Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna  

Jakie kozaki/botki sa Waszym nr 1?

, inspiracji modowej poszukuję
> , inspiracji modowej poszukuję
rysa154
sob, 06 gru 2014 - 19:45
Nie,bo jesteś mamą 29.gif
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
Skąd: b.
Nr użytkownika: 25,743




post sob, 06 gru 2014 - 19:45
Post #21

Nie,bo jesteś mamą 29.gif

--------------------


amania
pon, 08 gru 2014 - 12:22
Wypada, teraz coraz więcej tego na ulicach.
Ale tak z ciekawości - co jest ładnego w tych butach? Bo kształt mają koszmarny.
Dla mnie to wygląda (zaznaczam - dla mnie!) jak coś pomiędzy butem ortopedycznym a doczepionym kopytem.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post pon, 08 gru 2014 - 12:22
Post #22

Wypada, teraz coraz więcej tego na ulicach.
Ale tak z ciekawości - co jest ładnego w tych butach? Bo kształt mają koszmarny.
Dla mnie to wygląda (zaznaczam - dla mnie!) jak coś pomiędzy butem ortopedycznym a doczepionym kopytem.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
renata19750702
pon, 08 gru 2014 - 14:16
Mi się wydaje, że raczej wychodzą już z mody. No i nie na każdej nodze wyglądają dobrze, niestety.
AMANIA - ich zaletą jest to, że robią za buty sportowe (oczywiście nie do biegania, tylko chodzenia), a przy okazji mają koturn, który kobiecie dodaje trochę centymetrów. Dwa lata temu, kiedy się pojawiły też na nie zachorowałam, przy moim wzroście i miłości do szpilek, w których na zakupy raczej nie da się chodzić, uznałam je za idelane rozwiązanie. Wyleczyłam się po przymierzeniu w sklepie - przy moim wzroście 155 i wadze 48 kg wyglądałam w nich ciężkawo, hm...
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
Skąd: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post pon, 08 gru 2014 - 14:16
Post #23

Mi się wydaje, że raczej wychodzą już z mody. No i nie na każdej nodze wyglądają dobrze, niestety.
AMANIA - ich zaletą jest to, że robią za buty sportowe (oczywiście nie do biegania, tylko chodzenia), a przy okazji mają koturn, który kobiecie dodaje trochę centymetrów. Dwa lata temu, kiedy się pojawiły też na nie zachorowałam, przy moim wzroście i miłości do szpilek, w których na zakupy raczej nie da się chodzić, uznałam je za idelane rozwiązanie. Wyleczyłam się po przymierzeniu w sklepie - przy moim wzroście 155 i wadze 48 kg wyglądałam w nich ciężkawo, hm...

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
bb
pon, 08 gru 2014 - 15:03
Koszmarne...... niestety tutaj tez sie zadomowily ale mimo dodawania centymetrow koszmarnie skracaja noge, wbrew pozorom. Nie wiem jak Polki ale Greczynki nie wygladaja w nich dobrze 06.gif
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post pon, 08 gru 2014 - 15:03
Post #24

Koszmarne...... niestety tutaj tez sie zadomowily ale mimo dodawania centymetrow koszmarnie skracaja noge, wbrew pozorom. Nie wiem jak Polki ale Greczynki nie wygladaja w nich dobrze 06.gif

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
MamAnia
wto, 09 gru 2014 - 14:50
Każdej mamie wypada nosić to, w czym czuje się dobrze icon_wink.gif
Ja osobiście zimą nie wskoczyłabym w koturny, wolę stabilny grunt icon_razz.gif
MamAnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: pią, 05 gru 14 - 19:45
Nr użytkownika: 44,963




post wto, 09 gru 2014 - 14:50
Post #25

Każdej mamie wypada nosić to, w czym czuje się dobrze icon_wink.gif
Ja osobiście zimą nie wskoczyłabym w koturny, wolę stabilny grunt icon_razz.gif
amore
sob, 20 gru 2014 - 12:47
Wszystko kwestia gustu i kto się w czym dobrze czuje,a nie kwestia lat.Ja osobiście lubie nieśmiertelne oficerki ,ktore mi pasuja do wszystkiego i botki ,ktore noszę tylko do spodni.A to czy są modne,to dla mnie drugorzędna sprawa.
amore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 311
Dołączył: sob, 31 lip 10 - 19:24
Skąd: koło Gdyni
Nr użytkownika: 33,859




post sob, 20 gru 2014 - 12:47
Post #26

Wszystko kwestia gustu i kto się w czym dobrze czuje,a nie kwestia lat.Ja osobiście lubie nieśmiertelne oficerki ,ktore mi pasuja do wszystkiego i botki ,ktore noszę tylko do spodni.A to czy są modne,to dla mnie drugorzędna sprawa.
NikolaNika
wto, 13 sty 2015 - 12:29
Hmmm no właśnie chciałam kupić w końcu jakieś inaczej wyglądające buty dlatego się nad nimi zastanawiałam, ale przymierzyłam je w sklepie i...miałyście racje- jakbym miała racice zamiast stóp 06.gif
NikolaNika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: sob, 06 gru 14 - 17:57
Nr użytkownika: 44,966




post wto, 13 sty 2015 - 12:29
Post #27

Hmmm no właśnie chciałam kupić w końcu jakieś inaczej wyglądające buty dlatego się nad nimi zastanawiałam, ale przymierzyłam je w sklepie i...miałyście racje- jakbym miała racice zamiast stóp 06.gif
Lutnia
wto, 13 sty 2015 - 13:39
Wyłamię się. Uwielbiam taki typ buta. Mam jedne, czerwone, z mięciusieńkiej skórki, są moimi ulubionymi od wiosny do jesieni. Wyglądają bosko do wąziutkich jeansów. Genialnie wydłużają nogę.
Tez wydawalo mi się kiedyś, że zrobią mi ze stopy racicę, nic bardziej błędnego, czuję się w nich bardzo sexi. Wydaje mi się, ze to kwestia stylu jaki się nosi. W każdym razie te buty i Martensy są moimi faworytami.
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post wto, 13 sty 2015 - 13:39
Post #28

Wyłamię się. Uwielbiam taki typ buta. Mam jedne, czerwone, z mięciusieńkiej skórki, są moimi ulubionymi od wiosny do jesieni. Wyglądają bosko do wąziutkich jeansów. Genialnie wydłużają nogę.
Tez wydawalo mi się kiedyś, że zrobią mi ze stopy racicę, nic bardziej błędnego, czuję się w nich bardzo sexi. Wydaje mi się, ze to kwestia stylu jaki się nosi. W każdym razie te buty i Martensy są moimi faworytami.

--------------------
jola25
pon, 31 sie 2015 - 21:12
Ubiegłej jesieni będąc jeszcze w ciąży kupiłam sobie takie botki [edit: moderacja] , i byłam z nich mega zadowolona. Są bardzo stabilne i nawet jak stopa trochę napuchła to mieściłam się w nich bez problemu i nadal fajnie wyglądały na nodze. Nie wyobrażam sobie siebie w tamtym okresie w innych butach.
jola25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: czw, 23 lip 15 - 21:07
Nr użytkownika: 46,173




post pon, 31 sie 2015 - 21:12
Post #29

Ubiegłej jesieni będąc jeszcze w ciąży kupiłam sobie takie botki [edit: moderacja] , i byłam z nich mega zadowolona. Są bardzo stabilne i nawet jak stopa trochę napuchła to mieściłam się w nich bez problemu i nadal fajnie wyglądały na nodze. Nie wyobrażam sobie siebie w tamtym okresie w innych butach.
Yasuni
pon, 14 wrz 2015 - 21:24
całkiem fajne botki, lubię taki styl, jedyne co mi się trochę nie podoba to podeszwa..
Yasuni


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: pon, 14 wrz 15 - 21:15
Nr użytkownika: 46,381




post pon, 14 wrz 2015 - 21:24
Post #30

całkiem fajne botki, lubię taki styl, jedyne co mi się trochę nie podoba to podeszwa..
lenna
pią, 18 wrz 2015 - 16:07
Bardzo fajne - styl motocyklowy ma być modny i w tym sezonie,a le buty na obcasie. I jeszcze mają byc kozaki muszkieterki - kupiłam sobie i muszę powiedzieć, ze są mega wygodne.
lenna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: śro, 16 wrz 15 - 16:09
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 46,388




post pią, 18 wrz 2015 - 16:07
Post #31

Bardzo fajne - styl motocyklowy ma być modny i w tym sezonie,a le buty na obcasie. I jeszcze mają byc kozaki muszkieterki - kupiłam sobie i muszę powiedzieć, ze są mega wygodne.
olka787
wto, 03 lis 2015 - 14:58
Kurcze, a ja myślałam ze tylko ja jestem taka"problematyczna' jesli chodzi o wybranie butów dla siebie idelanych icon_biggrin.gif Ostatnio wziełam sie na sposób i kupje buty przez internet m.in. na [edit: moderacja] w razie czego zawsze przysługuje prawo zwortu bez podawania przyczyny a ja zanim podejme decyzje jakie mi sie podobaja przewertuje storny po 100 razy xD
olka787


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 03 lis 15 - 14:54
Nr użytkownika: 46,670




post wto, 03 lis 2015 - 14:58
Post #32

Kurcze, a ja myślałam ze tylko ja jestem taka"problematyczna' jesli chodzi o wybranie butów dla siebie idelanych icon_biggrin.gif Ostatnio wziełam sie na sposób i kupje buty przez internet m.in. na [edit: moderacja] w razie czego zawsze przysługuje prawo zwortu bez podawania przyczyny a ja zanim podejme decyzje jakie mi sie podobaja przewertuje storny po 100 razy xD
Martha883
pon, 25 sty 2016 - 13:59
Sprawdźcie na Italshoe. Mam stamtąd kilka par butów i jestem z nich bardzo zadowolona. Trudno szukać takich butów w sklepie stacjonarnym.
Martha883


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 18 sty 16 - 10:50
Nr użytkownika: 47,035




post pon, 25 sty 2016 - 13:59
Post #33

Sprawdźcie na Italshoe. Mam stamtąd kilka par butów i jestem z nich bardzo zadowolona. Trudno szukać takich butów w sklepie stacjonarnym.
kicia92
śro, 09 mar 2016 - 12:38
W okresie ciąży musiałam zrezygnować z choćby minimalnego obcasa, bo jeszcze bardziej puchły mi stopy niż jak nosiłam płaskie buty.Lubię jak stopa ładnie prezentuje się w bucie,ale ponad to stawiam wygodę. Znalazłam jednak buty, które spełniały oba te warunki. Kupiłam sobie w internetowym sklepie MIVO [edit: moderacja]. Lepszego wyboru nie mogłam dokonać, bo nie dość, że buty nosiło się wygodnie to na dodatek wytrzymały ciążę i mogę je jeszcze ponosić je w innym sezonie. icon_biggrin.gif
kicia92


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 09 mar 16 - 12:26
Nr użytkownika: 47,246




post śro, 09 mar 2016 - 12:38
Post #34

W okresie ciąży musiałam zrezygnować z choćby minimalnego obcasa, bo jeszcze bardziej puchły mi stopy niż jak nosiłam płaskie buty.Lubię jak stopa ładnie prezentuje się w bucie,ale ponad to stawiam wygodę. Znalazłam jednak buty, które spełniały oba te warunki. Kupiłam sobie w internetowym sklepie MIVO [edit: moderacja]. Lepszego wyboru nie mogłam dokonać, bo nie dość, że buty nosiło się wygodnie to na dodatek wytrzymały ciążę i mogę je jeszcze ponosić je w innym sezonie. icon_biggrin.gif
Belrtyios
czw, 17 mar 2016 - 09:37
Ja sobie teraz kupiłam [edit: moderacja] i powiem wam że naprawdę dobrze pasują do różnych kreacji a to teraz modne jest. Mi się podobają takie polecam kupić
Belrtyios


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 17 mar 16 - 09:36
Nr użytkownika: 47,274




post czw, 17 mar 2016 - 09:37
Post #35

Ja sobie teraz kupiłam [edit: moderacja] i powiem wam że naprawdę dobrze pasują do różnych kreacji a to teraz modne jest. Mi się podobają takie polecam kupić
Kaktuch
wto, 22 mar 2016 - 12:59
CYTAT(Belrtyios @ Thu, 17 Mar 2016 - 10:37) *
Ja sobie teraz kupiłam [edit: moderacja] i powiem wam że naprawdę dobrze pasują do różnych kreacji a to teraz modne jest. Mi się podobają takie polecam kupić



mi się podobają takie szare pseudo zamszowe wysokie na płaskiej podeszwie, ale jak patrzyłam na deezee no to trzeba mieć z 2 stówki a teraz u mnie kiepsko ;/
Kaktuch


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 14
Dołączył: wto, 22 mar 16 - 12:43
Nr użytkownika: 47,300




post wto, 22 mar 2016 - 12:59
Post #36

CYTAT(Belrtyios @ Thu, 17 Mar 2016 - 10:37) *
Ja sobie teraz kupiłam [edit: moderacja] i powiem wam że naprawdę dobrze pasują do różnych kreacji a to teraz modne jest. Mi się podobają takie polecam kupić



mi się podobają takie szare pseudo zamszowe wysokie na płaskiej podeszwie, ale jak patrzyłam na deezee no to trzeba mieć z 2 stówki a teraz u mnie kiepsko ;/
AnitaKrolikowska
czw, 14 kwi 2016 - 09:56
Ja stawiam na wygodę, więc kupiłam sportowe buty air maxy z [edit: moderacja]. Jestem bardzo zadowolona z nich, są bardzo wygodne i w deszczową pogodę sprawdziły się icon_smile.gif
AnitaKrolikowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 42
Dołączył: śro, 27 maj 15 - 11:19
Nr użytkownika: 45,918




post czw, 14 kwi 2016 - 09:56
Post #37

Ja stawiam na wygodę, więc kupiłam sportowe buty air maxy z [edit: moderacja]. Jestem bardzo zadowolona z nich, są bardzo wygodne i w deszczową pogodę sprawdziły się icon_smile.gif
bulba
nie, 24 kwi 2016 - 21:00
Mnie się ostatnio bardzo podoba Lasocki, nie wiem czy widziałyście w sklepie takie jeansowe sztyblety:


wspaniałe są!
bulba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 19
Dołączył: nie, 24 kwi 16 - 20:57
Nr użytkownika: 47,451




post nie, 24 kwi 2016 - 21:00
Post #38

Mnie się ostatnio bardzo podoba Lasocki, nie wiem czy widziałyście w sklepie takie jeansowe sztyblety:


wspaniałe są!
Brigit
pon, 09 paź 2017 - 10:08
Jak dla mnie zdecydowanie za wysoki obcas, zwłaszcza zimą gdy jest ślisko, chyba bym się zabiła. Ostatnio przeglądam ofertę botek na jesień na domodi.pl i wybór jest przeogromny, a do tego ceny bardzo przystępne, więc chyba coś stąd wybiorę.
Brigit


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 241
Dołączył: pon, 25 wrz 17 - 15:26
Nr użytkownika: 50,527




post pon, 09 paź 2017 - 10:08
Post #39

Jak dla mnie zdecydowanie za wysoki obcas, zwłaszcza zimą gdy jest ślisko, chyba bym się zabiła. Ostatnio przeglądam ofertę botek na jesień na domodi.pl i wybór jest przeogromny, a do tego ceny bardzo przystępne, więc chyba coś stąd wybiorę.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 24 paź 2017 - 07:35
Post #40

Ostatnio kupiłam sobie takie

Proste, klasyczne, czarne skórzane botki od Gino Rossi Potrzebowałam czegoś na obcasie bo lepiej się w nim czuję ( wydłulża nogi) i jednocześnie na tak stabilnym, żebym mogła bez problemu śmigać sobie w nich do pracy. I udało się. Buciki rzeczywiście mega wygodne i osobiście jestem z nich bardzo zadowolona.

Zamawiałam przez internet, konkretnie w Answear:
https://answear.com/p/botki-skorzane-3037-t.html
> Jakie kozaki/botki sa Waszym nr 1?, inspiracji modowej poszukuję
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 19:37
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama