Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
99 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

*LIPCOWE SŁONECZKA, część 14 *

> 
Mariena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,668
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 10:43
Skąd: spod Łodzi
Nr użytkownika: 5,501




Izaaa
pon, 20 lip 2009 - 21:19
Meldujemy się, chyba za dużo tych wątków Mariena 06.gif
Izaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,484
Dołączył: sob, 01 paź 05 - 17:09
Skąd: południowa wielkopolska
Nr użytkownika: 3,744




post pon, 20 lip 2009 - 21:19
Post #2

Meldujemy się, chyba za dużo tych wątków Mariena 06.gif

--------------------
Mateusz nasz bąbelek

Patrycja nasze słoneczko

joaba
pon, 20 lip 2009 - 22:46
o rany choć raz ja jedna z pierwszych

Mariena Boże strasznie współczuję tego dziadostwa boleriozy,robiłyście jakieś testy na obecność tych bakterii?
obie powinnyście chyba zrobić wiesz tak dla upewnienia co i jak.
pocieszę cie ,ze to uleczalne mimo iż długo się to leczy.

Ada no tak właśnie pomyslałam ,że Sophie wygląda na duża dziewczynkę
mi lekarz zawsze mówi-proporcje to wskaźnik zdrowia-no ale moje Bruno to waga piórkowa.

Iza no chłop na dąb ci rośnie.

Ja jutro mam echo serca w szpitalu-tez mam stresa bo jakies cuda na 10.gif holterze powychodziły






Ten post edytował joaba pon, 20 lip 2009 - 23:06
joaba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,326
Dołączył: wto, 20 gru 05 - 22:06
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 4,346




post pon, 20 lip 2009 - 22:46
Post #3

o rany choć raz ja jedna z pierwszych

Mariena Boże strasznie współczuję tego dziadostwa boleriozy,robiłyście jakieś testy na obecność tych bakterii?
obie powinnyście chyba zrobić wiesz tak dla upewnienia co i jak.
pocieszę cie ,ze to uleczalne mimo iż długo się to leczy.

Ada no tak właśnie pomyslałam ,że Sophie wygląda na duża dziewczynkę
mi lekarz zawsze mówi-proporcje to wskaźnik zdrowia-no ale moje Bruno to waga piórkowa.

Iza no chłop na dąb ci rośnie.

Ja jutro mam echo serca w szpitalu-tez mam stresa bo jakies cuda na 10.gif holterze powychodziły






--------------------




Anecznik
wto, 21 lip 2009 - 14:03
Melduję się i ja 06.gif

Szkoda, że nie pierwsza.........bociek mi się marzy 04.gif 29.gif

Dzisiaj nie chce mi sie zupełnie nic. Do tego mąż ma imieniny i trzeba małe co nie co przygotować na kolację bo goście przybędą. Jeszcze czeka mnie pieczenie placka 37.gif

Poza tym 2 dni ryczę, normalnie nie wiem co ze mną jest. Wyglądam jak zombi takie podkrążone ślepia mam. Wczoraj mężusiowi kupowałam prezent. Liczyłam wręcz na podskoki bo podarowałam mu drzewko bon sai oraz śliczną koszulę. O drzewku marzy już od dawien dawna więc co tam, kupiłam duże i piękne. Ucieszył się, był strasznie zaskoczony. Jednak cały dzień jakoś mnie nie zauważał i właściwie siedziałam sama jak palec. Dzisiaj z rana chciał bym jechała z nim do miasta i wybrała prezent dla siebie (w niedziele moje przypadają). Wcale nie miałam na to ochoty bo od samego rana znowu ryczałam. Nie dosyć, ze zaspałam do pracy to jeszcze....ech...szkoda gadać. Nie wiem co się ze mną dzieje. Moze to skutek tego, że bardzo pragnę zajść w ciążę, ale jeszcze teraz nie bardzo możemy sie zdecydować. Wczoraj wieczorem oglądaliśmy świetny film dokumentalny o rozwoju płodu w łonie matki od pierwszych dni życia. Rozczuliło mnie to niezmiernie tym bardziej, ze pokazywano równiez 3 porody. I teraz snuje sie po chacie i myślę, myślę, myślę.........chyba hormony nieświadomie płatają mi figle 29.gif

Joaba daj znać jak po badaniach przytul.gif
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post wto, 21 lip 2009 - 14:03
Post #4

Melduję się i ja 06.gif

Szkoda, że nie pierwsza.........bociek mi się marzy 04.gif 29.gif

Dzisiaj nie chce mi sie zupełnie nic. Do tego mąż ma imieniny i trzeba małe co nie co przygotować na kolację bo goście przybędą. Jeszcze czeka mnie pieczenie placka 37.gif

Poza tym 2 dni ryczę, normalnie nie wiem co ze mną jest. Wyglądam jak zombi takie podkrążone ślepia mam. Wczoraj mężusiowi kupowałam prezent. Liczyłam wręcz na podskoki bo podarowałam mu drzewko bon sai oraz śliczną koszulę. O drzewku marzy już od dawien dawna więc co tam, kupiłam duże i piękne. Ucieszył się, był strasznie zaskoczony. Jednak cały dzień jakoś mnie nie zauważał i właściwie siedziałam sama jak palec. Dzisiaj z rana chciał bym jechała z nim do miasta i wybrała prezent dla siebie (w niedziele moje przypadają). Wcale nie miałam na to ochoty bo od samego rana znowu ryczałam. Nie dosyć, ze zaspałam do pracy to jeszcze....ech...szkoda gadać. Nie wiem co się ze mną dzieje. Moze to skutek tego, że bardzo pragnę zajść w ciążę, ale jeszcze teraz nie bardzo możemy sie zdecydować. Wczoraj wieczorem oglądaliśmy świetny film dokumentalny o rozwoju płodu w łonie matki od pierwszych dni życia. Rozczuliło mnie to niezmiernie tym bardziej, ze pokazywano równiez 3 porody. I teraz snuje sie po chacie i myślę, myślę, myślę.........chyba hormony nieświadomie płatają mi figle 29.gif

Joaba daj znać jak po badaniach przytul.gif

--------------------


Myszorek
wto, 21 lip 2009 - 14:20
melduję się i ja....
u mnie ostatnio totalny brak czasu.... ech...

ogromne buziaki dla wszystkich trzylatków!!!!


Anecznik a może już zaciążyłaś i stąd ta huśtawka nastroju????
życzę Ci by się ułożyło jak najlepiej i pomyśl, że co się odwlecze to...
a Mariena zapewne jak tylko dorwie się do netu to Ci boćka wstawi...
Myszorek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,812
Dołączył: śro, 31 maj 06 - 16:51
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 6,097




post wto, 21 lip 2009 - 14:20
Post #5

melduję się i ja....
u mnie ostatnio totalny brak czasu.... ech...

ogromne buziaki dla wszystkich trzylatków!!!!


Anecznik a może już zaciążyłaś i stąd ta huśtawka nastroju????
życzę Ci by się ułożyło jak najlepiej i pomyśl, że co się odwlecze to...
a Mariena zapewne jak tylko dorwie się do netu to Ci boćka wstawi...

--------------------
Tymek (28.07.2006r.)

Filip (14.10.2008r.)
joaba
wto, 21 lip 2009 - 22:28
moja Klaudusia jest od dziś dojrzałą trzy-latką

Anecznik no to do dzieła z tym boćkiem tzn raczej z mężem,a mąż też chce drugie dziecko?
bo jesli tak to nie ma problemu,bo czasem wiesz facet nie chce i wtedy pozostaje ci go tylko upić i tyle 06.gif pijak.gif
tak serio to idealna róznica wieku by była i Niki miałby sie z kim bawić trzymam kciuki kochanieńka

odnośnie mojego serca niestety muszę mieć ablacje serca juz 3 w moim życiu ale leprze to niż rozrusznik.

Myszorek witaj wśród żywych,jeszcze trochę i odetchniesz przytul.gif ,ja tak od 2 miesięcy dopiero oddech łapie.

Ten post edytował joaba wto, 21 lip 2009 - 22:29
joaba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,326
Dołączył: wto, 20 gru 05 - 22:06
Skąd: Szczecin
Nr użytkownika: 4,346




post wto, 21 lip 2009 - 22:28
Post #6

moja Klaudusia jest od dziś dojrzałą trzy-latką

Anecznik no to do dzieła z tym boćkiem tzn raczej z mężem,a mąż też chce drugie dziecko?
bo jesli tak to nie ma problemu,bo czasem wiesz facet nie chce i wtedy pozostaje ci go tylko upić i tyle 06.gif pijak.gif
tak serio to idealna róznica wieku by była i Niki miałby sie z kim bawić trzymam kciuki kochanieńka

odnośnie mojego serca niestety muszę mieć ablacje serca juz 3 w moim życiu ale leprze to niż rozrusznik.

Myszorek witaj wśród żywych,jeszcze trochę i odetchniesz przytul.gif ,ja tak od 2 miesięcy dopiero oddech łapie.

--------------------




Myszorek
wto, 21 lip 2009 - 22:34
CYTAT(joaba @ Tue, 21 Jul 2009 - 23:28) *
Myszorek witaj wśród żywych,jeszcze trochę i odetchniesz przytul.gif ,ja tak od 2 miesięcy dopiero oddech łapie.


no nie wiem...
to nawet nie kwestia dzieci...
ale całokształt spraw jakie mam na głowie....



byłam z Fi u lekarza bo przy odbycie coś mu się robiło brzydkiego...
czyrak albo ropień... mamy smarować bactrobanem a jak nie pomoże to do chirurga i nacinać...

macie może jakąś wiedzę na ten temat???
boję się tego nacinania bo to takie problematyczne miejsce....
ale może wtedy szybciej się wygoi.... sama nie wiem...
a może iść z tym do dermatologa????
Myszorek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,812
Dołączył: śro, 31 maj 06 - 16:51
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 6,097




post wto, 21 lip 2009 - 22:34
Post #7

CYTAT(joaba @ Tue, 21 Jul 2009 - 23:28) *
Myszorek witaj wśród żywych,jeszcze trochę i odetchniesz przytul.gif ,ja tak od 2 miesięcy dopiero oddech łapie.


no nie wiem...
to nawet nie kwestia dzieci...
ale całokształt spraw jakie mam na głowie....



byłam z Fi u lekarza bo przy odbycie coś mu się robiło brzydkiego...
czyrak albo ropień... mamy smarować bactrobanem a jak nie pomoże to do chirurga i nacinać...

macie może jakąś wiedzę na ten temat???
boję się tego nacinania bo to takie problematyczne miejsce....
ale może wtedy szybciej się wygoi.... sama nie wiem...
a może iść z tym do dermatologa????

--------------------
Tymek (28.07.2006r.)

Filip (14.10.2008r.)
Anecznik
śro, 22 lip 2009 - 09:28
Myszorek nie, nie zaciążyłam na 100%........kurcze no jeszcze teraz nie bardzo możemy 32.gif O tym czyraku niestety nic mi nie wiadomo. Moze poczekaj i zobacz co po tej maści będzie sie działo, a jak nie pomoże to chyba zabieg chirurgiczny bedzie najlepszym wyjściem. Miejsce i owszem dość delikatne, ale lepiej reagować za wczasu.

Joaba mąż bardzo chce, ale musimy jeszcze troche poczekać, tak jak pisałam powyżej.
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post śro, 22 lip 2009 - 09:28
Post #8

Myszorek nie, nie zaciążyłam na 100%........kurcze no jeszcze teraz nie bardzo możemy 32.gif O tym czyraku niestety nic mi nie wiadomo. Moze poczekaj i zobacz co po tej maści będzie sie działo, a jak nie pomoże to chyba zabieg chirurgiczny bedzie najlepszym wyjściem. Miejsce i owszem dość delikatne, ale lepiej reagować za wczasu.

Joaba mąż bardzo chce, ale musimy jeszcze troche poczekać, tak jak pisałam powyżej.

--------------------


Anecznik
śro, 22 lip 2009 - 15:32
Właśnie wróciłam z nad wody. Zadzwoniła babcia Gosia, że są nad wodą i mam im przywieź małego. Nie byłam pewna co zrobić bo mimo 28 stopni niebo chmurzy się co chwila. Ale co tam poszłam na żywioł, założyłam małemu kąpielówki, wzięła wszelkie potrzebne mataklosy i heja! Nikoś sie cieszył niesamowicie i co chwila pytał czy jedziemy nad morze 04.gif Mimo, ze nie chciałam dziecka wprowadzac w błąd nie mogłam patrzeć jak po odpowiedzi "to nie jest morze" Nikosiowi robi się smutno...poza tym kłócił się, że on jedzie nad morze. A niech mu będzie, że to morze. Ja niestety musiałam wrócić do domu do pracy więc małego zostawiłam z babcią. Kiedy odjeżdżałam wsiadali na łódke zabezpieczeni w kapoki. Mały ma znowu frajdę. Jestem niesamowicie wdzięczna, że babcia robi takie niespodzianki a z drugiej strony mam ogromny żal do siebie i męża, ze mamy taką pracę a nie inna i nie jest nam dane z małym jeździć tak często nad wodę 32.gif Zapowiedziałam jednak już męzowi, ze jak tylko przyjdą upały bez deszczy i burz to pakujemy się z rana w jakąś niedzielę i jedziemy z dzieckiem nad wodę, do zoo...itp by wiedział, że mama i tata chca też pokazać mu trochę swiata i zrobić frajdę.
Anecznik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,434
Dołączył: wto, 24 sty 06 - 16:21
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 4,698

GG:


post śro, 22 lip 2009 - 15:32
Post #9

Właśnie wróciłam z nad wody. Zadzwoniła babcia Gosia, że są nad wodą i mam im przywieź małego. Nie byłam pewna co zrobić bo mimo 28 stopni niebo chmurzy się co chwila. Ale co tam poszłam na żywioł, założyłam małemu kąpielówki, wzięła wszelkie potrzebne mataklosy i heja! Nikoś sie cieszył niesamowicie i co chwila pytał czy jedziemy nad morze 04.gif Mimo, ze nie chciałam dziecka wprowadzac w błąd nie mogłam patrzeć jak po odpowiedzi "to nie jest morze" Nikosiowi robi się smutno...poza tym kłócił się, że on jedzie nad morze. A niech mu będzie, że to morze. Ja niestety musiałam wrócić do domu do pracy więc małego zostawiłam z babcią. Kiedy odjeżdżałam wsiadali na łódke zabezpieczeni w kapoki. Mały ma znowu frajdę. Jestem niesamowicie wdzięczna, że babcia robi takie niespodzianki a z drugiej strony mam ogromny żal do siebie i męża, ze mamy taką pracę a nie inna i nie jest nam dane z małym jeździć tak często nad wodę 32.gif Zapowiedziałam jednak już męzowi, ze jak tylko przyjdą upały bez deszczy i burz to pakujemy się z rana w jakąś niedzielę i jedziemy z dzieckiem nad wodę, do zoo...itp by wiedział, że mama i tata chca też pokazać mu trochę swiata i zrobić frajdę.

--------------------


Adriannna
śro, 22 lip 2009 - 18:24
Na chwilke wpadam zeby sie zameldowac na watku 14 naszych "przygod" 08.gif no i zeby spoznione zyczenia zlozyc.


Klaudusiu 100 lat! Roku pelnego radosci i usmiechu ci zycze razem z Sophie!!!


Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
Skąd: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post śro, 22 lip 2009 - 18:24
Post #10

Na chwilke wpadam zeby sie zameldowac na watku 14 naszych "przygod" 08.gif no i zeby spoznione zyczenia zlozyc.


Klaudusiu 100 lat! Roku pelnego radosci i usmiechu ci zycze razem z Sophie!!!




--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
Adriannna
śro, 22 lip 2009 - 18:30
Anecznik, dla mnie tez bardzo wazne jest pokazywanie swiata Sophie i ciesze sie, ze jest mi to dane. Naprawde bardzo to doceniam. Tak tylko czasem po kryjomu zazdroszcze Sophie tego ze potrafi sie wszystkim zachwycac. Najmniejszymi rzeczami, na ktore my na codzien nie zwracamy uwagi. Naprawde dziecinstwo to najpiekniejszy okres w zyciu.

Inna rzecz, ze i ja ostatnio przezywam bardzo wyjatkowy okres. Sophie w zlobku do 16.00 a my z Achilesem chodzimy na spacery, poplywac w jeziorze lub w rzecze, lub idziemy na popoludniuwy seans do kina....zachowujemy sie jak para, ktora jest ze soba od niedawna. Nie bylo nam dane tym sie nacieszyc wczesniej wiec odbijamy sobie to teraz...
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
Skąd: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post śro, 22 lip 2009 - 18:30
Post #11

Anecznik, dla mnie tez bardzo wazne jest pokazywanie swiata Sophie i ciesze sie, ze jest mi to dane. Naprawde bardzo to doceniam. Tak tylko czasem po kryjomu zazdroszcze Sophie tego ze potrafi sie wszystkim zachwycac. Najmniejszymi rzeczami, na ktore my na codzien nie zwracamy uwagi. Naprawde dziecinstwo to najpiekniejszy okres w zyciu.

Inna rzecz, ze i ja ostatnio przezywam bardzo wyjatkowy okres. Sophie w zlobku do 16.00 a my z Achilesem chodzimy na spacery, poplywac w jeziorze lub w rzecze, lub idziemy na popoludniuwy seans do kina....zachowujemy sie jak para, ktora jest ze soba od niedawna. Nie bylo nam dane tym sie nacieszyc wczesniej wiec odbijamy sobie to teraz...

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
Adriannna
śro, 22 lip 2009 - 19:27
O Mariena widze, ze jestes :0) Jak tam zdrowie u ciebie i Ani? I wlasnie jeszcze jedno pytanie...czy ty mi podczas waszego pobytu ze znajomymi wysylalas smsa czy to byla jakas pomylka. Bo wydaje mi sie, ze niechcacy sie tobie do mnie wyslalo, dlatego nie odpowiadalam, choc moze jestem w bledzie :0/

Aaaa...i lece po aparat i zaraz ci napisze jeszcze raz cala nazwe, bo chyba jeszcze raz prosilas.


Ten post edytował Adrianna78 śro, 22 lip 2009 - 19:30
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
Skąd: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post śro, 22 lip 2009 - 19:27
Post #12

O Mariena widze, ze jestes :0) Jak tam zdrowie u ciebie i Ani? I wlasnie jeszcze jedno pytanie...czy ty mi podczas waszego pobytu ze znajomymi wysylalas smsa czy to byla jakas pomylka. Bo wydaje mi sie, ze niechcacy sie tobie do mnie wyslalo, dlatego nie odpowiadalam, choc moze jestem w bledzie :0/

Aaaa...i lece po aparat i zaraz ci napisze jeszcze raz cala nazwe, bo chyba jeszcze raz prosilas.


--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
Mariena
śro, 22 lip 2009 - 19:29
Ada - zazdroszczę wam tego czasu dla siebie... pięknie, że potraficie w taki właśnie sposób go wykorzystać, bardzo mi się to podoba 06.gif
Chociaż ja w ubiegłym tygodniu też z mężem mieliśmy wychodne - Ania nocowała u babci a my poszliśmy na nocny seans do kina, na 22.

Anecznik - nie zazdroszczę huśtawki nastrojów. Tylko tak sobie myślę, czy kiedykolwiek znajdziecie ten właściwy czas na dziecko, zawsze znajdzie się "coś do zrobienia, jeszcze tylko to i zaraz..." a potem coś następnego. A jak będzie już ciąża to okaże się, że wcale nie jest tak pod górkę, zawsze uda się dopasować inne plany. Przemyślcie to oboje i do dzieła 06.gif

Joaba - teraz jest za wcześnie na testy w kierunku tych bakterii - akurat jeśli o badania laboratoryjne chodzi, to znam się na tym raczej dobrze z racji zawodu.
Mariena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,668
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 10:43
Skąd: spod Łodzi
Nr użytkownika: 5,501




post śro, 22 lip 2009 - 19:29
Post #13

Ada - zazdroszczę wam tego czasu dla siebie... pięknie, że potraficie w taki właśnie sposób go wykorzystać, bardzo mi się to podoba 06.gif
Chociaż ja w ubiegłym tygodniu też z mężem mieliśmy wychodne - Ania nocowała u babci a my poszliśmy na nocny seans do kina, na 22.

Anecznik - nie zazdroszczę huśtawki nastrojów. Tylko tak sobie myślę, czy kiedykolwiek znajdziecie ten właściwy czas na dziecko, zawsze znajdzie się "coś do zrobienia, jeszcze tylko to i zaraz..." a potem coś następnego. A jak będzie już ciąża to okaże się, że wcale nie jest tak pod górkę, zawsze uda się dopasować inne plany. Przemyślcie to oboje i do dzieła 06.gif

Joaba - teraz jest za wcześnie na testy w kierunku tych bakterii - akurat jeśli o badania laboratoryjne chodzi, to znam się na tym raczej dobrze z racji zawodu.

--------------------
Swieca mi teraz dwa slonca i dobrze mi z tym :)



Mariena
śro, 22 lip 2009 - 19:32
Cześć Aduś!!! Jak miło cię widzieć!!! Jest OK, Ani zniknął rumień i nie widać że cokolwiek jej dolega, ale to taka choroba niestety.
Mariena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,668
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 10:43
Skąd: spod Łodzi
Nr użytkownika: 5,501




post śro, 22 lip 2009 - 19:32
Post #14

Cześć Aduś!!! Jak miło cię widzieć!!! Jest OK, Ani zniknął rumień i nie widać że cokolwiek jej dolega, ale to taka choroba niestety.

--------------------
Swieca mi teraz dwa slonca i dobrze mi z tym :)



Adriannna
śro, 22 lip 2009 - 19:32
Aparat to Canon Powersshot S5IS z 12razowym zoomem.
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
Skąd: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post śro, 22 lip 2009 - 19:32
Post #15

Aparat to Canon Powersshot S5IS z 12razowym zoomem.

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
Mariena
śro, 22 lip 2009 - 19:34
Nie żebym się czepiała, ale 12-krotnym 04.gif 06.gif 06.gif
Mariena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,668
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 10:43
Skąd: spod Łodzi
Nr użytkownika: 5,501




post śro, 22 lip 2009 - 19:34
Post #16

Nie żebym się czepiała, ale 12-krotnym 04.gif 06.gif 06.gif

--------------------
Swieca mi teraz dwa slonca i dobrze mi z tym :)



Adriannna
śro, 22 lip 2009 - 19:34
No wlasnie to planowanie dziecka i czekanie na odpowiedni moment. Kiedys mialam podobnie jak Anecznik, teraz mam tak jak piszesz ty Mariena...szkoda jedynie, ze nic z tego nie wynika...

Ciesze sie, ze Ania ma sie lepiej. Pozdrow ja ode mnie i od Sophie:0)
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
Skąd: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post śro, 22 lip 2009 - 19:34
Post #17

No wlasnie to planowanie dziecka i czekanie na odpowiedni moment. Kiedys mialam podobnie jak Anecznik, teraz mam tak jak piszesz ty Mariena...szkoda jedynie, ze nic z tego nie wynika...

Ciesze sie, ze Ania ma sie lepiej. Pozdrow ja ode mnie i od Sophie:0)

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
Adriannna
śro, 22 lip 2009 - 19:36
CYTAT(Mariena @ Wed, 22 Jul 2009 - 18:34) *
Nie żebym się czepiała, ale 12-krotnym 04.gif 06.gif 06.gif


No wlasnie tak kombinowalam i jakos niebardzo wiedzialam jak to napisac. Dzieki 06.gif To straszne, ale czasem po niemiecku jest mi latwiej sie wyslowic niz po polsku icon_redface.gif
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
Skąd: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post śro, 22 lip 2009 - 19:36
Post #18

CYTAT(Mariena @ Wed, 22 Jul 2009 - 18:34) *
Nie żebym się czepiała, ale 12-krotnym 04.gif 06.gif 06.gif


No wlasnie tak kombinowalam i jakos niebardzo wiedzialam jak to napisac. Dzieki 06.gif To straszne, ale czasem po niemiecku jest mi latwiej sie wyslowic niz po polsku icon_redface.gif

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
Adriannna
śro, 22 lip 2009 - 19:37
Wlasnie szukam gdzie Achiles wkleil zdjecia z urodzin Sophie...bym cos wkleila, ale za leniwa jestem aby znowu to wszystko z aparatu ladowac. Jak nie znajde to wkleje innym razem.
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
Skąd: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post śro, 22 lip 2009 - 19:37
Post #19

Wlasnie szukam gdzie Achiles wkleil zdjecia z urodzin Sophie...bym cos wkleila, ale za leniwa jestem aby znowu to wszystko z aparatu ladowac. Jak nie znajde to wkleje innym razem.

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
Mariena
śro, 22 lip 2009 - 19:38
Ja to znam, moja siostra po 20 latach spędzonych w Italii czasem tak dziwne słowo potrafi stworzyć lub taką wymyśli odmianę, że szok!!! 37.gif Przyzwyczaiłam się 04.gif 04.gif
Mariena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,668
Dołączył: czw, 06 kwi 06 - 10:43
Skąd: spod Łodzi
Nr użytkownika: 5,501




post śro, 22 lip 2009 - 19:38
Post #20

Ja to znam, moja siostra po 20 latach spędzonych w Italii czasem tak dziwne słowo potrafi stworzyć lub taką wymyśli odmianę, że szok!!! 37.gif Przyzwyczaiłam się 04.gif 04.gif

--------------------
Swieca mi teraz dwa slonca i dobrze mi z tym :)



> *LIPCOWE SŁONECZKA, część 14 *
Start new topic
Reply to this topic
99 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 05:58
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama