Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100  

PAZDZIERNIK 2006 cz. 13 (!!!)

, co nam przyniesie wiosna? ;)
> , co nam przyniesie wiosna? ;)
Aszak
wto, 01 wrz 2009 - 23:05
kurczę a ten mój ancymon popłakuje mi przez sen.
Trochę się dziś spłakał i miał zmieniony głos (podejrzewałam, że to od tego), ale może juz się przeziębił...
Aszak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,633
Dołączył: pią, 10 lut 06 - 09:45
Nr użytkownika: 4,882




post wto, 01 wrz 2009 - 23:05
Post #1981

kurczę a ten mój ancymon popłakuje mi przez sen.
Trochę się dziś spłakał i miał zmieniony głos (podejrzewałam, że to od tego), ale może juz się przeziębił...


--------------------

It is not how much we do, but how much love we put in the doing. It is not how much we give, but how much love we put in the giving.
Yesterday is gone. Tomorrow has not yet come. We have only today. Let us begin.
AnnieLo
wto, 01 wrz 2009 - 23:15
Odpowiadając na pytanie N@dji w podtytule tego wątku: Co nam przyniesie wiosna? - pozwoliłam sobie odpowiedzieć: jesień. icon_wink.gif
AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post wto, 01 wrz 2009 - 23:15
Post #1982

Odpowiadając na pytanie N@dji w podtytule tego wątku: Co nam przyniesie wiosna? - pozwoliłam sobie odpowiedzieć: jesień. icon_wink.gif

--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
N@dj@
śro, 02 wrz 2009 - 00:08
Witam i j@ powakacyjnie icon_smile.gif

mam troche zaległosci...

Przede wszystkim GRATULACJE dla Orzechowej, Moniki, Beaty (czy kogos przeoczylam?)

Zaraz napisze jak u nas przedkolakowo.

Ale zaczelo sie z przygodami bo wieczor przed 01.09 wyladowalismy w szpitalu (przychodnia była juz zamknieta) z kleszczem (na karku Julki ).
A że w zeszlym roku przerabialismy to u meza z przerażeniem oglądaliśmy niekompetentną pielęgniarkę i p. dr.
P. dr. nawet nie spojrzała tylko kazała obserwować czy sie pojawi rumień...
Wyprosiłam asekuracyjny antybiotyk (wole zdusic w zarodku niz czekac na objawy ktore moga sie pojawic długo długo po ukąszeniu).
Troche mnie to podłamało.
Na szczescie szybko dziada wypatrzylismy i nie był jeszcze opity i udało się całego wyciągnąć - chociaż pielęgniarka stwierdziła że nie zna się na anatomii kleszcza i nie mieli żadnej chociazby lupki zeby sprawdzic czy nic nie zostało...

Oczywiscie bardzo uwazamy i sie psikamiy offami, w lesie tylko duza sciezka chodzimy a ten i tak dopadł :/
N@dj@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,858
Dołączył: wto, 28 mar 06 - 18:58
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 5,405

GG:


post śro, 02 wrz 2009 - 00:08
Post #1983

Witam i j@ powakacyjnie icon_smile.gif

mam troche zaległosci...

Przede wszystkim GRATULACJE dla Orzechowej, Moniki, Beaty (czy kogos przeoczylam?)

Zaraz napisze jak u nas przedkolakowo.

Ale zaczelo sie z przygodami bo wieczor przed 01.09 wyladowalismy w szpitalu (przychodnia była juz zamknieta) z kleszczem (na karku Julki ).
A że w zeszlym roku przerabialismy to u meza z przerażeniem oglądaliśmy niekompetentną pielęgniarkę i p. dr.
P. dr. nawet nie spojrzała tylko kazała obserwować czy sie pojawi rumień...
Wyprosiłam asekuracyjny antybiotyk (wole zdusic w zarodku niz czekac na objawy ktore moga sie pojawic długo długo po ukąszeniu).
Troche mnie to podłamało.
Na szczescie szybko dziada wypatrzylismy i nie był jeszcze opity i udało się całego wyciągnąć - chociaż pielęgniarka stwierdziła że nie zna się na anatomii kleszcza i nie mieli żadnej chociazby lupki zeby sprawdzic czy nic nie zostało...

Oczywiscie bardzo uwazamy i sie psikamiy offami, w lesie tylko duza sciezka chodzimy a ten i tak dopadł :/
N@dj@
śro, 02 wrz 2009 - 00:23
U nas przedszkole w tym tygodniu lajtowo.
Przez ten tydzien rodzice mogą trochę pobyć z dziećmi i wskazane dzieci zabierać wczesniej.
A ze Julki grupa jest tylko na 4 godzinki wiec mam nadzieje ze wielkiego dramatu nie bedzie...

W grupie ma kolezanke z osiedla, dzieci jest 18 sztuk.

Ja posiedziałam z nia godzinke a potem zostawiłam samą na kolejną.
Wiekszosc dzieci odpłyneła odrazu w zabawki, ale Jula była czujna.
Nie psodobał jej sie pomysl ze ja wyjde ale udalo mi sie ją wkręcic w jakąs zabawe i poszłam.
Jak wróciłam to wyluzowana siedziała koło pani.
Po zajęciach pojechalismy po mega zakupy do przedszkola - plasteline, farby, kredki itd. - jutro bedzie miala motywacje zeby isc icon_wink.gif

Powiedziala mi ze tylko jedna dziewczynka płakała za mamą ale Pani ją przytuliła.
Jutro tez chce isc.
Ale stwierdziła ze juz jej nie lubię i ze nie lubi jak muszę pracować (co na szczescie juz jej sie zdazalo wiec podchodze do tego z dystansem).

Niedawno się obudziła lekko przesiusiana, co jej sie do tej pory tylko raz zdazylo. Moze to mały stres. Nie wiem.

Jutro też z nią trochę zostanę. Dobrze ze mogę. Od przyszlego tygodnia dzieciaczki juz maja byc same te 4 godz.
N@dj@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,858
Dołączył: wto, 28 mar 06 - 18:58
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 5,405

GG:


post śro, 02 wrz 2009 - 00:23
Post #1984

U nas przedszkole w tym tygodniu lajtowo.
Przez ten tydzien rodzice mogą trochę pobyć z dziećmi i wskazane dzieci zabierać wczesniej.
A ze Julki grupa jest tylko na 4 godzinki wiec mam nadzieje ze wielkiego dramatu nie bedzie...

W grupie ma kolezanke z osiedla, dzieci jest 18 sztuk.

Ja posiedziałam z nia godzinke a potem zostawiłam samą na kolejną.
Wiekszosc dzieci odpłyneła odrazu w zabawki, ale Jula była czujna.
Nie psodobał jej sie pomysl ze ja wyjde ale udalo mi sie ją wkręcic w jakąs zabawe i poszłam.
Jak wróciłam to wyluzowana siedziała koło pani.
Po zajęciach pojechalismy po mega zakupy do przedszkola - plasteline, farby, kredki itd. - jutro bedzie miala motywacje zeby isc icon_wink.gif

Powiedziala mi ze tylko jedna dziewczynka płakała za mamą ale Pani ją przytuliła.
Jutro tez chce isc.
Ale stwierdziła ze juz jej nie lubię i ze nie lubi jak muszę pracować (co na szczescie juz jej sie zdazalo wiec podchodze do tego z dystansem).

Niedawno się obudziła lekko przesiusiana, co jej sie do tej pory tylko raz zdazylo. Moze to mały stres. Nie wiem.

Jutro też z nią trochę zostanę. Dobrze ze mogę. Od przyszlego tygodnia dzieciaczki juz maja byc same te 4 godz.
N@dj@
śro, 02 wrz 2009 - 00:26
dobranoc i bezstresowego przedszkola jutro (a wlasciwie juz dzis:) )
N@dj@


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,858
Dołączył: wto, 28 mar 06 - 18:58
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 5,405

GG:


post śro, 02 wrz 2009 - 00:26
Post #1985

dobranoc i bezstresowego przedszkola jutro (a wlasciwie juz dzis:) )
Helena
śro, 02 wrz 2009 - 08:45
[użytkownik x] ma gluty do pasa wiec raczej z choroby icon_sad.gif W. z chrypa pokasluje, oby nic z tego nie bylo. Ma sie to szczescie. W rzucal sie dzis na podloge, pani musiala go trzymac zeby nie uciekl, plakal strasznie. Ja zaraz do pracy icon_sad.gif....
Helena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,119
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 13:41
Skąd: P-ków
Nr użytkownika: 2,259

GG:


post śro, 02 wrz 2009 - 08:45
Post #1986

[użytkownik x] ma gluty do pasa wiec raczej z choroby icon_sad.gif W. z chrypa pokasluje, oby nic z tego nie bylo. Ma sie to szczescie. W rzucal sie dzis na podloge, pani musiala go trzymac zeby nie uciekl, plakal strasznie. Ja zaraz do pracy icon_sad.gif....

--------------------
AdiBu
śro, 02 wrz 2009 - 09:09
Zapraszam do nowej części...

https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=64421
AdiBu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,184
Dołączył: pią, 26 maj 06 - 14:48
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,025

GG:


post śro, 02 wrz 2009 - 09:09
Post #1987

Zapraszam do nowej części...

https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=64421

--------------------



Blog ch?opców https://antonito.bloog.pl
> PAZDZIERNIK 2006 cz. 13 (!!!), co nam przyniesie wiosna? ;)
Start new topic
Reply to this topic
100 Stron V  « poprzednia 98 99 100
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 03:02
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama