Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

buty

> 
marsjanka
pon, 18 paź 2004 - 23:45
Czy któraś z Was spotkała się z butami Firmy Mrugała ? Widziałam w gazecie kozaczki tej firmy i się zachwyciłam. Cena też była conajmniej interesująca. Jednak ja nigdzie ich bucików (dla dzieci) nie widziałam. Może do Lublina za daleko? A przy okazji czy widziałyscie ładne kozaczki dla dziewczynek firmy Bartek? W którym miejscu?
marsjanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 13 wrz 04 - 18:11
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 2,088




post pon, 18 paź 2004 - 23:45
Post #1

Czy któraś z Was spotkała się z butami Firmy Mrugała ? Widziałam w gazecie kozaczki tej firmy i się zachwyciłam. Cena też była conajmniej interesująca. Jednak ja nigdzie ich bucików (dla dzieci) nie widziałam. Może do Lublina za daleko? A przy okazji czy widziałyscie ładne kozaczki dla dziewczynek firmy Bartek? W którym miejscu?
zakochana1
piÄ…, 28 wrz 2018 - 14:12
Witam wszystkich,
Mam problem z kupieniem butów mojemu 1,5 rocznemu smykowi. Ma stopę z wysokim podbiciem i ciężko cokolwiek znaleźć. Nawet jeśli but jest dobry rozmiarowo i tak nie jestem go w stanie wcisnąć. Nie chce kupować za dużych bo to nie ma sensu.
Znacie może sklep, gdzie łatwiej bym coś znalazła?
icon_smile.gif
zakochana1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pią, 28 wrz 18 - 14:01
Nr użytkownika: 52,107




post piÄ…, 28 wrz 2018 - 14:12
Post #2

Witam wszystkich,
Mam problem z kupieniem butów mojemu 1,5 rocznemu smykowi. Ma stopę z wysokim podbiciem i ciężko cokolwiek znaleźć. Nawet jeśli but jest dobry rozmiarowo i tak nie jestem go w stanie wcisnąć. Nie chce kupować za dużych bo to nie ma sensu.
Znacie może sklep, gdzie łatwiej bym coś znalazła?
icon_smile.gif

Posty w temacie
mukola   buty   pon, 18 paź 2004 - 23:45
Kasia R mama Luizy   Z butami firmy MrugaÅ‚a siÄ™ nie spotkaÅ‚am. A co ...   wto, 19 paź 2004 - 10:02
Maciejka   Duży wybór Bartków je...   wto, 19 paź 2004 - 23:53
enea   MrugaÅ‚y :wink: byÅ‚y kiedyÅ› na pewno w Smyku-kup...   Å›ro, 20 paź 2004 - 13:45
zakochana1   Witam wszystkich, Mam problem z kupieniem butów m...   piÄ…, 28 wrz 2018 - 14:12
Bastet   A co ceneo szukaÅ‚yÅ›cie jakichÅ› ciekawych ofert?...   Å›ro, 14 lis 2018 - 13:18
> buty
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 12:49
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama