Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
37 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

*** Majusie - część 2 ***

, Nasze maÅ‚e “Majusie” to teraz mobilne pracusie!
> , Nasze maÅ‚e “Majusie” to teraz mobilne pracusie!
foczka_82
pon, 08 gru 2008 - 20:06
...asia... hehe Hubert jakbyl taki malutki tez nic nie dostawal icon_smile.gif ale teraz tak na pasmakunek daje, a to moze dlatego, ze nic nie chcial ruszyc :/ zawsze sie krzywil jak mu dawalam cos z papek, a teraz juz lepiej icon_smile.gif a ja mu niedaje kilku kostek czekolady icon_smile.gif albo frytek icon_smile.gif tylko na smaka icon_smile.gif
foczka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,831
Dołączył: wto, 20 mar 07 - 10:13
SkÄ…d: torun-berlin
Nr użytkownika: 12,141

GG:


post pon, 08 gru 2008 - 20:06
Post #21

...asia... hehe Hubert jakbyl taki malutki tez nic nie dostawal icon_smile.gif ale teraz tak na pasmakunek daje, a to moze dlatego, ze nic nie chcial ruszyc :/ zawsze sie krzywil jak mu dawalam cos z papek, a teraz juz lepiej icon_smile.gif a ja mu niedaje kilku kostek czekolady icon_smile.gif albo frytek icon_smile.gif tylko na smaka icon_smile.gif

--------------------
Hubis 08.09.2006

Fabianek 02.05.2008
Gosia83
pon, 08 gru 2008 - 21:48
No moja ma za sobą bananka z jabłuszkiem dziś...mam nadzieje że nic jej nie będzie...
jak zwykle wszamała wszystko...icon_smile.gif

Żarłok jeden... 29.gif

Ten post edytował Gosia83 pon, 08 gru 2008 - 21:49
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post pon, 08 gru 2008 - 21:48
Post #22

No moja ma za sobą bananka z jabłuszkiem dziś...mam nadzieje że nic jej nie będzie...
jak zwykle wszamała wszystko...icon_smile.gif

Żarłok jeden... 29.gif

--------------------

...asia...

Go??







post wto, 09 gru 2008 - 09:00
Post #23

Gosiu Gaba też mi tak wszystko zjadała 06.gif .


Kurcze w nocy Matylda mi mleko zwracała 32.gif . Zjadła o 19-tej, zasnęła na 1,5 h i obudziła się jęcząc, wzięłam ją do kuchnii a tam chlusnęła mlekiem. Ok 23 to samo. Na kolejne karmienie dałam jej kaszki ryżowej na wodzie i było ok. Nie mam pojęcia co się dzieje...
Gosia83
wto, 09 gru 2008 - 11:42
Biedna Matylda... przytul.gif - no ciekawa co jej jest...a może jej się nie odbilo po jedzeniu i dlatego...
moja do dziś musi sobie porządnie odbic bo potem ma rewolucje i też wymiotuje...
Zresztą Kinia często ulewa, ale to rzez to że nie chce za bardzo siedzieć po jedzeniu tylko od razu na ziemie...a jak brzuszek gniecie to tak już bywa...

Ja z przeziębieniem walczę...narazie wygrywam ale nie chce zapeszać...
Ale okna dziÅ› umylam... 29.gif
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post wto, 09 gru 2008 - 11:42
Post #24

Biedna Matylda... przytul.gif - no ciekawa co jej jest...a może jej się nie odbilo po jedzeniu i dlatego...
moja do dziś musi sobie porządnie odbic bo potem ma rewolucje i też wymiotuje...
Zresztą Kinia często ulewa, ale to rzez to że nie chce za bardzo siedzieć po jedzeniu tylko od razu na ziemie...a jak brzuszek gniecie to tak już bywa...

Ja z przeziębieniem walczę...narazie wygrywam ale nie chce zapeszać...
Ale okna dziÅ› umylam... 29.gif

--------------------

...asia...

Go??







post wto, 09 gru 2008 - 13:40
Post #25

Gosiu ale Matynka nigdy nie ulewała. Dałam jej dzisiaj w dzień mleko i na razie jest spokój...
Kobieto zostaw te okna, bo się załatwisz na amen nienie.gif .
Gosia83
wto, 09 gru 2008 - 21:32
CYTAT(...asia... @ Tue, 09 Dec 2008 - 13:40) *
Kobieto zostaw te okna, bo się załatwisz na amen nienie.gif .[/color]


Ale tylko 2 - już nie mogłam patrzeć a święta się zbliżają...a ładna pogoda była - żal nie wykorzystać...
A jutro do fryzjera... 03.gif -trzeba porządek na głowie zrobić... 04.gif 04.gif 04.gif
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post wto, 09 gru 2008 - 21:32
Post #26

CYTAT(...asia... @ Tue, 09 Dec 2008 - 13:40) *
Kobieto zostaw te okna, bo się załatwisz na amen nienie.gif .[/color]


Ale tylko 2 - już nie mogłam patrzeć a święta się zbliżają...a ładna pogoda była - żal nie wykorzystać...
A jutro do fryzjera... 03.gif -trzeba porządek na głowie zrobić... 04.gif 04.gif 04.gif

--------------------

Gosia83
śro, 10 gru 2008 - 16:07
Hello...jest tu ktoÅ›??????????????

Ja dziś u fryzjera byłam więc przedświątecznie przygotowana jestem... 06.gif

Annie...kobieto a co Cię nie ma jak my tęsknimy no.... nienie.gif
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post śro, 10 gru 2008 - 16:07
Post #27

Hello...jest tu ktoÅ›??????????????

Ja dziś u fryzjera byłam więc przedświątecznie przygotowana jestem... 06.gif

Annie...kobieto a co Cię nie ma jak my tęsknimy no.... nienie.gif

--------------------

AnnieLo
śro, 10 gru 2008 - 16:48
Uff, zrobilam ten kolazyk na pierwsza strone. Chcialam wczoraj, ale serwer tu nie dzialal na Maluchach a potrzebowalam informacje co do urodzin itp...

Bylam dzis z Maksiem rano u lekarza. No, na razie nie zapisal antybiotyku, choc podejrzewa znowu oskrzela, poczatek... Ale moze uda sie zahamowac bez antybiotyku. Zobaczymy, w piatek na kontrole mam isc... Trzymajcie kciuki zeby sie obylo...
AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post śro, 10 gru 2008 - 16:48
Post #28

Uff, zrobilam ten kolazyk na pierwsza strone. Chcialam wczoraj, ale serwer tu nie dzialal na Maluchach a potrzebowalam informacje co do urodzin itp...

Bylam dzis z Maksiem rano u lekarza. No, na razie nie zapisal antybiotyku, choc podejrzewa znowu oskrzela, poczatek... Ale moze uda sie zahamowac bez antybiotyku. Zobaczymy, w piatek na kontrole mam isc... Trzymajcie kciuki zeby sie obylo...

--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
AnnieLo
śro, 10 gru 2008 - 16:50
Gosiu spojrz na minki naszych dzieci na tym zdjeciu z pierwszego postu - czyz nie wygladaja jak blizniaki??? Hihi... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post śro, 10 gru 2008 - 16:50
Post #29

Gosiu spojrz na minki naszych dzieci na tym zdjeciu z pierwszego postu - czyz nie wygladaja jak blizniaki??? Hihi... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
Gosia83
śro, 10 gru 2008 - 17:38
O...jaki śliczny kolażyk...brawa... 03.gif - nazbieało się tych fotek troszkę...fajowo wygląda.
A nasze łobuziaki rzeczywiście minkę mają jak bliźniaki...hihi...

No i oczywiście trzymam kciuki za Maksia, zeby szybko wyzdrowiał...
moja się trzyma - tzn. ma katarek ale narazie niewielki...(mam nadzieje że tak zostanie) - ona chyba charakterek mamusiny ma...nie poddaje się tak szybko żanym choróbskom...

Walczymy dalej - ja dziś zdecydowanie lepiej, tzn. delikatny katatrek jest ale nic poza tym i mam nadzieję że tak pozostanie...musimy się trzymac jakoś bo przecież w Święta wylatujemy...
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post śro, 10 gru 2008 - 17:38
Post #30

O...jaki śliczny kolażyk...brawa... 03.gif - nazbieało się tych fotek troszkę...fajowo wygląda.
A nasze łobuziaki rzeczywiście minkę mają jak bliźniaki...hihi...

No i oczywiście trzymam kciuki za Maksia, zeby szybko wyzdrowiał...
moja się trzyma - tzn. ma katarek ale narazie niewielki...(mam nadzieje że tak zostanie) - ona chyba charakterek mamusiny ma...nie poddaje się tak szybko żanym choróbskom...

Walczymy dalej - ja dziś zdecydowanie lepiej, tzn. delikatny katatrek jest ale nic poza tym i mam nadzieję że tak pozostanie...musimy się trzymac jakoś bo przecież w Święta wylatujemy...

--------------------

...asia...

Go??







post śro, 10 gru 2008 - 19:27
Post #31

AnnieLo piękny kolaż 06.gif . Jednak dam Ci zdjęcie Matyni 06.gif . Gdzie Ci je wysłać???
Gosia83
śro, 10 gru 2008 - 21:32
CYTAT(...asia... @ Wed, 10 Dec 2008 - 19:27) *
AnnieLo piękny kolaż 06.gif . Jednak dam Ci zdjęcie Matyni 06.gif . Gdzie Ci je wysłać???


Brawo...Matysia też będzie...JUPI... brawo_bis.gif
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post śro, 10 gru 2008 - 21:32
Post #32

CYTAT(...asia... @ Wed, 10 Dec 2008 - 19:27) *
AnnieLo piękny kolaż 06.gif . Jednak dam Ci zdjęcie Matyni 06.gif . Gdzie Ci je wysłać???


Brawo...Matysia też będzie...JUPI... brawo_bis.gif

--------------------

Gosia83
śro, 10 gru 2008 - 21:37
A u nas tak: uczulenie pięknie zeszło...ta wazelina co przepisała pediatra czyni cuda...zwykła wazelina a skórka taka rewelacyjna - fajnie nawilżona...no i za 50 g. zapłacilam coś 7 zł tylko - no ale narecepte.
Ale za to inny problem żeby za różowo nie było...Kinia ma strasznie czerwoną pupę - odparzoną chyba - no kurcze nie miala jeszcze nigdy...podejżewam że przez częste kupy - odkąd więcej je tych kup jest zdecydowanie wiecej 3 albo 4 dziennie...nie są wodniste ani nic ale jest ich dużo więcej a pupa na tym cierpi... 32.gif
No nic jutro operacja wietrzenie... 32.gif
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post śro, 10 gru 2008 - 21:37
Post #33

A u nas tak: uczulenie pięknie zeszło...ta wazelina co przepisała pediatra czyni cuda...zwykła wazelina a skórka taka rewelacyjna - fajnie nawilżona...no i za 50 g. zapłacilam coś 7 zł tylko - no ale narecepte.
Ale za to inny problem żeby za różowo nie było...Kinia ma strasznie czerwoną pupę - odparzoną chyba - no kurcze nie miala jeszcze nigdy...podejżewam że przez częste kupy - odkąd więcej je tych kup jest zdecydowanie wiecej 3 albo 4 dziennie...nie są wodniste ani nic ale jest ich dużo więcej a pupa na tym cierpi... 32.gif
No nic jutro operacja wietrzenie... 32.gif

--------------------

Becik
czw, 11 gru 2008 - 08:43
Super ten kolażyk...pierwsza klasa... blagam.gif ukłony dla artystki aniolek.gif
Co do dawania takich nowości to ja bym się bardzo bała...szczególnie tej mandarynki...ale to pewnie dlatego ze moje dziecko należ do tych uczulających się,ale są takie dzieci które wczesnie jedzą różne żeczy i nic im nie jest 08.gif ...chocby moje pokolenie...jak ja słucham co myśmy jadły w wieku pół roku...to bym sie nie odważyłam dać tego moim dzieciom...a mnie jednak nic nie było...dzieci są coraz wrazliwsze i chorowite.
Natalka ma katarek i kaszelek leczymy się i nie wychodze z nią...tak ja codziennie zaprowadzam dziewczynki na przystanek zeby je tesciowa odebrała ale teraz ona przychodzi...na szczęscie.
Nie chce się Wam wypłakiwać ale mam nieciekawą sytuację w rodzinie..moja bliska osoba chce odejsc od innej bliskiej osoby i powiedziała mi to w tajemnicy ale mi troche zal tej drugiej osoby a nic nie moge zobic...tajemnica to tajemnica 13.gif

Ten post edytował Becik czw, 11 gru 2008 - 08:58
Becik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,719
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 18:37
Nr użytkownika: 6,529

GG:


post czw, 11 gru 2008 - 08:43
Post #34

Super ten kolażyk...pierwsza klasa... blagam.gif ukłony dla artystki aniolek.gif
Co do dawania takich nowości to ja bym się bardzo bała...szczególnie tej mandarynki...ale to pewnie dlatego ze moje dziecko należ do tych uczulających się,ale są takie dzieci które wczesnie jedzą różne żeczy i nic im nie jest 08.gif ...chocby moje pokolenie...jak ja słucham co myśmy jadły w wieku pół roku...to bym sie nie odważyłam dać tego moim dzieciom...a mnie jednak nic nie było...dzieci są coraz wrazliwsze i chorowite.
Natalka ma katarek i kaszelek leczymy się i nie wychodze z nią...tak ja codziennie zaprowadzam dziewczynki na przystanek zeby je tesciowa odebrała ale teraz ona przychodzi...na szczęscie.
Nie chce się Wam wypłakiwać ale mam nieciekawą sytuację w rodzinie..moja bliska osoba chce odejsc od innej bliskiej osoby i powiedziała mi to w tajemnicy ale mi troche zal tej drugiej osoby a nic nie moge zobic...tajemnica to tajemnica 13.gif

--------------------
Becik
czw, 11 gru 2008 - 08:46
CYTAT(Gosia83 @ Wed, 10 Dec 2008 - 21:37) *
A u nas tak: uczulenie pięknie zeszło...ta wazelina co przepisała pediatra czyni cuda...zwykła wazelina a skórka taka rewelacyjna - fajnie nawilżona...no i za 50 g. zapłacilam coś 7 zł tylko - no ale narecepte.
Ale za to inny problem żeby za różowo nie było...Kinia ma strasznie czerwoną pupę - odparzoną chyba - no kurcze nie miala jeszcze nigdy...podejżewam że przez częste kupy - odkąd więcej je tych kup jest zdecydowanie wiecej 3 albo 4 dziennie...nie są wodniste ani nic ale jest ich dużo więcej a pupa na tym cierpi... 32.gif
No nic jutro operacja wietrzenie... 32.gif

U nas tez uczulenie zeszło...a miałyśmy taki sam problem z pupą smarowałam czym się dało sudocrem,pentacrem...itd...az poszłam do lekarza i kazała mi clotrimazolem posmarowac i pięknie zeszło(tez przez kupe to miała...spała z nią 3 h)
Becik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,719
Dołączył: czw, 06 lip 06 - 18:37
Nr użytkownika: 6,529

GG:


post czw, 11 gru 2008 - 08:46
Post #35

CYTAT(Gosia83 @ Wed, 10 Dec 2008 - 21:37) *
A u nas tak: uczulenie pięknie zeszło...ta wazelina co przepisała pediatra czyni cuda...zwykła wazelina a skórka taka rewelacyjna - fajnie nawilżona...no i za 50 g. zapłacilam coś 7 zł tylko - no ale narecepte.
Ale za to inny problem żeby za różowo nie było...Kinia ma strasznie czerwoną pupę - odparzoną chyba - no kurcze nie miala jeszcze nigdy...podejżewam że przez częste kupy - odkąd więcej je tych kup jest zdecydowanie wiecej 3 albo 4 dziennie...nie są wodniste ani nic ale jest ich dużo więcej a pupa na tym cierpi... 32.gif
No nic jutro operacja wietrzenie... 32.gif

U nas tez uczulenie zeszło...a miałyśmy taki sam problem z pupą smarowałam czym się dało sudocrem,pentacrem...itd...az poszłam do lekarza i kazała mi clotrimazolem posmarowac i pięknie zeszło(tez przez kupe to miała...spała z nią 3 h)

--------------------
foczka_82
czw, 11 gru 2008 - 09:19
u Fabiana nie zauwazylam zadnych oznak uczulenie icon_smile.gif i podkreslam poraz kolejny icon_smile.gif on nie je takich rzeczy tonami icon_razz.gif i musze przyznac, ze przy pierwszym dziecku puknelabym sie w glowe.. nawet mi takie rzeczy przez glowe nie przeszly hehe icon_smile.gif a teraz jestem bardziej elastyczna icon_razz.gif
AnnieLo gratulacje icon_smile.gif super, "odwalilas dobra robote " icon_razz.gif i duuuzo zdrowka dla malego!!
Gosia83 wiekszosc maluchow wyzdrowiala,a mala teraz sie meczy :/
foczka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,831
Dołączył: wto, 20 mar 07 - 10:13
SkÄ…d: torun-berlin
Nr użytkownika: 12,141

GG:


post czw, 11 gru 2008 - 09:19
Post #36

u Fabiana nie zauwazylam zadnych oznak uczulenie icon_smile.gif i podkreslam poraz kolejny icon_smile.gif on nie je takich rzeczy tonami icon_razz.gif i musze przyznac, ze przy pierwszym dziecku puknelabym sie w glowe.. nawet mi takie rzeczy przez glowe nie przeszly hehe icon_smile.gif a teraz jestem bardziej elastyczna icon_razz.gif
AnnieLo gratulacje icon_smile.gif super, "odwalilas dobra robote " icon_razz.gif i duuuzo zdrowka dla malego!!
Gosia83 wiekszosc maluchow wyzdrowiala,a mala teraz sie meczy :/

--------------------
Hubis 08.09.2006

Fabianek 02.05.2008
AnnieLo
czw, 11 gru 2008 - 09:40
Edycja - Asiu, juz jest fotka Matyldy. icon_smile.gif
Dzieki dziewczyny, ciesze sie, ze sie Wam spodobalo.

Maksiu zaczal troche "skrzeczec na mokro", nie wiem czy to dobry znak - ze sie "flegma" odrywa, czy zly, ze zaczelo zalegac oskrzela...? Oklepuje go, inchaluje itp, no jutro wizyta kontrolna, zobaczy sie.

Ten post edytował AnnieLo czw, 11 gru 2008 - 10:00
AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post czw, 11 gru 2008 - 09:40
Post #37

Edycja - Asiu, juz jest fotka Matyldy. icon_smile.gif
Dzieki dziewczyny, ciesze sie, ze sie Wam spodobalo.

Maksiu zaczal troche "skrzeczec na mokro", nie wiem czy to dobry znak - ze sie "flegma" odrywa, czy zly, ze zaczelo zalegac oskrzela...? Oklepuje go, inchaluje itp, no jutro wizyta kontrolna, zobaczy sie.

--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
...asia...

Go??







post czw, 11 gru 2008 - 10:02
Post #38

AnnieLo już wysłałam Ci moją potworrę 06.gif .

Becik myśmy też się uczulali ale to kiedyś nie było tak diagnozowane. Zresztą teraz "płacimy" za skażenie środowiska i wszechobecną chemię 21.gif .
AnnieLo
czw, 11 gru 2008 - 10:09
Wczoraj u pediatry "faceta" pozalilam mu sie znowu na to, ze teraz jak Maksiu przeziebiony znowu po raz kolejny nie chce ta lyzeczka jesc, a on na to, zeby sie nie spieszyc i pozwolic mu jesc jak chce, ze bedzie zyl okolo sto lat i sie zdazy najesc lyzka i widelcem, a za jakis czas sam zacznie nasladowac Lea w jedzeniu. No dobra, wiec sie nie przejmuje... icon_wink.gif
AnnieLo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,877
Dołączył: wto, 07 mar 06 - 08:50
Skąd: Italiańsko
Nr użytkownika: 5,156




post czw, 11 gru 2008 - 10:09
Post #39

Wczoraj u pediatry "faceta" pozalilam mu sie znowu na to, ze teraz jak Maksiu przeziebiony znowu po raz kolejny nie chce ta lyzeczka jesc, a on na to, zeby sie nie spieszyc i pozwolic mu jesc jak chce, ze bedzie zyl okolo sto lat i sie zdazy najesc lyzka i widelcem, a za jakis czas sam zacznie nasladowac Lea w jedzeniu. No dobra, wiec sie nie przejmuje... icon_wink.gif

--------------------
Leo(nid): 3.11.2006 & Ma®x: 18.04.2008
Gosia83
czw, 11 gru 2008 - 11:37
No teraz kolażyk jeszcze piękniejszy....Matysi poprostu brakowało... icon_wink.gif
Becik - bardzo mi przykro z tej rodzinnej sytuacji...kurcze rozstania nigdy do wesołych nie należą...ale czy chociaż powód rozstania jest wystarczający? I tym bardziej że to 2 bliskie osoby...pewnie łatwo nie będzie... przytul.gif
Ale rozstania czasmi sa potrzebne...napewno będzie boleć ale czasami tak trzeba i wychodzi to na dobre...tylko czasu potrzeba...trzymam kciuki żeby się jakoś ułożyło... przytul.gif

Annie - powoli powoli a Maksiu załapie....łyżeczka tez bardzo przyjemna jest... 06.gif - i niech zdrowieje ten mały "bliźniaczek mojej damy" 04.gif 04.gif 04.gif

U mas Dzis Kinia jak wstała o 6 rano to zamiast po cycu spac iśc zaczeła sobie śpiewać... 21.gif i nic nie działało...wkońcu po wielkich płaczach - związanych z usypianiem padła o 7,30... i spaliśmy jeszcze do 9... 29.gif

No i operacja wietrzenia rozpoczęta...rozłożyłam w łóżeczku podklady i wsadziłam tam na chwilę Kinie żeby posiedziała z gołą pupą...i poszłam robić sobie śni8adanie...a jak wróciłam to normalnie szok...
Kinia oczywiście zrobiła siku ale nie na podklad bo tymi się bawiła i ściągneła je...ponaddo je przegrysła i cała Kinia łóżeczko było w wacie z podkładu... 21.gif Tak ładnie sie bawila ale watą... 21.gif , którą nawet z buzi jej wyciągałam... diabel.gif

Ten post edytował Gosia83 czw, 11 gru 2008 - 11:38
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post czw, 11 gru 2008 - 11:37
Post #40

No teraz kolażyk jeszcze piękniejszy....Matysi poprostu brakowało... icon_wink.gif
Becik - bardzo mi przykro z tej rodzinnej sytuacji...kurcze rozstania nigdy do wesołych nie należą...ale czy chociaż powód rozstania jest wystarczający? I tym bardziej że to 2 bliskie osoby...pewnie łatwo nie będzie... przytul.gif
Ale rozstania czasmi sa potrzebne...napewno będzie boleć ale czasami tak trzeba i wychodzi to na dobre...tylko czasu potrzeba...trzymam kciuki żeby się jakoś ułożyło... przytul.gif

Annie - powoli powoli a Maksiu załapie....łyżeczka tez bardzo przyjemna jest... 06.gif - i niech zdrowieje ten mały "bliźniaczek mojej damy" 04.gif 04.gif 04.gif

U mas Dzis Kinia jak wstała o 6 rano to zamiast po cycu spac iśc zaczeła sobie śpiewać... 21.gif i nic nie działało...wkońcu po wielkich płaczach - związanych z usypianiem padła o 7,30... i spaliśmy jeszcze do 9... 29.gif

No i operacja wietrzenia rozpoczęta...rozłożyłam w łóżeczku podklady i wsadziłam tam na chwilę Kinie żeby posiedziała z gołą pupą...i poszłam robić sobie śni8adanie...a jak wróciłam to normalnie szok...
Kinia oczywiście zrobiła siku ale nie na podklad bo tymi się bawiła i ściągneła je...ponaddo je przegrysła i cała Kinia łóżeczko było w wacie z podkładu... 21.gif Tak ładnie sie bawila ale watą... 21.gif , którą nawet z buzi jej wyciągałam... diabel.gif

--------------------

> *** Majusie - część 2 ***, Nasze maÅ‚e “Majusie” to teraz mobilne pracusie!
Start new topic
Reply to this topic
37 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 21:21
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama