Advertisement
Maluchy.pl logo    

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Czym zasłonić taras

-
mariawo
post Fri, 07 Sep 2018 - 12:01
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 52,017

A ja uważam, ze parasole nie wyglądają za ładnie, lepsza już markiza a najlepiej stałe zadaszenie. My mamy stałe. Jasne, ze to wydatek, ale to dobra inwestycja, wystarczy na dużo dłuzej niz parasol.
Go to the top of the page PM

Quote Post
Piotrek Nowak
post Fri, 12 Oct 2018 - 12:51
Post #22

Nr użytkownika: 51,615

Na przykrycie tarasu jest masa rozwiązań, parasole są chyba najpowszechniejsze obok markiz, żagli czy daszków. Są też stosunkowo niedrogie, ale trzeba też brać pod uwagę że taki parasol musi być solidny i wytrzymały, dlatego warto wybierać sklepy o dobrej renomie z wysokiej jakości materiałami

Quote Post
wiolaa91
post Thu, 08 Nov 2018 - 09:08
Post #23

Nr użytkownika: 52,209

Jakiś czas temu tez zastanawialiśmy się jakie zadaszenie wybrać na nasz taras. Dzięki znajomym i doświadczonej firmie Krakżal z Krakowa zdecydowaliśmy się na markizę icon_smile.gif dla naszej dodatkowej wygody z systemem elektrycznym. Możemy w każdej chwili sprawnie i szybko zwinąć lub rozwinąć daszek icon_smile.gif Nie potrzeba dodatkowego miejsca na przechowywanie jak by to było w przypadku parasola oraz nie musimy się o niego obawiać w czasie burzy czy dużych wiatrów, ponieważ zwiniętemu nic nie zaszkodzi icon_smile.gif Na stronie firmy: https://wolakrakzal.com.pl/markizy-i-zadaszenia-tarasow/ można się umówić na pomiar potrzebny do montażu markizy. Sama markiza jest bardzo solidna i nowoczesna, wybraliśmy oryginalny wzór co nadało jej charakteru i wyjątkowości icon_wink.gif Bardzo dobrze się nam sprawdza, to idealne rozwiązanie na upalne dni, polecamy każdemu.

Quote Post
Novelity
post Thu, 06 Dec 2018 - 12:01
Post #24

Nr użytkownika: 52,401

A może pergola? Albo z ciekawie wyglądających rozwiązań, żagle? Na novelity.pl jest fajny artykuł na temat - przedstawiamy tam różne rozwiązania, opisując ich wady i zalety icon_smile.gif zajrzyj koniecznie i wybierz to, co najbardziej będzie Ci pasować. Możesz też skorzystać z naszej bazy fachowców i od razu zamówić ekipę, która zainstaluje dla Ciebie osłonę icon_smile.gif

Quote Post
monerka65
post Thu, 06 Dec 2018 - 16:55
Post #25

Nr użytkownika: 51,986

Dobrym pomysłem na zasłonięcie tarasu jest zadaszenie, tutaj https://tarasola.pl/zadaszenia-tarasu można znaleźć nowoczesne i stylowe zadaszenia. Moja siostra zamawiała u nich i jest zadowolona z jakości, mi samej też się podoba, myślę że w przyszłym roku tez zamówię. Jest to ciekawe i praktyczne rozwiązanie.

Quote Post
pablek
post Thu, 07 Feb 2019 - 22:25
Post #26

Nr użytkownika: 52,670

Na taras w ostatnim czasie najmodniejsze są zdecydowanie markizy tarasowe. Sam poszedłem z trendem i zdecydowałem się zakupić Markizę tarasową ze strony https://www.knall.com.pl/c173,Markizy-tarasowe. Wcześniej walczyłem z różnego rodzaju parasolami na stelażu, jednak mijało się to z sensem, dosyć, że nie chroniły one przed słońcem tak jak trzeba to zawsze był jednak problem z chowaniem i wyciąganiem tego ustrojstwa icon_smile.gif Teraz kiedy jest nieużywana markiza to tylko ją wsuwam gdyż jest na wysięgniku i mam spokój.

Quote Post
Ailis
post Sun, 17 Feb 2019 - 08:29
Post #27

Nr użytkownika: 51,934

A jak wam się podobają ogólnie pergole tarasowe ? A może macie takie u siebie ? Ja z mężem w zeszłym roku długo zastanawialiśmy się jakie zadaszenie zrobić na tarasie. Więc ostatecznie zdecydowaliśmy się właśnie na pergole tarasowe cena wcale nas nie przeraziła a kupilismy w tym sklepie https://e-markizy.pl/ . Teraz ładnie się prezentuje taras latem. 

Quote Post
> Czym zasłonić taras

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tue, 19 Feb 2019 - 18:17
lista postów tego wątku
© 2002 - 2019  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe