawiam.

_Mała_Mi_
pon, 14 lut 2011 - 13:29
Ja też 83... no to już jakaś garstka nas jest icon_smile.gif
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
Skąd: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post pon, 14 lut 2011 - 13:29
Post #22

Ja też 83... no to już jakaś garstka nas jest icon_smile.gif
_Mała_Mi_
pon, 14 lut 2011 - 13:31
ale z tego co widzę - mało aktywna garstka
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
Skąd: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post pon, 14 lut 2011 - 13:31
Post #23

ale z tego co widzę - mało aktywna garstka
dorsim
śro, 16 lut 2011 - 12:02
dokładnie, zaglądam i zaglądam a tu nic się nie dzieje ;] zawsze to jakaś odskocznia jest icon_wink.gif

a co tam u was dziewczyny słychać? ja osobiście nie moge doczekac sie wiosny, poza tym zmagamy sie z chorobą, mała pierwszy raz ma kaszel , no i standardowo katar 41.gif . Kiedy to sie skonczy , bo powoli zaczynam wariować 32.gif
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post śro, 16 lut 2011 - 12:02
Post #24

dokładnie, zaglądam i zaglądam a tu nic się nie dzieje ;] zawsze to jakaś odskocznia jest icon_wink.gif

a co tam u was dziewczyny słychać? ja osobiście nie moge doczekac sie wiosny, poza tym zmagamy sie z chorobą, mała pierwszy raz ma kaszel , no i standardowo katar 41.gif . Kiedy to sie skonczy , bo powoli zaczynam wariować 32.gif

--------------------




-1910- WfcA
_Mała_Mi_
śro, 16 lut 2011 - 22:58
dorsim - hej icon_smile.gif jednak ktos zagląda icon_smile.gif zdrówka Twojej Małej. Ja osobiście też mam już dość. Nie mogę sie doczekać wiosny i długich spacerków z Maleństwem mym. Nawet mi sie nie chce nosa za okno wychylać... ale na szczęście pewne jest to, że wiosna nadejdzie icon_smile.gif ufff... ja próbuje sobie jej brak wynagrodzić moimi tworkami i stworkami w kolorach iście wiosennych icon_smile.gif)) wprowadzają trochę optymizmu! ufff...
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
Skąd: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post śro, 16 lut 2011 - 22:58
Post #25

dorsim - hej icon_smile.gif jednak ktos zagląda icon_smile.gif zdrówka Twojej Małej. Ja osobiście też mam już dość. Nie mogę sie doczekać wiosny i długich spacerków z Maleństwem mym. Nawet mi sie nie chce nosa za okno wychylać... ale na szczęście pewne jest to, że wiosna nadejdzie icon_smile.gif ufff... ja próbuje sobie jej brak wynagrodzić moimi tworkami i stworkami w kolorach iście wiosennych icon_smile.gif)) wprowadzają trochę optymizmu! ufff...
dorsim
czw, 17 lut 2011 - 11:57
no zagladam,zaglądam, tylko że tu nic się nie dzieje ;]
Jeżeli ty robisz te cudeńka, to moje gratulacje, piękne. No i te zdjęcia córeczki z tatusiem.Piękny widok. Ja też uwielbiam robić zdjęcia mojej Marysi. Ma ich więcej niż ja z mężem razem wzięci , a dopiero ma rok. Uważam że to super pamiątka, bo jA osobiście mam bardzo mało zdjęć z dzieciństwa .
pozdrawiam
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post czw, 17 lut 2011 - 11:57
Post #26

no zagladam,zaglądam, tylko że tu nic się nie dzieje ;]
Jeżeli ty robisz te cudeńka, to moje gratulacje, piękne. No i te zdjęcia córeczki z tatusiem.Piękny widok. Ja też uwielbiam robić zdjęcia mojej Marysi. Ma ich więcej niż ja z mężem razem wzięci , a dopiero ma rok. Uważam że to super pamiątka, bo jA osobiście mam bardzo mało zdjęć z dzieciństwa .
pozdrawiam

--------------------




-1910- WfcA
kajetanka
nie, 20 lut 2011 - 18:54
Witam i dopisuję się jako rocznikowa 83 icon_biggrin.gif

My też obfotografowujemy Maleństwo, specjalnie lepszy aparat kupiliśmy icon_razz.gif Ja mam pierwsze zdjęcia z dzieciństwa jak miałam 1,5 roku 37.gif A córcia będzie miała nadmiar icon_biggrin.gif
kajetanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,192
Dołączył: wto, 09 lis 10 - 17:48
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 34,850




post nie, 20 lut 2011 - 18:54
Post #27

Witam i dopisuję się jako rocznikowa 83 icon_biggrin.gif

My też obfotografowujemy Maleństwo, specjalnie lepszy aparat kupiliśmy icon_razz.gif Ja mam pierwsze zdjęcia z dzieciństwa jak miałam 1,5 roku 37.gif A córcia będzie miała nadmiar icon_biggrin.gif

--------------------
STARSZA CÓRA


MŁODSZA CÓRA


Zapraszam na:
https://dorwacyeti.pl/
dorsim
nie, 20 lut 2011 - 22:42
Witaj icon_smile.gif

a tu ciągle nuuda 29.gif



Ten post edytował dorsim pon, 07 mar 2011 - 21:40
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post nie, 20 lut 2011 - 22:42
Post #28

Witaj icon_smile.gif

a tu ciągle nuuda 29.gif



--------------------




-1910- WfcA
_Mała_Mi_
czw, 31 mar 2011 - 11:12
jakos sie wątek nie rozwija... sama zaglądam, jak widac sporadycznie...

dorsim i biżuteria i zdjęcia są mojego autorstwa icon_smile.gif dzieki icon_smile.gif
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
Skąd: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post czw, 31 mar 2011 - 11:12
Post #29

jakos sie wątek nie rozwija... sama zaglądam, jak widac sporadycznie...

dorsim i biżuteria i zdjęcia są mojego autorstwa icon_smile.gif dzieki icon_smile.gif
truska
czw, 31 mar 2011 - 11:55
mry artystka z Ciebie

U nas piękna wiosna 06.gif
Juz nie mogłam się doczekac.
Jutro wyjeżdzam z dzieciaczkami oraz z kolezanka i jej dzieckiem do Straszyna koło Gdańska.
Trochę się rozerwiemy , klimat zmienimy 04.gif
truska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,679
Dołączył: pią, 05 sie 05 - 10:17
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 3,468

GG:


post czw, 31 mar 2011 - 11:55
Post #30

mry artystka z Ciebie

U nas piękna wiosna 06.gif
Juz nie mogłam się doczekac.
Jutro wyjeżdzam z dzieciaczkami oraz z kolezanka i jej dzieckiem do Straszyna koło Gdańska.
Trochę się rozerwiemy , klimat zmienimy 04.gif

--------------------
"Nie bój sie du?ych kroków - nie pokonasz przepa?ci dwoma ma?ymi" David Lloyd George

Swietokrzyskie na weekend

13.10.2005- Weroniczka

16.10.2007 Wiktorek

21.07.2013 Nikodem
_Mała_Mi_
czw, 31 mar 2011 - 14:19
icon_smile.gif to to mój magiczny plastyczny świat... w sumie całe życie z tym połączyła... wykształcenie, prace, hobby icon_smile.gif jednak najweksze dzieło mojego życia to Helenka ma icon_smile.gif arcydzieło icon_smile.gif

truska zazdrozczę wyjazdu, chetnie bym wyjechała gdziekolwiek icon_smile.gif
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
Skąd: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post czw, 31 mar 2011 - 14:19
Post #31

icon_smile.gif to to mój magiczny plastyczny świat... w sumie całe życie z tym połączyła... wykształcenie, prace, hobby icon_smile.gif jednak najweksze dzieło mojego życia to Helenka ma icon_smile.gif arcydzieło icon_smile.gif

truska zazdrozczę wyjazdu, chetnie bym wyjechała gdziekolwiek icon_smile.gif
dorsim
nie, 03 kwi 2011 - 13:19
też zazdroszczę wyjazdu ;] my planujemy w czerwcu z małą jechać nad morze, już nie moge sie doczekać ale z drugiej strony obawiam sie jak Marysia zniesie podróż ( liczymy że gdzieś z 8 h będziemy jechać ) no i jak będzie ze spaniem w nowym miejscu ( jeszcze nigdy z nią nie wyjeżdżaliśmy).

mam nadzieje że wiosna na dobre już zawitała i będzie już tylko lepiej, teraz czekam aż mała wstanie i lecimy na spacer icon_smile.gif
pozdrawiam
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post nie, 03 kwi 2011 - 13:19
Post #32

też zazdroszczę wyjazdu ;] my planujemy w czerwcu z małą jechać nad morze, już nie moge sie doczekać ale z drugiej strony obawiam sie jak Marysia zniesie podróż ( liczymy że gdzieś z 8 h będziemy jechać ) no i jak będzie ze spaniem w nowym miejscu ( jeszcze nigdy z nią nie wyjeżdżaliśmy).

mam nadzieje że wiosna na dobre już zawitała i będzie już tylko lepiej, teraz czekam aż mała wstanie i lecimy na spacer icon_smile.gif
pozdrawiam


--------------------




-1910- WfcA
kajetanka
śro, 06 kwi 2011 - 22:18
Morze...hmmm.... icon_cool.gif Też zazdroszczę icon_wink.gif
My pierwszy wyjazd zaliczymy na majówkę. Dobrze, że mamy duuuży bagażnik, bo będziemy musieli zabrać poza połową domu pewnie i spacerówkę i gondolę 37.gif no chyba, że ładna pogoda byłaby pewniakiem, ale znając długie weekendy i życzliwość pogody, czarno to widzę.
Też zastanawiam się jak będzie ze spaniem? Zamierzamy kupić łóżeczko turystyczne, żeby nie przyzwyczaiła się do spania z nami, zresztą ja z małą to śpię jak ten pies stróżujący, więc dziękuję.



Ten post edytował kajetanka śro, 06 kwi 2011 - 22:19
kajetanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,192
Dołączył: wto, 09 lis 10 - 17:48
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 34,850




post śro, 06 kwi 2011 - 22:18
Post #33

Morze...hmmm.... icon_cool.gif Też zazdroszczę icon_wink.gif
My pierwszy wyjazd zaliczymy na majówkę. Dobrze, że mamy duuuży bagażnik, bo będziemy musieli zabrać poza połową domu pewnie i spacerówkę i gondolę 37.gif no chyba, że ładna pogoda byłaby pewniakiem, ale znając długie weekendy i życzliwość pogody, czarno to widzę.
Też zastanawiam się jak będzie ze spaniem? Zamierzamy kupić łóżeczko turystyczne, żeby nie przyzwyczaiła się do spania z nami, zresztą ja z małą to śpię jak ten pies stróżujący, więc dziękuję.



--------------------
STARSZA CÓRA


MŁODSZA CÓRA


Zapraszam na:
https://dorwacyeti.pl/
kaja28
czw, 07 kwi 2011 - 09:05
cześćicon_smile.gif ja też jestem rocznik 83:) kajetanka a my obie urodziłyśmy w październiku .Mam córeczkę Julcięicon_smile.gif
kaja28


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: czw, 24 mar 11 - 17:43
Skąd: Kobyłka
Nr użytkownika: 36,235




post czw, 07 kwi 2011 - 09:05
Post #34

cześćicon_smile.gif ja też jestem rocznik 83:) kajetanka a my obie urodziłyśmy w październiku .Mam córeczkę Julcięicon_smile.gif

--------------------
kajetanka
pią, 08 kwi 2011 - 11:29
Witaj Kaja icon_smile.gif Z tego co liczę to urodziłaś dzień po mnie 15-go? Zapraszam więc do wątku rówieśników Julci
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...0&start=880
kajetanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,192
Dołączył: wto, 09 lis 10 - 17:48
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 34,850




post pią, 08 kwi 2011 - 11:29
Post #35

Witaj Kaja icon_smile.gif Z tego co liczę to urodziłaś dzień po mnie 15-go? Zapraszam więc do wątku rówieśników Julci
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...0&start=880

--------------------
STARSZA CÓRA


MŁODSZA CÓRA


Zapraszam na:
https://dorwacyeti.pl/
dorsim
pią, 08 kwi 2011 - 14:14
kaja 28 witaj icon_smile.gif

kajetanka my też mamy w miarę duży bagażnik ale kurde martwię się czy się zmieścimy ze wszystkim 37.gif . Jeżeli chodzi o wózek to ja na lato kupiłam parasolkę więc o wiele mniej miejsca zajmuje niż stara spacerówka.Ale Twoja córeczka jeszcze za mała na taki wózek. tylko ta długa jazda samochodem mnie stresuje ;]

dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post pią, 08 kwi 2011 - 14:14
Post #36

kaja 28 witaj icon_smile.gif

kajetanka my też mamy w miarę duży bagażnik ale kurde martwię się czy się zmieścimy ze wszystkim 37.gif . Jeżeli chodzi o wózek to ja na lato kupiłam parasolkę więc o wiele mniej miejsca zajmuje niż stara spacerówka.Ale Twoja córeczka jeszcze za mała na taki wózek. tylko ta długa jazda samochodem mnie stresuje ;]



--------------------




-1910- WfcA
kajetanka
pią, 08 kwi 2011 - 17:13
Ano u nas parasolka to w przyszłym roku icon_wink.gif Póki co jeszcze w gondoli jeździmy, ale jakby się już ładna wiosna zrobiła, zamontujemy spacerówkę, bo mała cwaniara potrafi zrobić niezłą szopkę na spacerze byle ją wyjąć na rączki icon_wink.gif Może jak będzie na otwartej przestrzeni jeździć, unikniemy scen.
Rzeczywiście 8h to długo dla takiego malucha. Będziecie musieli robić częste przerwy.
Nam podróż zajmie coś koło 4h plus oczywiście postoje.

A ja pytam co z tą wiosną?! icon_mad.gif
kajetanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,192
Dołączył: wto, 09 lis 10 - 17:48
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 34,850




post pią, 08 kwi 2011 - 17:13
Post #37

Ano u nas parasolka to w przyszłym roku icon_wink.gif Póki co jeszcze w gondoli jeździmy, ale jakby się już ładna wiosna zrobiła, zamontujemy spacerówkę, bo mała cwaniara potrafi zrobić niezłą szopkę na spacerze byle ją wyjąć na rączki icon_wink.gif Może jak będzie na otwartej przestrzeni jeździć, unikniemy scen.
Rzeczywiście 8h to długo dla takiego malucha. Będziecie musieli robić częste przerwy.
Nam podróż zajmie coś koło 4h plus oczywiście postoje.

A ja pytam co z tą wiosną?! icon_mad.gif

--------------------
STARSZA CÓRA


MŁODSZA CÓRA


Zapraszam na:
https://dorwacyeti.pl/
dorsim
pią, 08 kwi 2011 - 18:42
dokładnie co z tą wiosną? ;] dzisiaj cały dzień w domu, pada i wieje tak że głowę chce urwać.

wiem że 8 h to długo, tak myślimy by w nocy wyjechać jak mała śpi. Znajoma mówiła że ona dawała coś swojej córce aby ta lepiej spała ale ja jakoś jestem sceptycznie do tego nastawiona.

ja moją Marysię przełożyłam w spacerówkę jak miała 6 miesięcy i powiem że było o niebo lepiej, początkowo siedziała tak zapatrzona że mogłam do niej mówić, machać jej ręką przed twarzą a ona nawet nie reagowała 06.gif . poza tym ja osobiście często widze takie maluchy 5/6 miesięczne właśnie w spacerówkach, poza tym dziecko moze w tym spokojnie spać no a jak jest zimno to zakładasz śpiworek i jest też ok

Ten post edytował dorsim pią, 08 kwi 2011 - 18:43
dorsim


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,505
Dołączył: pon, 25 sty 10 - 12:23
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 31,281




post pią, 08 kwi 2011 - 18:42
Post #38

dokładnie co z tą wiosną? ;] dzisiaj cały dzień w domu, pada i wieje tak że głowę chce urwać.

wiem że 8 h to długo, tak myślimy by w nocy wyjechać jak mała śpi. Znajoma mówiła że ona dawała coś swojej córce aby ta lepiej spała ale ja jakoś jestem sceptycznie do tego nastawiona.

ja moją Marysię przełożyłam w spacerówkę jak miała 6 miesięcy i powiem że było o niebo lepiej, początkowo siedziała tak zapatrzona że mogłam do niej mówić, machać jej ręką przed twarzą a ona nawet nie reagowała 06.gif . poza tym ja osobiście często widze takie maluchy 5/6 miesięczne właśnie w spacerówkach, poza tym dziecko moze w tym spokojnie spać no a jak jest zimno to zakładasz śpiworek i jest też ok

--------------------




-1910- WfcA
_Mała_Mi_
pon, 18 kwi 2011 - 18:26
no to wiosna przyszła icon_smile.gif widac, coraz więcej nas tu icon_smile.gif faaajnie icon_smile.gif

My w gondoli jeszcze, ale zaraz mam zamiar na spacerówkę się przesiąść w takiej pozycji półsiedzącej, albo bardzie leżącej. Helenka jeszcze nie siedzi, ale uwielbia oglądć świat i już nie za bardzo chce leżeć icon_smile.gif ustatkuje się pogoda i do widzenia gondolo icon_smile.gif

My jedziemy na majówke, zobaczymy jak to będzie. Ale Helenka generalnie grseczna, mam nadzieję ze to na wyjeździe się nie zmieni icon_smile.gif
_Mała_Mi_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,989
Dołączył: pon, 12 lip 10 - 09:19
Skąd: Muminkowa Dolina
Nr użytkownika: 33,662




post pon, 18 kwi 2011 - 18:26
Post #39

no to wiosna przyszła icon_smile.gif widac, coraz więcej nas tu icon_smile.gif faaajnie icon_smile.gif

My w gondoli jeszcze, ale zaraz mam zamiar na spacerówkę się przesiąść w takiej pozycji półsiedzącej, albo bardzie leżącej. Helenka jeszcze nie siedzi, ale uwielbia oglądć świat i już nie za bardzo chce leżeć icon_smile.gif ustatkuje się pogoda i do widzenia gondolo icon_smile.gif

My jedziemy na majówke, zobaczymy jak to będzie. Ale Helenka generalnie grseczna, mam nadzieję ze to na wyjeździe się nie zmieni icon_smile.gif
kajetanka
śro, 20 kwi 2011 - 11:48
a u nas nie wiadomo, czy szlag nie trafi tak wyczekiwanej majówki 21.gif Skrzynia biegów w aucie wzięła i się zrypała...pochłaniając tym samym nasze oszczędności wallbash.gif A ja już mam dość kiśnięcia w domu... 37.gif
Nawet ta pogoda nie jest w stanie mnie pocieszyć, bo co mi po niej jak będziemy chodzić po parku, w którym znam już każdy kamyczek...
kajetanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,192
Dołączył: wto, 09 lis 10 - 17:48
Skąd: zza kanału
Nr użytkownika: 34,850




post śro, 20 kwi 2011 - 11:48
Post #40

a u nas nie wiadomo, czy szlag nie trafi tak wyczekiwanej majówki 21.gif Skrzynia biegów w aucie wzięła i się zrypała...pochłaniając tym samym nasze oszczędności wallbash.gif A ja już mam dość kiśnięcia w domu... 37.gif
Nawet ta pogoda nie jest w stanie mnie pocieszyć, bo co mi po niej jak będziemy chodzić po parku, w którym znam już każdy kamyczek...

--------------------
STARSZA CÓRA


MŁODSZA CÓRA


Zapraszam na:
https://dorwacyeti.pl/
> a co z rocznikiem 83?, czyżby takich brak???
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 15:23
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama