Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Termometr bezdotykowy

, jaki wybrac termometr bezdotykowy dla dziecka
> , jaki wybrac termometr bezdotykowy dla dziecka
Mała_Stokrotka
wto, 18 wrz 2018 - 11:28
CYTAT(nataliakoziol @ Thu, 13 Sep 2018 - 14:26) *
Kupiłam parę dni temu Non contact trochę w sumie opierając się na opiniach internautek i jestem z niego zadowolona.


Dlaczego? To marka, czy model termometru? Gdzie znalazłaś opinie na ten temat? Czytałaś jakieś testy? Ja póki co najwiarygodniejsze wiadomości znalazłam na temat Visiofocus Smart, ale to jeszcze nie przesądza mojej decyzji o zakupie.
Mała_Stokrotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 44
Dołączył: czw, 05 paź 17 - 12:12
Nr użytkownika: 50,610




post wto, 18 wrz 2018 - 11:28
Post #21

CYTAT(nataliakoziol @ Thu, 13 Sep 2018 - 14:26) *
Kupiłam parę dni temu Non contact trochę w sumie opierając się na opiniach internautek i jestem z niego zadowolona.


Dlaczego? To marka, czy model termometru? Gdzie znalazłaś opinie na ten temat? Czytałaś jakieś testy? Ja póki co najwiarygodniejsze wiadomości znalazłam na temat Visiofocus Smart, ale to jeszcze nie przesądza mojej decyzji o zakupie.
foggy
wto, 25 wrz 2018 - 15:22
Dobrze, że rtęciowe zostały wycofane ze sprzedaży i zakazane. Mam niemiłe wspomnienia po nim z czasów dzieciństwa. Bo które chore dziecko usiedzi kilka minut nieruchomo, by zmierzyć temperaturę? Termometry bezdotykowe są o niebo wygodniejsze. Ja polecam termometr Microlife: https://www.apteka-melissa.pl/produkt/micro...-szt,25571.html, bo ani razu nie wprowadził mnie w błąd, jak to się czasem jeszcze zdarza tym termometrom. Naprawdę fajne rozwiązanie dla mam ruchliwych maluchów.
foggy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pią, 21 wrz 18 - 12:49
Nr użytkownika: 52,076




post wto, 25 wrz 2018 - 15:22
Post #22

Dobrze, że rtęciowe zostały wycofane ze sprzedaży i zakazane. Mam niemiłe wspomnienia po nim z czasów dzieciństwa. Bo które chore dziecko usiedzi kilka minut nieruchomo, by zmierzyć temperaturę? Termometry bezdotykowe są o niebo wygodniejsze. Ja polecam termometr Microlife: https://www.apteka-melissa.pl/produkt/micro...-szt,25571.html, bo ani razu nie wprowadził mnie w błąd, jak to się czasem jeszcze zdarza tym termometrom. Naprawdę fajne rozwiązanie dla mam ruchliwych maluchów.
mumminka
wto, 23 paź 2018 - 12:52
a do ucha jakie?
mumminka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 26
Dołączył: pią, 05 paź 18 - 21:12
Nr użytkownika: 52,134




post wto, 23 paź 2018 - 12:52
Post #23

a do ucha jakie?
igaszymanska
śro, 24 paź 2018 - 14:52
sama zainwestowaÅ‚am w termometr MultiTemp polskiej marki Sanity i dziaÅ‚a mi bez zarzutu. Można mierzyć na kilka sposobów – przy uchu, przy skroni, dotykowo i bezdotykowo przez podczerwieÅ„. Bardzo wszechstronny model idealny dla caÅ‚ej rodziny, dzieci i dorosÅ‚ych.
igaszymanska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: śro, 24 paź 18 - 13:40
Nr użytkownika: 52,211




post śro, 24 paź 2018 - 14:52
Post #24

sama zainwestowaÅ‚am w termometr MultiTemp polskiej marki Sanity i dziaÅ‚a mi bez zarzutu. Można mierzyć na kilka sposobów – przy uchu, przy skroni, dotykowo i bezdotykowo przez podczerwieÅ„. Bardzo wszechstronny model idealny dla caÅ‚ej rodziny, dzieci i dorosÅ‚ych.
magdaszczerzyk
pon, 23 wrz 2019 - 14:24
CYTAT(nataliakoziol @ Thu, 13 Sep 2018 - 14:26) *
Kupiłam parę dni temu Non contact trochę w sumie opierając się na opiniach internautek i jestem z niego zadowolona.

Tez polecam
magdaszczerzyk


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: pon, 23 wrz 19 - 13:55
Nr użytkownika: 53,327




post pon, 23 wrz 2019 - 14:24
Post #25

CYTAT(nataliakoziol @ Thu, 13 Sep 2018 - 14:26) *
Kupiłam parę dni temu Non contact trochę w sumie opierając się na opiniach internautek i jestem z niego zadowolona.

Tez polecam
> Termometr bezdotykowy, jaki wybrac termometr bezdotykowy dla dziecka
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 17:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama