Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

gdzie się fajnie mieszka w Gdańsku?

> 
Agusza
piÄ…, 21 mar 2014 - 00:22
Witajcie!

A ja mieszkam na Stogach i polecam tÄ… dzielnicÄ™ icon_wink.gif

Duzo starych ludzi ale ponoć plaża najczystsza w Gdańsku!

Ale co jest dla mnie dużym plusem to cena... mieszkania są tanie. I dużo lasów dookoła.
Jak komuś dojazdy nie przeszkadzają to fajnie się żyje icon_smile.gif
Agusza


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pią, 21 mar 14 - 00:06
Nr użytkownika: 43,750




post piÄ…, 21 mar 2014 - 00:22
Post #21

Witajcie!

A ja mieszkam na Stogach i polecam tÄ… dzielnicÄ™ icon_wink.gif

Duzo starych ludzi ale ponoć plaża najczystsza w Gdańsku!

Ale co jest dla mnie dużym plusem to cena... mieszkania są tanie. I dużo lasów dookoła.
Jak komuś dojazdy nie przeszkadzają to fajnie się żyje icon_smile.gif
Intomka
śro, 22 cze 2016 - 11:05
Jeśli Gdańsk to tylko Śródmieście, w centrum wydarzeń icon_smile.gif chmielna gdańsk mieszkania icon_smile.gif
Intomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: śro, 13 maj 15 - 10:40
Nr użytkownika: 45,818




post śro, 22 cze 2016 - 11:05
Post #22

Jeśli Gdańsk to tylko Śródmieście, w centrum wydarzeń icon_smile.gif chmielna gdańsk mieszkania icon_smile.gif
Ciocia Magda
piÄ…, 16 wrz 2016 - 18:28
Siostra zdążyła już pomieszkać parę lat w Gdańsku i wrócić do Poznania - też parę lat temu. Proszę moderatorów o usunięcie reklam z postów icon_smile.gif
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post piÄ…, 16 wrz 2016 - 18:28
Post #23

Siostra zdążyła już pomieszkać parę lat w Gdańsku i wrócić do Poznania - też parę lat temu. Proszę moderatorów o usunięcie reklam z postów icon_smile.gif

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
Nadiaoo
pią, 28 paź 2016 - 17:54
A ja polecam Żabiankę icon_smile.gif Sama tu mieszkam od 3 lat i jest bezpiecznie i wszystko blisko, jest skm. Teraz przymierzam się do kupna drugiego mieszkania na wynajem i też pewnie skończy się na Żabiance:) Dobre oferty są tu https://www.tyszkiewicz.pl/mieszkania/sprze...gdansk/zabianka A może polecacie jeszcze jakieś agencje? Na własną rękę raczej nie podejmę się takiej transakcji.
Nadiaoo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: śro, 25 maj 16 - 00:48
Nr użytkownika: 47,606




post pią, 28 paź 2016 - 17:54
Post #24

A ja polecam Żabiankę icon_smile.gif Sama tu mieszkam od 3 lat i jest bezpiecznie i wszystko blisko, jest skm. Teraz przymierzam się do kupna drugiego mieszkania na wynajem i też pewnie skończy się na Żabiance:) Dobre oferty są tu https://www.tyszkiewicz.pl/mieszkania/sprze...gdansk/zabianka A może polecacie jeszcze jakieś agencje? Na własną rękę raczej nie podejmę się takiej transakcji.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 30 paź 2017 - 16:03
Post #25

A tutaj https://front-park.pl już zaglądałyście? Te apartamenty nad Motławą na sprzedaż są zlokalizowane w świetnym miejscu. Poza tym cenowo wypadają ok. Jest to świetna inwestycja. Miejsce jest piękne. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią naturę.
vikav
pią, 12 paź 2018 - 21:23
Jeśli Gdańsk, to tylko Oliwa. Spokojna dzielnica i same Centrum Trójmiasta.
Tam w sąsiedztwie zieleni powstało Osiedle Oliwski Park mieszkania oliwa, lokalizacja, jak z marzeń. Ostatnio byłam się przejść i miałam wrażenie, że tam życie toczy się innym, bardziej spokojnym rytmem.
vikav


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 22
Dołączył: pon, 05 cze 17 - 07:09
Nr użytkownika: 49,717




post pią, 12 paź 2018 - 21:23
Post #26

Jeśli Gdańsk, to tylko Oliwa. Spokojna dzielnica i same Centrum Trójmiasta.
Tam w sąsiedztwie zieleni powstało Osiedle Oliwski Park mieszkania oliwa, lokalizacja, jak z marzeń. Ostatnio byłam się przejść i miałam wrażenie, że tam życie toczy się innym, bardziej spokojnym rytmem.
> gdzie siÄ™ fajnie mieszka w GdaÅ„sku?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 17:09
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama