Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Zabawa z dziećmi

> 
Mamusia_1978
nie, 01 paź 2017 - 15:19
Co myślicie o takiej zabawie z maluszkkem 2, 3, 4 i wiecej l.etnim: mama sobkie leniuszkuje bardzo wygodnie w łózeczku z kołderką (nie chora, źle się też nie czuje, po prostu leniuchowanko) a maluszek siedzi na brzegu łózka, stoi na podłodze przy Mamy Łóżku, siedzi na fotelu obok łózka lub na podłodze blisko łóżka? icon_smile.gif Czasami taki sposób praktykujecie?icon_smile.gif Jeżeli tak to jak na taki niezwykły sposób dzieci reagują?icon_smile.gif
Mamusia_1978


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: nie, 01 paź 17 - 15:10
Nr użytkownika: 50,580




post nie, 01 paź 2017 - 15:19
Post #1

Co myślicie o takiej zabawie z maluszkkem 2, 3, 4 i wiecej l.etnim: mama sobkie leniuszkuje bardzo wygodnie w łózeczku z kołderką (nie chora, źle się też nie czuje, po prostu leniuchowanko) a maluszek siedzi na brzegu łózka, stoi na podłodze przy Mamy Łóżku, siedzi na fotelu obok łózka lub na podłodze blisko łóżka? icon_smile.gif Czasami taki sposób praktykujecie?icon_smile.gif Jeżeli tak to jak na taki niezwykły sposób dzieci reagują?icon_smile.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 03 paź 2017 - 13:00
Post #2

Chyba nie do końca rozumiem...


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 21 lis 2017 - 10:47
Post #3

Ja również chyba nie rozumiem. Oczywiście można sobie poleżeć w łóżku a dziecko obok zajmuje się sobą (bawi się klockami, ogląda książeczki - co kto lubi) ale nie że tylko siedzi/stoi obok łóżka. Bo tak to napisałaś...
Jeśli chcesz to polecam Ci poczytać trochę o wychowaniu dzieci np. tutaj https://www.tatento.pl/aa/80/wychowanie-dziecka mają też niezłe pomysły na zabawę, może jakiś przypadnie tobie i twojemu dziecku icon_smile.gif
aleks324
pon, 11 gru 2017 - 09:48
a kto by się tak bawił

_________________________
https://lineatrade.net/produkty/pojemniki-p...row-toaletowych
aleks324


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pią, 08 gru 17 - 21:13
Nr użytkownika: 51,088




post pon, 11 gru 2017 - 09:48
Post #4

a kto by się tak bawił

_________________________
https://lineatrade.net/produkty/pojemniki-p...row-toaletowych
jotkoc
pon, 01 sty 2018 - 21:37
Polecam bezpłatną prenumeratę miesięcznika, w którym znajdziecie propozycje zabaw z dziećmi ale nie tylko.
Więcej informacji można znaleźć na profilu redakcji na facebooku wyszukując puzzlowe drzewo.
jotkoc


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pon, 01 sty 18 - 21:32
Nr użytkownika: 51,213




post pon, 01 sty 2018 - 21:37
Post #5

Polecam bezpłatną prenumeratę miesięcznika, w którym znajdziecie propozycje zabaw z dziećmi ale nie tylko.
Więcej informacji można znaleźć na profilu redakcji na facebooku wyszukując puzzlowe drzewo.
toshkia
pią, 05 sty 2018 - 09:56
Skojarzyła mi sie zabawa w "Cisza na morzu, bałwan śpi, kto sie odezwie będzie nim " ale ja sama tego nie lubiłam więc dziecku tez nie proponuje. Mysle ze jakbym sie położyła w łozku i kazała Marcelkowi siedziec obok to nie wytrzymałby dłużej niz pól minuty, wymyśliłby jakąś zabawę w tym łozku albo by sobie zwyczajnie poszedł i zajął sie sobą.
toshkia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: pią, 05 sty 18 - 09:51
Nr użytkownika: 51,252




post pią, 05 sty 2018 - 09:56
Post #6

Skojarzyła mi sie zabawa w "Cisza na morzu, bałwan śpi, kto sie odezwie będzie nim " ale ja sama tego nie lubiłam więc dziecku tez nie proponuje. Mysle ze jakbym sie położyła w łozku i kazała Marcelkowi siedziec obok to nie wytrzymałby dłużej niz pól minuty, wymyśliłby jakąś zabawę w tym łozku albo by sobie zwyczajnie poszedł i zajął sie sobą.
Stella25
śro, 10 sty 2018 - 19:40
co myślimy ? Że to trochę dziwna zabawa jest icon_smile.gif Dzieci lubią aby ktoś był z nimi a nie obok icon_smile.gif
Stella25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 152
Dołączył: sob, 16 wrz 17 - 04:58
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 50,460




post śro, 10 sty 2018 - 19:40
Post #7

co myślimy ? Że to trochę dziwna zabawa jest icon_smile.gif Dzieci lubią aby ktoś był z nimi a nie obok icon_smile.gif
StudentkaPedagog...
pią, 09 mar 2018 - 16:51
Dzień dobry!
Jestem studentką pedagogiki ze specjalnością edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Piszę pracę magisterską i potrzebuję respondentów do wypełnienia ankiety nt. wychowania dzieci. Bardzo proszę chętne mamy o wypełnienie ankiety. Z góry dziękuję icon_smile.gif

Link do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/S3E7E8P3R4B7A9V2V
StudentkaPedagog...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pią, 09 mar 18 - 15:44
Nr użytkownika: 51,590




post pią, 09 mar 2018 - 16:51
Post #8

Dzień dobry!
Jestem studentką pedagogiki ze specjalnością edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Piszę pracę magisterską i potrzebuję respondentów do wypełnienia ankiety nt. wychowania dzieci. Bardzo proszę chętne mamy o wypełnienie ankiety. Z góry dziękuję icon_smile.gif

Link do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/S3E7E8P3R4B7A9V2V
Stella25
wto, 27 mar 2018 - 17:39
CYTAT(rafaella11 @ Tue, 27 Feb 2018 - 11:06) *
Zgadza się - dzieci lubią jak ktoś jest z nimi, a nie obok nich. Wystarczy poświęcić dziecku nieco uwagi, a jeżeli brakuje pomysłów na wspólnie spędzony czas i zabawę to polecam ze swojej strony https://fiorelki.pl - myślę, że pomysły tam zawarte zainetersują większość z was.

bardzo fajna straonka. na pewno wykorzystam ją w zabawie z moimi dzieciaczkami
Stella25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 152
Dołączył: sob, 16 wrz 17 - 04:58
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 50,460




post wto, 27 mar 2018 - 17:39
Post #9

CYTAT(rafaella11 @ Tue, 27 Feb 2018 - 11:06) *
Zgadza się - dzieci lubią jak ktoś jest z nimi, a nie obok nich. Wystarczy poświęcić dziecku nieco uwagi, a jeżeli brakuje pomysłów na wspólnie spędzony czas i zabawę to polecam ze swojej strony https://fiorelki.pl - myślę, że pomysły tam zawarte zainetersują większość z was.

bardzo fajna straonka. na pewno wykorzystam ją w zabawie z moimi dzieciaczkami
Stella25
wto, 27 mar 2018 - 17:41
moje dzieci bardzo lubią malować farbkami, wieć ten pomysł z malowaniem na drenie jest bardzo trafiony icon_smile.gif
Stella25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 152
Dołączył: sob, 16 wrz 17 - 04:58
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 50,460




post wto, 27 mar 2018 - 17:41
Post #10

moje dzieci bardzo lubią malować farbkami, wieć ten pomysł z malowaniem na drenie jest bardzo trafiony icon_smile.gif
> Zabawa z dziećmi
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 10:27
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama