Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
101 Stron V  « poprzednia 99 100 101  

Październik 2008 vol. 2

, czyli o najfajniejszych dzieciach na świecie
> , czyli o najfajniejszych dzieciach na Å›wiecie
cath
czw, 28 mar 2013 - 20:35
Wiem że ajakilelka z Miłkiem w domu. Do Świąt Miłek urlopuje się od przedszkola. Nie znaeżli co było przyczyną jego stanu.
cath


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: śro, 21 maj 08 - 13:22
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 19,946

GG:


post czw, 28 mar 2013 - 20:35
Post #2001

Wiem że ajakilelka z Miłkiem w domu. Do Świąt Miłek urlopuje się od przedszkola. Nie znaeżli co było przyczyną jego stanu.

--------------------




semi
czw, 28 mar 2013 - 21:02
u nas zdrowotnie ostatnie 14 dni to horror-tak , jak od sierpnia Tosia nie brała ani razu antybiotyku tak teraz leci na drugim pod rząd. Najpierw angina ropna + zap. krtani. Poszedł antybiotyk. całkiem straciła głos. Kiedy już z tego wychodziła i miała kończyć antybiotyk powiększył jej się węzel chłonny do rozmiarolw jajka-pod żuchwa. Zniekształciło jej buzie, biegaliśmy od lekarza do lekarza szukając pomocy (na za.dupiu mieszkam, o USg węzłów niektórzy nawet nie syszeli). Już jest dobrze, węzeł ma rozmiary orzecha włoskiego. No, ale dla miłej odmiany znowu zaczela kaszleć...3 tygodnie w domu, a my na zmiane na zwolnieniach. Nie wiem, co dalej. Może akurat wiosna przyjdzie i się to dziadostwo skończy?Dookoła tabuny powaznie chorych ludzi wychodzacych z jednej choroby by zaraż zlapac następną-nie pamiętam aż takiej "inwazji" infekcji.

Cath, zakładaj, zakładaj:))

Dionizess, jak dzieci?

Tosia-strojnisia mówi do mnie dziś rano: "mamo, ubierz mnie, żebym wyglądala jak koszykówka". Ja icon_eek.gif . Tosia "no wiesz, takie panie, co tańczą na meczach". Ja "cheerleaderka?". Tosia: no własnie, pomyliłam sięicon_smile.gif). Ulżyło mi, bo nie wiem, jak ubrać dziecko, zeby wyglądało jak koszykówka;))


semi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,114
Dołączył: pon, 28 lut 05 - 22:27
SkÄ…d: zachodniopomorskie
Nr użytkownika: 2,781




post czw, 28 mar 2013 - 21:02
Post #2002

u nas zdrowotnie ostatnie 14 dni to horror-tak , jak od sierpnia Tosia nie brała ani razu antybiotyku tak teraz leci na drugim pod rząd. Najpierw angina ropna + zap. krtani. Poszedł antybiotyk. całkiem straciła głos. Kiedy już z tego wychodziła i miała kończyć antybiotyk powiększył jej się węzel chłonny do rozmiarolw jajka-pod żuchwa. Zniekształciło jej buzie, biegaliśmy od lekarza do lekarza szukając pomocy (na za.dupiu mieszkam, o USg węzłów niektórzy nawet nie syszeli). Już jest dobrze, węzeł ma rozmiary orzecha włoskiego. No, ale dla miłej odmiany znowu zaczela kaszleć...3 tygodnie w domu, a my na zmiane na zwolnieniach. Nie wiem, co dalej. Może akurat wiosna przyjdzie i się to dziadostwo skończy?Dookoła tabuny powaznie chorych ludzi wychodzacych z jednej choroby by zaraż zlapac następną-nie pamiętam aż takiej "inwazji" infekcji.

Cath, zakładaj, zakładaj:))

Dionizess, jak dzieci?

Tosia-strojnisia mówi do mnie dziś rano: "mamo, ubierz mnie, żebym wyglądala jak koszykówka". Ja icon_eek.gif . Tosia "no wiesz, takie panie, co tańczą na meczach". Ja "cheerleaderka?". Tosia: no własnie, pomyliłam sięicon_smile.gif). Ulżyło mi, bo nie wiem, jak ubrać dziecko, zeby wyglądało jak koszykówka;))




--------------------
L. 20.12.2000
A. 19.10.2008

https://www.fotorelacja.com/ Relacja pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego

justyna790306
czw, 28 mar 2013 - 21:52
Jestem w ciężkim szoku.Dzisiaj o 16 zmarła moja koleżanka.Wczoraj wieczorem zasłabła w trakcie kąpieli.Miała tętniaka mózgu.Osierociła 2 chłopców Szymon 4,5 roku i Kubuś 6 miesięcy 41.gif Jakie to życie potrafi być nieprzewidywalne.
Jeszcze wczoraj wszystko było w porządku a dzisiaj Jej już nie ma.
justyna790306


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 854
Dołączył: śro, 09 kwi 08 - 14:47
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 19,248

GG:


post czw, 28 mar 2013 - 21:52
Post #2003

Jestem w ciężkim szoku.Dzisiaj o 16 zmarła moja koleżanka.Wczoraj wieczorem zasłabła w trakcie kąpieli.Miała tętniaka mózgu.Osierociła 2 chłopców Szymon 4,5 roku i Kubuś 6 miesięcy 41.gif Jakie to życie potrafi być nieprzewidywalne.
Jeszcze wczoraj wszystko było w porządku a dzisiaj Jej już nie ma.

--------------------

cath
czw, 28 mar 2013 - 23:12
CYTAT(justyna790306 @ Thu, 28 Mar 2013 - 21:52) *
Jestem w ciężkim szoku.Dzisiaj o 16 zmarła moja koleżanka.Wczoraj wieczorem zasłabła w trakcie kąpieli.Miała tętniaka mózgu.Osierociła 2 chłopców Szymon 4,5 roku i Kubuś 6 miesięcy 41.gif Jakie to życie potrafi być nieprzewidywalne.
Jeszcze wczoraj wszystko było w porządku a dzisiaj Jej już nie ma.

o qrka! straszne. Dzieci w podobnym wieku co moje!

semi- zdrówka dla Tosi! Straszna jest ta zima! Z tego co słyszałam to w poznańskich szpitalach dziecięcych brakuje miejsc tyle maluchów choruje!

Zapraszam na vol. 3
cath


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: śro, 21 maj 08 - 13:22
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 19,946

GG:


post czw, 28 mar 2013 - 23:12
Post #2004

CYTAT(justyna790306 @ Thu, 28 Mar 2013 - 21:52) *
Jestem w ciężkim szoku.Dzisiaj o 16 zmarła moja koleżanka.Wczoraj wieczorem zasłabła w trakcie kąpieli.Miała tętniaka mózgu.Osierociła 2 chłopców Szymon 4,5 roku i Kubuś 6 miesięcy 41.gif Jakie to życie potrafi być nieprzewidywalne.
Jeszcze wczoraj wszystko było w porządku a dzisiaj Jej już nie ma.

o qrka! straszne. Dzieci w podobnym wieku co moje!

semi- zdrówka dla Tosi! Straszna jest ta zima! Z tego co słyszałam to w poznańskich szpitalach dziecięcych brakuje miejsc tyle maluchów choruje!

Zapraszam na vol. 3

--------------------




> Październik 2008 vol. 2, czyli o najfajniejszych dzieciach na Å›wiecie
Start new topic
Reply to this topic
101 Stron V  « poprzednia 99 100 101
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 08:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama