Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Majowe słonka - TRZECIA ODSŁONA

> 
ann_ma
śro, 28 maj 2008 - 10:51
Martita masz rację, autorka przedstawienia chciała chyba przekazać dzieciom dobrą bajkę, generalnie ma być śmiesznie, atrakcyjnie i odlotowo! Uważam, że to świetny pomysł - w pierwszej oryginalnej wersji - rolę dostał mój mąż... ale nie ma czasu na naukę roli, próby itd... Poza tym jest sztuczny w czytaniu bajek, nie czuje tekstu, nie potrafi emocjonalnie podkreślać tego co czyta, więc jego udział byłby sztuczny! Strmował się dodatkowo gdy dowiedział się, że na przedstawieniu będą również rodzice... Nie chcialam zepsuc im tej zabawy...
ann_ma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,885
Dołączył: pon, 06 sty 03 - 14:38
Skąd: Gdzieś tam niedaleko
Nr użytkownika: 54




post śro, 28 maj 2008 - 10:51
Post #41

Martita masz rację, autorka przedstawienia chciała chyba przekazać dzieciom dobrą bajkę, generalnie ma być śmiesznie, atrakcyjnie i odlotowo! Uważam, że to świetny pomysł - w pierwszej oryginalnej wersji - rolę dostał mój mąż... ale nie ma czasu na naukę roli, próby itd... Poza tym jest sztuczny w czytaniu bajek, nie czuje tekstu, nie potrafi emocjonalnie podkreślać tego co czyta, więc jego udział byłby sztuczny! Strmował się dodatkowo gdy dowiedział się, że na przedstawieniu będą również rodzice... Nie chcialam zepsuc im tej zabawy...

--------------------
Mama Bartka, Oli i Pawełka


~życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami, które zaparły dech ~
Aga H
śro, 28 maj 2008 - 16:00
Anna Maria - super. To się nazywa przedszkole icon_biggrin.gif

Emilka dzis była na bilansie - nie wiem jeszcze ile waży. Jedyne co wiem póki co, to że ma krzywe nóżki i że mam nie oszczędzac na bucikach, wszystko za pietkę. Więc dziś juz pojechałam dla niej po nowe sandałki. Mam nadzieję, ze guffo to wystarczajaco dobra firma, bo w elefanten nie było sandałków z piętą w ogóle a innych butów dziecięcych w naszym mieście nie ma.

A propos CCC - bo tam kupiłam Emilce butki - jest promocja butów dla dzieci z okazji dnia dziecka - 40% - moim zdaniem warto - zamiast 40 zapłaciłam 28zł.

Macie jakieś opinie na temat tych bucików? Znaczy guffo - bo ja nie mam doświadczenia i nie wiem, czy powinnam szukac małej butów np w innym mieście.
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
Skąd: Grudziądz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post śro, 28 maj 2008 - 16:00
Post #42

Anna Maria - super. To się nazywa przedszkole icon_biggrin.gif

Emilka dzis była na bilansie - nie wiem jeszcze ile waży. Jedyne co wiem póki co, to że ma krzywe nóżki i że mam nie oszczędzac na bucikach, wszystko za pietkę. Więc dziś juz pojechałam dla niej po nowe sandałki. Mam nadzieję, ze guffo to wystarczajaco dobra firma, bo w elefanten nie było sandałków z piętą w ogóle a innych butów dziecięcych w naszym mieście nie ma.

A propos CCC - bo tam kupiłam Emilce butki - jest promocja butów dla dzieci z okazji dnia dziecka - 40% - moim zdaniem warto - zamiast 40 zapłaciłam 28zł.

Macie jakieś opinie na temat tych bucików? Znaczy guffo - bo ja nie mam doświadczenia i nie wiem, czy powinnam szukac małej butów np w innym mieście.

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
AgaTH
śro, 28 maj 2008 - 21:27
Witam wieczorową porą icon_smile.gif

Kubuś już śpi więc mam chwilkę icon_smile.gif

Anna Maria Ola chodzi do świetnego przedszkola ....... super, że przygotowujecie to przedstawienie ........ fajna sprawa icon_smile.gif

Jak mi się uda to za chwilę wrzucę kilka fotek z urodzin
AgaTH


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: wto, 28 lut 06 - 14:09
Skąd: KUJAWSKO-POMORSKIE
Nr użytkownika: 5,083

GG:


post śro, 28 maj 2008 - 21:27
Post #43

Witam wieczorową porą icon_smile.gif

Kubuś już śpi więc mam chwilkę icon_smile.gif

Anna Maria Ola chodzi do świetnego przedszkola ....... super, że przygotowujecie to przedstawienie ........ fajna sprawa icon_smile.gif

Jak mi się uda to za chwilę wrzucę kilka fotek z urodzin

--------------------






AgaTH
śro, 28 maj 2008 - 21:49
Kubuś dmucha świeczkę icon_smile.gif




Kubuś i jego prezent icon_smile.gif ....... prezent był składkowy - jeden od wszystkich icon_smile.gif




Kubuś i Zuzia z dziadkiem icon_smile.gif



Ten post edytował AgaTH nie, 07 gru 2008 - 21:31
AgaTH


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: wto, 28 lut 06 - 14:09
Skąd: KUJAWSKO-POMORSKIE
Nr użytkownika: 5,083

GG:


post śro, 28 maj 2008 - 21:49
Post #44

Kubuś dmucha świeczkę icon_smile.gif




Kubuś i jego prezent icon_smile.gif ....... prezent był składkowy - jeden od wszystkich icon_smile.gif




Kubuś i Zuzia z dziadkiem icon_smile.gif



--------------------






Aga H
śro, 28 maj 2008 - 22:53
Dziewczyny icon_biggrin.gif Jadę na zlot maluchów icon_biggrin.gif W piątek rano wyruszam. Już żyję tylko tymi emocjami icon_biggrin.gif:D
Bosko.
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
Skąd: Grudziądz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post śro, 28 maj 2008 - 22:53
Post #45

Dziewczyny icon_biggrin.gif Jadę na zlot maluchów icon_biggrin.gif W piątek rano wyruszam. Już żyję tylko tymi emocjami icon_biggrin.gif:D
Bosko.

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
Aga H
czw, 29 maj 2008 - 07:52
Martita - widziałam cię na wątku zlotowym - czyżbyś tez coś kombinowała - byłoby super.
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
Skąd: Grudziądz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post czw, 29 maj 2008 - 07:52
Post #46

Martita - widziałam cię na wątku zlotowym - czyżbyś tez coś kombinowała - byłoby super.

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
martita
czw, 29 maj 2008 - 08:00
AgaH: hihi, niestety nie... Ale zaciekawiłam się i poszłam poczytać o co chodzi w tym zlocie;)
martita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,250
Dołączył: czw, 06 paź 05 - 13:11
Nr użytkownika: 3,774




post czw, 29 maj 2008 - 08:00
Post #47

AgaH: hihi, niestety nie... Ale zaciekawiłam się i poszłam poczytać o co chodzi w tym zlocie;)
Aga H
czw, 29 maj 2008 - 08:01
Szkoda
bo pomimo, ze sie ciesze, to się boję - nikogo bliżej nie znam icon_biggrin.gif
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
Skąd: Grudziądz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post czw, 29 maj 2008 - 08:01
Post #48

Szkoda
bo pomimo, ze sie ciesze, to się boję - nikogo bliżej nie znam icon_biggrin.gif

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
martita
czw, 29 maj 2008 - 08:13
No właśnie, AgaH - ja oprócz Was tez nikogo nie znam chyba na tym forum:) Ale kobito, dzieci integrują, no i browarek, ogniska itp itd może byc ciekawie hihi
martita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,250
Dołączył: czw, 06 paź 05 - 13:11
Nr użytkownika: 3,774




post czw, 29 maj 2008 - 08:13
Post #49

No właśnie, AgaH - ja oprócz Was tez nikogo nie znam chyba na tym forum:) Ale kobito, dzieci integrują, no i browarek, ogniska itp itd może byc ciekawie hihi
ann_ma
czw, 29 maj 2008 - 10:54
Dopiero wróciłam z badania USG... udało się mężowi załatwić wewjście bez kolejki => ot! jak działa mundur na ludzi! Fajnie - a ja od poniedziałku też w pracy siedzę w mundurze... a jak wyjeżdżam z pracy służbowo na miasto czy do ZUS-u czy banku czy Starostwa to ludzie inaczej patrzą na nas gdy jestesmy w mundurach! icon_biggrin.gif

Badanie USG - super na początku trochę się nie dawał malutki, ale po chwili już był dzielny i grzeczny, a Pani doktor radiolog bardzo miła, ładna i sympatyczna! Wyniki nawet nie są najgorsze! Bo tylko na szyjce ma liczne powiększone węzły, w brzuszku wszystko gra, nerki też OK, wątroba, sledziona, trzustka rewelka...

Ola dzisiaj nam zachorowała, boli ją ucho i silnie gorączkuje - więc i tak i tak idziemy do lekarza, z Pawełkiem na bilans i pokazać wyniki badań a z Olą o poradę żeby na sobotni festyn rodzinny w jej przedszkolu była w miarę zdrowa!

A oto zdjęcie z komunii Bartosza:


ann_ma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,885
Dołączył: pon, 06 sty 03 - 14:38
Skąd: Gdzieś tam niedaleko
Nr użytkownika: 54




post czw, 29 maj 2008 - 10:54
Post #50

Dopiero wróciłam z badania USG... udało się mężowi załatwić wewjście bez kolejki => ot! jak działa mundur na ludzi! Fajnie - a ja od poniedziałku też w pracy siedzę w mundurze... a jak wyjeżdżam z pracy służbowo na miasto czy do ZUS-u czy banku czy Starostwa to ludzie inaczej patrzą na nas gdy jestesmy w mundurach! icon_biggrin.gif

Badanie USG - super na początku trochę się nie dawał malutki, ale po chwili już był dzielny i grzeczny, a Pani doktor radiolog bardzo miła, ładna i sympatyczna! Wyniki nawet nie są najgorsze! Bo tylko na szyjce ma liczne powiększone węzły, w brzuszku wszystko gra, nerki też OK, wątroba, sledziona, trzustka rewelka...

Ola dzisiaj nam zachorowała, boli ją ucho i silnie gorączkuje - więc i tak i tak idziemy do lekarza, z Pawełkiem na bilans i pokazać wyniki badań a z Olą o poradę żeby na sobotni festyn rodzinny w jej przedszkolu była w miarę zdrowa!

A oto zdjęcie z komunii Bartosza:




--------------------
Mama Bartka, Oli i Pawełka


~życia nie mierzy się ilością oddechów, ale chwilami, które zaparły dech ~
martita
czw, 29 maj 2008 - 11:36
AnnaMaria:slincza trójeczka:)swoją drogą musiałąs chyba robić to zdjęcie zaraz na początku imprezy, bo jeszcze takie czyściochy? hihihi żartuję icon_wink.gif
AgaTH: kurcze, jaki super prezent! to autko to na hmm paliwko jakieś? czy elektryczne? czy na pedały?icon_smile.gif)) Kubuś fajny chłopczyk, a dziadek jaki silny, jak wysoko wnuki trzyma;)
martita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,250
Dołączył: czw, 06 paź 05 - 13:11
Nr użytkownika: 3,774




post czw, 29 maj 2008 - 11:36
Post #51

AnnaMaria:slincza trójeczka:)swoją drogą musiałąs chyba robić to zdjęcie zaraz na początku imprezy, bo jeszcze takie czyściochy? hihihi żartuję icon_wink.gif
AgaTH: kurcze, jaki super prezent! to autko to na hmm paliwko jakieś? czy elektryczne? czy na pedały?icon_smile.gif)) Kubuś fajny chłopczyk, a dziadek jaki silny, jak wysoko wnuki trzyma;)
Aga H
czw, 29 maj 2008 - 15:09
AnnaMaria - piękne zdjęcie. Gratuluję
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
Skąd: Grudziądz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post czw, 29 maj 2008 - 15:09
Post #52

AnnaMaria - piękne zdjęcie. Gratuluję

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
AgaTH
czw, 29 maj 2008 - 21:11
Witam icon_smile.gif

Anna Maria piękne zdjęcie ........ no i oczywiście śliczne dzieci icon_smile.gif

Matrita
autko jest na akumulator icon_smile.gif

AgaTH


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: wto, 28 lut 06 - 14:09
Skąd: KUJAWSKO-POMORSKIE
Nr użytkownika: 5,083

GG:


post czw, 29 maj 2008 - 21:11
Post #53

Witam icon_smile.gif

Anna Maria piękne zdjęcie ........ no i oczywiście śliczne dzieci icon_smile.gif

Matrita
autko jest na akumulator icon_smile.gif



--------------------






AgaTH
czw, 29 maj 2008 - 21:14
Aga H ale ci zazdroszczę tego wyjazdu ....... też chętnie bym się wybrała ........ czekamy na relację jak było i czy się podobało ...... mam nadzieję, że jakieś fotki też nam dołączysz.
AgaTH


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: wto, 28 lut 06 - 14:09
Skąd: KUJAWSKO-POMORSKIE
Nr użytkownika: 5,083

GG:


post czw, 29 maj 2008 - 21:14
Post #54

Aga H ale ci zazdroszczę tego wyjazdu ....... też chętnie bym się wybrała ........ czekamy na relację jak było i czy się podobało ...... mam nadzieję, że jakieś fotki też nam dołączysz.

--------------------






Tekla
czw, 29 maj 2008 - 21:59
Hej Kobiety.
Anna Maria poprostu śliczne masz te dzieci, no ale nie ma czemu się dziwić bo to po mamusi napewno.
Nie moge teraz często bywać na wątku, ale bardzo za Wami tęsknię i czasem gdy mam wolną chwilkę to podczytuję co naskrobałyście.
Tak sobie myślę o tym zlocie maluchowym, może za rok nam się uda wszystkim na niego pojechać?
Jeśli chodzi o nasze spotkanie w te wakacje, to nie wiem czy finanse pozwolą nam gdzieś dalej pojechać, mój M. ma urlop w 2 ostatnie tygodnie lipca, więc może......
Pozdrawiam Was wszystkie, jak trochę nadgonię z magisterką to będę częściej zaglądać :-*
Tekla


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 681
Dołączył: nie, 09 lip 06 - 20:13
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 6,558

GG:


post czw, 29 maj 2008 - 21:59
Post #55

Hej Kobiety.
Anna Maria poprostu śliczne masz te dzieci, no ale nie ma czemu się dziwić bo to po mamusi napewno.
Nie moge teraz często bywać na wątku, ale bardzo za Wami tęsknię i czasem gdy mam wolną chwilkę to podczytuję co naskrobałyście.
Tak sobie myślę o tym zlocie maluchowym, może za rok nam się uda wszystkim na niego pojechać?
Jeśli chodzi o nasze spotkanie w te wakacje, to nie wiem czy finanse pozwolą nam gdzieś dalej pojechać, mój M. ma urlop w 2 ostatnie tygodnie lipca, więc może......
Pozdrawiam Was wszystkie, jak trochę nadgonię z magisterką to będę częściej zaglądać :-*

--------------------
Karolek

Anna i Marcin

Pajacyk
martita
pią, 30 maj 2008 - 08:10
Hej hej, kawusia na stole:)
o, Tekla widzę zapracowana, ale obiecała zaglądać, nie jest źle;) No właśnie, może trzeba było jakoś razem z tym zlotem maluchowym pomyśleć o spotkaniu...
Kurcze, ja lubię takie zloty icon_wink.gif Też zazdroszczę AdzeH tego wyjazdu...
aa, zapomniałam napisać: AnnaMaria - super, że Pawełkowi wyszło dobrze to badanie USG,kamień z serca przytul.gif
No dziś ciepło, wczoraj wieczorkiem wsadziłam w końcu swoje kwiatki w doniczkę na balkonik, zobaczymy co wyjdzie;) Te co wczesniej wsadziłam to cholery zmarzły... a odnośnie cholery, Lidzia już zna to słowo icon_redface.gif Wczoraj byłam świadkiem sceny, komicznej poniekąd hehe Lidzia ma taką duzą lalkę, chciała ją koniecznie posadzić,a to taka niesiadająca, ale Lidzia o tym nie wie i dawaj ją sadzać: raz posadziła - lalka przewróciła się, drugi raz posadziła - przewróciła się...jak nie wzięła lalki za wszarz, rąbnęła o podłogę i wrzasnęła "cholerka jasna"!!! icon_redface.gif icon_redface.gif taaaaak, to tyle na temat edukacji mojej córki
martita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,250
Dołączył: czw, 06 paź 05 - 13:11
Nr użytkownika: 3,774




post pią, 30 maj 2008 - 08:10
Post #56

Hej hej, kawusia na stole:)
o, Tekla widzę zapracowana, ale obiecała zaglądać, nie jest źle;) No właśnie, może trzeba było jakoś razem z tym zlotem maluchowym pomyśleć o spotkaniu...
Kurcze, ja lubię takie zloty icon_wink.gif Też zazdroszczę AdzeH tego wyjazdu...
aa, zapomniałam napisać: AnnaMaria - super, że Pawełkowi wyszło dobrze to badanie USG,kamień z serca przytul.gif
No dziś ciepło, wczoraj wieczorkiem wsadziłam w końcu swoje kwiatki w doniczkę na balkonik, zobaczymy co wyjdzie;) Te co wczesniej wsadziłam to cholery zmarzły... a odnośnie cholery, Lidzia już zna to słowo icon_redface.gif Wczoraj byłam świadkiem sceny, komicznej poniekąd hehe Lidzia ma taką duzą lalkę, chciała ją koniecznie posadzić,a to taka niesiadająca, ale Lidzia o tym nie wie i dawaj ją sadzać: raz posadziła - lalka przewróciła się, drugi raz posadziła - przewróciła się...jak nie wzięła lalki za wszarz, rąbnęła o podłogę i wrzasnęła "cholerka jasna"!!! icon_redface.gif icon_redface.gif taaaaak, to tyle na temat edukacji mojej córki
AgaTH
nie, 01 cze 2008 - 12:25
Witam w piękny czerwcowy dzionek icon_smile.gif

Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich dzieciaczków i tych małych i tych troszkę większych, życzymy Wam zawsze uśmiechniętej buzi i samych słonecznych dni icon_smile.gif

AgaTH


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: wto, 28 lut 06 - 14:09
Skąd: KUJAWSKO-POMORSKIE
Nr użytkownika: 5,083

GG:


post nie, 01 cze 2008 - 12:25
Post #57

Witam w piękny czerwcowy dzionek icon_smile.gif

Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich dzieciaczków i tych małych i tych troszkę większych, życzymy Wam zawsze uśmiechniętej buzi i samych słonecznych dni icon_smile.gif



--------------------






AgaTH
pon, 02 cze 2008 - 08:16
Witam icon_smile.gif

O widzę, że dziś jestem pierwsza icon_smile.gif ....... zapraszam więc na poranną kawkę icon_smile.gif ...... ja dziś tylko na chwilkę, bo zaraz muszę obudzić małego, dać mu śniadanko i uciekam na szkolenie.

Aga H jak tam po Zlocie ....... opowiadaj, opowiadaj bom ciekawa icon_smile.gif

Martita wow no to widzę, że Lidzia rozkręciła się na dobre z mówieniem icon_wink.gif

Jak będę miała chwilkę wieczorkiem to wstawię Wam kilka fotek z wczoraj.

Miłego dnia Wszystkim życzę ....... no i pysznej kawki icon_smile.gif
AgaTH


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 853
Dołączył: wto, 28 lut 06 - 14:09
Skąd: KUJAWSKO-POMORSKIE
Nr użytkownika: 5,083

GG:


post pon, 02 cze 2008 - 08:16
Post #58

Witam icon_smile.gif

O widzę, że dziś jestem pierwsza icon_smile.gif ....... zapraszam więc na poranną kawkę icon_smile.gif ...... ja dziś tylko na chwilkę, bo zaraz muszę obudzić małego, dać mu śniadanko i uciekam na szkolenie.

Aga H jak tam po Zlocie ....... opowiadaj, opowiadaj bom ciekawa icon_smile.gif

Martita wow no to widzę, że Lidzia rozkręciła się na dobre z mówieniem icon_wink.gif

Jak będę miała chwilkę wieczorkiem to wstawię Wam kilka fotek z wczoraj.

Miłego dnia Wszystkim życzę ....... no i pysznej kawki icon_smile.gif

--------------------






Aga H
pon, 02 cze 2008 - 08:23
Wróciłyśmy, żyjemy, było genialnie.

Reszta po pracy.
Aga H


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,712
Dołączył: nie, 05 lut 06 - 09:51
Skąd: Grudziądz
Nr użytkownika: 4,830

GG:


post pon, 02 cze 2008 - 08:23
Post #59

Wróciłyśmy, żyjemy, było genialnie.

Reszta po pracy.

--------------------
Emilka - 2.05.2006
Leon - 26.11.2011
martita
pon, 02 cze 2008 - 09:10
hej poranne ptaszki, dziewczyny, co Wy tak rano wstajecie?icon_smile.gif
Kawusia juz na finishu...ostatnio robię sobie małe, bo za dużo piję kawusi, stanowczo za dużo
AgaH: właśnie, czekamy na relację ze zlotu:)
Oj, pusto tu było przez weekend - wszyscy na zielonej trawce:)
ja przemielona jestem, skończyliśmy wyprawiać urodziny Liduśki, uffff icon_wink.gif
martita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,250
Dołączył: czw, 06 paź 05 - 13:11
Nr użytkownika: 3,774




post pon, 02 cze 2008 - 09:10
Post #60

hej poranne ptaszki, dziewczyny, co Wy tak rano wstajecie?icon_smile.gif
Kawusia juz na finishu...ostatnio robię sobie małe, bo za dużo piję kawusi, stanowczo za dużo
AgaH: właśnie, czekamy na relację ze zlotu:)
Oj, pusto tu było przez weekend - wszyscy na zielonej trawce:)
ja przemielona jestem, skończyliśmy wyprawiać urodziny Liduśki, uffff icon_wink.gif
> Majowe słonka - TRZECIA ODSŁONA
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 23:57
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama